|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 8:33:01   
Anoniman
Pripadnice lepšeg pola najsrećnije se osećaju u svojoj 28. godini, pokazalo je najnovije istraživanje. Žene se najsamouverenije, emotivno najsrećnije i zadovoljne svojim telom osećaju par godina pre nego što napune 30, piše "Telegraf".
U 28. godini života žene najviše uživaju u seksu, ali ta sreća je relativno kratkog veka. Kad napune 30 godina počinju da brinu o starosti, sedoj kosi i borama.
"Sve u životu u jednom trenutku dosegne svoj vrhunac, a kad ste blizu tridesete godine to i nije tako strašno", kaže portparol kompanije "Klairol Perfekt 10", koja je sprovela istraživanje. "Najčešće se priča o 28. godini u životu žene, da je to vreme kad njena kosa izgleda najbolje, oblik tela je na vrhuncu, a samopouzdanje je na visokom nivou".
"Siguran posao i prihodi, emotivne veze i prijateljstva utiču na to da se stvori savršena tačka u našim životima kad se sve to spoji", dodao je on. 

Istraživanje, sprovedeno među 4.000 žena starosti od 25 do 65 godina, pokazalo je u kojim su godinama žene najzadovoljnije na pojedinačnim planovima u životu. Pri tome je ispitivanjem obuhvaćeno 12 ključnih životnih sfera.
Žene su najsrećnije svojom karijerom u 29. godini, a emotivnom vezom u 30, uprkos tome što najbolji seks imaju u 28. godini.
Pripadnice lepšeg pola su najzadovoljnije svojom finansijskom situacijom u 33. godini, a sa porodičnim životom u 32.
Takođe je otkriveno da dve trećine žena osećaju da stare mnogo brže od muškaraca, a polovina njih nije zadovoljna svojim izgledom. Čak 56 odsto njih zabrinuto je zbog starenja.
Prosečna žena potroši 600 funti svake godine, odnosno oko 50 funti mesečno, na kozmetičke proizvode. Istraživanje je takođe otkrilo da žene provedu više od pet dana godišnje na svoje kozmetičke tretmane, što je u proseku 22 minute dnevno.
Izvor: blic.rs


Ja sam u 28-oj, moram priznati, mnogo bolje sam se osećala u 24-oj.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 8:40:02   
prolece
"super"! 28 punim u avgustu i već ulazim u 29. što znači da mi je ostalo 2 meseca da uživam.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 9:29:05   
Anoniman
Kad napune 30 godina počinju da brinu o starosti, sedoj kosi i borama.

zato sam se ofarbala u petak - živjele farbe

Žene su najsrećnije svojom karijerom u 29. godini, a emotivnom vezom u 30, uprkos tome što najbolji seks imaju u 28. godini.
Pripadnice lepšeg pola su najzadovoljnije svojom finansijskom situacijom u 33. godini, a sa porodičnim životom u 32.




zanima me živo ova 33 godina user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 19:38:44   
Rina
Ziveo sex i 28. godina moja user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 19:50:51   
afrodita
Ja sam u 38 i mnogo se bolje osecam
nego u 28user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 20:04:59   
Zoka81
I ja sam u 28 ali se ne osecam nikako. Imala sam pre smo 2 godine lepse telo, lepsu kosu i bila sam sretnija. Meni je 26 bila najbolja a sada sa 28 osecam se grozno....
Ugojila sam se valjda zahvaljujuci silnim hormonima i nikako da skinem ovaj stmacic sto mi ispada iz pantalona. Nikad nisam imala stomak koliko god da sam se ranije bila ugojila a sada imam, zamislite....

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 21:54:46   
Lu
Pripadnice lepšeg pola su najzadovoljnije svojom finansijskom situacijom u 33. godini, a sa porodičnim životom u 32.
 
Eto mene sve izgleda prošlouser posted image
 
Šalu na stranu ne žalim ni za čim i svaka godina mi je bolja,još uvijek idemo prema boljem i ljepšem životu,
a ako se jednog dana ustabilimo biću jako sretnauser posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 21:59:40   
dunja RR
ja sada u 33 a finansijska situacija katastrofauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 22:00:50   
dunja RR
lu koliko ti bese imas draga, ja misla ti klinka sa onih slika , sada sam se zbunilauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 22:11:38   
Lu
IZVORNA PORUKA: dunja

lu koliko ti bese imas draga, ja misla ti klinka sa onih slika , sada sam se zbunilauser posted image


eee klinka u dušiuser posted image  krajem godine pune 34user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 22:15:26   
dunja RR
ej ja se skroz prebacila...sve te zamisljam kao klinku.....bas mladoliko izgledasuser posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
1.7.2009 22:19:38   
Lu
IZVORNA PORUKA: dunja

ej ja se skroz prebacila...sve te zamisljam kao klinku.....bas mladoliko izgledasuser posted image user posted image

