|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta sve pred partnerom?
28.5.2009 11:32:59   
Anoniman
Koliko intimnosti pokazujete pred partnerom? Da li možete bez beda jedno pred drugim biti na wc-u, tuširanje, depilacija, pustiti vetrić ili sve to obavljate iza zatvorenih vrata ne puštajući nikog pa ni njega u svoj svet intimnosti?

Gde je uopšte granica ličnog prostora i smatrate li da deljenje ovakvih intimnosti umanjuje osećaj privlačnosti ili pak stvara osećaj bliskosti i povezanosti?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta sve pred partnerom?
28.5.2009 11:43:39   
Lu
Ok mi je biti zajedno u kupatilu,recimo dok jedno piški ili se umiva,drugo se brije,depilira, tušira.
Dok to sa vjetrićima ne baš to mi je odvratno, i iako se njemu onekad omakne ja ga opomenem da to ne radi predamnom.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta sve pred partnerom?
28.5.2009 11:47:11   
Anoniman
Slažem se lu sa tobom.
Ne bih baš mogla da kakim pred mužem, jednostavno, ne vidim poentu toga, kao i sa vetrićima, ali mogu da piškim bez problema. Nikada ga nisam pitala da li mu smeta. Ja samo uđem u kupatilo ako mi se piški. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta sve pred partnerom?
28.5.2009 11:53:00   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Slažem se lu sa tobom.
Ne bih baš mogla da kakim pred mužem, jednostavno, ne vidim poentu toga, kao i sa vetrićima, ali mogu da piškim bez problema. Nikada ga nisam pitala da li mu smeta. Ja samo uđem u kupatilo ako mi se piški. user posted image

Zaboravila sam kakenje,to mi je isto kao i vjetrovi...jednostavno smrdiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta sve pred partnerom?
28.5.2009 12:30:34   
Sneža
Ja nemam nikakvih zadrski pored mm-a,u stvari ja sam bas najopustenija sa njim,ali recimo dok je on u wc-u,pa ako moram ja da piskim,sednem na solju ali nece ni kap sve dok on ne izade iz kupatila,i uvek se smejemo kako ga se "mala"stidiuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta sve pred partnerom?
28.5.2009 12:36:47   
Ana RR
Ja ne mogu ni da piškim pred njim... nekako mi je čudno.. ali redovno se dešava da se ja kupam a on se brije, ili ja perem zubiće dok se on kupa.. to mi je ok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta sve pred partnerom?
28.5.2009 13:58:06   
Anoniman
samo ne kakimo ....inace sta da se foliramo ...pa ne muntamo se vise da moramo biti fini ....kulturni...fol iz begovske kuce 

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 0:06:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sneža
i uvek se smejemo kako ga se "mala"stidiuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa jos ne zivimo zajedno al sam piskila pred njim u prirodu a i on ispred mene! Bilo mi zanimljivo da vidim kako piski! user posted image Ne stidim se ni malo od njega ali
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Ne bih baš mogla da kakim pred mužem, jednostavno, ne vidim poentu toga, kao i sa vetrićima, ali mogu da piškim bez problema.

^ user posted image


(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 0:18:10   
viking
Mi sve radimo jedno pred drugim, i kad kažem sve stvarno mislim sve. Zajedno smo 12 godina (a imam 33), živimo zajedno 11 pa smo nekako odavno naučili da se jedno pred drugim ponašamo najprirodnije... Mislim da bi možda bilo drugačije da smo se upoznali u kasnijim godinama, a ovako smo bili mladi i ludi i baš nam je bila fora da budemo "slobodni"...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 0:19:33   
Verus
Neke stvari nikako ne bih radila pred njim....evo za 15 godina kako smo zajedno, nismo nijednom vrsili nuzdu jedno pred drugim, piskiti OK, ali ovo drugo bljaaaak.  Ne menjam uloske i tampone pred njim, ne bih se ni luda setala pred njim ako sam dlakava.  Ako mogu da se suzdrzim ne prdim, osim ako bas nije frkauser posted image , on je u tome maaalo slobodniji.   Naravno, sve ostalo radimo zajedno, kupanje i sl. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 0:22:13   
Anoniman
Ne menjam uloske i tampone pred njim

E da i ovo je bljak!

