|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Aktivni kiseonik
28.1.2011 8:39:46   
Jeca*
Ja ovo ranije nisam ni vidjala ni koristila. No vidim da moje koleginice to imaju, koriste, preporučuju i kažu da je imperativ imati u tašni bočicu toga, bilo da ti izadje bubuljica, da se posečeš ili sl ili prosto samo za dezinfekciju ruku.
Meni je koleginica preporučila neki VIVA STER, sad kad guglam vidim i ovaj lep sajt KLIK

Da li neko ima iskustva sa ovim?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Aktivni kiseonik
28.1.2011 10:32:33   
Anoniman
Mm i ja koristili, mm je imao baš problematično lice pa je pokušao i sa ovim, i ništa mu nije pomoglo. A Ni meni. Kad smo posle dve nedelje videli da nema ama baš nikakvog pomaka, ostatak bočice smo potrošili na čišćenje igračakauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Aktivni kiseonik
19.8.2011 15:10:35   
Jeca*
ja se kunem u aktivni kiseonik
luka je godinu dana imao virusnu bradavicu na ledjima...poslednjih mesec dana svake veceri poprskam ovim i potpuno je nestala user posted image
za sta god da sam ga koristila delovalo je
ja poprskam svoje lice posle skidanja sminke i ujutru pre sminkanja...super mi je koža ...

pupupu

triput ura za ovo sredstvo user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Aktivni kiseonik
19.8.2011 15:16:42   
Verus
Sad sam malo nesto citala po internetu o tome, ali slabo ima clanaka o tome...mada zvuci zaista super i obecavajuce, mada, spominje istraizvanja u Rusiji i Kubi kao vodeca, a u Americi slabo....Bas moram videti da li se to uopste i prodaje u SAD...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Aktivni kiseonik
19.8.2011 15:18:07   
Anoniman
Pa probaćemo... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Aktivni kiseonik
19.8.2011 15:18:13   
Jeca*
poslala sam ti na mejl jedan link
ja sam stvarno zadovoljna
nosim mali u tasni i kad luka padne ili sl ja poprskam...ma super stvarcica user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Aktivni kiseonik
19.8.2011 15:23:48   
Verus
jel si mi skoro pisala? da znam da trazim user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Aktivni kiseonik
19.8.2011 15:28:54   
Jeca*
pa sad ti poslah pp

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Aktivni kiseonik
19.8.2011 15:34:17   
Verus
aaaa okuser posted image  idem da vidim

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Aktivni kiseonik
19.8.2011 15:35:35   
Verus
pitacu sveki da mi donese: vidim da ga ima u redovnoj prodaji po apotekama? Jel skup?

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Aktivni kiseonik
29.8.2011 8:53:59   
Jeca*
400-500 dinara pola litra

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Aktivni kiseonik
29.8.2011 10:21:32   
Jele
Ja ga obavezno imam u tašni. Kad osetim da me pecka grlo ili se upale desni, poprskam, ma za sve ga koristim, a super je što mogu i deca da ga koriste. Ja sam plaćala oko 500 dindži to veliko pakovanje.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Aktivni kiseonik
31.8.2011 10:51:16   
GRGA
Zene ja sam aktivni kiseonik kupila za lice...Strsno mi je osetljivo lice pa da ga malo smitim,,medjutim pre nekid an me peckalo grlo ,,ja poprskam i nista..Prestalo posle par sati--Iznenadjena i super je stvar!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Aktivni kiseonik
14.9.2011 9:22:04   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Meni je patronažna rekla da Marku čistim lice sa kamilicom ako mu se pojave bubuljičice. Ja skuvam blagi čaj, umočim vaticu i malo mu pređem preko lica i stvarno mu se te sitne bubuljice povuku.
Ja ne volim miris kamilice, povraća mi se čim je osetim.



IZVORNA PORUKA: Jeca*

ja se pre kladim na, toliko vec hvaljeni sa moje strane, aktivni kiseonik nego na sve druge moguce rastvore i sl


IZVORNA PORUKA: Snelle

Jeco, aktivni O može i kod jako male dece?


IZVORNA PORUKA: Jeca*

user posted image


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Aktivni kiseonik
14.9.2011 9:23:07   
Jeca*
i da ne bude da favorizujem ovog prozivodjaca...njihov sam potrosila i kupila u apoteci novi od nekog drugog proizvodjaca i jednako je dobar, naravno. Samo obratite paznju da bude klasican a ne neki sa mirisom mente ili sl i da pise da moze i za spoljnu i za unutrasnju upotrebu

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Aktivni kiseonik
14.9.2011 9:25:46   
Ana RR
Zanimljivo.. ne bih baš na Marku isprobavala ali na sebi mogu. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Aktivni kiseonik
14.9.2011 9:28:59   
Jeca*
Ja sam Luki izlecila bradavice na ledjima. Prskam mu kad se povredi...vec godinu dana koristimo. Ja sebi na lice kad skinem sminku i pre sminkanja. Cak sam i prskala herpes, aftu u ustima...ma sjajno!!!!!!!!

