|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Cene i iskustva u privatnim ordinacijama
22.4.2020 15:52:10   
ida_na
Nisam nasla temu koja obradjuje cene i iskustva u privatnim ginekoloskim ordinacijama. Ja idem kod Mime Fazlagic trenutno preporucili su mi je, platila sam 5500 prvi pregled, receno mi je da dodjem za dve nedelje ali mi nije navedeno da li se svaki sledeci pregled placa isto. Dobila sam nezvanicnu informaciju od devojke koja je ranije isla da tek ponovo u 6 7 8 9 mesecu naplacuje, a do tad ne ...ako je neko imao iskustva i zna koliko se obicno placa u privatnim ordinacijama rutinski pregled trudnice i kakva su iskustva, informacija bi mi mnogo znacila.Unapred se zahvaljujem

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Cene i iskustva u privatnim ordinacijama
24.4.2020 18:45:14   
flamingos
Mislim da je najbolje da ih nazoveš i pitaš u vezi kontrolnog pregleda.Zavisi od ordolinacije do ordinacije.Nadam se da sam bila od pomoći.Pozdrav.



(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Cene i iskustva u privatnim ordinacijama
25.4.2020 1:14:32   
lesli

IZVORNA PORUKA: ida_na

Nisam nasla temu koja obradjuje cene i iskustva u privatnim ginekoloskim ordinacijama. Ja idem kod Mime Fazlagic trenutno preporucili su mi je, platila sam 5500 prvi pregled, receno mi je da dodjem za dve nedelje ali mi nije navedeno da li se svaki sledeci pregled placa isto. Dobila sam nezvanicnu informaciju od devojke koja je ranije isla da tek ponovo u 6 7 8 9 mesecu naplacuje, a do tad ne ...ako je neko imao iskustva i zna koliko se obicno placa u privatnim ordinacijama rutinski pregled trudnice i kakva su iskustva, informacija bi mi mnogo znacila.Unapred se zahvaljujem 


Ja bih ti preporucila da doticnu zaobidjes u sirokom luku.Nisam vodila trudnocu kod nje, ali sam lecila sekundarni sterilitet nakon spontanog. Izgubila mi je vise od godinu dana pricama kako je sve super bez ikakvih ozbiljnijih analiza, zavlacila, naplatila brdo pregleda za koje ne dobih nikad fiskalni racun... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Cene i iskustva u privatnim ordinacijama
19.5.2020 22:49:13   
MamaNecaVo
Od pocetka trudnocu vodim privatno jer bi me drzavno otkacili kad bih otisla.Pri tome,trudnoca mi je visoko rizicna no doktore to bas i ne zanima.
Generalno,obisla sam sve "hvaljenje"klinike i ordinacije u Beogradu,bez da sam pitala za cenu.
Ostala sokirana i razocarana sta se i kako radi.
Pre dva meseca,odlazim kod doktorke Biljane Z. bez da ocekujem nesto.
Otisla sam bez ikakve preporuke,gotovo jedna od par odinacija koja je za vreme vandrednog stanja radila.
rekoh idem pa sta bude...
Ostala sam prijatno iznanadjena i slobodno mogu reci da je necu menjati ni posle porodjaja.

Pregled mi je naplacen mnogo manje nego sto je receno,napisano mi je kontrola po potrebi ili redovna za 4 nedelje.
4d odradjen vrhunski do sitnih detalja je sve pregledano,a doktorka je celo vreme pricala i citavu posetu ucinila mnogo laksom (imam srah od lekara usled loseg iskustva na prvom porodjaju).Hvala joj na tome.

(odgovor članu ida_na)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Cene i iskustva u privatnim ordinacijama
19.5.2020 22:51:04   
MamaNecaVo
Inace svuda se pregled placa bez obzira koji je po redu.
Pregled je pregled i ne postoji druga cena za to sto ste ponovo dosli.
Pre svega,meni e naglaseno da se po novom pregledi ne rade a da isto vazi i za brisve.
Nisam verovala u to,no ponovilo mi je jedno desetak lekara.
redovna kontrola podrazumeva lab kontrolu,uz uz sve mere i to je to.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Cene i iskustva u privatnim ordinacijama
20.5.2020 8:59:16   
branki*
Moje iskustvo sto se tice Beograda jeste pre godinu ili dve, dr koji drzi ordinaciju ispod bulevara odmah. Radila sam kolposkopiju, briseve, vaginalni i cervikalni, pregled, briseve na hlamidiju, miko i ureoplazmu, sve je izaslo 10000.I sve je bilo u redu, sto je bitno.U mom mestu idem kod mog dr koji mi je trudnoće vodio i idem 10 godina kod njega. Sistematski je 4500.sve ovo sto i u Beogradu. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Cene i iskustva u privatnim ordinacijama
29.5.2020 15:45:01   
MamaNecaVo
U principu po novom kod trudnica nema pregleda. Rade se samo UZ pregledi, ne rade ni briseve.

Tako je makar meni nekolike ginekologa reklo. A cene UZ... 🤦‍♀️

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Cene i iskustva u privatnim ordinacijama
29.5.2020 16:20:09   
Mirko Svirko
Orl u BG,  placali smo 4000din jedan pregled. Kontrolni pregeld je bio 2000din. 

Ginekolog u mom mestu dolazi sa strane pa nemam pojma ne idem ovde.  Samo Bor ili Negotin. Poslednji put u NG radila smrzavanje ranica na grlicu secam se da sam to platila 6000din. Pregled je bio 1500din. I tada je uzeo briseve pa to nisam placala to je u tih 1500din. Posle u lab. Placala briseve ali se ne secam tacno koliko. 

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Cene i iskustva u privatnim ordinacijama
30.12.2020 8:59:08   
Duškić
Sta nam se sad obaj pojavi ili ova?

(odgovor članu giaome)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here