|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
14.4.2009 22:17:47   
Anoniman
[Sadržaj poruke je obrisan]
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 22:20:34   
dunja RR
ja jedva cekam da postanem mama, baka mi je daleeeek pojam.....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 22:21:29   
NadaR
Ja se nadam da cu biti poput moje bake koju obozavam ,koja mi se posvetila 300%...
Takva baka zelim i ja biti jednog danauser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 22:21:37   
Lilly*
Ja se sve nadam da cu biti kao moja mama, ona jos uvek ima dosta snage i volje, uvek jedva ceka da joj dodje unuk, samo se nesto plasim, gledam kako se sada trudim oko svog deteta i koliko strpljenja me to kosta, da kada postanem baba ne budem nervozna i bez zivaca, ma verovatno lupam.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 22:26:09   
afrodita
Moja mama je super baka i moji
klinci je jako vole i vole ici kod nje.


Ja cu biti super baka kao iz nekog filma 100%

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 22:27:57   
dunja RR
kazu da ljudi pod stare dane opet postaju infantilni, zato deke i bake u vecini slucajeva razumeju bolje decu od roditelja; ali da ne zaboravimo na kraju uvek roditelji ostaju kuci sa decom bake i deke odu...( osim ako je u pitanju zajednica).....tako da primecujem cesto kod svojih prijatelja da sve manje dozvoljavaju pristup bakama i dekama u vaspitanju dece...

ja sam imala srecu ;predivnu baku i predivnog deku, vecinu pametnih stvari sam od njih naucila...user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 22:51:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dunja

....tako da primecujem cesto kod svojih prijatelja da sve manje dozvoljavaju pristup bakama i dekama u vaspitanju dece...



Shto se ovog tiche...isto sam primetila u zadnje vreme (valjda i vishe paznje obratjam ) Naime...dosta njih se zali na bake i deke....jer kod njih moze sve i slatkishi i ovo i ono...u sushtini sve shto ne smeju kutji...ili smeju u ogranichenim kolichinama....a onda kad dodju kod roditelja...bude problema....

Ja nemam ideju kakva tju biti baka....prvo da vidim kakva tju mama da budem user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 22:57:38   
Lilly*
Bas tako, kod babe i dede moze sve, i slatkisi u velikim kolicinama, i da sve bude po njegovom, i da ga baba oblaci i hrani kao bebu, pa onda katastrofa kada dodje kuci, ali opet ne mogu  bez njih user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 23:09:37   
Anoniman
Verujem....moratju i ja moje dete (ili decu) slati kod baba i deda....al ima da dobiju bukvicu pre toga...a ne da bude kako oni hotje...ili tako ili tju neku dugaricu da  zaposlim da mi chuva dete....nema kod mene trte-mrteuser posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 23:24:33   
Lilly*
Ja kada mojima kazem da mu nesto ne daju, oni kazu "ti radi kod svoje kuce kako ti hoces, a ovde je kako mi hocemo" user posted image , ali opet ne mogu da im ne dam dete, pih

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kakva ce ti biti baka
14.4.2009 23:28:12   
Anoniman
A joj....a to je jako bezobrazno sa njihove strane....pogotovo shto su se i njima sigurno meshali u vaspitavanje deteta....pa bi trebali da znaju kako je to...i postave se na tvoje mesto....user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kakva ce ti biti baka
15.4.2009 9:00:46   
Anoniman
ja sam imala divnu baku i divnog dedu... posvetili su nam se 100%
moja djeca imaju isto divnu baku i dedu koji je malo je reći LUD za njima... i to je veliko bogatstvo... da nauce sta znaci porodica

neki dan je moja ćerka rekla svojoj baki citiram"kad ja budem imala svoju djecu ti ćeš ih čuvati bako"... ne treba joj veća nagrada od toga...znači da je odlična

nadam se, ako doživim naravno , da ću biti dobra... valjda tada imamo više vremena i više živaca nego što imamo za vlastitu djecu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kakva ce ti biti baka
15.4.2009 10:19:20   
Lu
Nikad mi to  još nije palo na pamet,evo ni sad ne mogu da zamislim dijete od svog sinauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kakva cete biti baka
15.4.2009 12:08:59   
eugenija
Kakva god bila, da ja samo dočekam te godine ...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 15.4.2009 15:26:30 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kakva cete biti baka
16.4.2009 8:05:30   
Anoniman
Volela bih da budem kao moja mama i kao mm-ova ujna.
Obe su fenomenalne. Dete sa njima postane sasvim drugačije, tako smireno, samostalno, razumno. One uz dete skuvaju ručak, pospreme kuću, piju kafu, a usput ređaju kocke, crtaju, pričaju, dete se ne oseća zapostavljeno, one su tako smirene nekako.
Ne znam dal me razumete, sve mi to odradimo uz dete, ali one ostanu nekako tako smirene, tako ispunjene... ja na pola tih obaveza doživim slom živaca.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 15
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 8:07:02   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kakva cete biti baka
16.4.2009 9:29:27   
Lilly*
Apsolutno te razumem Tasho o cemu pricas, o toj nervozi kod mene sam i ja pricala, zelim da se svemu posvetim a ne uspevam i onda sam nervozna, a moja mama sve stize i to kroz igru i salu, valjda trebaju godine da se to tako iskristalise user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kakva cete biti baka
16.4.2009 21:24:59   
Sneža
Volela bih da ostanem ovako ko opičena mokrom čarapom po glavi,i da me vole kao što ja volim svoju baku,ali ček da ja prvo napravim bebca,sve ostalo ćemo lako.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kakva cete biti baka
18.2.2011 22:08:09   
Brana
Bicu najbolja kao i moja baka i mlada jer sam rodila lakija sa 22g.pa se nadam da cu do moje 50-te biti bakana!user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kakva cete biti baka
18.2.2011 22:12:16   
indy_25
Ne znam kakva cu biti baka mislim da cu biti dobra ali o tome ce vam moji unuci i unucice pisati za nekoliko godina user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kakva cete biti baka
18.2.2011 23:35:44   
Anoniman
ja bih volela da budem vitalna kad postanem baka pa da mogu da radim sa unucimasve ono sto je moja baka radila sa nama: zavlacila se sa nama pod sto da slavimo lutki rodjendan, sankala se, pravila sator u dvoristu .. . imala sma mnogo lepo detinjstvo zahvaljujuci njoj. neka mi je Bog pozivi jos dugo godina. user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here