|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Besplatna vto u klinickom centru Nis
22.2.2010 14:32:46   
tonja
Drage moje,
citam vas vec duze vreme,ali nisam se ukljucivala u diskusije...Sada mi treba mala pomoc,pa se nadam da ce se naci bar neko ko ce mi odgovoriti.
Ukratko,imam 34 g.,mm 36 g. u braku 3 i po godine,probali sve i svasta i eto stigli do prve vto.Naime,upravo smo skupili sve nalaze potrebne za besplatnu vto,cekamo jos samo neki glupi amh,pa da idemo na komisiju u niski klinicki centar.E sad,ranije se mogla izabrati klinika i ja sam otprilike znala koju bi izabrala na osnovu prica,iskustava i preporuka lekara.Medjutim,sada vise to nije moguce i bas danas mi u socijalnom kazu da cemo morati u niski klinicki centar...Sta da se radi...nema ljutis kad ti neko nesto daje za dz.
Sada pokusavam da nadjem iskustva onih koji su radili vto u pomenutoj klinici,ali nesto slabo ima takvih...Molim vas ako ima neko dobro bi mi doslo da znam sta me ceka...
Hvala unapred
Pozdrav

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 28.6.2013 14:49:47 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
22.2.2010 14:47:00   
liliana
Tonja, ja sam VTO radila prošle godine u martu u Višegradskoj kod Prof. Radunovića i sada imam jednu preslatku bebicu. Znam jednu devojku iz Niša koja je u januaru ove godine radila u Nišu  (mislim da je Klinički centar Niš- ako se tako zove). Nisam se čula sa njom neko vreme, ali pozvaću je ovih dana 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu tonja)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
22.2.2010 14:50:17   
tonja
Draga moja,
hvala na brzom odgovoru...Molim te ako nesto saznas od te devojke javi mi...znacilo bi mi....Nadam se da ce mi se javiti neko...Cestitam ti na preslatkoj bebici.Nadam se i ja jednoj uskoro.ja sam isto htela u BG,ali ne mogu da biram...

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
22.2.2010 15:10:03   
liliana
Javiću ti sigurno. Obećavam da ću je zvati ovih dana. Hvala za čewstitke. I ja tebi želim od sveg srca da ti se isto ostvari ove godine!!!!!!!! Jako mi je žao što ne možeš za BG; nisam imala pojma da je to sad tako. I to je jako glupo. A u propratnom pismu jasno stoji da imaš pravo izbora između ponuđenih klinika.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu tonja)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
23.2.2010 8:35:16   
bebironcic
Nis nije dugo godina u praksi sto se tice VTO-a,ali sada ima par lekara koji su se opredelili da rade samo to.Da li si bila vec u Nisu na neku konsultaciju?Da li znas ko ce ti od lekara raditi?

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
23.2.2010 15:14:58   
tonja
Nisam bila jos na konsultacijama,jer nisam zavrsila u socijalnom.nadam se da cu u ponedeljak na prve konsultacije.
Sta znam kazu da je tamo glavni Dr Mitic,kazu i da ih je obucavala dr Kopitovic iz NS,ali mene brine to sto po silnim forumima koje sam posetila nisam nasla iskustva onih koji su bili kod njih.Pise se o svim mogucim klinikama i privatnim i drzavnim,o Nisu nista...
Hvala na javljanju...Nadam se da ce se javiti jos neko

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
5.4.2010 0:43:22   
milena78
Draga,u septembru 09 sam radila svoju prvu VTO kod cuvenog Dejana Mitica protiv koga licno nemam nista protiv, ali cela prica mnogo smrdi.Naime ,ja imam 32 mm 33 god.kod mene sve ok , kod njega dijagnoza Oligoastenospermija.U maju 09 odlazimo na prve kons.Kod Mitica i ubacuje nas u program ya septembar.Odlicno reagujem na stimulaciju,punktirano 6 j.celija, 5 oplodjeno ICSI metodom, 3, po recima DR.Vesne Kopitovic iy NS,savrsena vracena i jos mi ona na ET kaze da 100 posto ostajem trudna.....i naravno nista!!!!! Od nas 25 samo su 2 ostael trudne tada,a cula sam da im je u julu 09 uspesnost bila 0 posto.Sad se spremam ya Jevremovu i Vlaisavljevica krajem maja jer ove nase ovde ne mogu ni da gledam.I nije istina da besplatnu VTO mozes samo u nisu da radis,licno su mi u socijalnom pre nedelju dana rekli da biras kliniku koju ti hoces.Nadam se da sam ti pomogla,moj ti je savet idi u BG na VTO,naravno ukoliko imas mogucnostiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tonja)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
7.3.2012 18:19:41   
Anoniman
Ovo je jako žalosno za našu zemlju, da od toliko doktora i medicinskih radnika, ne mogu da sastave normalnu ekipu i da imaju uspeha. Nadam se da su se malo popravili od tad... :(

