|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 0:26:24   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: bubulence

Popki, podset__i me zbog cega onda ne uzimas epidural? Strah je sasvim normalan, secas se koliko sam ja ovde kukala? Ti si me samo nasledila😂... I da ti kazem, Von je u pravu. Bolno je ali je brzo. I jos nesto da ti kazem, da nemam 36 god ja bih i cetvrto rodila... 





A da imas 40.? 😂😂😂😂😂😂

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 0:31:22   
bubulence
Opet ne bih 😋. Meni je svaka trudnoca bila sve teza, pa negde mislim da ima veze sa godinama.. Mozda gresim, ali drugi razlog ne vidim. Tako da se jako plasim kako bi mi bilo za godinu, dve, tri...Inace, dece i para nikada nije dosta tako da druge podrzavam i divim im se 💕💕💕. 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 7:25:51   
Beca.t
Salim se naravno, posto sam ja u tim godinama😀, a i Bebana je cini mi se malo starija. I ja mislim da je svaka trudnoca teza sa godinama i da, ko moze naravno, radja sto ranije. Nas dve nismo birale, zbog borbe sa sterilitetom, i bas zbog toga podrzavam da se radja od 18. do 50. samo nek su deca ziva i zdrava. 
Troje dece je predivno, i svaka cas_t za to! I moja sestra ima troje, nije lako ali su joj deca super. Sto ih je vise oni su bolji.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 8:13:18   
popkica bebic
Jutro! Eto, ja gresna popadija 😄, kukavica, nemam želje za još dece posle ovog. Mislim da je fer kadar sam već psihički prenapeta. Grize me savest zbog ovih reči, ali i zbog mog psihičkog stanja... Nonstop sam u grču i strahu. A inače volim decu, od detinjstva su i mene volele bebe i mališani. Uf.... Eto!

Bubi, Von, hvala! 😉

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 9:02:47   
Bojana05
Uh Popkice nije ti lako😔😔ali jos malo,sigurna sam da nemas razloga za brigu. Ja sam mrtva umorna,sinoc sam jedva zaspala od bolova u ledjima i ispod stomaka,ceo dan sam provela u kuhinji a jos danas rodjendani,bice veselo😁😁 I ja volim kada je dece sto vise,narocito zbog njih kasnije ali nije lako,ni trudnoca a ni posle. Ja punim 35 dogodine i mislim da mi je dosta😂svaka cas_t zenama koje imaju vise od troje,treba do izroditi i sve podici....

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 9:27:25   
Maruska15
Dobro jutro i od mene. Ja evo pijem kafu i pokušavam da dodjem k''sebi. Moja ćerka je budna od 3h ujutru..  mrtvi smo i muž i ja. Cele noći je plakala i prevrtala se po krevetu. Izgleda zbog vakcine koju je primila prekjuče. Sutra mi mama ide za Srbiju. Neopisivo sam tužna. Falice mi mnogo,navikla sam se na njeno prisustvo a i puno mi je pomogla oko selidbe i deteta. Pusta daljina!! Popkice drzi se. Ti znas kakav je prirodni porodjaj pa ti nije svejedno. Jel imaš lažne bolove? Mene su rasturili prošli put od ulaska u deveti mesec. Nekad pomislim da je bolje da opet odem na carski,zaista sam podnela odlično. A opet najveća mi je želja da iskusim prirodni porodjaj,te slatke muke. Mada kad pomislim na eventualnu epiziotomiju jezim se. Ja sam da izvinite dole mnogo uska. I to me jedino plaši. 


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 9:47:35   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Salim se naravno, posto sam ja u tim godinama😀, a i Bebana je cini mi se malo starija. I ja mislim da je svaka trudnoca teza sa godinama i da, ko moze naravno, radja sto ranije. Nas dve nismo birale, zbog borbe sa sterilitetom, i bas zbog toga podrzavam da se radja od 18. do 50. samo nek su deca ziva i zdrava. 
Troje dece je predivno, i svaka cas_t za to! I moja sestra ima troje, nije lako ali su joj deca super. Sto ih je vise oni su bolji.



