|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bolne menstruacije
6.12.2008 15:35:44   
andrijana
 Imam uzasno bolne menstruacije. Pre porodjaja su bile blaze a sad imam utisak da se raspadam. Od silnog bola u donjem stomaku,prelazi i na noge pa imam utisak da mi se grce. Pre sam popila CAFETIN pa me malo prodje a sad ne smem da pijem nista jer dojim a ne znam kako da smanjim ove bolove. Pored svega dobijem i dijareju pa ne znam vise sta cu sa sobom. Ima li neko slicnih problema ili resenja?

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bolne menstruacije
6.12.2008 15:38:30   
Anoniman
Ja sam pre tudnoće imala takve menstruacije - padala sam u nesvest (bukvalno) od bolova. Pomagao je isključivo Brufen od 400 i od 600. Od kada sam prestala da dojim pijem antibebi pilule, i sada je MNOOOOOOOOGO baže, sada popijem 1 brufen od 400 kada dobijem i to je to. Ali pošto dojiš... Nemam pojma šta da ti kažem. user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 6.12.2008 15:39:07 >

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bolne menstruacije
6.12.2008 15:41:10   
andrijana
Verovatno je sve to zbog hormona. Ne znam sta cu sa sobom,sva sam polomljena.user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bolne menstruacije
6.12.2008 15:43:22   
Anoniman
Drži se draga, proći će. Meni još pomaže i kada utoplim donji stomak i butine.

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bolne menstruacije
6.12.2008 17:54:53   
guppy RR
Utopli se, pomaže i da staviš oko krsta nešto... meni pomaže da skupim noge gore prema stomaku i tako ležim, pomaže mi masaža donjeg stomaka. Imam jake bolove uz M kad nisam na pilulama.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bolne menstruacije
6.12.2008 20:49:56   
andrijana
Sve sam probala,ne pomaze. Pre trudnoce me je hvatao PMS nedelju dana pre nego sto dobijem,onda mi se samo place, pa kad dobijem onda sam normalna a sad pizdim danima,muz ce da me izbaci iz kuce,sebe ne mogu da podnesem a gde su bolovi...user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bolne menstruacije
6.12.2008 20:57:53   
guppy RR
:((
Možda bolje da se onda udaljiš malo od svih... da te ne bi nervirali? .. i provedeš vreme na svoj način... tv i slično? knijga?

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bolne menstruacije
6.12.2008 21:33:17   
andrijana
Mozda bi to bilo najbolje. Ali mene nervira samo mm jer po ceo dan sedi ispred racunara,meni okrene ledja a ja sama pijem kafu. Inace,navikla sam na to ali me u tim danima bas to najvise nervira.


< Poruku je uredio andrijana -- 6.12.2008 21:47:30 >


_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bolne menstruacije
6.12.2008 23:23:07   
guppy RR
bar imaš svoj mir kad je tako. Izađi malo napolje umesto da se nerviraš. Bolje, nego da ti zvoca non stop.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bolne menstruacije
7.12.2008 13:04:04   
andrijana
I to sto kazes! user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bolne menstruacije
7.12.2008 16:58:03   
kumara
I ja imam uzasne bolove. Rekli su mi da ce biti bolje kad rodim prvo dete... user posted image Ali slusajuci andrijanu hvata me panika... user posted image Meni sad najvise pomaze Rapten K. To mi je spas!!!!

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bolne menstruacije
7.12.2008 20:59:17   
andrijana
Ja sam i pre trudnoce imala bolne menstruacije,mislila sam kad se porodim da ce mi biti lakse. Ovo nije normalno,mislim da je bolje da se poradjam nego sto dobijem menstruaciju.user posted image Vec tri dana ne znam sta cu sa sobom a ne smem nista da popijem protiv bolova jer dojim.

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bolne menstruacije
16.10.2009 17:12:40   
magnetic
Ne znam gde bih postavila svoje pitanje,pa posto ima veze sa menstruacijom mislim da je najbolje ovde.Dakle,dali ste cure mozda primetile da je menstr. obilnija od nekih lekova protiv bolova,tj.oskudnija od drugih?Meni npr.najvise odgovara Rapten K,ali ako se desi da mi nestane uzmem Brufen i primetila sam da mi je od ovog drugog menstr.obilnija.Pricala sam sa jos jednom devojkom i njoj je isto tako.Dali je to samo po neki slucaj ili lekovi imaju veze sa obilnoscu?

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bolne menstruacije
16.10.2009 18:27:12   
Delijagirl
Ja takodje imam jako uzhasne bolove za vreme menstruacije i dugo su mi dajali kontracepcijske pilule koje su koliko toliko pomogle. Medjutim kada sam prestala da pijem to bolovi su se vratili jos u vecom obsegu i jedino neki jak lek protiv bolova je pomagao. Onda sam pocela da pijem caj od virka i bolovi su skoro pa nestali tog meseca i ovaj mesec ponovo nisam pila caj od virka i ponovo su me ubili bolovi. Mozda probaj sa tim ... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bolne menstruacije
16.10.2009 22:02:23   
Anoniman
pa inace se brufen ne preporucuje jer siri kanale pa je M obilnija! ja stvarno ne znam ko savetuje da se on pije za vreme M! moja drugarica je bila dobila odliv do njega!
ja pijem ili baralgetas ili analnig!

izvinjavam se zbog nepravilnosti u pravopisu jer mi  je otisla tastatura u k...

