|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
20.2.2012 21:04:30   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
20.2.2012 21:53:22   
Brana
Samo misljenja od meni jako dragih i bliskih ljudi.

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
20.2.2012 22:03:08   
mama kukunka
zavisi ko misli..ako neko do koga mije stalo nesto pogresno protumaci, potrudicu se da mu objasnim..7
A ako je neko za koga ne marim, tj nemam lepo misljenje o njemu, i zivoti nam se ne preplicu, nek misli sta god hoce.
Inace sam nekada bila skroz srdacna i otvorena, to me mnogo kostalo...sad mogu reci da sam ljubazna, a otvorena prema jako malom broju ljudi.. Svoju intimu retko kome iznosim.. Mozda manje nego sto je za psihu zdravo..ali zato imam vas:)
Npr imam komsinicu ( moze mama da mi bude), ali se ponasa skroz sumanuto..prema svima, ne samo prema meni, 3 dana je preljubazna, onda vidi da je moj pas digao nogu da piski ka njenom dvoriszu, pa mi se izdere, pa ne razgovara po pola godine..jednom sam joj odbrusila, i sad znam po odjecima u kraju da me ne podnosi, i da misli da sam skot, ali me bas zaboleuser posted image jer zaboga , svi joj se samo smeskaju, i trpe izlive besa, a ja se suprotstavljam..
Ne bih volela da moje prijatelji imaju pogresno misljenje o meni,.ali na svu srecu dobro me poznaju..pod prijatelji mislim na nekoliko ljudi oba pola sa kojima se druzim vec 20ak godina.. Neki su po belom svetu, cesto me zaboli to sto se niti izmedju nas sa godinama gube..ali sad odoh u off
e , da nemam onaj problem koji imaju mnogo zene-kad dodju gosti, sta ce reci...da li je ok bilo na slavi, da li su mi prozori cisti, da li je ruska salata dobra.. za to me nije ama bas nikada briga..ljudi kod nas dolaze zbog nas, i ja se uvek tako ponasam..sta imam iznesem, docekam od sveg srca...a po tome sto vole da dolaze u ovu vuko,.binu rekla bih da smo dobri domacini... i da im ne smeta sto j lavor sa neopeglanim vesom na dasci u dnevnoj sobi ( trenutna situacija)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
20.2.2012 22:06:41   
Anoniman
Zavisi o čemu se radi mnogo više nego ko to misli.

Postoje stvari koje me pogode i od nekih totalno nebitnih ljudi. Lagala bih kada bih rekla da me baš ništa ne dotiče, ali generalno gledano, manje-više me baš briga šta ljudi o meni misle što sam dokazala dugim stažom na RR. user posted image

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
20.2.2012 22:26:35   
branki*
kad sam bila mladja,sve me je doticalo,maltene da mi totalni neznanac nesto ruzno kaze ili cujem da neko je nesto o meni rekao bzv,odmah me pogadja,vredjam se,bude mi krivo.zasto taj neko tako misli o meni?danima razmisljam zasto,zbog cega,sta sam pogresno rekla,uradila...kako sam starija i puno toga vec preturila preko glave,trudim se da se sto manje nerviram oko drugih ljudi,pa i oko njihovog misljenja.i uspevam u tome.iznerviram se u prvi mah,pobesnim,onda dignem glavu i picim dalje!neka misli ko sta hoce.moji bitni me znaju.znam samo da nikada nikog nisam namerno povredila,sve radim posteno i pored svakog mogu da prodjem uzdignute glave.
uostalom,od tih sitnih dusa,sta mi ko prica iza ledja me bas briga.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
21.2.2012 14:04:52   
brankicca
Prvo, Branki sto mi uze nadimak user posted image obozavam ga, nije u reduuu.....nisi dobra..
A drugo-misljenja drugih me apsolutno ne zanimaju, samo "prvih" i to je to...user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
21.2.2012 14:07:29   
mombg
Uglavnom ne, ali me nekad iznenade ljudska prostota i sloboda da guraju svoj nos u tudji zivot. Uglavnom ih ignorisem al ostanem pod utiskom neko vreme user posted image

(odgovor članu brankicca)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
21.2.2012 14:11:27   
MicinaMama
Jao meni je bas svejedno sta drugi govore o meni....jer ako je lose to je samo trpanje nosa u tudji zivot ili zavist.Ja samo znam da nikome zlo ne cinim a ako neko nesto prica lose o meni neka.Kao sto kazu dobro je dok narod prica o tebi,znaci neko si i nesto (trn u oku),nije donro ako se ne spominjes znaci nisi ni vazan.