Slazem se, za decu nikada nije ni rano ni kasno... Samo neka se radjaju. Posebno kod ljudi koji su imali problema sa zacecem. Samo sam rekla da mislim da bi meni naredna trudnoca bila mnogo teska zbog godina i troje dece koju vec imam... Popkice, ja te razumem potpuno. Nemam sta da ti kazem da te utesim kada sam i sama imala taj strah i nije vredelo da mi drugi pricaju bajke, cak me je i nerviralo, jer sam imala utisak da me ne razumeju. Pa sam na kraju kukala samo vama ovde

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 9:54:16   
Beca.t
Bubi, ti imas troje i to je stvarno prelepo ali nije lako sigurno. Tako da bolje da ja odem po jos neki embrioncic za 1-2 godine 😂😂😂 
Odosmo danas u set_nju, lepo je vreme, muz radi, pa da se nadjemo sa njim posle posla. Dete mi je dobro, nema vise T hvala Bogu, verujem u cudorvornost kokosije domace supe. 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 9:58:42   
Beca.t
Maruska, mi pre 2 godine za malo da odemo da zivimo u ino, u Budimpestu. Trebalo je da radim za jednu americku firmu, medjutim ipak smo resili da ostanemo. Nekako svi mi imamo zelju da odemo i probamo preko, mislim da nije lose ali da je sigurno tesko bez porodice. Svedska je sigurno mnogo uredjena zemlja, i meni se licno dopada taj sever. Docice ti Mama ponovo, kada stigne bebac 🤗 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 10:40:12   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Maruska, mi pre 2 godine za malo da odemo da zivimo u ino, u Budimpestu. Trebalo je da radim za jednu americku firmu, medjutim ipak smo resili da ostanemo. Nekako svi mi imamo zelju da odemo i probamo preko, mislim da nije lose ali da je sigurno tesko bez porodice. Svedska je sigurno mnogo uredjena zemlja, i meni se licno dopada taj sever. Docice ti Mama ponovo, kada stigne bebac 🤗 
Mnogo je teško. Ja ovde imam samo muža i dete. A njegova cela familija je tu već 30 godina. Nikad nisam ni zamišljala da se udam tako daleko,ali sudbina li je,šta li je ne znam. Nekad mi dodje da spakujem kofer i da idem kući. Ali i ovo sada je moja kuća... Navici ću se valjda...

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 11:49:12   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: bubulence

Popki, podset__i me zbog cega onda ne uzimas epidural? Strah je sasvim normalan, secas se koliko sam ja ovde kukala? Ti si me samo nasledila😂... I da ti kazem, Von je u pravu. Bolno je ali je brzo. I jos nesto da ti kazem, da nemam 36 god ja bih i cetvrto rodila... 





Bubi, ja se ne secam da si toliko kukala. :) 
Popki, malo se uzdaj u Boga.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 13:15:23   
Bojana05
Uh Marushka potpuno te razumem,meni roditelji i braca zive u Svedskoj a ja u Crnoj Gori i svaki put kada mi mama ode mnogo sam tuzna,gledanje dva puta godisnje mi je apsolutna nista 😭najvise mi je zao zbog dece,sto propustqju detinjstvo s njima...

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 13:24:17   
Maruska15


IZVORNA PORUKA: Bojana05

Uh Marushka potpuno te razumem,meni roditelji i braca zive u Svedskoj a ja u Crnoj Gori i svaki put kada mi mama ode mnogo sam tuzna,gledanje dva puta godisnje mi je apsolutna nista 😭najvise mi je zao zbog dece,sto propustqju detinjstvo s njima...
Ma stvarno strašno. Malecka se navikla na babu,od ujutru viče baba. Mnogo mi je teško što ide. Posebno što nemam familiju ovde. Sve bih dala da smo skupa tu.


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 21:24:58   
Khaleesi


IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Dobro veče, majke! Ja vam se opet javljam da se iskukam.... Neki užasan strah me je uhvatio. Od porođaja.... Neki dan sam super, a nekad mi se povraća od straha i napada panike.... Ne znam šta više da radim. Baš se nadam da je tako kako sve žene pričaju, treće samo izlece... Ili da se ne pomucim previše. Oprostite mi na dosadi i kukanju... Znam da nisam fer, znam da sam dva puta kroz sve to prošla, ali sada mi se čini da ja to neću moći.... Strah me paralise.. 🙄😥😥


Joj i mene sinoc sam sanjala porodiliste... Prvu bebu sam rodila u Dragisi i ok prosla... Drugu morala u Frontu u Dravisi nije bilo meata pa me prosledili, i opet kako sam se nadala i nikoga imala ok prosla stvarno... Sad je znam gde bih isla, slusam razne price, i ne mogu protiv toga da cujem te price i bojim se... Jeste meni je beta kao nesto malo pala... Za sada smo hvala Bogu dobro pa da vidimo taj dabl sta ce da kaze... 