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bolne menstruacije
16.10.2009 23:25:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

ali ako se desi da mi nestane uzmem Brufen i primetila sam da mi je od ovog drugog menstr.obilnija.Pricala sam sa jos jednom devojkom i njoj je isto tako.


Ne znam da li ima veze, ali sada kada pitaš, eto... imam koju reč na ovu temu.
Ja UVEK prva dva dana pijem brufen, jer ništa drugo ne pomaže, i tada lije kao sumanuto. Treći dan me već ne boli, i tada curi mnogo manje.

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bolne menstruacije
16.10.2009 23:31:08   
Anoniman
Mislim da ima veze koji lek se pije... Ja sam citala da brufen dosta pojacava krvarenje i iako je protiv bolova ne sme se dati pacijentima posle operacije kada postoji mogucnost velikog krvarenja.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Bolne menstruacije
16.10.2009 23:40:40   
lence
Ja sam godinama uzimala Buscopan jer je on za bolove u glatkim misicima.
Ne bih nikog da plasim ali to sto imamo bolne menstruacije nije bas normalno, savetujem vam da se pregledate. Tablete protiv bolova otklone simptome, a sta je sa uzrocima?

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Bolne menstruacije
20.10.2009 9:21:49   
Anoniman
od kad sam dobila prvu menstruaciju imam užasne bolove i lije ko iz kabla prva 2-3 dana , a traje 5-6 dana

i kažu kad se porodiš manje će te boliti

evo porodih se dva puta ...i sad samo te bolove imam s čim usporediti, kao da imam trudove ...muka mi je više od bolova


TASHO gdje je ona tema o sisama i pregledu sisa user posted image

(odgovor članu lence)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Bolne menstruacije
20.10.2009 10:40:24   
Anoniman
Vucko, jesi probala nekad lek naproksen? Ja sam isto padala u nesvest od bolova, porodjaj mi nista nije pomogao, ne pomazu ne brufen od 600...nista osim naproxena, od njega mi se malo i prispava, ali nije strasno, a bolovi prodju skoro skroz (posto mi nikad nisu prosli skroz od nekog leka, samo budu podnosljivi).
Ja sam od 16. godine isla kod raznih lekara zbog bolnih m, i svi su govorili kako je to normalno i kako ce to proci kad se porodim. Onda sam se porodila, pa su govorili, proci ce kad ti se smire hormoniuser posted image Sad....valjda ce mi reci da ponovo zatrudnimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Bolne menstruacije
20.10.2009 13:35:26   
*Alexx*
Aaaa, nemojte da me plasite, pa ja se nadam da ce mi M biti manje bolne otkako sam se porodila!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Bolne menstruacije
20.10.2009 13:37:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


TASHO gdje je ona tema o sisama i pregledu sisa user posted image



Čvor u dojci user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Bolne menstruacije
12.11.2009 4:41:24   
She Ra
Imala sam strasno bolne menstruacije, ali oduvek samo prvi dan, neposredno po startu ciklusa.
Dugo sam se borila protiv toga Kafetinom (bio je najjaci lek od koga me prodje koliko toliko). Ceo taj dan nisam ni za sta, ne izadjem iz kuce i niko me ne vidi.. Onda je jedan kafetin prestao da deluje, pa sam presla na dva. Tada su pocele i mucnine i nagon za povracanje. Cela porodica me mesira i muku muci.. user posted image

A onda mi je jedan ginekolog rekao da pijem Flugalin.
I od tada pocinjem da zivim i prvog dana ciklusa user posted image Bolovi su blagi i traju kratko, normalno funkcionisem i sve se odvija kako treba. Koristim ga nekih 5 godina unazad i nov sam covek totalno user posted image


_____________________________

"Deca se prave od mame
i ne prave se od rode..
Ne veruj. To su priče!
Prave se od gotovih beba
da sama na sebe liče."
M. Antić

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Bolne menstruacije
12.11.2009 8:29:44   
LillyT
Ja nemam bolne, verujem da kada meni boli stomak da je za vas to najblazi oblik, popijem jedan, eventualno dva kombinovana praska i to je to. Par puta me je jace boleo (tu sam pila dva praska). Meni brufen ne pomaze, jednostavno dok pocne da deluje, ziva se iscrpim. Moja drugarica je bolne menstruacije resila ojacanjem trbusnog zida. Kako je krenula u teretanu, bol je utihnuo

< Poruku je uredio LillyT -- 12.11.2009 8:30:42 >


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu She Ra)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Bolne menstruacije
12.11.2009 10:18:01   
*Alexx*
Ja sam pila Flugalin ranije, pa sam presla na RaptenK. Od Raptena me prodje toliko da se ne previjam od bolova, ali ni jedan lek me toliko ne "izleci" da mogu da idem na posao i sl. Videcemo kako ce biti sad posle porodjaja, kad dobijem.
A vezbanje je blagotvorno u svakom pogledu, pa sto ne bi bilo i za bolne user posted image , migrene itd.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here