|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čukljevi
21.7.2009 10:39:55   
afrodita
Pre mesec dana iskocila mi neka kost.
U opste me ne boli, ali ruzno je za videti
na stopalu. Imate li ovakvih problema i zna li
neko zasto se ovo pojavljujeuser posted image

user posted image

< Poruku je uredio Jeca RR -- 21.7.2009 11:13:29 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: cukljevi
21.7.2009 10:44:22   
Rivana
Otkud cukalj tu na sred stopala user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: cukljevi
21.7.2009 10:47:38   
afrodita
Pa ne znamuser posted image
Tvrdo je zato sto je kost.
Nije zulj a ni kurje oko jer ne boliuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: cukljevi
21.7.2009 10:48:55   
Rivana
uh, pa idi do doktora bas je cudno user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: cukljevi
21.7.2009 10:50:23   
Rivana
ne znam sta bi moglo bitiuser posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: cukljevi
21.7.2009 10:53:21   
afrodita
imam na obe nogeuser posted image na ista mesta

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: cukljevi
21.7.2009 11:01:02   
Rivana
bas cudno na obe noge user posted image jedino sad ja lupam, ali ako nie od neke neudobne obuce istrcalo. ne znam lupam user posted image , moja mama je cukljeve dobila od neudobne obuce

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
21.7.2009 11:09:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čukljevi
21.7.2009 13:10:15   
Jeca*
Evo mišljenja jednog lekara:

radi se najverovatnije o tendinitu ( zapaljenju mišićnog omotača ) i najverovatnije je uzrok neudobna obuća


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čukljevi
22.7.2009 10:23:23   
afrodita
Hvala ti Jeco.user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čukljevi
22.7.2009 10:24:58   
Jeca*
user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čukljevi
20.12.2010 15:47:07   
Anoniman
Ja ću da umetnem svoj problem u ovu temu , pa nek moderatori , ako žele , promene naziv teme u "Čukljevi , kurje oči ... "

Izašlo mi nešto na tabančetu user posted image . Kao malecki žulj , i svrrrrrrrrrbi , za poludeti . Prvo me je , dok sam bila u Betaniji , samo svrbelo stopalo danima. Ništa nije bilo na tom mestu gdje sada žulj , kao ni ovih dana , samo svrab na tom mestu , a danas se pojavio žuljčić . Ja malo guglala , i prvo na šta naleteh - kurje oči , kažu to tako izgleda , kao žulj . E , ja sad ne znam - da li kurje oko svrbiii ? Mene ovo moje čudo ne boli , ne smeta , izgleda kao tvrđi žulj , a li najveći problem je što svrbi za poludeti .

Da li kurje oko svrbi i znate li kako se to leči ? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čukljevi
20.12.2010 15:54:47   
viking
Buba, nisam lično imala taj problem, ali znam da Scholl ima neke proizvode za to. Trebalo bi da toga ima u nekom Liliju ili DM-u ili u apotekama... http://www.scholl.rs/proizvodiNega.php?korak=Rešavanje problema

< Poruku je uredio viking RR -- 20.12.2010 16:07:03 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čukljevi
20.12.2010 15:56:37   
Ana RR
BubaMiro, ja sam kao dete imala kurje oči i meni je to bilo nešto najgore u životu.. i svrbelo i bolelo.. Izgleda kao žulj (samo što je tvrdo) i kao da u sredini ima još jedan krug (kao oko).

Tada je mamin ujak doneo iz Nemačke neku tečnost koja se namaže na kurje oči posle kupanja, obuku se čarape i ne skidaju se celu noć ili čak i duže, ne sećam se. Ali se sećam da kad sam skinula čarape, u njima su ostali ti "žuljevi". Nikad više nisam to imala (hvala bogu).


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čukljevi
20.12.2010 16:05:58   
Anoniman
Ovo moje nije okruglo , već je kao crtica od nekih 5 mm i nema ništa u sredini , nikakvu tačkicu u centru ... user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čukljevi
20.12.2010 16:09:19   
anajid
Ja sam imala kurije oko.Da,svrbi jakooooo i boliuser posted image !Kupila sam u apoteci neku bezbojnu tecnost(ne znam naziv),ima cetkicu poput laka za nokte.To se maze na to "oko"(user posted image ).Zatim se skida sloj po sloj koze,dok ne dodjes do nekog korencica,pa sve to skupa sa kozom odstranis i to je to.Tako je bilo kod mene.Proslo me i nije se posle pojavljivalo.Imala sam puuuuno po tabanima.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čukljevi
20.12.2010 16:10:09   
Ana RR
Pa onda to nije to.. kurje oko baš izgleda kao oko

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.12.2010 16:11:21 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čukljevi
4.4.2011 16:41:48   
moja ciklama
Ženeee, čukljevi su nasledni, imala ih baka, mama, evo i meni stižu, imam 27god, i zadnjih nedelju dana primećujem da me sevaju(tako oni odvartno bole), odmah ja u RUDO u Nemnjinu, po separatore, napravio mi ih čovek odmah, treba 16h da se stvrdnu..i onda ih nosam kad god sam na nogma, doduše malo teže, tj skoro nikako na papučeuser posted image

Rekao mi da ćemo da ih zaustavimo ovakve, kakve jesu, gde su..samo da zaobidjem operaciju..
Da li neka od Vas ima iskustva sa separatorima ili sa operacijom?

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čukljevi
23.4.2012 15:17:09   
jelena038
mene je nocas jako yabolela kost ispod palca, sa spoljasnje strane stopala, nisu mi iskrivljeni prsti, nemam neku veliku izbocinu, ali mesto koje je bolno kad sam opipala, primetila sam da ima malecku kvrzicu i izgugala svasta da sam se toliko prepala, odmah sam kupila neko cudo u apoteci sto se nosi izmedju palca i onog prsta pored, kaze apotekarka da je to pocetak stvaranja cuklja, a internet kaze da je od ravne obuce, podloge, stajanja i neudobnih cipela. poslednjih godinu dana primecujem da me bole ledja od cipela na stiklu i sad ne znam da l da potezem ortopeda, u procesu sam vantelesne, a oni ce mi verovatno savetovati snimanje.. ne bih da izgubim lep izgled stopala, kod mene to nije nasledno, niko mi u porodici nema cukljeve, to su mi sve patike napravile, jer imam jako usko stopalo, i da mi noga ne bi plivala u njemu, uvek kupujem knap obucu - po duzini, tek sad sam shvatila da to moze da napravi ozbiljne probleme.. imate li neki savet?

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čukljevi
14.11.2012 13:43:40   
Olga75
par dana me je uzasno bolelo levo stopalo tj palac i malo ispod njega , sta god da obujem , kako god da hodam i juce ustanem ja kad ono izrastao mi cukalj user posted image
nije to sad nesto veliko ali tako nije bilo i pozalim se ja mojoj mami a ona meni : o , paaa daa , to imam i ja i moja sestra i to je imala nasa baka user posted image
znas to je nasledno
ok rekoh , kazi mi samo da li je neko u familiji imao grbu da se ne iznenadim jedan dan user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čukljevi
14.11.2012 14:46:31   
viking
user posted image user posted image user posted image
Olga, gledaj to s vedrije strane - sad imaš bar jednu zajedničku stvar s Oprom Vinfri user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čukljevi
14.11.2012 14:51:40   
Anoniman
ok rekoh , kazi mi samo da li je neko u familiji imao grbu da se ne iznenadim jedan dan user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here