|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 10:19:50   
Anoniman
Ponekad se dogodi da nas ljudi iz našeg neposrednog okruženja optuže da smo netaktični i da bezrazložno pokazujemo neku vrstu neprijateljskog stava prema njima. To često znači da između našeg svesnog i nesvesnog dela ličnosti postoji neka vrsta disharmonije. A možda nam je ono što se naziva intuicija reklo da baš tako treba da postupimo. I mada se priče o intuiciji često relativizuju, gotovo da nema osobe na svetu koja bar jednom u nekom trenutku svog života nije rekla (sebi ili drugima): "Nešto mi je govorilo da tako treba da postupim". Kada poslušamo taj glas i kada sve ispadne kako treba, ponosni smo na sebe. Ako stvari budu obrnute, jedemo se u sebi što nismo poslušali onaj unutrašnji glas koji nam je davao konkretan i razuman savet kako da postupimo u određenoj situaciji.
Izvor: krstarica.com

  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 13:14:42   
afrodita
Sledim svoju intuiciju. Ne uvek ali do sada sam
bila veoma zadovoljna rezultatima.
Narocito kada su deca u pitanjuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 13:38:16   
sneza24
Kako kad.Nekad da,nekad ne.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 14:30:54   
eugenija
Mislim da je zaista intuicija jedan značajan deo naše ličnosti, još neispitane i svakako tajanstvene i nama samima.. Takođe mislim da nismo dovoljno prosvetljeni u duhovnom smislu da bi sa uspehom mogli da tumačimo znakove i signale koji nam dolaze iz dubina našeg šestog čula.. Što je šteta!
Često sam znala da oslušnem to što mi intuicija poručuje, ali isto tako nisam znala šta s tim, jer sam naučila da razmišljam racionalno i logično. Iz tog razloga, nisam umela da tumačim intuitivne mape. Ili bih totalno pogrešila, ili bi samoj sebi dokazala (najčešće kod negativnih slučajeva) kako sam "ptica zoslutnica", i da sama "naslutila nesreću", pa se samo skenjamuser posted image . Bilo kako bilo, intuicija postoji, ona je tu, kao nevidljivi šaptač, a na nama je da joj posvetimo ili neposvetimo pažnju...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 14:58:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Takođe mislim da nismo dovoljno prosvetljeni u duhovnom smislu da bi sa uspehom mogli da tumačimo znakove i signale koji nam dolaze iz dubina našeg šestog čula.. Što je šteta!


user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 16:45:06   
NadaR
Sto bi Zika Pavlovic rekao " moj insekt me nikad ne vara"user posted image
Pustam tom unutrasnjem glasicu da me vodi i nikad ne grijesim...
Bas imam osjecaj kako bi trebalo postupiti... user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 20:00:19   
maša
IZVORNA PORUKA: eugenija

Mislim da je zaista intuicija jedan značajan deo naše ličnosti, još neispitane i svakako tajanstvene i nama samima.. Takođe mislim da nismo dovoljno prosvetljeni u duhovnom smislu da bi sa uspehom mogli da tumačimo znakove i signale koji nam dolaze iz dubina našeg šestog čula.. Što je šteta!
Često sam znala da oslušnem to što mi intuicija poručuje, ali isto tako nisam znala šta s tim, jer sam naučila da razmišljam racionalno i logično. Iz tog razloga, nisam umela da tumačim intuitivne mape. Ili bih totalno pogrešila, ili bi samoj sebi dokazala (najčešće kod negativnih slučajeva) kako sam "ptica zoslutnica", i da sama "naslutila nesreću", pa se samo skenjamuser posted image . Bilo kako bilo, intuicija postoji, ona je tu, kao nevidljivi šaptač, a na nama je da joj posvetimo ili neposvetimo pažnju...


E pa Eugi, kao i puno puta do sada- svaka ti je na mestuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 20:47:50   
Verus
potpisujem svaku reci, e eugi postedila si me kucanja user posted image
IZVORNA PORUKA: eugenija

Mislim da je zaista intuicija jedan značajan deo naše ličnosti, još neispitane i svakako tajanstvene i nama samima.. Takođe mislim da nismo dovoljno prosvetljeni u duhovnom smislu da bi sa uspehom mogli da tumačimo znakove i signale koji nam dolaze iz dubina našeg šestog čula.. Što je šteta!
Često sam znala da oslušnem to što mi intuicija poručuje, ali isto tako nisam znala šta s tim, jer sam naučila da razmišljam racionalno i logično. Iz tog razloga, nisam umela da tumačim intuitivne mape. Ili bih totalno pogrešila, ili bi samoj sebi dokazala (najčešće kod negativnih slučajeva) kako sam "ptica zoslutnica", i da sama "naslutila nesreću", pa se samo skenjamuser posted image . Bilo kako bilo, intuicija postoji, ona je tu, kao nevidljivi šaptač, a na nama je da joj posvetimo ili neposvetimo pažnju...


