|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li gubite ili zaboravljate stvari, novac, ...
2.7.2009 8:57:55   
Anoniman
Juče sam imala nekih tovar izdataka i potrosim skoro svu lovu što sam imala u novčaniku.
Ne svratim do banke, kontajući da imam para u kući (uvijek imam neki štek od 50-100eura) za ne daj Bože.

Elem jutros kasnim na posao, u novčaniku neka sića, ostavim teti za smokije sokove i ostale gluposti, povučem za štek kad ni feninga (zaboravila da sam potrošila i to preko vikendauser posted image )

Zovem taxi jer kasnim (sreca moj stalni taxo) i govorim mu da cu mu platiti sutra, jer nemam ni pfeninga uza se , muz otišao na u HR, na nakav put

e ebem ti budalu ....ovo mi se do danas nikada, ali nikada nije desilo
poslije na pauzu i u banku...jutros i kafu iz bifea sam na veresiju popila user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 28.7.2016 20:03:41 >
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 8:58:35   
Anoniman
doduše , al moram naglasiti DO SADA jos nikada recimo nisam ništa izgubila, naročito ne pare user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 9:39:54   
barbara
ja sam u poslednje vreme rasejana!juce skupim prljav ves da operem i hajd reko da pokupim i posteljinu!sve sam poskidala uhvatim carsav da skinem sta je meni bilo ja sam otisla u drugu sobu i sela da vidim sta ima na ringeraji!kada sam uzela da prostrem ves ja vidim da mi nema carsafa ja u sobu on stoji na krevetu kako sam ga povukla tako i ostao!mada ja znam sta je razlog moje rasejanosti!aoli covjece zaboravim stvar zacas,gora sam nego moja baka senilna!ali proce i touser posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 9:44:13   
prase
Ja sam šampion u disciplini zaboravljanja kišobrana gde bilo, onih što ih ja zovem "štap" kišobrana što ne staju u tašnu... ali osim toga retko mi se desi da nešto negde "posejem". Desi mi se da zaboravim novac u džepu garderobe, pa se toga setim kada mi isti zatreba van kuće, da preselim sve osim mobilnog telefona iz jedne tašne u drugu. Čini mi se da je sva moja zaboravnost (osim ovoga sa kišobranom) vezana za novac - imam i jednu jako ružnu osobinu, da ne pamtim kada mi neko da novac i uvek molim ljude da me potsete jer se ja sigurno neću setiti. Evo sad dok ovo pišem, setim se da mi je kolega pozajmio 200 din za parking na aerodromu, nisam imala dinare kod sebe a bilo je neko zlo doba noći kada smo sleteli... pre jedno 2 godine... Sa druge strane, zaboravim i kada sam dala nekome novac, što se valjda potire sa ovim prvim user posted image Upravo sam se setila da mi oba kuma duguju pare i to jedan, da je uzeo od zelenaša, sad bi prodavao stan koliko je vremena prošlo...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 9:48:01   
dunja RR
i ja zaboravljam kisobrane pa mi se desi da u jednom danu ( sticajem okolnosti) obidjem ljude kod kojih zaboravih...tako da po suncu nosim u ruci 3 kisobrana....vracajuci ih kuci...user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 9:53:38   
Anoniman
ih pa ja kišobrane ne računam u gubljenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 10:02:26   
Lu
Eh pranje veša...stavljam veš u mašinu i reko skinuću i trenerku sa sebe i ubacim ju.
Odem ja a nakon nekog vremen lupka nešto kad ja moj mobitel svijetli i okreće se u mašini.
Inače kad idem negdje,fino sjednem u auto,svežem pojas i onda se sjetim da sam zaboravila mobitel pa potrčim u kuću,
e onda poljubim vrata jer sam zaboravila ključ u torbici pa trči nazad.
Jutros sam zaboravila pored solarija mobitel.
Moj Roko poludi u autu eto baš uvijek se vraćam po nešto,ako ništa da provjerim jesam isljučila šporet ili pegluuser posted image
Priznajem da sam prilično zbrkana i zaboravnauser posted image
Juče sam sjedila i kuckala na rr, kad sam vidjela koliko je sati...okasnila u vrtić po dijeteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 11:04:02   
Brand new mama
Uh, kad bih krenula nabrajati... ja sam od onih koji bi zaboravili sopstvenu glavu da im nije pricvrscena na vrat. Kisobrane sijem ko cvece- najbolje mi je bilo kad je bio ocajan pljusak, ja sedim u bus-u(sa kisobranom na sedistu) i izlecem na mojoj stanici i razmisljam" Boze, sto nisam ponela kisobran kad ovako pljusti ceo dan" i skontam da jesam ponela kisobran, ali ne do kraja putauser posted image . Ali sad sam sa jos gorim od sebe. Kad smo se ubacivali sredjivali novi stan(nismo se jos bili uselili) izlazimo oboje iz stana i pitam ga ja "Jesi li poneo kljuceve?" -on zatvori vrata i kaze " Nisam, a ti?". Ne trebam objasnjavati da su to ona vrata koja se automatski zakljucavaju!! I onda zovi gazdu...