(odgovor članu mombg)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
21.2.2012 21:56:43   
lanajelena
Mene nekako uvek dotakne kad neko ima neko lose misljenje o meni user posted image

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
21.2.2012 22:10:10   
limunada

IZVORNA PORUKA: branki

kad sam bila mladja,sve me je doticalo,maltene da mi totalni neznanac nesto ruzno kaze ili cujem da neko je nesto o meni rekao bzv,odmah me pogadja,vredjam se,bude mi krivo.zasto taj neko tako misli o meni?danima razmisljam zasto,zbog cega,sta sam pogresno rekla,uradila...kako sam starija i puno toga vec preturila preko glave,trudim se da se sto manje nerviram oko drugih ljudi,pa i oko njihovog misljenja.i uspevam u tome.iznerviram se u prvi mah,pobesnim,onda dignem glavu i picim dalje!neka misli ko sta hoce.moji bitni me znaju.znam samo da nikada nikog nisam namerno povredila,sve radim posteno i pored svakog mogu da prodjem uzdignute glave.
uostalom,od tih sitnih dusa,sta mi ko prica iza ledja me bas briga.

Ovo ko da sam ja pisala user posted image Joooj sve me pogadjalo....A sada,sada sam se dostaaaa promenila,valjda s'godinama to dolazi,sto sam starija to sam pametnija,povredili su me mnogi kojima sam verovala uvek sam gledala da ugadjam drugima a meni kako bude, al sad vise negledam sve rizicasto,menjam se polako,nezanima me tudja misljenja nebitnih ljudi a ni mjih blizih,ko me voli nek me voli takvu kakva sam!!!!Sita sam ugadjanja pa ti zabodu noz!

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
22.2.2012 9:00:27   
bebać
Ne, i ne i neuser posted image

Možda me malo tangira mišljenje ljudi sa kojima sam u kontaktu i družim se, ali opet ništa pretjerano...svijet će uvijek svejedno pričatiuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
22.2.2012 9:26:03   
jelena038
uopste ne mislim da drugi imaju sta da misle o meni. nit me poznaju, niti sta imaju od toga, nit im sta daje za pravo da mi se mesaju u zivot. kad cujem da me je neko negde pominjao, olajavao, hvalio, u smislu mog privatnog zivota, odreagujem uvek isto: gospode, ljudi su stvarno dokoni i optereceni. mnoge od tih stvari su kaznjive zakonom, tek da se zna..
kad je u pitanju posao to je vec kritika, ona je jako korisna i nju jedino priznajem, iako je ona vise od obicnog misljenja, mora biti potkrepljena argumentima i stvorena prema dokazivim prinipima, ne tek prema ukusu.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
22.2.2012 11:23:42   
Lilla
Dotice me misljenje dragih i bliskih osoba, familije i dobrih prijatelja. Mada se ne mijenjam ni zbog njih, ko me voli prihvatice me bas ovakvu kakva jesam, sa svim manama i vrlinama, a kome ne odgovaram nema potrebe da me prihvata niti da mi bude u blizini. Isto tako radim i ja, oko sebe imam samo ljude koji mi odgovaraju a one druge pokusavam drzati sto dalje.

_____________________________

"Divno je biti nekome nesto, divno je biti tebi sve...Sve dok te drzim cvrsto za ruku, nikog na svijetu ja se ne bojim!"

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
22.2.2012 12:45:42   
jance
da, doticu me, i to bas jaako. pokusavam sada da budem malko sigurnija u sebe ali traje...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Lilla)
Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
22.2.2012 13:22:15   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
22.2.2012 13:24:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
22.2.2012 17:38:46   
vukosava
Nek pricaju sta hoce, sto bi rekli Ameri "any publicity is a good publicity!". Zezam se.