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 21:11:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nnaaddaa

" moj insekt me nikad ne vara"user posted image



user posted image

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 21:16:36   
Dora
user posted image intuicija??? ja sam rođena bez intuicije. Promašeni slučaj...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li sledite intuiciju?
31.3.2009 21:22:15   
kumara
IZVORNA PORUKA: Dora
user posted image intuicija??? ja sam rođena bez intuicije. Promašeni slučaj...user posted image


user posted image user posted image user posted image Isti slucaj!!! Bar nisam sama!!!!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li sledite intuiciju?
1.4.2009 7:54:21   
guppy RR
Intuicija....

juče mi je "intuicija rekla" .. uzmi ključeve od kancelarije sa stola i stavi ih u tašnu... inače ćeš ih zaboraviti. EH, da sam je bar poslušala user posted image
... danas sam ostala pred zaključanim vratima od kancelarije.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li sledite intuiciju?
22.7.2011 11:50:04   
Anoniman
Ja imam neverovatan "njuh"-intuiciju user posted image ali priznajem da je ne slušam uvek.... Ne znam zašto user posted image Dosad me osećaj nije nikad prevario, a to često skontam kad već napravim grešku....

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li sledite intuiciju?
22.7.2011 11:57:56   
bokicans
Nina potpuno isto,ali bas jako izrazenu,I od prošlog meseca rekla sam da cu je u buduce uvek slušati ali uvek!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li sledite intuiciju?
7.9.2014 16:28:31   
branki*
podsetila me torbica jednom svojom recenicom na ovu temu...mislim da imam intuiciju,ali da je cesto nekako potisnem,pa ne sledim taj svoj unutarnji glas i obavezno se pokajem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li sledite intuiciju?
7.9.2014 16:31:42   
mali_mis
Skoro uvek. Kad ne poslusam svoj unutrasni glas, zuser posted image se za medalju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li sledite intuiciju?
7.9.2014 16:33:57   
Anck Su Nmaun
Cesto .... i budem u pravu user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li sledite intuiciju?
7.9.2014 17:11:14   
Mala Elena
Pa sta znam, jednom sam imala jaku intuiciju da je bivsa koleginica na istoj svadbi sa mm ,a nije. I cak sam mislila da je kuci odvezao posle toga posto mi se nikako nije javljao a dosao u zoru. A nije bilo tako. Eto sta ti je intuicija! user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li sledite intuiciju?
7.9.2014 22:38:08   
Misha i Ljisha
Smatram da imam dobru intuiciju ali mm je za neke stvari stvarno neprikosnoven. Znaci on ima osecaj kad ne treba da ode na posao, kaze mi ujutru "Ljisho da ja danas javim da sam bolestan ili sta vec" i ja ga teram na posao, ajd rekoh izmislja. Kad taj dan mu dali resenje za prebacaj na drugo radno mesto, naravno mnoooogooo manje placeno. Desavalo se slicno par puta tako nesto slicno. Ja uglavnom sve po intuiciji, po intuiciji odćutim tj ne posvadjam se, po intuiciji na kraju krajeva podizem dete i td. Naravno desavalo se da nisam u pravu e onda mi mm drobi sto godina (evo nesto mi drobi vec dve godine) i naravno da nikad necu zaboraviti da sam pogresila (ali ja sam JARAC i smatram ipak da NISAM pogresila vec ce sve to na svoje mesto da legne jednom)user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li sledite intuiciju?
7.9.2014 23:29:59   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Pa sta znam, jednom sam imala jaku intuiciju da je bivsa koleginica na istoj svadbi sa mm ,a nije. I cak sam mislila da je kuci odvezao posle toga posto mi se nikako nije javljao a dosao u zoru. A nije bilo tako. Eto sta ti je intuicija! user posted image


hiih ovo je vise ljubomora nego intuicija user posted image .
cesto imam intuiciju ali je ne poslusam uvek. kada je nesto ozbiljnije u pitanju onda radim po pravilu a ne intuiciji a kada je manje bitno onda po osecaju.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li sledite intuiciju?
7.9.2014 23:35:41   
Torbica
Uvek po intuiciji, bez izuzetka..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li sledite intuiciju?
23.10.2018 0:44:21   
Dora89
Trudim se, jer je nepogrešiva. Mogu samo ja da pogrešim ako je ne sledim, bez obzira što je možda druga opcija delovala ispravnije... 

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li sledite intuiciju?
18.7.2019 21:28:52   
MimaKos
Trudim se mada sam ja racionalan, analitican tip.. 


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li sledite intuiciju?
16.7.2020 22:38:08   
branki*


IZVORNA PORUKA: branki*

podset_ila me torbica jednom svojom recenicom na ovu temu...mislim da imam intuiciju,ali da je cesto nekako potisnem,pa ne sledim taj svoj unutarnji glas i obavezno se pokajem.


Videcemo da li je imam i slysam..vreme ce pokazati.Mada..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li sledite intuiciju?
16.7.2020 22:39:34   
Mirko Svirko
Uglavnom sledim 👍


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here