|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Budimo humani- novčane pomoći
3.4.2011 21:35:10   
Anoniman
Danas sam slučajno čula razgovor dve prodavačice u obližnjoj prodavnici, sa obe sam "dobra", koliko si već dobar sa osobom kod koje svaki dan kupuješ hleb, zaista prijatne devojke. Sestra od jedne prodavačice, Mirjana, 24 godine, čeka na transplantaciju srca. Operacija košta 100.000, ako sam dobro zapamtila, pa sam se ponudila da žiro račun postavim i ovde, nadam se da ne smeta.

Mirjana Ševo

za inostranstvo devizni račun: 340-7642870878
za Srbiju dinarski račun: 340-3210570823

Erste banka


< Poruku je uredio Olga RR -- 29.11.2011 19:33:52 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pomozimo Mirjani (transplantacija srca)
3.4.2011 22:42:15   
Brana
Ja da sam u mogucnosti trenutno sigurno bih uplatila doprinos ovoj devojci za cije stanje mi je jako zao...user posted image
Ali ako budem u prilici necu se dvoumiti da pomognem koliko je u mojoj mogucnosti.


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pomozimo Mirjani (transplantacija srca)
4.4.2011 9:50:40   
suncica82
Nisam znala gde da postavim ovaj link i onda sam videla ovu temu. Nisam nista cula za Mirjanu ali zato jesam za Sladjanu.Postavicu vam link pa pogledajte klik

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pomozimo Mirjani (transplantacija srca)
4.4.2011 9:51:58   
suncica82
Evo jos jedan,nadam se da je to dozvoljeno objavljivati na ovom sajtu
klik

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pomozimo Mirjani (transplantacija srca)
4.4.2011 11:14:41   
indy_25
Obavezno cu da pomognem znaci ovaj gore prvi je devizni racun sigurno. Mi vec odavno pomazemo ljudima kojima je potrebna pomoc jer smo u mogucnosti vecinom ljudima iz Bosne a zasto da ne i u Srbiji. Daj Boze da se ubrzio skupe pare pa da se operise. Uvijek mi je zao tih ljudi koji moraju da toliko placaju za zivot a nisu u mogucnosti i to me jako pogodi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suncica82)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
4.4.2011 15:04:59   
Anoniman
oni su inace iz Bosne ako sam dobro razumela, tamo su otvorili i onaj br na mobilnom za pomoc, kazu da je to u Srbiji jako komplikovano, sad pregovaraju sa mobilnim operaterima.

< Poruku je uredio Lilly RR -- 4.4.2011 17:55:31 >

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
22.4.2011 12:33:57   
Olga75
jedna clanica sa Ringeraja ba je ozbiljno bolesna , pogledajte LINK pa da  pomognemo ako i koliko mozemo  

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
25.8.2011 18:47:27   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: liliana

Sandra Nestorović,  iz Gornjeg Milanovca, bije najtežu bitku u svom životu!!! Ima 33 godine, majka je dve divne devojčice od 8 i 5 godina.
Sa 16 godina je primetila izraslinu na preponi. Operisala ju je. Sa 20 godina je usledila nova operacija., ali , veoma brzo, i pojava nove izrasline. Na Onkološkoj klinici su je ponovo operisali-dijagnoza- Sarkom na desnoj nozi. 10 dana nakon operacije, izraslina se vratila. Slede 2 operacije, pa zračenje... 3 godine primirja... I jedna rutinska kontrola...koja to nije bila... Rezultati su pokazali: Metastaza, 4. strepen. Na plućima.
Prošla je još 2 operacije: jednu u decembru prošle, 2. u martu ove godine. Sa kancerom se izborila, ali je potrebno da svaki dan uzima lek "Ixoten trofostamid", koji se proizvodi u Nemačkoj i kod nas nije legalizovan. Kutija ovog leka košta 500Euro, a njoj su mesečno potrebne 2 kutije.
Sandra se godinama bori sa bolešću, a sada i sa tim da mesečno "pronađe" 1000eura za lekove. Novac koji ona nema...
Ukoliko ste u mogućnosti, MOLIM VAS , pomozite Sandri, slanjem SMS poruke: BN razmak SANDRA razmak VAŠE IME I PREZIME na broj 1551. Cena poruke je 88,50din. Sandri, takođe možete pomoći i uplatom na račun  Banke INteza a.d. Beograd:160-5700100824698-33 ili na devizni račun iste banke: RS35160573020046709032.
Sandrina najveća želja je da gleda kako njene devojčice odrastaju.  Njih dve su male, njima treba majka... Ne dozvoli8mo da Jana i Nina ikada saznaju kako je odrastati bez mame!!!

Drage moje RR drugarice, ako ste u mogućnosti, pridružite mi se da spasemo moju  sugrađanku Sandru!!!


IZVORNA PORUKA: verolino

Uzas
Ajmo zene, bar svaka po porukicu





_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
25.8.2011 22:21:54   
Lu
IZVORNA PORUKA: Rada T.

