|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:11:44   
bebać
Cure,imam ponudu za jedan posao,javila sam se na oglas..upitanju je kozmetički centar-salon za masažu...znači u sklopu je jedno i drugo.I javila sam se na oglas,i čovek me juče pozvao da dodjem na intervjuu u ponedeljak.Preko telefona me pitao ukratko da mu kažem o sebi(prvi put kad sam nazvala)..rekla sam i izmedjuostalog da sam udata i da imam sinčića.Izgleda da mu to nije smetalo,iako je u oglasu pisalo da traži 2 devojke.Rekao mi je da se radi tu i pedikir i manikir ali i da ima salon za masažu.Naravno,ja sam oduševljena što me pozvao na razgovor(da konačno izbijem iz kuće)a i voljela bih radit taj posao za početak,nije stresan...mislim ne mislim ostat na tome,ali za početak

Problem nastaje,kad ja svom m kažem za to,kaže on ok,da odem na razgovor i volio bih da dobijem posao.Medjutim kad sam rekla da je u sklopu i salon za masažu,on je promenio izraz lica i pita jel tu dolaze i muškarci???user posted image user posted image user posted image user posted image Salon kao salon,znam da na masažu uglavnom idu žene,muškarci rijetko,bar kod nas u Bosni to nije toliko zastupljeno???

Kako svom m da objasnim tu situaciju,želim ovaj posao više nego išta!

POMAGAJTE

< Poruku je uredio Tasha RR -- 30.5.2009 11:23:27 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta uraditi???
30.5.2009 11:15:30   
Sneža
Ma Bebać,opušteno,lepo ti počni raditi,reci isključivo se ženska čeljad masira i gotovo!!!


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta uraditi???
30.5.2009 11:18:06   
bebać
Misliš Snežo da ništa sad mu tu ne objašnjavam????Ma svejedno muškaraca i nema toliko koji upražnjavaju kozmetičke usluge,nije ovo zapad!Možda nekad neko bane,u mjesecu jedanuser posted image user posted image user posted image user posted image U ponedeljak ću znati detalje svega.

Znači da se ne sikiram i ništa mu sada ne objašnjavam????To u ponedeljak je tek prvi intervjuu...pa ćemo vidjeti da li će me primit


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta uraditi???
30.5.2009 11:21:10   
Sneža
Ma upravo tako,koliko i ti znaš muških da ide na masažu?Ja ne znam nijednoguser posted image .Samo ti lepo probaj tamo raditi.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta uraditi???
30.5.2009 11:25:35   
bebać
Tako će i biti,rekla sam jutros da tu dolaze žene,da ne znam nijednog koji se masira.Malo sam ga smirila,ali ostao je u sumnji...a i brate nervira me to njegovo ponašanje,ja jedva čekam posao samo,kao da mi je stalo naći zagondžiju kakvog a ne posaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image baš me iznervirao

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:26:22   
Anoniman
Mico, malo sam promenila naslov teme - da se zna o čemu je reč.

Ja ne bih lagala muža. Naime, ne bih mu rekla NE DOLAZE MUŠKARCI, jeru takvim situacijama muž dođe sa ružom da te obiđe na poslu baš tada kada taj jedan muškarac dođe na masažu. Ne treba ti to.

Lepo kažeš da nemaš pojma. Da ti ne poznaješ nikoga od muškaraca koji idu na masaže, i da misliš da je to jako retko, ali nije ni nemoguće, ali da je to posao, a ne užitak.
Ali svakako ja ne bih tu priču počinjala pre razgovora u ponedeljak, koliko god ti želela da se ta misterija reši što pre.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:28:07   
Sneža
Eto kako to Tasha najbolje objasniuser posted image
Skoro pa ne postoje muški koji se masirajuuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:30:13   
bebać
Pa neću Tasho sad napamet ništa da mu govorim,dok ne vidim u ponedeljak šef šta će da kaže.To je samo razgovor,ko će da ga zna dakl će me i primitiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image videću posle tog razgovora u ponedeljak...ali zaista ja ne znam ni jednog koji se masira....imala sam jednog bivšog koji je išao na tretmane lica i masažu,ali on je sa zapada...ovdje svijet nema para za hljeb a kamoli masažu....mislim može da se desi ponekad ali to je jako retko

Kontam da zbog te 'retkosti' muža džaba ne uznemiravam...dobro si rekla možda da kažem 'moglo bi se desiti NEKAD,nije isključeno'


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:32:43   
Anoniman
Pa ne možeš sa sigurnošću reći NE, ali možeš reći NE VERUJEM, ALI NIJE ISKLJUČENO!

