|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
17.2.2012 18:19:08   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 18:44:56   
vukosava
Ja mislim da ne bi mogla da ga gledam. Garant je jako tezak... Sama tematika je takva...Ciju god da brani stranu od one tri - ne menja grozotu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 18:47:21   
Anoniman
Unapred molim da se ne raspreda o politici, jer će tema biti zaključanauser posted image

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 18:49:28   
hanka
Gledacu sigurno i jedva cekam
Komentarisacu kad odgledam

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
17.2.2012 18:54:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu hanka)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 18:56:49   
mihi
Pogledaću ga zato što ne želim da osuđujem film pre nego ga vidim.

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 19:00:45   
Brana
Necu gledati,jer se prema samom opisu filma vidi koja je tematika i koliko je film jednostran,plus necu da se potresam.Smatram da uopste nije bio ni potreban.
A da idem u bioskop i rediteljki turam pare u dzep,ne dolazi u obzir.

< Poruku je uredio Brana -- 17.2.2012 19:02:05 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 19:01:12   
jelena038
trecerazredni uradak neobrazovane samoprozvane rediteljke. nemam vremena za lose filmove. da ga je snimio mihalkov, gledala bih ga i stojeci u bioskopu, sve da smo predstavljeni gore i nego sto se sami u sopstvenim filmovima predstavljamo (a valja i o tome razmisliti). flmovi se gledaju radi uzivanja u umetnosti, ne radi politike. oni koji su radi politike snimani, nemaju nikakve veze s umetnoscu. a ne kazem da ima onih koji filmove gledaju ili ne gledaju iz patriotskih, ili drugi razloga. ja nisam medju njima. naravno.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 19:05:40   
mamamikka
ne, posle "spasitelja" nisam mogla mirno spavati mesec dana, od tad- ratni filmovi i ja no-no. ja bih nešto pozitivno, lepo, da plačeš od sreće. ništa što se tiče bilo kojeg rata.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 19:22:01   
mihi
Ne volim osude pre odgledanog filma, AĐž se kao glumica potvrdila i ostvarila za režiju videćemo. Ne zaboravimo da je svaki građanski rat veoma prljav, da je zločina bilo na sve tri strane i da svaki narod treba shodno udelu u njima da snosi odgovornost za to.
Ne zaboravite samo koliko je filmova o Vijetnamu snimljeno u kojima su Amerikanci prikazani onakvim kakvi su bili zaista.......

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 21:45:03   
minavb
Necu gledati. Imam da odgledam brdo filmova koje su rezirali reditelje cije filmove voli pa ce Andjin da priceka. Mislim da i nije vredan gledanja.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 22:00:00   
ms_do
Gledati necu, jednostavno ne gledam filmove sa temom ovih zadnjih ratova jer sam ih "prezivjela i dozivjela" pa imam sama u svojoj glavi film i to dokumentarni. A citava prasina oko tog, kazu kriticari, loseg filma - ma samo smo ga trebali izignorisati.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 22:49:32   
branki*
necu gledati.ne zanima me.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu ms_do)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 22:56:37   
Modessty
Ma Balkancima je dosta filmovima o poslednjim ratovima! A i svi ti filmovi su puni silovanja i takvih grozota. Dosta mi je toga. Uopste nije prica o kom narodu se radi. Jednostavno dosta vise grozota. Dajte malo lepe stvari.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 23:04:09   
razlicak
Nema sanse da gledam to sruser posted image e, gde su, naravno samo srbi krivi za rat i samo smo mi ubijali, palili i smestali njih u logore, kako ispada u tom "filmu". Nije cudo sto nije dobrodosla u Srbiji, zato je rasirenih ruku docekana u Bosni i Hrvatskoj-sto sve govoriuser posted image
A cak i da nije takav film, nebih ga gledala, prosla sam rat uzivo i nisu mi potrebna podsecanja tog tipa...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 23:04:26   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: mihi

Ne volim osude pre odgledanog filma, AĐž se kao glumica potvrdila i ostvarila za režiju videćemo. Ne zaboravimo da je svaki građanski rat veoma prljav, da je zločina bilo na sve tri strane i da svaki narod treba shodno udelu u njima da snosi odgovornost za to.
Ne zaboravite samo koliko je filmova o Vijetnamu snimljeno u kojima su Amerikanci prikazani onakvim kakvi su bili zaista.......


konacno da vidim i neki razuman komentar!
Da, gledacu ga... ne vidim razlog zasto to ne bi uradila. Film ko film...


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 23:07:10   
maslackic
Ne volim osude pre odgledanog filma


user posted image user posted image

ne znam ni zasto se dize tolika frka a da ni pogledali film nisu user posted image

to je samo film...

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 23:09:14   
Sanjica26 RR
Pogledacu film, pa cu da dam konacan sud. A, inace citala sam o cemu se radi u flimu. Ali nije zgoreg pogledati, pa komentarisati.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 23:13:04   
jelena038
nije fazon u grozotama, bez napetosti nema filma, problem je u ljudima i njihovim niskim strastima. vde svi sve dozivljavaju licno. i sto su svi toliko optereceni svojom velicinom da gupe kompas. kao kad reprezentacija dobija pa svi skacu od srece, hvale ih, tetoviraju na ramena, a onda ti isti jadni momci, iscrpljeni pocnu da gube, a u tom trenutku ih pljuje i psuje 90% nacije. i to je istina i toje nas najveci problem.
ja samo te sto misle da smo mi mnogo sper, najbolji, najpametniji, ni za sta krivi i uvek iskorisceni, pitala - sta si ti, sine, makar jednom u zivotu, ucinio za to da tvoj narod neko smatra takvim kakvog ga opisujes? kvaris vlastiti jezik, pola reci ni ne znas iz kog jezika su ti usle u recnik, ne znas deset pesama najvecih nasih pesnika, ne znas bre da ocistis smece za sobom kad se naroljas za prvi maj, mrzis komsiju, u zavadi si s bratom, dok god ti pada s neba, ne bi se mrdnuo da pocnes da radis i u prvoj prilici bi pobegao da rintas kao konj u nekom tamo inostranstvu, iz cistog rodoljublja.
mante se ljudi corava posla. dok se na televiziji tupi o andjinom filmu, ljudi umiru od gladi, hladnoce, lavina i straha, lopovi kradu, vlast se ugradjuje, i s vremena na vreme puste malo muzike i bace malo hleba raji da se oko neceg kolje i zeza, da ne primete sta im se o glavi radi.