Danijela ima 18 godina i još uvek nije zagrlila svoje dete!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
25.8.2011 22:40:49   
Iwana87
Strasno,zalosno.Ima sms i za Makedoniju pa sam poslala.Ajte zene pomozite koliko mozete

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
28.8.2011 15:23:30   
Lilly*
Da malo dignem temu, ukoliko neko nije video a u mogućnosti je da pomogne user posted image user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
11.9.2011 12:37:30   
Olga75
IZVORNA PORUKA: miljanaM

Ivan Batinic je pre dva meseca izgledao i ponasao se kao vecina nas..Medjutim njegov nasmejan i vedar duh unistilo je iznenadno saznanje da boljuje od dilatativne miokardiopatije sa 20 odsto srcanog rada. Jedini spas je u transplataciji srca koja kosta 120 000 eura. Porodica Batinic nije u mogucstvu da sakupi ovu svotu do kraja godine. .Zato ako neko moze da u skladu sa svojim mogucnostima pomogne  Ivanu da njegovo mlado srce pocne veselo da kuca.

Pomoc mozete uplatiti na ziro racun 250-1290022551200-72 EFG Banka.... Mozete pomoci i slanjem prazne poruke na broj 1814 koja kosta 50 dinara sa VIP i TELEKOM mreze!!!!!!! Hvala...

Molim moderatore ako sam na pogresno mesto postavila temu da je prebace.



_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
11.9.2011 12:38:34   
Anoniman
Hvala user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
11.9.2011 13:00:34   
limunada
poslala sam praznu poruku dusa mala nadam se da ce se spasiti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
11.9.2011 22:06:59   
Anoniman
Limunadice divna si user posted image

(odgovor članu limunada)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
18.9.2011 23:44:54   
dunja RR
Neca ce imati sansu da prohoda...Budi deo ove akcije

DINARSKI RACUN U BANCI INTESA
br .160 - 5500100217474 - 75
sa naznakom ''Pomoc za Nemanju''
KLIK


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
25.10.2011 13:26:55   
Rivana
Ko moze neka pomogne ovom decaku ......
http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/decak-oboleo-od-raka-kostiju-a-nema-gde-da-zivi-140670.php

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
15.11.2011 22:45:34   
limunada
.Danas sam se isplakala strasno...Moja drugarica je bila kod njih,odnela im svasta a i ja planiram ici al trenutno nemogu zbog Nikole tako da ce moja svekrva otici i nakupovati im svasta.

http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fyoutu.be%2FjHDUYknHdq0&h=5AQEC-gqUAQH9jRVOiPK8IsIU180-g7UMsvUEZwMYHdZjsg

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
15.11.2011 22:49:26   
vukosava
link za youtube

Njegov facebook profil: klikni

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
18.11.2011 12:38:37   
Rivana
Ova prica me je danas rasplakala, ko moze neka pomogne devojcici

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.293.html:353847-Pomozimo-Svetlani-Mesec-zivota-2000-evra

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Budimo humani- novčane pomoći za obolele
19.11.2011 12:05:32   
limunada
user posted image user posted image user posted image mnogo tuzno,boze izgubili jedno dete i bore se za drugo jooj koja tugaaa,,,,mnogo me rastuzilo.svako od nas da uplati pa 500 din znacice im zar ne?Ja cu da uplatim,nadam se da im stignu sve pare user posted image odmah cu upisati racun i uplaticu,kolko tolko al znacice.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
29.11.2011 19:34:54   
Olga75
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Molim moderatore da premaste ovu temu akoliko smatraju da joj ovde nije mesto.

Nocas na Autokomandi pedeset_cetvoro ljudi i dece ostalo je bez svojih domova koje je zahvatio ogroman pozar! Napolju je jako hladno a ti ljudi nemaju nista! Ostali su bez garderobe, dokumenata i svih uspomena! Hajde da budemo humani i pomognemo porodicama barem starim trenerkama, duksericama, jaknama! Mi imamo u svojim ormanima i 20 pari carapa a njima ce jedan nas par topilh carapa biti dragocen!
Skupite ono sto imate i mozete da date i odnesite u ulicu Stevana Sindjelica 28A kod Zvecanske na Autokomandi.
Ja bih odnela ali nemam vozacku a imam malu bebu, ali cu poslati nekog da odnese umesto mene.


< Poruku je uredio Olga RR -- 29.11.2011 19:35:17 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
29.11.2011 19:36:55   
Olga75
IZVORNA PORUKA: PoisonEve

Pogresila sam, ulica je Stevana Filipovica 28A, to je mesna zajednica.
Hajmo ljudi!


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
26.12.2011 0:36:05   
Anoniman
Naša pandica je htela da nas zamoli za pomoć. Da li može neko od moderatora da joj pomogne da objavi ovde žiro račun, uz adekvatnu dokumentaciju o problemu? Hvala vam puno.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Budimo humani- novčane pomoći
18.1.2012 11:20:52   
Rivana
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/124/%D0%94%D1%80%D1%83%D1%88%D1%82%D0%B2%D0%BE/1028532/%D0%A2%D0%B5%D1%88%D0%BA%D0%B8+%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%B8+%D0%B7%D0%B0+%D0%9A%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%83.html

Ko moze neka pomogne devojcici!

< Poruku je uredio Rivana -- 18.1.2012 11:21:33 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here