Moj naj drug ide redovno na tretmane lica, depilaciju, masažu i u solarijum, a nije gay. user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:35:10   
bebać
Tako ću i reći,ali posle ponedeljka...kad čujem detalje...a mene sad nervira što ja njemu išta moram da objašnjavam!To je stvar poverenja!I on radi po kafanama,a u skoro svakoj kafani radi konobarica,pa ja nikad ništa nisam rekla,nekad se šalim!To je stvar poverenja,opet ponavljam,ja znam da on radi i da pare donosi kući!

A eto to njegovo zapitkivanje,me nervira


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:36:56   
Anoniman
Kad te voli! I svestan je tvog izgleda! user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:40:42   
bebać
A izgleda da ga drma i ta razlika u godinama,pa se sve to sad na meni slamauser posted image user posted image user posted image

nego držite mi fige,da bude šta od tog posla...ako ne bude,postaću još očajnija kućanicauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:44:03   
Sneža
Ma ima da dobiješ taj posaouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 11:51:57   
prase
Ja bih se isto osećala kao ti, bebać... I isto ne bih mogla da čekam do ponedeljka da vidim šta će šef da mi kaže, pa onda iz početka da se raspravljam sa mm. Samo ovaj moj je toliko "ruralan" tip da njemu ni na kraj pameti ne bi palo da muškarci idu na masažu user posted image Rekla bih mu nešto u fazonu "Hajde lepo da popričamo na tu temu, pa da vidimo šta ćemo i kako ćemo..." Lepa reč i gvozdena vrata otvara. Ne bih ponavljala da meni taj posao mnogo znači, nego eto iznela bih ideju da radim tu i tu, pa da vidimo... Ako bismo se posvađali oko toga, onda bi to sigurno bilo zbog njega a ne zbog mene, a do ponedeljka bismo se sigurno i pomirili 100 puta, pa to ne bi bio problem. U svakom slučaju, ne verujem da bi došlo do toga da mi on zabranjuje da radim negde, na prvom mestu zato što on meni ništa ne može da zabrani nego možemo lepo da se dogovorimo ako on misli da ne treba - i ako ima odgovarajuće argumente. Sve legne na svoje mesto, zašto bežati od razgovora, pa ljudi smo - nismo stoka (što bi rekao mm) user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 12:07:23   
bebać
Ma neće da mi zabrani...on i kad mu nešto nije ok...on šuti i kao ok. je a nije uredu...nego,ja ne bih mogla radit kad bi znala da to njemu ne paše i da nije sklopljen dogovor...user posted image Mislim da mu nešto lažem neću a i ne mogu,ovo je mali grad,i svi ga znaju(zbog posla kojim se bavi)

a samo mi fali da nabasa na kakvog tipa i ovaj mu akže 'uh što ona mala plava ima zlatne ruke'user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 12:13:51   
Dora
IZVORNA PORUKA: Tasha RR
Moj naj drug ide redovno na tretmane lica, depilaciju, masažu i u solarijum, a nije gay

moj ide ali je gayuser posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 30.5.2009 12:38:36 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 12:17:39   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: bebać

a samo mi fali da nabasa na kakvog tipa i ovaj mu akže 'uh što ona mala plava ima zlatne ruke'user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



A, tek to bi bio vrhunac priče user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 12:18:56   
ljubičica
Ma i ja mučim muku sa poslom!
Da znate da mi se smučilo!
I sve kao čekam user posted image  pa da mogu da blejim 2 god user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 12:21:19   
Anoniman
Moj mm ide....a nije gay user posted image user posted image user posted image

Ja sam imala sluchaj da sam radila u hotelu kao recepcioner....i moj tadashnji dechko je nervi slom dozivljavao kad sam u notjnoj smeni...a to je bilo 3-4 puta nedeljno user posted image user posted image user posted image user posted image A moj dragi nema problema s tim...kada trazim posao samo mu je bitno da meni odgovara i da nije teshko...a ostalo po mojoj volji... user posted image
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 12:32:40   
stefana
Moj muz je bio ljubomoran na sve zivo .Dok sam radila u skoli bio je jlubomoran na sve profesore .doduse tad sam jos bila mlada ali i trudna.Kad sam radila u upravi opet je bio ljubomoran.Sad nije jer radimo u istoj firmi.naravno bio bi ljubomoran na i na gazdu firme .Ali na srecu on je gazda.Ne znam zasto su muskarci takvi ali on je oduvek bio mnogo atraktivniji od mene.A ti darga moja za vikend ne razmisljaj mnogo ,u ponedeljak ako te zovu i prme te ti mu lepo reci da ces da radis u salonu sve dok bude bilo sve ok.Ako se desi da dolaze muskarci i da ti bude neprijatno ti ces dati otkaz.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 15:04:06   
Lu
Bebać ja mu ništa ne bi govorila o detaljima dok ne prođe razgovor,jer ni ti ustvari ne znaš još detalje pa ćeš se možda uzalud posvađati oko nečega!
Sačekaj razgovor i iskreno mu reci kako je prošlo i opis posla ako je nešto kompromitirajuće pa nećeš ni pristati ali ako nije polako privići će se on.
Ja bi baš voljela da radiš prvo zbog tebe a skoknula bi i ja na masažuuser posted image
A Sergejuser posted image

