|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:00:50   
Leptiric123
Olga mene mm mora da slaze da ide na teren da bih peglala :-) pripadamk istoj grupi

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:01:24   
wivern
Mozda jeste prostacki ali od kad je moj prijatelj zaglavio bolnicu jer se suzdrzavao da prdi ja u svojoj kuci nemam nameru da se suzdrzavam od icega. user posted image
A i nmg da glumim da mi user posted image mirise user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:04:40   
Olga75
a najbolje je nocu kad se probudis i onda cujes rafale user posted image
naravno da prdenje ne oduzima zenstvenost , i engleska kraljuca prdi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:05:56   
branki*
a,bre,wiv,svi znamo da user posted image smrdiuser posted image ,ali ne moramo sad da ga poturamo jedni drugima pod noseve...
mislim,ok,kako je kome normalno,nismo svi isti i nema sad tu sta.neko misli i radi ovako,neko onako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:06:46   
Leptiric123
Ja ne znam dal se zezate ili ne kapirate da niko ne prica o prdenju kad neko ima neki zdravstveni problem pa mu se desava 100 puta dnevno pa jbg ne moze svaki put da se aklini.Radi se o onom prdenju koje imaju svi ljudi svaki dan,ono jednom,dva puta,od hrane i td...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:07:32   
Misha i Ljisha
Ja mogu samo da kazem ko nije imao muke sa gasovima ne zna kako je to nezgodno. Evo npr po ceo dan se desavalo da drzim privatne casove (nazalost na svim tim casovima sedim) znaci od 7 ujutru pa do 22 i 30 uvece. Kad dodjem kuci jedino sto zelim jeste da se ispruzim na kaucu i isprdim. To je GOLA ISTINAuser posted image . Odgovaralo mi dugo sto mm nije ziveo sa mnom dobrim delom nedelje, uznaci tri dana ovde 4 dana kod njega kuci. Milina za prdenjeuser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:08:18   
Olga75
Wivern ima resenje i za to KLIK
damina kaka ne smrdi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:09:02   
Leptiric123
Ja mog mm nikad nisam cula da prdi,a kad sam mu sinoc pricala o ovoj debati ostao je zgrozen...i pitao me dal ga zezam.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:11:56   
branki*
olga,dobar ovaj proizvoduser posted image user posted image
kako ne umanjuje zenstvenost,pa naravno da umanjuje..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:12:02   
Olga75
pa fin covek , pristojan a ne ko ovaj moj user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:13:23   
Misha i Ljisha
Jao Leptiricu sto si fina. Mora i da tm mirise non stopuser posted image . E sad jedna stvar o ishrani i prdenju. Onaj ko jede vise vlakana tj voca i povrca vise prdi od mesozdera. Vise i smrdi od ovih sto jedu samo meso. Tako da bih ja prdenje povezala ustvari i sa zdravom ishranomuser posted image

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:18:22   
jovicaa
pa cekaj zar se nismo uzeli i u dobrom i u losem, ili kako vec idu zaveti... a ne kad je dobro super smo, a kad je lose ja cu da pobegnem u neki cosak da se sama isprdim, ispovracam i isporadjam, da moj alfa muzjak ne vidi slucajno moje izlucevine....

ljisho luda siuser posted image to je tacno ja puno jedem voca i povrcauser posted image
e super ste zene, jako zabavni komentari i od ovih sto su prdilice i od ovih anti prdicauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:21:22   
Misha i Ljisha
prdilice i antiprde ahahahahuser posted image ja sam bre zlatna sredina jovice da se razumemo. PRed prijateljima nikad nisam okinula, ali eto zivotne situacije te nateraju da neke stvari postanu normalne. Ne kazem da je normalno da mi upada u wc to mrzim ali on i dalje obozava to da mi radi i da me sramoti a ja onda da prostite stegnem dupe pa ne mogu ni da obavim na miru user posted image . Ali da se desi da prdnem desi se.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:24:17   
Leptiric123
Ne mirise posle treninga...al onda se istusira.Nisam mozda fina,ali sto se tice higijene kod mene je to apsolutno...a j kod mm,valjda smo se zato i pronasli,mrim neuredne osobe.Ne mislim na lokne,nalakirane nokte i ostalo svaki dan,ali malo treba da se bude uredan.Ni pred mm,ni pred bilo kim drugjm necu da izgledam i ponasam se strokavo.Mozda sam perfekciinista i opterecena nekim stvarima,ali sama sam svoj kriticar...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:26:07   
Torbica
user posted image
Ja volim tu opustenost i spontanost, ni ne razmisljamo o tome, a neretko i ne primetimo, jaka stvar. Ne treba praviti pompu od toga. Meni bi bilo porazavajuce da u rodjenoj kuci glumim radi toga da prikazem sebe u lepsem svetlu. Mm me jako dobro zna, kao i ja njega i hvala mu do neba sto smo upravo onakvi kakvi jesmo, bez predstave i ulepsavanja. I to nema veze sa zapustenoscu! Naprotiv! Ja sam poprilicno sredjena, mrsava i zgodna!