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Aktivni kiseonik
9.11.2011 10:50:06   
talentovana
ne znam da li je u redu što pišem ovde obzirom na to da nisam mama, ali sam osetila potrebu da podelim sa vama moje iskustvo.

moj suprug ima probleme sa kičmom, pa je sinoć od prijatelja uzeo neku bioptron lampu, i preporučili su mu da je koristi uz aktivni kiseonik, da on valjda pojačava dejstvo.

on je, osim po leđima aktivni kiseonik prskao i po licu, onako po uputstvu sa bočice - preko papirnate maramice.

noćas ga je probudio jak svrab, po licu i celom telu. kad je upalio svetlo, imali smo šta da vidimo - oči potpuno zatvorene, lice otečeno, osip na leđima. jutros otišao
kod lekara, primio je neku injekciju protiv alergije.

i ja sada pokušavam da nađem po internetu bilo čije iskustvo te vrste vezano za aktivni kiseonik, ali ne uspevam. sve same pohvale.

ali eto, mislim da nije loše znati da postoje i ovakvi slučajevi.
suprug inače nikad nije imao ovakvu vrstu reakcije, nije sklon alergijama

pozdrav mamama :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Aktivni kiseonik
9.11.2011 10:55:56   
Jeca*
mozete pisati slobodno, dobrodosli na forum user posted image
zao mi je sto cujem i ovakvo iskustvo i pitam se da li je moguce da je zaista odreagovao na kiseonik? ja ga koristim evo vec mesecima i svi iz mog okruzenja i mogu samo reci hvale da pisem jer smo zaista odusevljeni efektima....ali, eto...ocigledno neko i odreaguje

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu talentovana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Aktivni kiseonik
7.4.2012 0:20:36   
Sanchy
I ja koristim aktivni kiseonik non stop za sve zivo,cak mi u trudnoci sad otpusi nos .posto kapi nesmemo a onaj marisol je za baciti u kantu...procitah gore iskustvo jedne majke da je dete dobilo alergijsku reakciju i ne mogu da verujem,pa ja ga koristim upravo protiv kojekakvih alergija..i nigde nista slicno nisam procitala,,,uglavnom sve najbolje zza aktivni kiseonikuser posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Aktivni kiseonik
7.4.2012 0:26:01   
crazymama
meni nije pomogao za opekotine od sunca, ni mojoj mami za upaljene vene na nogama...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Aktivni kiseonik
7.4.2012 0:41:18   
Sanchy
On je prevashodno dezificijens pa ako mu se nadje jos negde neka primena super ako ne ne ...eto meni je super umesto kapi za nos,ujutru nista ne moze da mi osvezi lice kao on.prskam ga posle depilacije,ne znam za svasta nesto..

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Aktivni kiseonik
7.4.2012 0:51:58   
mama kukunka
za gore navedeni slucaj alergije-rekla bih da muz nije alergican na kiseonik, vec na neki sastojak papirnih maramica ( ostatak izbeljivaca, miris, omeksivac) koji je aktiviran i oslobodjen dejstvom kiseonika..Ne vidim zasto ga prskate na papirne maramice kad moze da ide direktno i na kozu i na sluzokozu

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Aktivni kiseonik
7.4.2012 8:20:32   
Trcosava
Mislim da im je tako savetovano zbog bioptron lampe, jer ne vidim ni ja ni jedan drugi razlog da se aktivni kiseonik ne prska direktno n kožu.

Kativni kiseonik koristim kad se ogrebem, posečem, a da turala sam ga i posle krvavog pedikira (jbg imam uraslne nokte)....Ani još nisam stavljala jer nisam (hvala Bogu) imla razloga.
Vidiš Jeco, nije mi palo na pamet na lice da prskam.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Aktivni kiseonik
7.4.2012 12:31:16   
boba 11
imam pitanje za Aktivni kiseonik ustvari ne secanm se tacno kako se zvala krema koja je bila na bazi akt.kiseonika.Pre nekih 10-tak godina imala sam problem sa aknama pa mi je dermatolog preporucila neku kremu koju je proizvodila slovenija ali nemam pojma kako se zove.Bila je odlicna malo se maze na bubuljicu a i na oziljke i bas mi je bila smanjila oziljke a bubuljice su brzo prolazile.Posto imam jos uvek problema sa ovim pre perioda ako neko zna neke nazive tih kremica napisite pa se mozda setim .I da nije je jedno vreme bilo pa su mi dali zamenu i od tada je nisam trazila jer neznam nazivuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here