|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta radite....
9.6.2008 21:00:11   
spps
ma danas,došla sam,da vas posjetim na vašom forumu RRuser posted image user posted image user posted image
možda,da vam da i ostalim korisnicima malo više energijeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta radite....
10.6.2008 22:04:14   
spps
ajmo cure,napišite nešto,da mogu,da što bolje naučim vaš jezikuser posted image user posted image user posted image user posted image
no ,za danas krečem na spavanje,radim prijepodne i moram ić na spavanje,da neće bit noč prekratkauser posted image user posted image user posted image user posted image


pusa za sve user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta radite....
11.6.2008 18:08:01   
spps
opet ja,i opet nema nikog tuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta radite....
12.6.2008 12:10:20   
urla_slo
Evo ja sam tu. vec 5 godina sam na RR slo pa sam preneki dan videla, da ima rr i kod vas. Nemojte se ljutiti zbog rjeci koje nece biti OK, a trudim se.

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta radite....
12.6.2008 17:25:04   
spps
IZVORNA PORUKA: urla_slo

Evo ja sam tu. vec 5 godina sam na RR slo pa sam preneki dan videla, da ima rr i kod vas. Nemojte se ljutiti zbog rjeci koje nece biti OK, a trudim se.
nisi jedinauser posted image user posted image user posted image meni bolje ide na sloRR,a ovdje sam zbog toga,da bolje naučim jezik in upoznam cure izvan SLo.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu urla_slo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta radite....
13.6.2008 21:46:31   
Bojana_Nis
taman sam stigla i nema nikog!user posted image

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta radite....
14.6.2008 23:07:00   
spps
IZVORNA PORUKA: Bojana_Nis

taman sam stigla i nema nikog!user posted image
bit će bolje,poslije vikendauser posted image user posted image

(odgovor članu Bojana_Nis)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta radite....
19.6.2008 14:37:22   
Jellena20
sad cu da rucam :) po drugi put :):):)

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta radite....
19.6.2008 17:02:21   
Bojana_Nis
evo mene ponovo,i ja sam ruckala pa da vidim sta se radi ali svi zuzeti,bice bolje sutra nadam se!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jellena20)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta radite....
29.6.2008 11:40:12   
spps
opet nema nikoga tu....user posted image

(odgovor članu Bojana_Nis)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta radite....
24.7.2008 17:12:20   
MERYEN
user posted image Tu sam,jedem sladoled muz me nervira,kaze da sam postala bezobrazna u trudnoci da ne moze da veruje da sam to ja,a to nije istina samo mi treba vise paznje posebno u ovim oblacnim danima,a on samo radi,radi,radi,kad dodje spava i kako da ja budem raspolozena.?
Koja trudnica nije pomalo bezobrazna hahahaha user posted image

< Poruku je uredio MERYEN -- 24.7.2008 17:13:44 >

(odgovor članu spps)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta radite....
24.7.2008 18:43:32   
Lu
Blago tebi pa imaš koga zezati,ja sam bila uglavnom sama jer muž često putuje pa kad mi se nešto jede, fino u auto i kupim sebi a nekad mi mrrrsko

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta radite....
30.7.2008 19:14:14   
MERYEN
Zar ste sve negde otputovale?user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta radite....
30.7.2008 19:34:34   
strahina
POZDRAV SVIMA.Ja sam ovde nova,ovo je divno mesto da se saznaju neke stvariuser posted image .Neznam dali me neko cita?

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta radite....
30.7.2008 19:37:53   
strahina
Pa kako to da nema nikoga?user posted image

(odgovor članu strahina)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta radite....
30.7.2008 19:47:51   
strahina
Bas mi je krivouser posted image  nece niko da prica samnomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu strahina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta radite....
31.7.2008 11:06:22   
MERYEN
Cao,dobrodosla user posted image .Svi citamo i svi smo tu.
Napisi nam nesto o sebi i bebi!

< Poruku je uredio MERYEN -- 31.7.2008 11:08:10 >

(odgovor članu strahina)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta radite....
11.8.2008 9:02:02   
amelaa
Veliki pozdrav ja sam novi kolac...veliki pozdrav..

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta radite....
11.8.2008 9:34:23   
ElmaB
Evo, da vas i ja pozdravim Nova sam na ovom forumu, pa se nadam da cemo se lijepo druziti!

Pozdrav!user posted image

(odgovor članu amelaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta radite....
11.8.2008 10:35:37   
MERYEN
AMALEA ELMA B user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta radite....
11.8.2008 23:05:15   
eman
IZVORNA PORUKA: amelaa

Veliki pozdrav ja sam novi kolac...veliki pozdrav..












takode..........

(odgovor članu amelaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta radite....
11.8.2008 23:31:44   
guppy RR
Pozdrav svima novima i starima
user posted image user posted image

(odgovor članu eman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta radite....
14.8.2008 22:49:34   
Mama37
Sta ima sta se radi kod vas ja sam isto nova,,zasto je pustouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta radite....
15.8.2008 21:02:46   
Lu
Jao užasan dan,ova vrućina,strah me od nevremena user posted image , nemogu u krevet vruće mi,već sam dvaput bila pod tušem a ovaj moj samo u olimpijadu bulji,nemogu da shvatim da ga baš sve tu zanima,imali još nekoga?

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta radite....
16.8.2008 12:53:09   
MERYEN
Lu razumem te u potpunosti,ili radi ili zeva u tv......

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here