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 0:57:59   
Coka011
U kupatilu možemo da radimo sve jedno pored drugog osim da kakimo i ja da menjam uloške. Što se tiče piškenja ja nisam mogla da piškim ni kad mi je keva bila u wc-u a pred mm mogu. Tj on je jedina osoba koja može biti u wc-u a da ja mogu da piškim!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 11:17:24   
Rivana
Ja pred njim mogu sve toliko smo bliski jos nas vise zblizili moji problemi koje sam imala posle porodjaja on mi je stavljao kateter da piskim kad sam izasla kuci iz bolnice tri meseca nisam piskila prvo sam isla u bolnicu da mi stavljaju na svaka 4 sata posle su obucili njega pa mi je on stavljao, stavljao mi cepice kad nisam mogla da kakim, vadio konce posle prodjaja, ma sve.....bas sve gledao me i dlakavu i nikakvu, mozda ce nekom zvucati bljak i vaginalete mi je stavljao u tom periodu. Zato ga volim sto me je gledao i upi..... i us...... i ostao uz mene

(odgovor članu Coka011)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 11:21:14   
Rivana
U bolnici mi cak menjao i pelene za odrasle koje sam nosila jer sestra nije bila tu a ja se uk..... i sad me vise nista nije blam da uradim pred njim....Doktor sa urologije je rakao da jos takav odnos nije video

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
5.9.2009 11:22:06   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 11:26:38   
Rivana
I ja kazem retko koji bi to mogao imali smo i padove nase pucanje po savovima u tom periodu nije bilo lako ni meni ni njemu kada sam propiskila prvi put posle 3 meseca oboje smo plakali od srece ja na wc solji on pored mene cuci i placemo

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
5.9.2009 11:29:17   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 11:30:49   
Rivana
user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 12:57:35   
barbara
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

samo ne kakimo ....inace sta da se foliramo ...pa ne muntamo se vise da moramo biti fini ....kulturni...fol iz begovske kuce 

slazem se sa vuckom!a nekada se desi i da kaki jedno od nas dvoje a drugo udje uzme sta mu treba i ode!on meni cupa obrve,depilira me po intimnom delu zato sto se ja plasim sama sebe da depiliram!mi smo jedna dusa dva tela!nekada mi i noge izdepilira,njemu to nije tesko a meni godi!user posted image


_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 13:14:47   
Anoniman
Mi sve radimo jedno pred drugim. I to nema veze sa godinama, ja ni sa kim pre mm nisam bila ovako opuštena, a njega sam upoznala sa 27. Jednostavno smo svesni da želimo ceo život da provedemo zajedno, a to podrazumeva i vetrić i podrigivanje i iskašljavanje šlajma. Ja njemu lečim urasle nokte na nogama, on meni pomaže pri lečenju zlatne žile (to je definitivno bljak). U braku nije sve med i mleko, nećemo doveka biti mladi. Šta kad počneš vaditi protezu pred spavanje??? Naravno da treba brak negovati razgovorom, ljubavlju i neprestanim osvajanjem, ali to ne znači da treba zaobilaziti osnovne fiziološke potrebe.
Ja sam trenutno trudna i od pojedine hrane se užasno nadimam, a moram je jesti zbog vitamina. I šta sad? Kad me zavrne, ja pustim vetar user posted image A meni mm ujutro kupi cveće, ja njemu za uzvrat ispečem omiljeni kolač da ga iznenadim kad dodje sa posla... To ne znači da ja kad budem ušla da se tuširam on neće ući zamnom na veliku nuždu user posted image Jbg, i to je brak