panem et circenses
jeste, svi ste naseli. i ovaj put.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 23:13:06   
Modessty
Da li se neko od vas seca domaceg filma "mala"? Negde s pocetka devedesetih? E tu je gadna scena silovanja posle koje vise nikada nisam mogla da gledam filmove sa takvim sadrzajem i tako slikovitim opisom. A od kad imam Danila ne mogu ni da gledam filmove gde umiru deca ...
Dakle. ima nas koji jednostavno ne podnosimo takve sadrzaje.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: U Zemlji krvi i meda
17.2.2012 23:19:20   
jelena038

IZVORNA PORUKA: Modessty

Da li se neko od vas seca domaceg filma "mala"? Negde s pocetka devedesetih? E tu je gadna scena silovanja posle koje vise nikada nisam mogla da gledam filmove sa takvim sadrzajem i tako slikovitim opisom. A od kad imam Danila ne mogu ni da gledam filmove gde umiru deca ...
Dakle. ima nas koji jednostavno ne podnosimo takve sadrzaje.

postoji mod ritam i tempo filma, koji kada su dobri ne dozivljavas stvari tako. kao u filmovima sa tematikom iz elizabetanske engleske, na primer, scena ubistva, silovanja, rata, pokolja, ali posle nje odmah dvor i bal, da covek ne crkne gledajuci film. naravno, mi smo, kao nacija, oceliceni, pa nam je sva umetnost prlagodjena crnjaku koji zivimo. nama je unapred predodredjeno da oguglamo na zlocine. kad god je svet ratovao, mi smo isli da ginemo. ima naroda i koji su se zgrozavali i tada. a ti si danas neshvacena sto ne trpis nasilje. da, o tome se radi. ja te potpuno razumem.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 0:06:11   
pepeljuga
mante se ljudi corava posla. dok se na televiziji tupi o andjinom filmu, ljudi umiru od gladi, hladnoce, lavina i straha, lopovi kradu, vlast se ugradjuje, i s vremena na vreme puste malo muzike i bace malo hleba raji da se oko neceg kolje i zeza, da ne primete sta im se o glavi radi.


Bas lepo receno, upravo sam o tome razmisljala pre neki dan. Zasto se pridaje toliki znacaj tom filmu? Eto, i ja sam cak usla u temu iz radoznalosti, kad sam videla naziv, glupi marketing te obuzme da i ne primetis user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 6:42:04   
Lu
Ja ovakve filmove ne gledam iz razloga što ratne strahote još imam pred očima, kao i mnogi od vas.
Moje srce i moj želudac to ne može podnijeti i ne vidim razloga da se patim, pogotovo što kaže Modesty od kako imam dijete ne gledam i ne čitam o zlostavljanju ni djece ni odraslih, ne vidim svrhu togauser posted image
O filmu nemam mišljenje (jer ga nisam gledala), osim da je pun nasilja, vidjela sam scene i meni dosta!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 9:23:24   
jelena038
filmovi o nasilju imaju jedan vazan zadatak - da ljudi postanu svesni uzasa koji zaista postoji i da svako od nas to vise nikad ne dozvoli. jer covek na stvarno zlo, kada se desi i kada shvati da ga je mogao spreciti reaguje "ko bi rekao da je to stvarno moguce". a moguce je. moguce je da je komsija masovni ubica, moguce je da u mirnoj i divnoj zemlji izbije rat, moguce je da moj muz svaki dan dok sam na poslu siluje nasu vlastitu cerku. FILMOVI O TOME MORAJU DA POSTOJE. samo oni moraju da imaju umetnicku vrednost i poentu zbog koje bi normalan covek pristao da ih gleda. a koliko je bolesnika koji u gledanju filmova koji samo nasilje i zlo u sebi sadrze, bez ikakve umetnicke vrednosti i pouke, najvazniji je znak da smo svi u velikoj opasnosti. podjimo samo od nase sopstvene dece i smeca u kome oni svakodnevno uzivaju, bilo da su u pitanju igrice ili crtani filmovi.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: U Zemlji krvi i meda
18.2.2012 9:40:56   
Lilla
Nisam jos uvijek pogledala film ali planiram to da ucinim cim mi padne pod ruku, iako smatram da je Andja pomalo pateticna sa svom onom prozracnom pricom o tome kako voli Bosnu, kako joj Bosna daje snagu i td. I jos nesto po pitanju tematike filma, svi mi koji smo dozivjeli grozote rata na svojoj kozi se jezimo na sve te slike i scene, ali ima u tome i nesto dobro. Ono sto se desilo nikako ne treba da se zaboravi, svi treba da se sjecamo koliko je rat grozan i da to prenosimo na nasu djecu, da se ne bi ponovilo. Ovakvi filmovi upravo tome treba da sluze, gledajte i borite se da se to vise ne dozivi.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here