(odgovor članu stefana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 15:50:14   
NadaR
Bebac, drzim ti fige da sve dobro prodje u pon. a i sa tm . Znam da si se lose osjecala kuci.
Krenes tu, pa trazis dalje i lako ti je preci na bolje ako iskoci sta. Nadam se da ces se izorganizovati i sa Sergejem user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 16:05:16   
bebać
Naravno nisam mogla dočekati ponedeljak i pričali smo malopre ja i m.Rekla sam mu kako mi je baš Tasha predložila,da bi voljela da se dogovorimo i u startu ja i on,da posle ne bih bilo problema.Rekla sam mu da je salon za žene,ali da SE MOŽE DESITI da dodje i akkav muškarac na usluge(naravno da sam to lepo upakovala,da ne bih baš rekla 'da dodje na masažu')i da toga treba biti svjestan od početka,i da bi to bio samo moj posao.Osim toga nikad nisam sama u smjeni,bile bi 2 devojke.

Mislim da je to ok podnio,rekao mi ej da ej sve uredu što se tiče nas dvoga,da sačekamo još detalje u ponedeljak.Vidim da bi volio da dobijem posao,to ne mogu osporiti
Nije on sad neki ljubomorni balkanac,apsolutno NE,ne brani mi ništa,zaista...ali i ja nisam neki tip žene koji je imao ikakve kontakte sa bilo kakvim muškarcima kako smo u braku,nit iamm prijatelje za muškarce,ni poznanike(vredne pomena)..nit sam kad radila sa muškarcima...vjerujem da mu je sad neobično.Ovo bi trebala biti prva situacija,malo slobodnija.

Naravno ovo sve vrijedi ako dobijem posao,ako me prime...vidjećemo.A ne,mislim,ja sama ne bih prihvatila posao kad bi znala da će tu zaista vriti od kakvih frajera,nisam taj tip...ne bih ja to mogla sve izdžat,ali ajde ako se zakači koji Bože moj,neka gauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 16:07:37   
bebać
IZVORNA PORUKA: bebać

Naravno nisam mogla dočekati ponedeljak i pričali smo malopre ja i m.Rekla sam mu kako mi je baš Tasha predložila,da bi voljela da se dogovorimo i u startu ja i on,da posle ne bih bilo problema.Rekla sam mu da je salon za žene,ali da SE MOŽE DESITI da dodje i akkav muškarac na usluge(naravno da sam to lepo upakovala,da ne bih baš rekla 'da dodje na masažu')i da toga treba biti svjestan od početka,i da bi to bio samo moj posao.Osim toga nikad nisam sama u smjeni,bile bi 2 devojke.

Mislim da je to ok podnio,rekao mi ej da ej sve uredu što se tiče nas dvoga,da sačekamo još detalje u ponedeljak.Vidim da bi volio da dobijem posao,to ne mogu osporiti
Nije on sad neki ljubomorni balkanac,apsolutno NE,ne brani mi ništa,zaista...ali i ja nisam neki tip žene koji je imao ikakve kontakte sa bilo kakvim muškarcima kako smo u braku,nit iamm prijatelje za muškarce,ni poznanike(vredne pomena)..nit sam kad radila sa muškarcima...vjerujem da mu je sad neobično.Ovo bi trebala biti prva situacija,malo slobodnija.

Naravno ovo sve vrijedi ako dobijem posao,ako me prime...vidjećemo.A ne,mislim,ja sama ne bih prihvatila posao kad bi znala da će tu zaista vriti od kakvih frajera,nisam taj tip...ne bih ja to mogla sve izdžat,ali ajde ako se zakači koji Bože moj,neka gauser posted image user posted image user posted image user posted image



Sergeja bih odmah u vrtićuser posted image jao rodila bih se ponovo kad bi dobila posao,zaistauser posted image user posted image user posted image user posted image držite mi fige,drage moje


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta uraditi??? (vezano za posao)
30.5.2009 16:10:48   
NadaR
"Joj bas mi je dragouser posted image user posted image user posted image
Jos samo da te prime pa da slavimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here