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 12:18:50   
mamanp
Kad krenem u grad poslom (banke, agencije, posta i druge institucije), napravim spisak gde cu prvo. Drzim spisak u ruci i idem. Negde na pola puta se setim da sam preskocila redosled po spisku i vracaj se natrag. A o kisobranima, parama, mobilnom i raznim papirima i da ne pricam.
Udjem u spajz ili krenem hodnikom - ja zaboravila gde sam htela i sta sam htela da uradim tamo. Hleb cesto ostavljam u frizider, ostavim nesto i posle pola sata ne znam gde sam ga ostavila. Stalno negde zurim i totalno sam rasejana. Prosli dan ostavila dete u vrtic i izasla sa njenim rancem i mojom torbom te sam se vracala da ostavim ranac.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:12:34   
afrodita
Nikad mi se ne desava da zaboravim da iskljucim peglu
jer nju ponesem sa sobom uvek posle peglanja.
user posted image
sad zakljucite sami


< Poruku je uredio afrodita -- 2.7.2009 21:13:03 >

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:15:21   
guppy RR
Jutros sam zaboravila mobilni kod kuće... vraćali se nazad po njega, jer sam znala da će mi trebati user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:18:17   
Sneža
Retko šta zaboravljam,gubim,ali zato mm gubi i zaboravlja za jednu finu petočlanu porodicu(da mu njegova lepa glava nije prišrafljena za vratić,ko zna gde bi je jednog dana našliuser posted image -ma tipičan Strelac u horoskopu!)

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:18:35   
afrodita
IZVORNA PORUKA: guppy RR

Jutros sam zaboravila mobilni kod kuće... vraćali se nazad po njega, jer sam znala da će mi trebati user posted image


a ja ga veceras zaboravila na poslu i vracala se po njega

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:19:24   
guppy RR
Izgubljene smo :)

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:26:49   
afrodita
 user posted image


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:28:53   
Lu
IZVORNA PORUKA: Sneža

(da mu njegova lepa glava nije prišrafljena za vratić,ko zna gde bi je jednog dana našliuser posted image -ma tipičan Strelac u horoskopu!)


A šta ti molim te lijepo imaš protiv Strelacauser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:30:39   
guppy RR
Ajde nastavite u "horoskop" temi hahahahaha

vidim da zaboravljate i na RR u kojoj temi ste user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:34:16   
Sneža

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Sneža

(da mu njegova lepa glava nije prišrafljena za vratić,ko zna gde bi je jednog dana našliuser posted image -ma tipičan Strelac u horoskopu!)


A šta ti molim te lijepo imaš protiv Strelacauser posted image

To što vas OBOŽAVAM nema nikakve veze što ste zaboravni,što zapnete na ravnom,zaboravljate/gubite stvari....i još trista sličnih stvariuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:35:00   
Sneža

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ajde nastavite u "horoskop" temi hahahahaha

vidim da zaboravljate i na RR u kojoj temi ste user posted image


Upsuser posted image
Sorry

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 21:44:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: Sneža

To što vas OBOŽAVAM nema nikakve veze što ste zaboravni,što zapnete na ravnom,zaboravljate/gubite stvari....i još trista sličnih stvariuser posted image


user posted image user posted image user posted image    user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 20
   [Obrisana poruka]
2.7.2009 22:50:50   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 22:51:02   
Verus
Novac ne, novcanik ne zaboravljam...zaboravim zakazane sastanke, kod dr., racunovodje i sl.  Zaboravljam da kupim u radnji sve sto sam naumila.  Ali sam bas obsesivno kompulsivna za stvari pa to pomaze...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 22:51:37   
Verus
user posted image bravo, bas impresivnouser posted image
IZVORNA PORUKA: gagi

Nikad nista nisam u zivotu zaboravilauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 23
   [Obrisana poruka]
2.7.2009 22:52:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, nov...
2.7.2009 22:53:35   
Verus
user posted image stize kamenje od guppy

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here