|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
16.1.2015 21:22:02   
Mariya
I nama je haljinica za Lu sivena u salonu vencanica.
Ako ne nadjem neku lepu haljinu za H,opet cu dati da je sasiju. Necu da obe budu krstene u istoj haljini.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
16.1.2015 21:30:45   
Mala Elena
Milicicak hvala puno, to kod Kataniceve mi je relativno blizu pa cu pogledati...user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
26.1.2015 23:52:49   
Jole84
ME jesi li našla nešto? I ja počinjem da razmišljam na temu aljinčeta, mada do maja ima vremena user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
27.1.2015 19:00:52   
moja ciklama
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
27.1.2015 20:44:09   
dunja RR

Kako je medena Ciklamice user posted image



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
28.1.2015 19:29:04   
Mala Elena
Jole, nisam nasla , nisam ni isla da gledam zbog ovog sugavog vremena...javljam.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
1.2.2015 23:32:01   
Jole84
Ciklamice preslatka je! user posted image user posted image
ME vama je krštenje marta,aprila kad i rođendan? Kakvu haljinicu gledaš, sa rukavima? Ja videla neke lepe ali bez rukava, čak i maja mi nije za to, jedino odozdo neki bodić al to mi zvuči bezveze nešto.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
5.2.2015 13:37:18   
Klarita
Je l' imamo temu "sta obuci detetu za prvi rodjendan?"user posted image ja Jole isto vec razmisljam na tu temu, i svidja mi se nesto ovako za N KLIK kontaktirala sam zenu koja mi sila za K (i njoj cu inace kod nje da porucim nesto) nekako mi se uopste ne svidja kad decacima obuku odelo za prvi rodjendanuser posted image a, ovo mi superiska izgleda.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
5.2.2015 21:46:49   
mirkam
Mi nismo bili u odijelu vec u pantalonicama i kosuljici sa leptir masnicom.I mene je dugo mucilo sta obuci za rodjendan.Za djevojcije je punooo lase naci i mnogo je veci izbor svega i svacega.
A za krstenje tek pojma nemam sta cemo obuciuser posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
6.2.2015 11:09:16   
cockic
mi krstimo oboje sad za vikend user posted image ceri sam kupila neku zelenu haljinicu na tufnice,a sin ce u farmerkama i majci dugih rukava.mada imam i neku kariranu kosulju koju jos moze da nosi.mozda ce i nju.videcu.kosuljice slabo kupujem,jer je uglavnom u majcama dugih rukava,koje sam sad bas nakupovala user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
7.2.2015 22:51:06   
Jole84
Klari baš je slatko, dobra fora sa kravatom user posted image user posted image
pa to i mene zanima, za prvi rođendan, krštenje ju ujutru...mislim obući joj istu haljinu user posted image Baci mi link tog sajta gde gledaš za K?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
7.2.2015 22:57:07   
soni
mi smo mali belu klasicnu haljinicu sa roze masnicom user posted image ...

ne volim preterivanja i kic

[url=http://www.Slikomat.com/slika/5809205.htm]user posted image [/url

< Poruku je uredio soni -- 7.2.2015 22:59:04 >


_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
9.2.2015 10:21:19   
Klarita
Oh, Soni, o ukusima ne treba raspravljati. Ono sto je tebi kic, meni nije mozda, mozda Joletu jeste i tako dalje i tako blizeuser posted image Npr ja ne volim jednostavnost i tako to za vazne dogadjajeuser posted image

Jole KLIK i mnogo si uskracena za FB samo da znas, a tamo imas sjanih haljina za snajku miuser posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
9.2.2015 10:28:57   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Jole84

Ciklamice preslatka je! user posted image user posted image
ME vama je krštenje marta,aprila kad i rođendan? Kakvu haljinicu gledaš, sa rukavima? Ja videla neke lepe ali bez rukava, čak i maja mi nije za to, jedino odozdo neki bodić al to mi zvuči bezveze nešto.



Da li ce proci ova hladnoca da mogu u razgledanje.....!? Krstenje je za 10-tak dana... Pa da, ako su bratelice, uglavnom je tako, onda mora neki klasicni bodi ili fennsi dzemper preko...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
9.2.2015 12:48:57   
choopa choops
ciklama slatkica je baš! user posted image

Moji su kršteni prvog maja prije 4 godine, taj dan je bila takva kiša i hladno da čovjek ne povjeruje. A ja naravno kupila haljinu na bratele ćerki. Ispod sam joj našla onu potlošulju sa tankim bretelama, a preko bolero dugih rukava i onda bundicu. Problem je što je u većini crkava jako hladno, a naročito sad zimi.

-i da moji su bili u bijelom, zapravo bež, a sinko je bio u odjelu (pantalone, košulja, prsluk, kravata)user posted image a imao je 9mj.user posted image

Ne može slikomat da mi uploaduje sliku...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Šta obući detetu za krštenje?
5.3.2015 13:34:16   
acalukic
Moja cerka i zet jos nisu krstili unucice misljenja su da oni ttrebaju sami da se odluce kad ce se krstiti, kao sto je uradila i moja cerka ona se krstila sa 21 godinom kad je to sazrelo u njoj

(odgovor članu Nanica1)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Sta obuci decaku za krstenje?
17.4.2015 23:38:26   
dunja RR
Da li je ok, dole svetle farmerkice a gore bela košuljica? Mm kaže nisu ok farmerkice za krštenje, a mi nosimo uglavnom trenerkice i imamo dvoje farmerkica. Da li da jurim neke pantalonice? Inače ništa ne pravimo u smislu gosti, itd, samo mi i kumovi, tako želimo.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Sta obuci decaku za krstenje?
17.4.2015 23:46:17   
jess021
Meni je ta kombinacija extra, ja bih ti to i predlozila. Ne volim kad ih tako male oblace u odela sa sve leptir masnama, nisam ljubitelj toga.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Sta obuci decaku za krstenje?
17.4.2015 23:47:04   
Klarita
OK je sve sto je tebi OK. Nema potrebe za pantalonicama (sem ako tati nije merakuser posted image pa si trazi razlog da obuce detetu pantalonice) I moj N je krsten u farmericama u manastiruuser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Sta obuci decaku za krstenje?
18.4.2015 6:02:49   
Maraj
Ok su farmerice al pantalone izgledaju svecanije.... Al sto bi trosila pare na pantalone koje posle nece nositi. Ja bi pre S kupila leptir masnu ili kravatu uz tu kosuljicu i ostavila farmerice

< Poruku je uredio Maraj -- 18.4.2015 6:04:09 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Sta obuci decaku za krstenje?
18.4.2015 13:28:40   
Bibilib
mi smo gledali odelca ali nam je bilo skupo,bez cipela 4 000 din a samo cipelice od 4 do 5 ooo din. pa smo kupili kosulju sa prslukom i leptir masnom i dole farmerkice....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Sta obuci decaku za krstenje?
18.4.2015 15:59:46   
Maraj
Tako sam i ja zamisljala. Super kombinacija. Al bez leptir masne/kravate nista user posted image

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 172
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here