(odgovor članu milena78)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
7.3.2012 18:26:19   
hanka
Mozda im je uspesnost veca nego tad ali i cena i neljubaznost
Nemam ni jednu pohvalu za lekare sa steriliteta iz klinickog user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
7.3.2012 18:36:58   
malapufika
tonja jel taj dr miroljub mitic-pusa.ako jeste,fenomenalan je doktor...porodio je moju drugaricu casrskim rezom i posao je obavio vrhunski...sve pohvala je imala za njega..a inace i ja sam isla privatno kod njega neko vreme.takodje sve najbolje o njemu..e sada da je skup skup je

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
7.3.2012 22:36:06   
branki*
ja sam isla kod dr dejana mitica.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
11.3.2012 18:02:07   
nella77
ja radim u nisu uskoro...prosla sam obe komisije i sada sam pod terapijom. Obavesticu vas o ishodu. za sada imam ovakva iskustva...strucnost dr. Dejana Mitica-cista desetka!, ljubaznost dr. -petica, dr. je prezauzet, nikako da dodjes do njega i uvek zuri, ponasanje sestara velika NULA!!!!cekanje po hodnicima i ostalo po ceo dan. ali neka mi uspe pa zaboravicu sve.....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
11.3.2012 22:04:06   
Anoniman
nela javi sta si uradila i kakoje bilo. navijam jako da ti testic posle njih bude pozitivan!!user posted image

(odgovor članu nella77)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
5.5.2012 14:36:34   
nella77
drage moje, bila sam...cekam...lezim jos uvek....kasnije cu o iskustvima i pozitivnim i negativnim...pozdrav!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
5.5.2012 14:37:37   
Anoniman
Nella pisi Cekamo iskustva :)

(odgovor članu nella77)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
5.5.2012 17:20:11   
*Maki*
Nela drzim figeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
5.5.2012 20:25:42   
Meduzica
Nela cekam tvoje iskustvo, ja sam planirana za juni, takodje kod Mitica.
Pisi sve cega se secas a moze da bude korisno, pliz!
Hvala unapred!
I naravno, cekamo user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
6.5.2012 16:09:46   
Jole84
Nella držimo palčeve user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Meduzica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
6.5.2012 16:12:56   
hanka
Nella drzim fige da se javis sa beturinom user posted image
cekamo te sa lepim vestima user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
6.5.2012 21:01:34   
nella77
drustvo hvaaalaaa puno na podrsci user posted image pocecu polako da pisem o utiscima jos veceras posto vas zanima a i ja cu lakse da podnesem cekanje uz vas user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
6.5.2012 22:28:48   
blesavko
user posted image pisi nella ...

< Poruku je uredio blesavko -- 6.5.2012 22:29:23 >


_____________________________

Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce, cak i one koje gubimo!

(odgovor članu nella77)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
7.5.2012 1:21:28   
nella77
pa ovako....drugu komisiju sam prosla 28.12 i rekli su mi da pocinjem sa terapijom od februara a da se postupak planira za april, tako je i bilo. Punkcija mi je radjena 26.04 a transfer 30. radio mi je Dr. Dejan Mitic. kroz postupak sam relativno lako prosla, najteze mo je palo ovo lezanje! imala sam 14 jc, tri su mi ubacili.sada cekam...nemam nikakve simptomeuser posted image pitajte sta vas zanima...

(odgovor članu blesavko)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
7.5.2012 1:28:59   
liliana
Nela, navijam od user posted image da ostvariš svoju želju!!!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu nella77)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
7.5.2012 4:13:23   
jbojana1980
nella, mene zanima koliko se ceka od predaje prvih dokumenata pa dokonacnog cilja. naime, mene vec 9 meseci zamlacuju sa iui koje su mi potrebne za vto. sada krecu odmori, pa tek septembra mogu da radim inseminaciju. ako recimo predam papire oko N.godine, koliko bih cekala?
Hvala i navijam za user posted image
p.s. ja idem kod Jasmine

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-isku...
7.5.2012 8:33:17   
daca77
nella, navijam za user posted image
Interesuje me da li priznaju IUI radjene kod privatnika?

(odgovor članu jbojana1980)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here