|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 8:45:59   
Anoniman
BEOGRAD - Republički Fond za penzijsko i invalidsko osiguranje pozvao je sve penzionere čija su primanja manja od 19.780 dinara da konkurišu za besplatan desetodnevni odmor u jednoj od 25 banja.
Izvor: rtv.rs

Šta mislite o ovome?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 8:47:36   
Anoniman
tako i treba user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
16.4.2009 8:47:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 8:51:56   
Anoniman
Ja sada moram da postavim jedno bezobrazno pitanje... a koliko mladih živi sa istim parama kao penzioneri pa ih niko ne šalje na besplatno letovanje... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 8:55:54   
Anoniman
i ja bih sad Tasho trebala reci jedan bezobrazan odgovor ....

znam masu mladih ljudi koji traže posao a mole Boga da ga ne nadju....a po cijeli dan sjede po kafanama ispijaju kafu i zale se kako nema posla... a ne pomjeraju guzove


penzioneri na zalost ne mogu zaraditi sa strane ... oni zavise od onoga sto su radili za zivota

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 8:56:17   
mihi
Sve je to lepo sam ne znam odakle državi para za to? Danas sam čula da će jedan ministar da otpusti SEDMINU zaposlenih iz svog ministarstva što iznosi 500 ljudi. Zamislite jedno ministarstvo koje nije od onih važnijih broji 3500 ljudi. I sad kad otpusti te ljude šta će sa njima. Bolje neka pare ako ih ima u višku iskoriste za socijalne programe nego za jeftine političke trikove.......

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 9:01:33   
mihi
Uvek ima svega, ali ja  mislim da je Tasha u pravu ne mogu se porediti potrebe mladog čoveka i tih starijih, naravna da je u zemlji sve ok za sve bi bilo a ovakouser posted image . Juče mi mm priča bio je na nekom sastanku u Ministarstvu...... i u jednoj upravi treba da otpuste 35 ljudi i koga će kaže one koji imaju godinu dve do penzije, i to bez programa bez ičega idu godinu, dve tri a da dinara ne dobiju dok ne steknu uslov za penziju, a prfe toga su otpustili sve mladje koji su bili na određeno zaposleni većina od njih imaju porodice i malu decu.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 9:01:45   
Anoniman
slažem se naravno sa tobom Mihi sto se tiče da su na žalost to sve jeftini politički trikovi.... 

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 9:11:42   
mihi
Nažalost moja Lenka uvek to bude tako proture neku priču tipa ove a onda sinoć guverner Narodne Banke koja je uzgred skoro prazna kaže da ne dozvoljava da mu se smanji plata koja iznosi blizu 5000 evra mesečno user posted image pa ti vidi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 9:21:32   
Anoniman
Jeste Lenka - neki ne pomeraju guzove, a opet, jeste mihi, neki su bili na određeno, mladi, sa porodicama.

Hoću da kažem da imam utisak da je ovo sa penzionerima meni ustvari suludo, kao "poslednje putovanje" user posted image , i druga stvar: da, žive od onoga što su za života stvorili... možda su trebali malo više mrdati guzove za radna veka... user posted image

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 9:36:32   
Anoniman
kad sam rekla da žive od onoga sto su zaradili za života mislila sam da su zaradili tu penziju koja je na zalost mizerna (i to najveća penzija)... ili izvlače iz šteka nesto sto su ostavili sa strane ... ili ih pomazu njihova djeca(ako ih imaju)....

pored silnih hotela na jadranu koje je posjedovao PIO iz svake od republika i pokrajna bivse nam drzave u kojima su penzioneri mogli za sitne novce provesti odmor otela im je drzava koja je prije stigla oteti ... ili prde razruseni ili ih prodaju na svoju ruku kome stignu...

na žalost to je sve cista politika...skupljanje poena... a kod nas se cak i ne trude ni to jer imaju dovoljno slijepih ovaca koje ce glasati za njih...

ono sto je najgore u svemu ovome .... jako puno ljudi ostaje bez posla i to svakodnevno... banke na svoju ruku dižu kamate ... haos je... otislo je ovo sve u vraziju mater ....

SORRY ljudi al sam se bas raspucala jer mi je zao sta nam se sve dešava, a na zalost izgleda da ce i nasa djeca ispastati sruser posted image koja su nam napravili


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 11:20:24   
sneza24
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

... a koliko mladih živi sa istim parama kao penzioneri pa ih niko ne šalje na besplatno letovanje... user posted image

Moj deda ima duplo vecu penziju nego sto ja imam platu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
16.4.2009 11:23:44   
dunja RR
Ja sada moram da postavim jedno bezobrazno pitanje... a koliko mladih živi sa istim parama kao penzioneri pa ih niko ne šalje na besplatno letovanje... user posted image


na ovo sam prvo pomislila kada sam procitala naslov posta, bravo Tashauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
25.2.2018 20:49:23   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

... a koliko mladih živi sa istim parama kao penzioneri pa ih niko ne šalje na besplatno letovanje... user posted image

Moj deda ima duplo vecu penziju nego sto ja imam platu.



user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
25.2.2018 21:35:12   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: sneza24

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

... a koliko mladih živi sa istim parama kao penzioneri pa ih niko ne šalje na besplatno letovanje... user posted image

Moj deda ima duplo vecu penziju nego sto ja imam platu.

Takodje

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
25.2.2018 21:54:18   
Sarav
Lepo, još kad bi i mladi tako išli..

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
25.2.2018 21:55:41   
Srecko47E
Za mlade i to nezposlene postoje samo oni vauceri.Sta ce mladima vise.Penzioneri su buducnost

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Besplatan odmor za 10.000 penzionera
28.2.2018 10:34:13   
Dora89
Ako, neka im daju, samo neka se ti penzioneri sete šta im je uzeto da bi im ovo bilo dato. Gledam kako ih vode na Zlatibor ili druga mesta po Srbiji (gde bi trebalo da sa svojom penzijom mogu sami opušteno da odu), i oni se popale, glasaju, i pitam se koliko stvarno ima sebičnih ljudi po Srbiji. Pitam se zar su u manjini penzioneri koji kažu: "Alo, neću nigde da idem, hoću da mi dete ima posao, hoću da mi unuče ima šta da obuče".

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here