|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 8:51:04   
bebironcic
Drage moje,interesuje me cime cistite kuhinjske delove?!Probala sam sve i svasta ali bez nekog uspeha.Posle bilo kog preparata kuhinja zablista,ali je to vrlo kratkotrajnog veka.Kuhinja mi je od iverice u boji i stalno se po njoj vide neke fleke.Cisti,brisem ali ne vredi i jako me nervira.Da je kuhinja stara pa ajde,ali nije,relativno je novauser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 8:54:32   
Anoniman
sona kiselina i to ona od 70 dinara što truje i ubija dok ččistiš-ali blista!!!
to koristi za sanitarne delove(sudopera i pločice) a za ivericu nešto što relativno ne bi trebalo da je ošteti,tj.nije abrazivno.......ja brišem drvene delove sa Prontom za drvene površine a baka i dan danas riba šporet sa pepelom-pospe po plotnama,uzme žicu ili grub sunđer i sija seuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 8:56:16   
bebironcic
Probala sam sa Prontom Banini ali cini mi se da je iverica suser posted image e

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 8:57:58   
Anoniman
to da draga...htedoh ti reći,al reko aj da se ne ljutnešuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 8:58:54   
jelena038
skuvaj prasak za ves u vodi, pa time ocisti, kad se ohladi.to me naucila jedna muslimanka ovde, time se najbolje cisti lakirana stolarija, da ne nagrize.. kontam da nece ni ivericu upropastiti...


< Poruku je uredio jelena038 -- 15.4.2010 9:00:31 >


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 9:00:01   
bebironcic
user posted image ma,gde da se ljutim...nego nam se dopao dezen....user posted image jedino da je svakoga dana ribam i onda ce uvek da sijauser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 9:46:29   
Anoniman
banini, problem sa sonom kiselinom je sto ona vrlo brzo nagriza gledj plocica, i posle neces moci nicim da ih ocistis. Skroz ih upropasti. Sveki je njom cistila stan u kom sad zivim, i nema tog sredstva koje mi moze ocistiti pod, plocice su skroz izgubile sjaj, fugne su crne i ne postoji mogucnost da se ociste nicim, ali bukvalno nicim. Ja to, naravno,nisam povezala, posto nemam pojma o tome, ali mi je tata koi je hemicar objasnio da sona kiselina ne sme da se koristi za ciscenje stanauser posted image

(odgovor članu bebironcic)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 11:53:13   
Anoniman
Crne fugne ? Ja sam imala slićan problem , ali sam uradila sledeće - uzela farbu u boji zidova kuhinje i nežnom četkicom za crtanje okrečila fugne u neku adekvatnu boju (procenite sami po boji pločica i ostatka zida koja bi vam boja najviše odgovarala ) . Mnogo je osvežilo kuhinju , probajte !!!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 11:55:06   
Anoniman
Super savet Buba Miro, da ostajem u stanu sigurno bih ga primenila, ali posto se selim, necu da se maltretiram da drugima olaksam posaouser posted image ...A bas mi odvratno izgleda, kao da je prljavo, i uvek je tako, bez obzira cime cistim i ribamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 12:01:27   
Anoniman
Moja kuhinja je od univera i to gornji elementi krem, donji tamno braon (ima slikica u temi kuhinjeuser posted image ) i super se cisti Prontom, poenta je samo sto sam provalila da i univer i staklo ne vredi cistiti nikakvim krpama, ni magicne ni nista, nego paprinim ubrusom i sija kao ludo sve.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 12:02:09   
Anoniman
Znam draga, sve to sam i ja radila , ribala do iznemoglosti ... A ondaK , kad sam krečila stan (u prethodnom stanu) , svih tih crnih fugni sam se rešila tako što sam ih ofarbala - i u kupatilu , i u kuhinji . U kupatilu je bilo prelepo , pločice tamno -plave a fugne sam ofarbala u neku nebo plavu boju . Kuhinjske pločice su bile svetlo roze , a fugne tamno roze , gotovo na bordo , i slagale su sa sa neupadljivim šarama te bordo boje na rozim pločicama .