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 21:26:57   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Khaleesi



IZVORNA PORUKA: popkica bebic

Dobro veče, majke! Ja vam se opet javljam da se iskukam.... Neki užasan strah me je uhvatio. Od porođaja.... Neki dan sam super, a nekad mi se povraća od straha i napada panike.... Ne znam šta više da radim. Baš se nadam da je tako kako sve žene pričaju, treće samo izlece... Ili da se ne pomucim previše. Oprostite mi na dosadi i kukanju... Znam da nisam fer, znam da sam dva puta kroz sve to prošla, ali sada mi se čini da ja to neću moći.... Strah me paralise.. 🙄😥😥


Joj i mene sinoc sam sanjala porodiliste... Prvu bebu sam rodila u Dragisi i ok prosla... Drugu morala u Frontu u Dravisi nije bilo meata pa me prosledili, i opet kako sam se nadala i nikoga imala ok prosla stvarno... Sad je znam gde bih isla, slusam razne price, i ne mogu protiv toga da cujem te price i bojim se... Jeste meni je beta kao nesto malo pala... Za sada smo hvala Bogu dobro pa da vidimo taj dabl sta ce da kaze... 
[/quote
Ma to je bila neka greska sa betom, naravno da je sve ok. Svaka cas_t devojke, koliko vas i trecoj trudnoci 😘🤗

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 21:48:20   
Khaleesi
Jeste greska sigurno bila prvi ili drugi put...

Samo sam se uplasila i nasekirala kao niko... Ne znam koliko nas ima sa trexom bebom, ja sebe nisam ni videla na spisku trudnica rr... Ne znam da li se to posebno prijavljuje... 

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 21:50:51   
Beca.t
Samo napises termin i oni te ubace na pocetnu stranu. Mislim da 80% ceka trece ili crtvrto dete sto je sjajno! 

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
29.9.2019 22:28:10   
Khaleesi
Termin je 17.04.2020. 😁


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
30.9.2019 11:09:15   
AnaTamara
Ostalo je jos 2 sedmice do carskog, krsta me bole, stomak na momente tvrd kao kamen,jedva se krecem.... Nadam se da cu izdrzati te 2 sedmice!!! 😘 

_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
30.9.2019 13:07:58   
popkica bebic
Juhu! AnaTamara, ti barem znaš kom datumu se nadas. A ja sam fijuknula, em od straha, em od neizvesnosti. Ugl. prenesem, po lekarima, inače ja znam da sam se oba puta porodila baš kada je trebalo, a sada je po dr termin 20.oktobar, ali čini mi se da je neki dan kasnije po meni. 😉Ali, i ja bih da se porodim do 15.

Sanjice,trebalo bi me isprasiti doooobro. Uzdam se u Boga, ali očigledno ne dovoljno, kada sam ovako luda. Khalesi, drago mi je da si dobro. Žena najbolje zna starost trudnoće. 

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu AnaTamara)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
30.9.2019 13:13:55   
Beca.t
Blago vama dvema, tu ste pred terminom. Bice sve super! Javljate se i ne brinite. 
Kako je lep dan danas, za set_nju i uzivanje 💞

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
30.9.2019 13:27:02   
blizanac2
Heh, pa mi smo tu negde, meni je 24.04 termin. 😊


(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
30.9.2019 13:54:40   
blizanac2

Heh, pa mi smo tu negde, meni je 24.04 termin. 😊
IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Termin je 17.04.2020. 😁





(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 09/19 [chat]
30.9.2019 14:01:33   
lesica
Dragi stomačići vreme je za selidbu u Oktobarsku temu

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 274
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
VIDEO: Beba spava u vodenjaku, doktori je ...
Neverovatan video bebe rođene u plodovoj vrećici, dok je lekari bude pre dolaska na svet.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here