Imala sam show programe kad sam zavrsila studije i zaposlila se od nekih likova koji su sa mnom studirali i kojima sam radila projekte za sitne pare. I sto sam naravno prestala da radim kad su mi oni postali studenti, gde to ima... Doslo je do toga da su me zvali nocima i ostavljali debilne poruke na telefonskoj sekretarici, neke i preteceg sadrzaja. Dvojica su cak napisala jako zloban e-mail o meni i poslali svima sa nasih studija. Moja cimerka i sestra su ga videle i sakrile od mene. Saznala sam tek nakon 2-3 godine za njega. Taj e-mail je bio toliko jadan i zloban da je vise govorio o njima nego o meni. A hteli su da ispadnu duhoviti. Sve su kao poredili sa stripovima i likovima iz stripova.

Elem, moj zivotni put i njihov zivotni put je apsolutno razlicit. I vremenom su za mene govorila moja dela vise od mojih reci i pokusavanja da se svidimo drustvu. Drzala sam se van svega toga, godinama ih sretala kasnije na nasem faksu na kom sa ja radila. I magistrirala sam pre njih. Njima je jako tesko bilo da zadrze posao kasnije, i nekako mi se uvek cinilo da zlobni ljudi ipak teze prolaze i na radnim mestima...

A ja verujem u onu: "Sta vas ne ubije, moze samo da vas napravi jacima".

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
22.2.2012 17:44:11   
malapufika

IZVORNA PORUKA: vukosava

Nek pricaju sta hoce, sto bi rekli Ameri "any publicity is a good publicity!". Zezam se.

Imala sam show programe kad sam zavrsila studije i zaposlila se od nekih likova koji su sa mnom studirali i kojima sam radila projekte za sitne pare. I sto sam naravno prestala da radim kad su mi oni postali studenti, gde to ima... Doslo je do toga da su me zvali nocima i ostavljali debilne poruke na telefonskoj sekretarici, neke i preteceg sadrzaja. Dvojica su cak napisala jako zloban e-mail o meni i poslali svima sa nasih studija. Moja cimerka i sestra su ga videle i sakrile od mene. Saznala sam tek nakon 2-3 godine za njega. Taj e-mail je bio toliko jadan i zloban da je vise govorio o njima nego o meni. A hteli su da ispadnu duhoviti. Sve su kao poredili sa stripovima i likovima iz stripova.

Elem, moj zivotni put i njihov zivotni put je apsolutno razlicit. I vremenom su za mene govorila moja dela vise od mojih reci i pokusavanja da se svidimo drustvu. Drzala sam se van svega toga, godinama ih sretala kasnije na nasem faksu na kom sa ja radila. I magistrirala sam pre njih. Njima je jako tesko bilo da zadrze posao kasnije, i nekako mi se uvek cinilo da zlobni ljudi ipak teze prolaze i na radnim mestima...

A ja verujem u onu: "Sta vas ne ubije, moze samo da vas napravi jacima".


klasicni kompleksi...kad je neko bolji,mnogo bolji od mene ajde da ga povredjujem,mucim...da mu napakostim tako kad ne mogu drugacije...e pa gadan smo narod mnogo,zato nam se i desavaju ruzne stvari i ne mrdamo iz mesta..umesto da se zblizavamo jer ja sam za ono 'nikad ne znas kad ce ko da ti zatreba'mi pucamo od zavisti i pakosti...a sto je najzalosnije mozak radi 1000 na sat u smisljanju najbednijih stvari.ej molim teeee mejlovi ..nemam reci

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
22.2.2012 18:18:44   
zoća
LJudska glupost nema kraja tako da me ne dotiče

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
23.2.2012 21:20:12   
Zell
Ne. Srecom nisam od onih tipova koji pate ukoliko saznaju da neko bas i nema najbolje misljenje o njima user posted image Za neke i volim da nemaju lepo misljenje o meni jer bi u suprotnom znacilo da smo slicni - kad takvi promene misljenje znacu da sam negde pogresila user posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
28.2.2012 19:59:24   
lelaigor
Ja mrzim kad neko ima loše mišljenje o meni. Osećam se tako nisko i loše. I uvek volim sve da izgladim i da uradim sve što je u mojoj moći da promenim nečije mišljenje.... Ranije nisam bila takva. user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li vas doticu misljenja drugih ljudi s...
28.2.2012 20:14:11   
Sanchy
Ima jedna Kaligulina izreka koja mi se oduvek dopadala oderint dum metuant ili neka me mrze samo neka me se i plaseuser posted image ...takva sam,sta cu...user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here