|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Snošaj muškarca tokom trudnoće
18.1.2010 22:07:32   
Anoniman
Pitala sam dr "Kondom u trudnoći?", ona je napravila bzvz facu i pitala "Zbog infekcija?", kažem "Da, između ostalog. Mene zanima dal je istina da sperma izaziva spontani i preveremni porođaj kasnije?", kaže "Sada čujem prvi put da neko koristi kondom u trudnoći. Ako je trudnoća regularna, nema nikakve potrebe, i da, kada neko prenese trudnoću, onda savetujemo odnose, jer, sprema da podstiče kontrakcije, ali ne, ne izaziva sponatni." Koliko sam ja razumela, izaziva kontrakcije ako je žena oko termina. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Snošaj muškarca tokom trudnoće
18.1.2010 22:11:21   
JULIE
Meni su od danas zabranjeni odnosi,beba je suvsie niskouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Snošaj muškarca tokom trudnoće
18.1.2010 22:13:30   
cicko
I meni su tako rekli... Navodno, na pocetku trudnoce, ako nije rizicna, seks.odnosi nisu problem. Problem je kasnije ukoliko je starija trudnoca, ali jos uvek termin nije blizu, tada se preporucuje upotreba kondoma, jer sperma sadrzi neki prostaglandin (valjda sam dobro napisala), koji razmeksava grlic i moze dovesti do kontrakcija i prevremenog porodjaja.
Dakle da rezimiramouser posted image , kad se udje u termin seks bez kondoma je kao indukcija.user posted image


IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pitala sam dr "Kondom u trudnoći?", ona je napravila bzvz facu i pitala "Zbog infekcija?", kažem "Da, između ostalog. Mene zanima dal je istina da sperma izaziva spontani i preveremni porođaj kasnije?", kaže "Sada čujem prvi put da neko koristi kondom u trudnoći. Ako je trudnoća regularna, nema nikakve potrebe, i da, kada neko prenese trudnoću, onda savetujemo odnose, jer, sprema da podstiče kontrakcije, ali ne, ne izaziva sponatni." Koliko sam ja razumela, izaziva kontrakcije ako je žena oko termina. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Snošaj muškarca tokom trudnoće
7.5.2012 17:18:12   
aleksandrova
vidim odavno niko nije pisao na temi...ja sam se bas bila zabrinula pre neki dan kad mi je prijateljica rekla da nikako ne zavrsava u mene i uplasila me da svasta nesto moze da bude...sad citam ovde i ne znam da l gresimo il ne al u svakom slucaju pitacu dr. kad odem na pregled...mama mi je rekla a i svekrva isto da su to ciste gluposti i obe su u obe trudnoce bez problema do kraja trudnoce i sve unutra...ako me razumete...al ipak cu i ja da pitam dr. sta misli

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Snošaj muškarca tokom trudnoće
7.5.2012 17:28:02   
Sanchy
I meni su rekli u trudnoci kondom obavezan izmedju ostalog zato sto sperma ima u sebi neki protein koji izaziva kontrakcije...tako da sto bih ja razmisljala a verovatno je da i po ovom pitanju ima misljenja oprecnih a od toga mi je vise muka...nije problem koristiti kondom zasto bi bio ?

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Snošaj muškarca tokom trudnoće
7.5.2012 17:34:11   
aleksandrova
i to sto kazes zasto bi bio problem koristiti kondom zovem mm da odma kupi iako nam odnosi traju jako dugo kad ih koristimo al nacicemo neko resenje user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Snošaj muškarca tokom trudnoće
9.5.2012 21:52:57   
Anoniman
Ne znam gde vi idete i kod kojih doktora ali svi doktori koji su se sreli sa mojom gospojicom tokom svih trudnoca i izmedju i pre i posle nisu imali nikakvih reakcija niti saveta oko toga kakav cu odnos imati sa svojim partnerom kada je trudnoca normalna i dozvoljen odnos .

(odgovor članu aleksandrova)
  Direktna veza do poruke: 82
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here