|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Suze
24.12.2008 10:21:48   
Anoniman
Koliko često plačete?
Da li plačete češće nego dok niste imale svoju decu?
Jel uvek imate razlog za plakanje ili vam se nekada eto tako plače, nemate pojma zašto, ali vam je definitivno lakše kada to odradite?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Suze
24.12.2008 15:12:17   
Jeca*
Emotivna sam po prirodi, vrlo, ali nisam plačljiva. Ipak lako zaplačem ako me nešto boli (mislim psihički, pre svega).
U trudnoći sam plakala i na reklame...hormoni!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Suze
24.12.2008 15:15:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca02

U trudnoći sam plakala i na reklame...


user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja nisam u trudnoći, koliko sam nakon porođaja. Za svaki očin sam plakala...

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Suze
24.12.2008 16:05:38   
gracija
Ja imam dana (doduse rijetko)kad se sita isplacem,a ne znam ni zasto placemuser posted image ,a imam i onih kad svi mogu oko mene plakati a ja ni suzu da pustim.Valjda zavisi kako sam nastimana taj danuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Suze
24.12.2008 19:12:42   
guppy RR
Ju ju... šta mi se desilo neki dan...

baš sam bila pred kraj M... a to su za mene PMS dani... da, da, znam da PMS znači PREDmenstualni sindrom, ali mene hormoni opiče baš kad imam M i tad je najgore. Plakalo mi se za SVE. Kad me beba pogleda, kad mi muž pruži ruku, kad treba da ustanem, kad je voda koju pijem suviše hladna... user posted image

I tako ja zdrmana sedim na poslu i trebala sam da vodim sastanak. Dođem tamo, dva dana me nije bilo jer je maleni bio u bolnici... i kažem kolegi: "dobro... vidim da ste se u ova dva dana dogovorili to i to... ali nije mi jasno u vezi ovog pitanja.........". A on ućuti... ustane ... i kaže... "ZNAŠ ŠTA....... mi više nećemo imati NI JEDAN sastanak!!!... bez tebe... Dva dana smo raspravljali o tom problemu i rešili ga, a ti dođeš i odma vidiš šta ne valja"...

Meni se srce steglo od miline... i sve mi suze krenule (blesača user posted image ) i kažem ja njemu.. dobro, hvala... i meni je lepo da radim sa vama... bla bla bla... i kažem.... ajde dosta sad, ajmo nazad na posao... kad drugi kolega meni... "JESAM LI TI REKAO DA BEZ TEBE NE MOŽEMO"... a meni suze opet na oči... Stvarno, majke mi ... ko budala user posted image Tad sam se uozbiljila i zapretila im da ćute ili izlazim napolje user posted image user posted image user posted image

Mora da su mislili... ova žena luda? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Suze
24.12.2008 23:10:55   
Anoniman
Ja sam se danas rasplakala na poslu, morala sam da izađem iz kancelarije. Setila sam se da sam sinoć Luki rekla da ćemo ići kod čika doce da mu sredi pišu, i on je mali naivni blesan rekao "JUPI". Pokušala sam da mu objasnim da će možda malo boleti, ali me uopšte nije slušao, i krivo mi je zbog toga jer znam da sam ja volela kada mi mama kaže da li će kod doktora boleti ili ne, jer sam znala da će mi iskreno reći, i volela bih da imam takav odnos sa Lukom. Možda je mali... Sve u svemu, evo opet mi se plače, sutra idemo. user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Suze
24.12.2008 23:19:06   
guppy RR
biće sve ok draga... pričaj sa njim sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Suze
24.12.2008 23:25:17   
Anoniman
pisaću vam sutra kako je to prošlo...

A večeras sam mu opet rekla da će malo boleti, i on me zabrinuto pogledao, i onda sam rekla, da kada to čika uradi onda će Luka biti veliki kao tata i znaće da vozi auto na daljinski kao tata... user posted image  GLUPOST! Kako ću da mu objasnim nakon toga zašto i dalje ne zna da vozi auto? Nekada tako lupim!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Suze
24.12.2008 23:32:45   
guppy RR
UF... a da mu objasniš šta će čika srediti pa da kažeš da će onda lakše da piški.... ili tako nešto? ... ma .. nisam pametna user posted image .. a i promašile smo temu 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Suze
24.12.2008 23:48:16   
Anoniman
user posted image

Jesmo!

Pišem sutra u onu pravu temu!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Suze
30.12.2008 22:06:34   
Makili
Sve zavisi sta je u pitanju nekad se rasplačem u trenutku a nekad nema sanse suzu da pustim,cinjenica je da kako i prvi put tako i sad dok sam trudna mnogo lakse zaplačem i nekad me to uzasno iznervira ali znam da kad prodje ovo drugo stanje proci ce i to...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
31.12.2008 9:08:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Makili)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Suze
31.12.2008 16:47:00   
Lu
Moram priznati da  nisam odavno plakala,ali u trudnoćiuser posted image user posted image user posted image ...potoci suza samo zato što taj dan kiša pada a ja planirala provesti dan vani.