Hvala,hvala...i ja se zamišljam da sam klinkauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
2.7.2009 23:03:32   
MERYEN
Pisu svasta - glupost .
Srecna sam kad sam zadovoljna bilo da imam 25 ili 35,i to je individualno.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
14.11.2009 21:20:11   
Anoniman
ja sam u septembru napunila 28...ajde videcemo...
u 28.oj sam se udala i dobicu dete...
seks??? hmM!"
ne znam,.
ali nisam ovo znala

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
14.11.2009 22:16:26   
mejra81

IZVORNA PORUKA: OTI

ja sam u septembru napunila 28...ajde videcemo...
u 28.oj sam se udala i dobicu dete...seks??? hmM!"
ne znam,.
ali nisam ovo znala


I ja isto! Videcemo... user posted image a

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
15.11.2009 8:38:05   
LillyT
Ja prosla 28. sada vrtim film da vidim kako mi je bilo user posted image

Meni je koleginica rekla, kada sam napunila 30, da su njoj te tridesete bile odlicne. Verujem da svako doba nosi nesto svoje, pa tako i ova famozna 3. Sada mi ne pada na pamet da radim neke stavri, koje su mi pre par godina bile skroz normalne, jednostavno, ispunjava me nesto drugo (nema veze sa trudnocom), ali mozda je i tacno to za 28. Dovoljno mlada da bi bila luda, dovoljno odrasla da bi znala da cenis prave stvari.
Mene zanima ono sa 33. hehehe mozda neko rikne i ostavi mi novac od osiguranja.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mejra81)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
19.2.2011 17:25:37   
Brana
IZVORNA PORUKA: prolece

"super"! 28 punim u avgustu i već ulazim u 29. što znači da mi je ostalo 2 meseca da uživam.user posted image

user posted image user posted image
ne mislim da je tako ja imam 23god.i nikada nisam bila srecnija to je sve individualno.....i kako kome zivot priredi situacije..

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 17
   [Obrisana poruka]
19.2.2011 17:26:09   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
19.2.2011 17:28:02   
Brana
IZVORNA PORUKA: gagi

Moja godinauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
19.2.2011 17:34:37   
anuksunamun
meni je prosla...sta ste cekali da objavite ovo lele...al sam propustila sexa i igara...mada u 29-oj...postala sma vegan i vezbam ko rambo...ljudi misle da nisam punoletna...kad se pojavim negde sa mm misle da sam mu cerka :):):)a to koliko smo srecne govori izmdju ostalog i koliko bauljamo po netu...svi ovde vise na forumu ne znam kada stizu da se sexaju i sredjujuuser posted image user posted image user posted image ma nema srecnije od mene...user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio anuksunamun -- 19.2.2011 17:38:17 >

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
19.2.2011 17:35:27   
Olga75
meni je ta 28ma davno proslo vreme user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
19.2.2011 17:37:39   
Brana
IZVORNA PORUKA: anuksunamun

izmdju ostalog i koliko bauljamo po netu...svi ovde vise na forumu ne znam kada stizu da se sexaju i sredjujuuser posted image user posted image user posted image

stizemo i prekovremeno mislim na sexanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
19.2.2011 17:39:34   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

izmdju ostalog i koliko bauljamo po netu...svi ovde vise na forumu ne znam kada stizu da se sexaju i sredjujuuser posted image user posted image user posted image

stizemo i prekovremeno mislim na sexanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

aj ne s***....kad majke ti kada non stop i danju i nocu visis ovde...jel taj tvoj mucenik otvorio trecu smenu samo da tebe ceka dok sjases sa foruma i najases kod njega u krevet ahahahahahahaha

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
19.2.2011 17:41:54   
Brana
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: Brana

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

izmdju ostalog i koliko bauljamo po netu...svi ovde vise na forumu ne znam kada stizu da se sexaju i sredjujuuser posted image user posted image user posted image

stizemo i prekovremeno mislim na sexanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

aj ne s***....kad majke ti kada non stop i danju i nocu visis ovde...jel taj tvoj mucenik otvorio trecu smenu samo da tebe ceka dok sjases sa foruma i najases kod njega u krevet ahahahahahahaha

ja???niti visim ovde i danju i nocu nego kada mi je lepo i kada dete ima ko da pricuva,takodje radim preko nedelje a sada je vikend pa imam slobodnog vremena a mm je sigurno namiren jer ja o tome jako vodim racunauser posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 19.2.2011 17:43:05 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Žene najsrećnije u 28. godini
19.2.2011 17:44:15   
anuksunamun
bravo...garant imas klona koji se sexa sa muzem dok peglas po RR..al neces da priznas...plus romanticna si ...pa dok predigra pocne pa levo desno ...tvoj dan mora da ima vise od 24 sata...meni nesto ne stima...ja sam non stop na netu ...pa vodim evidenciju prisutnosti..osim kada satm u teretani...mozda tada ugrabis momenat :):):)da ga napadnes :)axaxaxaxxax...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here