|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci, mu...
27.11.2009 14:23:21   
eugenija

Imamo temu Muzika, gde postavljamo pesme, a ovu temu otvaram da možemo diskutovati o muzici i pravcima koje slušamo.
Imamo i temu Koncerti, na kojoj ćemo nastaviti da pišemo o posetama istih.user posted image



IZVORNA PORUKA: OTI

WOW...ovde ima ljudi koji slusaju metal...
fenomenalno.
Ja slusam bas metal, gothic i black ali na koncerte ne mogu...
Dr mi je rekao da trudnice ne treba da idu na agresivnije koncerte jer beba mnogo jace cuje bas gitaru nego mi a to je lose...zbog rada srca i adrenalina majke i slicno..
tako da nema meni bas gitare....za sada.

A koje jos bendove slusate?


IZVORNA PORUKA: OTI

My dying bride
Skyforger
Nocturnal mortum
paradise lost
anathema

ali i neki kao
domaci block out

ili nesto blaze Pearl jam,.,


IZVORNA PORUKA: Rina


Oti ja sam ti vise za klasican heavy,progressive i narocito power metal...Lost Horizon recimo...Pantera,Trivium.. pa moze i Slipknot da prodje i taj fazon.... brzi rifovi i double pedal obavezno :) Zadnjih godina me finci odusevljavaju Stratovarius,Children of Bodom,Ensiferum i sav taj neki viking stil... i tako...



IZVORNA PORUKA: OTI

pantera je super, Rina. ostalo manje vise...A slipknot moze da prodje..
A sistem of down?




IZVORNA PORUKA: Rina

Ne volim Sistem of down..vise naginjem ka metalu sa korenima iron maidena

Jel cuo neko Amorphis?? Mene je njihov zadnji album odusevio skroz a u cetvrtak sam ih videla uzivo i jos sam pod utiskom!!Evo jedan deo atmosfere ,made by me 

Amorphis - From the heaven of my heart





IZVORNA PORUKA: lence


Da li volis Ministry, oni su se sad "prometalili", meni su se mnooogo vise dopadali iz industrial faze, obozavam da igram na "Burning inside"?


IZVORNA PORUKA: Rina



Ministry Slusala sam ih devedesetih...Filth Pig i Lava znam jos uvek napamet..fenomenalne stvari...novije albume nisam cula....Pa onda mora da volis i Fear Factory..? Takodje veliki respect za njih...



IZVORNA PORUKA: lence


Fear Facrory su previse metalni za mene. Ja volim devedesete, jos uvek dosta reagujem na Gravity Kills. Volela bih da odem na koncert RatM ali se bojim da bih nakon toga zapocela revoluciju!





_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 14:26:27   
lence
Pa eto smo par nas fino napisale sta volimo, a ti Eugenija?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 14:26:46   
bratzz
Rock forever, a i metal moze da prodjeuser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 14:31:28   
sephora
bravo Bratzz, po mom ukusu...išla sam u baletsku školu, svirala klavir i klasičnu gitaru i volim klasiku ali druga strana moje ličnosti ROCK i samo ROCK...i to u svim oblicima i metal i hard i sve što je pravi Rock N Roll...
malo sam smekšala sa godinama (sada slušam dečije pesmiceuser posted image ) ali znate koje je uživanje kada pustim radio a ono pesme iz mladosti...aaaaaaaaaahhhh....

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 14:39:50   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lence

Pa eto smo par nas fino napisale sta volimo, a ti Eugenija?


A ja sam ti slušala sve i svašta.. I metal, i punk, i rock, i grunge..
Pa sam od svega probrala, danas slušam šta mi se svidi... Ostala mi je velika ljubav Iron Maiden i njih ću slušati do groba. Nirvanu sam apsolvirala i magistrirala, čudo jedno koliko sam se ložila na njih, kao i na Alice in Chains kojeg i danas slušam besomučno (jel gledao neko novi spot?).
Imala sma tu kvaku kad se nameračim na neki bend, onda samo njega slušam mesecima.. Tako sam imala fazu Napalm death, pa fazu Sepultura, pa fazu Panthera... Onda je krenulo Satan Pananoski jedno dva meseca momački i udarno... Pa naletih na Green day... Onda faza R.E.M. (imaju odlične koncerte)... ma mućkalica teška..
Ma svašta sam slušala. Ložila sam se i na Metallicu.

AZRA mi je način života. Inače hrvatska rok scena mi je do jaja.. Haustor, Urban, Majke, Hladno pivo............................

Ukratko, i otprilike... A o muzici bih mogla danima i satima, kod mene je linija uvek upaljena, sad mi i dete naviklo da se uspavljuje uz ziku, pa i sam peva nešto,,, aaaa,,,

Ne mogu da zamislim život bez muzike.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 14:46:20   
jekilinish
Rock i uvek rock user posted image user posted image
Do skoro sam svirala akusticnu i bas, ali sam u poslednje vreme batalila..user posted image

(odgovor članu sephora)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 15:17:41   
Anoniman
Nekako mi je uvek bilo lakse da se izjasnim sta ne slusamuser posted image Mnogo volim muziku, ne mogu da zamislim dan bez nje...slusam skoro sve, ali nemam bas uvo za noviju muziku, retko sta mi se svidi, domace novo skoro nista, strano...pa kako-tako. Ono sto apsolutno uvek mogu da slusam su, recimo, Paco de Lucia, Vlatko Stefanovski...smiruje me i opusta...mmmmmm...