< Poruku je uredio Torbica -- 12.8.2014 9:28:29 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:27:13   
Trcosava
Imma jedna igrica o nekim avionima, tj da moraš da ih što više uputiš na aerodrom, a da se ne sudare. E fora je u jednom cepelinu koji zauzme mnogo vazdušnog prostora, a zvuk koji pusti kad dolazi je isti mom prdežu posle kukuruza!

dok recimo moj dragi ujutru mi pušta redovno duvačke orkestre od dubokih do visokih tonova

I kad već i o user posted image pričamo, šta kad vas strefi proliv i završite nuždu, a vašem dragom se pripiškilo? Imate 2 wc-a? Pa je ono, joj nemoj u onaj prvi, nešto kanalizacija smrdi, bolje u onaj drugi dok se ne izluftira?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:28:27   
Leptiric123
Svi smo razliciti.Ja se grozim od zena koje pred muzem izgledaju kao klosari a kad krenu sa drugaricama na kafu ruzno pace se pretvori u labuda.Moj muz zasluzuje labuda,isto kolko i moje drugarice.Ja zasluzujem labuda pre svih njih.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:32:11   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


I kad već i o user posted image pričamo, šta kad vas strefi proliv i završite nuždu, a vašem dragom se pripiškilo? Imate 2 wc-a? Pa je ono, joj nemoj u onaj prvi, nešto kanalizacija smrdi, bolje u onaj drugi dok se ne izluftira?

[sm=jezicek.gif

imamo dva kupatila od pre dve godine jupiiii....Ja samo opusteno kazem ne ulazi bojni otrovi su unutra. user posted image na njemu je da se odluci hoce li uci ili ne.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:32:15   
Leptiric123
Niko ne prica o tome dal je neko zgodan ili ne,mrsav ili sredjen.Dovoljno je da se istusira,skrati,isturpija nokte,depilira se,cista mu je kosa...ono osnovno,ima 100 ili 40kgsvejedno je.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:35:51   
Olga75
a kakve veze higijena ima sa ispustanjem gasova ?
ima ako izleti i golub pa ne promenis gace ili se ne obrises i tako to



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:35:56   
serpica

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Svi smo razliciti.Ja se grozim od zena koje pred muzem izgledaju kao klosari a kad krenu sa drugaricama na kafu ruzno pace se pretvori u labuda.Moj muz zasluzuje labuda,isto kolko i moje drugarice.Ja zasluzujem labuda pre svih njih.




user posted image potpisujem,samo sto bi moj mm rekao "dobicu m**a od labuda" figurativno receno,naravno. user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:36:53   
Torbica
Ali ni to da li neko pusti neki gas nema veze sa strokavoscu, bezveze!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:40:41   
Misha i Ljisha
Moram da dodam. Zivimo na salasu, naravno da je mm u radnom odelu kad nesto radi, naravno da sam ja u staroj odeci kad nesto radim, a svaki dan nesto radimo. To nas ne cini skrnavim. Okupas se, presvuces se i td. A ja da sa sve sminkom na ovoj vrucini i sparini da radim u dvoristu i basti a sve lipti sa mene, pa bila bih seljancura nevidjena a ne seljak tj seljancica. Znaci gledamo se u raznim varijantama. A da obucem nesto novo i neiscepano ili neisflekano da bih radila po salasu ne pada mi napamet. Evo pocepane su mi ove pantalone (imaju neku rupicu na nogavici zakacila sam ih na neku zicu dok sam radila), majica na meni nije pocepana ali se oparala. Idem napolje upravo u bastu na naberem paradajz da pravim paradajz sok. Ja sad treba da se doteram??? Vala niko me ne vidi. U dvoriste opusteno izadjem i u donjem vesu jer kod mene niko ne svraca tek tako, svi se najavljuju. Nikom nisam usput. Znaci bole me brige. user posted image

I plus muzevi moraju da se odluce da li hoce zenu koja ce da sprema i kuva ili hoce naparfemisanu damu koja ne mirise na kuvanje. Zna se istusira se svaka zena, ali ja sad nemam vremena da se tusiram sto puta na dan da bih bila mirisljava svom muzu. Bas sam mu rekla pre neki dan da mi to nedostaje. Ja imam dete, trcim za njom (kad smo kod nje evo krecemo napolje smorila se ahhaha) kuvam, radim svasta po dvoristu, ne stignem bas da se istusiram dok on dodje s posla. Sta sad da se radi. Tako je kako je

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:41:07   
mali_mis
Da pruzim podrsku prdilicama user posted image
Prduckam, podrigujem, piskim pred partnerom, jedino sto kakim bez publike, ometa mi koncentraciju pri obavljanju tako vaznog posla user posted image
U pocetku nisam, trckala sam u wc, ali kad sam videla da on to sve normalno, sto bi se ja stiskala, trpela da me stomak zaboli od gasova.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 9:41:34   
branki*
i mi imamo 2 vc-auser posted image ,ali nema veze to.sto kaze ljisa,moje bi bilo da ga upozorim,a njegovo da uradi kako hoce.ali,to su neke vanredne situacije koje iskacu iz koloseka,ovde smo pricale o svakodnevnom,normalnom odnosu izmedju partnera.
ja jesam opustena kod svoje kuce,ali meni je opet to prdenje,podrigivanje i smrdenje bzv.to mi je isto kao kad se ne operu zubi nekako,nema mi to veze sa opustenoscu.opustena sam u smislu da u stanu ne nosim stikle,nisam super obucena,ali sam uvek u cistoj majici ili sta vec nosim,ne volim kad mi ruke mirisu na seckani luk,a kosa na zaprsku.to ne volim ja npr na sebi,a ni da me muz kome zelim da sam lepa i pozeljna gleda i mirise takvu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here