|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tabletice zelenog čaja
3.10.2009 21:40:51   
Maya21
ooo sister a šta ja da kažem... neka ja ću da vidim da li će tebi da pomognu pa da se i ja dam na posao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Tabletice zelenog čaja
3.10.2009 21:41:15   
Anoniman
Ja nikad u zivotu nisam pila caj, ni kad sam bila najbolesnija pa me baba terala. Al ovaj nije gadan, kao neki sokic, samo ga popijem na eks i zamislim da je pivce user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: Tabletice zelenog čaja
3.10.2009 21:41:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Maya RR

ooo sister a šta ja da kažem... neka ja ću da vidim da li će tebi da pomognu pa da se i ja dam na posao user posted image


Tebi onda prvoj javljam rezultate user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Tabletice zelenog čaja
3.10.2009 21:43:52   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: Nedja

popijem na eks i zamislim da je pivce user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 11:59:13   
Anoniman
Deeeeeelujeeeeeee!!!! Pred kraj sam prve kutije i vec se vide rezultatiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 12:02:26   
Maya21
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 12:07:24   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 12:46:45   
NadaR
Isprobacu i ja!user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 12:51:15   
Maya21
Eh Nado draga, meni su tako potrebne ali moram da se jos malko strpim, Tale jos uvek siki user posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 12:55:08   
mamanp
Kad ih toliko ishvaliste moracu i ja da ih kupim.user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 13:40:45   
Anoniman
U sustini, nemate sta da izgubite ako probate, posto su poprilicno jeftine, a i nema neki strogo propisan nacin uzimanja, pa nije tesko user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 13:41:56   
Jeca*
ako pricas o pharmanovinim, da, jedini uslov je da se uzimaju uz jelo, 1-3 puta dnevno. Ja isto uzimam uglavnom 2 puta, ponekad 3, ako vise jedem tog dana user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 13:46:58   
Anoniman
pa da, i jos pise da treba uz pola litre tecnosti da se piju, cega se bas i ne pridrzavam, popijem oko 3dl uz tabletu



(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 14:35:42   
Lu
IZVORNA PORUKA: Nedja

Deeeeeelujeeeeeee!!!! Pred kraj sam prve kutije i vec se vide rezultatiuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Kod mene se vidjeli rezultati tek nakon druge,ali sam sad prezadovoljna user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 14:49:09   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Nedja

pa da, i jos pise da treba uz pola litre tecnosti da se piju, cega se bas i ne pridrzavam, popijem oko 3dl uz tabletu





ja ovo nigde nisam uspela da procitam, evo i sad gledam...user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 14:55:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Nedja

Deeeeeelujeeeeeee!!!! Pred kraj sam prve kutije i vec se vide rezultatiuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Kod mene se vidjeli rezultati tek nakon druge,ali sam sad prezadovoljna user posted image


Pa nije bas kao rukom odneseno, ima tu jos malo salceta i celulita, ali je bolje...ne gine mi bar jos 1-2 kutije user posted image

Jeco, ja sam bacila kutiju, ubedjena sam da sam procitala, ali ko zna...mozda sam sanjalauser posted image user posted image user posted image imam ja tih momenatauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 14:56:51   
Jeca*
ja pijem cetvrtu kutiju, ali pravila sam pauzu. Moram da posaljem njima mejl da ih pitam koliko smem, mada kapiram da je prirodno i da ne smeta, a meni prija. Sada kombinujem sa korekcijom ishrane i mazem onaj Guam za stomak i bokove

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 14:57:19   
Lu
Ni kod mene ne piše za tečnost,ali mi nekako logično da se pije sa puno tečnosti da bi imalo efekta,pa tako ja popijem oko 4 dcl uz tableticu,čaša od cedevite.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 14:58:30   
Lu
Jeca,ja sam već pitala ovdje ali mi niko ne odgovori...koliko se smiju dugo pitiuser posted image
I ja pijem 4.-tu.

< Poruku je uredio lu -- 13.10.2009 14:59:17 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 15:01:11   
Anoniman
Ma pijem ja non stop nesto, ali bas uz tabletu popijem 2dl, a u toku dana oko 3l tecnosti. Ne znam, kazem, mozda sam ja to nesto projektovala u svojoj glavi da to tako trebauser posted image
Mislim da ne moras da pravis pauze, posto ne pise u uputstvu da mora. Kakav je to gel, jel ima efekta? Meni se celulit na nogama jako smanjio od zelenog caja, ne znam da li je od tableta ili bas caja sto pijem, ali polako ali sigurno nestaje, a imala sam iznad kolena po dve-tri "kugle" nagomilane vode, odvratno je izgledalo, sad se jedva vidi. I jos uvek piskim 100 puta na dan

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 15:43:11   
Jeca*
Pitanje - Gledala sam prilog na Studiu B o Zelenom čaju, imam problema sa težinom i čula sam da pomaže i za mršavljenje, kako i koliko dugo mogu da ga uzimam?
Odgovor - Zeleni čaj u kapsulama može pomoći u regulisanju telesne težine. Pored toga, snižava nivo lošeg holesterola i time prevenira nastanak ateroskleroze, zatim ima moćno antioksidativno dejstvo i vrši detoksikaciju organizma, te poboljšava opšte stanje organizma. Možete koristiti 1 do 3 kapsule dnevno uz obrok, a nema ograničenja u dužini uzimanja. Takođe bih naglasila da se u kapsulama nalazi minimalna koncentracija kofeina, čime je izbegnuto njegovo neželjeno dejstvo. Pored ove prednosti kapsula, važno je istaći i to da 2 kapsule zamenjuju pet šolja čaja (u pogledu sadržaja dragocenih materija).

izvor: zdravi.rs

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Tabletice zelenog čaja
13.10.2009 15:49:43   
Lu
Super,bravo Jecauser posted image
Samo ovaj post trebaju da pročitaju svi koji imaju bilo kakva pitanja o tableticamauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Tabletice zelenog čaja
2.11.2009 16:44:17   
dacca
Ja upravo kupih sada, ali neke italijanske. Providne kapsule pune praha(naravno zelenog). Ima ih 150 komada i kostaju 7 eura!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Tabletice zelenog čaja
22.11.2009 0:29:43   
milos
sve to bacite a hleb izbacite!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Tabletice zelenog čaja
22.11.2009 9:50:02   
Lu
IZVORNA PORUKA: milos

sve to bacite a hleb izbacite!

Ne vrijedi draga,ja ne jedem kruh već tri godine,smršala jesam ali trbuščić je ostao,jedino sam ga tableticama skinulauser posted image

(odgovor članu milos)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here