(odgovor članu jekilinish)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 15:19:09   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Nedja

Nekako mi je uvek bilo lakse da se izjasnim sta ne slusamuser posted image


user posted image user posted image He he


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 15:21:46   
Shishica
Balasevic..on je nekako na posebnom mestu..

A MV me odavno naucio na Grke.. Mnogo ih volim.. Bila sam na oba koncerta u BG-u kad je bio Antonis Remos... Diiiivno....

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 15:31:41   
Anoniman
  Od Silvane do Nirvane...........user posted image
Volim kvalitetne zvukove i stvarno sam pomijara user posted image
Ali recimo da  Prodigy i RATM zauzimaju  posebno mesto u mom tinejdžerskom srcu.......user posted image  

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 15:34:50   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Ali recimo da  Prodigy i RATM zauzimaju  posebno mesto u mom tinejdžerskom srcu.......user posted image  


user posted image user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 16:16:00   
Anoniman
Ja sam vise za 80-te.
U2 mi je aaaaaaaaaaaa!!!! Billy Idol, Alice Cooper, White Snake, Europe, Chris Isaac...


A od danasnjice user posted image : Green day, Bloodhound gang, 3 doors down, All American Rejects, Phantom Planet, Good Charlotte, itd...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 16:54:47   
*Alexx*
Ko reče da je pomijara? user posted image user posted image I ja sam!
Svašta sam slušala - od Novih Fosila (hehe), preko Whitney Huston, Cher, do Iron Maidena, Metallice, Biohazarda... Jedno vreme sam bila opsednuta Green Day, RATM i Prodigy (bila na prvom koncertu ovde, imala 14-15 godina, više se i ne sećam).
U2, REM i slični spadaju u evergreen, njih ne treba ni pominjati. Klasičnu muziku takođe.
Što sam starija, to sam sve "mekša". Sad mi je genijalan Mika, MGMT (klinci su SJAJNI), Amy Winehouse, šta znam... Robbie Williams... razmišljam šta sve slušam ovih dana. Ježim se od silnog r'n'b (čast izuzecima), meni je hip hop Cypress Hill, Naughty By Nature, 2Pac i Snoop, a ne 50 cent i njemu slični. Nisam u toku sa Grandom, nikad ni bila (mada sam bila na Cecinom koncertu i nisam se pokajala - isto tako nisam bila na koncertu Bijelog dugmeta i nisam se pokajala).
Eto tako. Između roka i popa biram rok. Između popa i r'n'b, biram pop.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
27.11.2009 21:52:05   
Anoniman
Ja sam oduvek bila za stari rock,najvise mi prija,mada se super snalazim i sa narodnjacima i zabavnjacima kad treba!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
28.11.2009 0:25:25   
gagana83
Od svih pravaca mogu da nadjem nesto sto ce mi se svideti.Samo da nije Grand-to moj zeludac nikako ne moze da podnese!

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
28.11.2009 14:38:20   
lence
IZVORNA PORUKA: eugenija
... Onda je krenulo Satan Pananoski jedno dva meseca momački i udarno...



Ha, ha, pa S Panonskog ni ne mozeas nikako drugacije! A brinem se za one koji mogu duze od 2 meseca.



_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
28.11.2009 14:50:35   
lence
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Od Silvane do Nirvane...........user posted image
Volim kvalitetne zvukove i stvarno sam pomijara user posted image
Ali recimo da  Prodigy i RATM zauzimaju  posebno mesto u mom tinejdžerskom srcu.......user posted image  



user posted image  Nisam nikad cula ovo od Silvane do Nirvane! user posted image

Ja bih po godinama mogla da budem mama teenagerima, a jos uvek volim i RATM i Prodigy.

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
28.11.2009 18:04:16   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lence

Ha, ha, pa S Panonskog ni ne mozeas nikako drugacije! A brinem se za one koji mogu duze od 2 meseca.



Eeee.. ako takvih uopšte i ima..


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
28.11.2009 18:41:51   
*Alexx*
Who is Satan Panonski? Evo mm kaže da zna, objasnio u kratkim crtama. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
28.11.2009 18:43:35   
eugenija
Ne bih ni pokušavala da postavim neku pesmuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
28.11.2009 22:08:58   
Rina
Ha ha! jao da.. Satan Panonski tc tc tc ...ostao mi u secanju samo lepi Mario user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
28.11.2009 22:51:14   
eugenija
Joj, Rina, sad samo to pevušim...

Tanananananana Leepi Marioooo.. Tanananana Leepi Marioo...  **** se sada tiiii... Hahahahahaha..

Ovo tananana... ne smem ništa da kuckam... tekst je.. ovo-ono... ali ritam je bitanuser posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
29.11.2009 10:02:07   
mihi
Frady Mercury, Sting, Leni Kravitz, U2.......

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
29.11.2009 10:30:33   
Dora
IZVORNA PORUKA: gagana83

Od svih pravaca mogu da nadjem nesto sto ce mi se svideti.Samo da nije Grand-to moj zeludac nikako ne moze da podnese!

potpisujemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta forumašice slušaju? (bendovi, pravci...
2.12.2009 1:38:26   
pranjicka
Satana dokazano ne slusaju cisti ljudi
user posted image

Britanska muzika, irski tanc i Blokaut user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here