(odgovor članu barbara)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 14:50:31   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja pred njim mogu sve toliko smo bliski jos nas vise zblizili moji problemi koje sam imala posle porodjaja on mi je stavljao kateter da piskim kad sam izasla kuci iz bolnice tri meseca nisam piskila prvo sam isla u bolnicu da mi stavljaju na svaka 4 sata posle su obucili njega pa mi je on stavljao, stavljao mi cepice kad nisam mogla da kakim, vadio konce posle prodjaja, ma sve.....bas sve gledao me i dlakavu i nikakvu, mozda ce nekom zvucati bljak i vaginalete mi je stavljao u tom periodu. Zato ga volim sto me je gledao i upi..... i us...... i ostao uz mene

Svaka cast,imas divnog muza!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 18:48:18   
bonita
ja i moj muz takodje mozemo sve jedno pored drugog.
Ama bas sve.Mada vetrove izbegavam,ali omakne se ponekad.Uloske ne menjam ali i to se ponekad desi da vidi.Inace,satira me,masira noge,ja njega,lecila sam mu k...  kada se isekao za vreme  sisanja masinicom.
Inace je nekada u stanju da sedi pored kompa satima da vidi,koju peglu za kosu da mi kupi,ili koju kremu.
M ima mnogo toga...user posted image user posted image user posted image user posted image
I subotom je kuci,a ja radim celog dana,on zna i da usisa,opere sudove....ma sta vise da nabrajam,bukvalno sve


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 20:13:09   
viking

IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja pred njim mogu sve toliko smo bliski jos nas vise zblizili moji problemi koje sam imala posle porodjaja on mi je stavljao kateter da piskim kad sam izasla kuci iz bolnice tri meseca nisam piskila prvo sam isla u bolnicu da mi stavljaju na svaka 4 sata posle su obucili njega pa mi je on stavljao, stavljao mi cepice kad nisam mogla da kakim, vadio konce posle prodjaja, ma sve.....bas sve gledao me i dlakavu i nikakvu, mozda ce nekom zvucati bljak i vaginalete mi je stavljao u tom periodu. Zato ga volim sto me je gledao i upi..... i us...... i ostao uz mene



Ovo je stvarno divno, da ste toliko bliski. I ja mislim da bi isto tako bilo sa nama... Prosto, takvi smo. Ali isto tako mislim da se ne daj Bože razvedemo, i da se ponovo udam, mislim da ne bih opet bila sa nekim tako slobodna. Nas dvoje smo se našli i zbližili odmah, ne mogu sebe da zamislim toliko slobodnu pred nekim drugim... Mada, nikad ne znaš...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 20:33:20   
Anoniman
Ni ja se nikad nisam zblizavala ni sa kim ovoliko i mislim da kad bi nekad ne daj Boze raskinuli NIKAD ali znam da nikad ne bih ponovo bila ovako opsutena ko sa njim! I znam da nikog necu da volim sa njegovim manama! Sitnica je umela da me odbije od coveka a MM volim sa svim njegovim manama!

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta sve pred partnerom?
5.9.2009 21:01:24   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tebe
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za muzica! Znas da me uvijek potrese tvoja prica, ali mi nisi nikada ispricala zasto se to sve dogodilo? Mislim taj kateter? 
IZVORNA PORUKA: Rivana

Ja pred njim mogu sve toliko smo bliski jos nas vise zblizili moji problemi koje sam imala posle porodjaja on mi je stavljao kateter da piskim kad sam izasla kuci iz bolnice tri meseca nisam piskila prvo sam isla u bolnicu da mi stavljaju na svaka 4 sata posle su obucili njega pa mi je on stavljao, stavljao mi cepice kad nisam mogla da kakim, vadio konce posle prodjaja, ma sve.....bas sve gledao me i dlakavu i nikakvu, mozda ce nekom zvucati bljak i vaginalete mi je stavljao u tom periodu. Zato ga volim sto me je gledao i upi..... i us...... i ostao uz mene

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here