Ja pločice u kuhinji sada ribam sa malo tečnog abrazivnog sredstva na sunđeru . Tako se fino skine sva masnoća , bar u mom slučaju . Dobro isprerem , ao onda poprskam onim sredstvom za staklo i dobroispoliram , sija se .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 12:04:08   
Anoniman
Imacu to na umu kad se preselim u svoj stan, gde cu sama sve organizovati i raditi kako ja hocu, i sigurna sam da super izgledauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 12:06:38   
Delijagirl
Ja za ivericu koristim ono cudo od mera za staklo i neku mikrofiber krpu i sije se bez problema... Za masnocu sam koristila do skoro silne ajaxe i ta razna skupa cuda... Pa sam uzela u Slo u Lidlu sredstvo za masnocu i kamenjac i skida to ko ludo a jeftino do zla boga ... cini mi se da je bilo nesto 1,30eu za masnocu a ono za kamenjac 1,20... 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 12:10:22   
jelena038
ja volim vim user posted image i dan danas vecinu stvari u kuhinji cistim njime.

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 14:23:15   
bebironcic
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ja za ivericu koristim ono cudo od mera za staklo i neku mikrofiber krpu i sije se bez problema...

Probala sam i ja ovo,ali nece u kuhinjiuser posted image ocigledno da je neka ivericauser posted image da smo je jeftino platili pa da mi ne bude krivo,ali nije tako....

< Poruku je uredio bebironcic -- 15.4.2010 14:24:11 >


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
15.4.2010 14:30:33   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: bebironcic

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Ja za ivericu koristim ono cudo od mera za staklo i neku mikrofiber krpu i sije se bez problema...

Probala sam i ja ovo,ali nece u kuhinjiuser posted image ocigledno da je neka ivericauser posted image da smo je jeftino platili pa da mi ne bude krivo,ali nije tako....


Neznam draga nemam ti ja neki dobar savet sem toga :(


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
20.5.2010 17:41:52   
Cvetana
Ja sa Prontom ili magicnom krpom, zaviski koliko je zaprljano. A za sudoperu i ostale metale, frizider, sporet, masinu za sudove koristim cif i zadovoljna sam bas.
Plocice s vremena na vreme isto operem s Cifom, ako je masni i isprskano od necega, a ovako obicno sredstvom zapranje sudova.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
20.5.2010 18:26:45   
Lu
IZVORNA PORUKA: BubaMira

, svih tih crnih fugni sam se rešila tako što sam ih ofarbala - i u kupatilu , i u kuhinji .


Daj molim te reci mi čime se farbaju fugeuser posted image
Ja bi svoje u kuhinji ofarbala pošto su mi sive boje, nisu prljave nego su takve a ne sviđaju mi se više...

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
20.5.2010 19:37:14   
anci 81
Ja za ciscenje bukvalno svega(osim kupatila) koristim onaj zuti Axal Sgrasso(valjda sam dobro napisala),a za kupatilo onu zelenu Pompu.Ma ne kosta valjda 90 din. a nista mi ne oriba kupatilo kao to!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
20.5.2010 22:53:17   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: BubaMira

, svih tih crnih fugni sam se rešila tako što sam ih ofarbala - i u kupatilu , i u kuhinji .


Daj molim te reci mi čime se farbaju fugeuser posted image
Ja bi svoje u kuhinji ofarbala pošto su mi sive boje, nisu prljave nego su takve a ne sviđaju mi se više...

Lu,imas tu farbu za fuge u KaufMAX-u (prodaja putem kataloga),ne znam ima li toga kod vasuser posted image
Mozda da pogledas u radnjama koje prodaju farbe za krecenje?


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
21.5.2010 8:51:16   
Lu
Ma kakav kaufmax, raspitaću se u postojećim svaštaramauser posted image
A sad jedno čudno pitanje, ja sam naime čula da postoji nešto kao flomaster ili korektor u boji kojim se oboje fugeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
7.7.2010 10:44:05   
pepino
Sa cim najbolje ocistite,skinete kamenac,usjajite sudoper?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
7.7.2010 16:03:59   
smeško
Kamenac?
CH3COOH! Zakon! Posle samo prebrisem necim sto prijatnije mirise i uglancam!

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
18.8.2011 18:40:12   
aster
Help! Stavila sam vreo tiganj na radni deo, stajao je tako pola sata i sad je ostala žuta fleka. Jel mogu nečim to da očistim ili je otišla mast u propast?user posted image

_____________________________

Reči su kao pčele, one su istovremeno i med i žaoka

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ciscenje kuhinjskih delova
18.8.2011 18:42:59   
Ivanka 75
MIslim da je otišla mast u propastuser posted image
Al ipak probaj nekim Arf-om, Cif-om, i slično. Možda i limun pomogne, ili sirće....

(odgovor članu aster)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here