_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Suze
31.12.2008 18:45:45   
guppy RR
Haha.... tipična trudnica user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Suze
25.2.2009 14:09:25   
NadaR
    Inace ne placem bas cesto,kad me bas stegne trazim nesto da oraspolozi,nadjem omiljenu pjesmu ili gledam neke fotke pa se prisjecam dogadjaja kad su nastale...
Zato sam se u trudnoci naplakala za cijeli zivot za sve moguce i nemoguce...user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Suze
25.2.2009 14:14:40   
Anoniman
ne plačem skoro nikad, a sto je najgore kad mi je jako tesko ne mogu plakati mada je lakse kad se covjek posteno isplace 

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Suze
25.2.2009 14:17:21   
Jacaca
Uh, tesko placem, hvala Bogu i nemam nekih velikih razloga, mada uhvati me jednom godisnje da se bas dobro isplacem, kao prekjuce. Bude mi posle toga puno lakse, mada retko placem.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Suze
26.2.2009 13:39:12   
Modessty
Isplakala sam se posle spontanog, kad sam izašla iz bolnice.
Na nekoliko meseci se propisno isplačem jer nisam trudna i nemam bebu. To mi jedina crna tačka!

Samo sam jednom plakala dok sam čitala knjigu. Mnogo me pogodila knjiga "Ženski rodoslov" Ljiljane Habjanović. Plakala sam skoro sve vreme dok sam je čitala!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Suze
26.2.2009 13:48:48   
Anoniman
U poslednje vreme cesto placem, sa razlogom, bez razloga...

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Suze
26.2.2009 14:15:16   
maša
Što sam starija to sam veća plačiuser posted image , da izvinete...evo i sad me Laura rasplakala sa temom- Nema te....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Suze
27.2.2009 6:52:54   
kumara
Uf, ja sam bas bas placljiva, ali ne ono razmazeno... Placem kad sam sama, jako retko pred drugima, osim ako je nesto strasno. A sama placem kad se jako iznerviram, a ne mogu nista da promenim - tad placem od besa. Vrlo cesto me jako dirnu neke stvari, postupci dragih ljudi, pa cak i neka glupost na TV-u ili knjiga i ne mogu da zadrzim suze. Ako nisam sama, onda se nekako jedva suzdrzim. Ranije nisam bila takva, ali eto, ljudi se menjaju.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Suze
14.4.2009 0:03:41   
Sneža
Jako teško zaplačem,u stvari ja kada sam u problemu,sve mi se nešto stegne u grudima,nit plakati,nit pričati o tome,kao da se pretvorim u kamen,a tek kad sve prođe onda me zdrma neka luda postproblemkriza svom snagom,pa par dana za svaku sitnicu plačem kao razmaženo derište.I isto mi se desilo kao Modesty,da sam celu knjigu "Ženski rodoslov" preplakala.Jako sam plakala kada mi je mm,javio da je beta pozitivna,a kada su nas stigli svi oni problemi oko trudnoće ja nemogu ni suzu pustiti,a tako sam želela.Ali zato kad je sve prošlo,uh ne ponovilo se u kakvu sam krizu bila pala.

< Poruku je uredio Sneža -- 14.4.2009 0:09:26 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Suze
21.6.2010 10:48:04   
lanajelena
placem kad gledam neki tuzan film,seriju,emisiju,zbog dece ali najcesce iz besa
najsmesnije zasto sam plakala:bile nas sest drugarica na moru,njih tri morale ranije kuci a mi ostajale jos,taj rastanak je bio tako tezak,ja sam jecala,jedva su me smirili (kao da ih vise necu videti)...mnogo se vezujem za ljude i dovoljno mi je dva dana da provedem sa nekim da bih se vezala

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Suze
21.6.2010 11:02:56   
Anchy_Ljuba
Uh,,,  veliki sam emotivac, i cesto ne mogu da kontrolisem plakanje... Posle spontanog sam cesto plakala bez razloga, samo dodjem kod mm, sednem mu u krilo, on me zagrli i ja mu se lepo fino isplacem na ramenu, nekad dodje cak i do gusenja, posebno kada na tv-u bude emisija vreme je za bebe, a morala sam to da gledam. A pre neki dan sam plakala zbog gluposti, mm mi je u nekoj zafrkanciji rekao mars (znam da je bila sala) al meni u tom trenutku je bilo .........uzas........

_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Suze
21.6.2010 11:48:27   
engimengi
Mogu da se rasplacem začas,za svakakve gluposti,reklame,film ili za neku pesmu!!Uglavnom placem za sve sto je vezano za decu,cak i kad deca pevaju,smeju se i tako... Dok nisam dobila momke plakala sam uvek kad pomislim da ja jos nemam bebu i na poslu kad neka zena kaze da ne zeli svoje dete! U trudnoci sam plakala uglavnom od srece!

Mm uvek padne na moje plakanje,zao mu



_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu Anchy_Ljuba)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here