|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li ste meteoropata?
5.3.2009 12:30:40   
Anoniman
Bila sam u depresiji u jednom momentu pre nekih mesec i po, sve mi je išlo na nerve, nisam znala zašto. Onda je osvanuo dan, sunčan, mislila sam "Garant zubato sunce", otvorila prozor ono ptičice cvrkuću, i skočilo mi je raspoloženje. Tada sam shvatila da je vreme krivo. Od onda se radujem jer znam da će uskoro biti bolje... još samo malo zime, gledajte to sa vedrije strane "da virusi promrznu!!!", i onda sunce, sunčane cvike i lagano po gradu... 
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 12:35:32   
eugenija
Moj deda obavezno gleda dnevnik zbog biometeorološke prognoze na kraju u "vremenu".. I onda me nazove, i kaže, opet onaj žuti otorbio labrnju..user posted image

Ko ne zna o čemu se radi, kada je povoljna biometeorološka prognoza, ubace smajlić user posted image , a kada je negativna user posted image .

Bezveze od mog dede što se on zaista tako i ponaša, ali mislim da je to više sugestivno...

Ja sam primetila da mi ne odgovara kad je pun mesec, te mesečeve mene me znaju dotući, i nekako se smirim kad zraknem u kalendar i vidim da je mena.. Kao, eto zato sam takva...



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 12:45:23   
Anoniman
Ja nemam konkretnih problema. Mislim da više pripisujem druge probleme vremenu. Npr namćor sam zbog nečeg drugog pa kažem da je zbog kiše. user posted image Mada... kao i uglavnom svi ostali, mnogo bolje funkcionišem u proleće i leto. A ustvari, prija mi i jesen posle vrelog leta... posebno ako sam kupila nove čizme, a leto nikako da prođe. user posted image A volim i prvi sneg, silno mu se obradujem... ako ne nastane brlja od njega. A te priče oko meseca... nikada nemam pojma kakav je mesec... user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 15:27:14   
maša
Ja verujem da i mesečeve mene i nagle promene temperature, uopšte prirodne pojave, utiču na to kako se osećamo...Čak mi se čini da i moja mala slatkica to oseća..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 16:13:06   
Jeca*
Ja jesam meteoropata i što sam starija primećujem kako moje telo reaguje na promene vremena. Takođe, ja ne osećam neke promene na sebi u odnosu na mesec, ali moja sestra baš baš...recimo kad je pun mesec ona ne može da drži oči otvorene user posted image  A ima i ona izreka da ludaci ne vole vetar. E zovite me ludom, ali uopšte ne volim vetar! user posted image

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 16:19:33   
NadaR
   Cula sam da se kad je mlad mjesec  desava jako puno saobracajnih nazgoda i puno je vise pogazenih zivotinja na putevima, pratila sam to malo i zaista je takouser posted image
 


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 21:48:25   
sneza24
Pa sad neznam da li sam meteoropata ili ne ali mene jako bole noge pre svake nagle promene vremena.I to me bole od kukova pa nadole ,nekad leva,nekad desna,nekad obe,kako kad.U pocetku kad su mi se javljali ti bolovi nisam znala o cemu se radi,onda sam pocela da pratim kad mi se javljaju ti bolovi u odnosu na vreme i shvatila da je to to.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 22:02:42   
Jacaca
Jesam meteoropata, vene me jako sevaju pred padavine, vlaga mi ne odgovara, a vreme mi utice i na psihu.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 23:12:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maša

Čak mi se čini da i moja mala slatkica to oseća..


To ti se ne čini... obrati pažnju da ti je beba nervozna dan pred kišu. user posted image

(odgovor članu maša)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 23:30:53   
Verus
Mislim da jesam...pre sam uvek mislila da ono "seva me pred kisu" je cista bapska glupost, ali nije....stare povrede me bole pred kisu (koleno, zglob, vrat)....negde sam i citala naucno objasnjenje za ovo-radi se o pozitivnom i negativno naelektrisanju jona i kako se to menja sa vremenom i utice na nase celije...videcu da nadjem clanak da stavim. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 23:35:10   
Anoniman
Ja imam neku izraslinu na kolenu koja boli na promenu vremena, ali nisam znala da to ima veze sa ... kako se kaže?... meteoropatizmom... user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 23:48:42   
Verus
Joj Tasha, sa 12 sam iskrenula zglob na desnoj nozi, to me boli pred kisu, pa evo koleno posle operacije, a u saobracajci 2007 sam povredila vrat i pomerio mi se prsljen C1, i to me boli, jedva glavu nagnem u nazad...u stvari, posle svake povrede dodje do stvaranja artritisa, a to boli na vreme....idem da vidim jel cu naci taj clanak..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 23:53:25   
Verus
Zaboravih reci da kada god je pun mesec, bolnica vrvi od trudnica, sve se tuku koja ce pre da se porodi! user posted image user posted image user posted image Ima tu nesto....Ja ovako zamisljam to: kako mesec utice na plimu i oseku, tako mozda utice i na plodovu vodu, pa nadodje plima a user posted image bi da iskacu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 23:54:39   
Anoniman
user posted image blesava si. Ne znam... nisam o tome nikada razmišljala. 

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 23:56:57   
Verus
user posted image user posted image user posted image joj tasha svasta se mota po ovoj ludoj glaviuser posted image idem polako, laka ti noc i da ozdravis brzo!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li ste meteoropata?
5.3.2009 23:59:46   
Anoniman
Ovaj ker što trči je na Mozilli skroz odlepio... trči 3 puta brže nego na Exploreru... user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li ste meteoropata?
7.3.2009 10:28:52   
MERYEN
I ja sam meteoropata,posebne promene raspolozenja osecam kad su nagle promene vremena,i bez volje sam kad je kao sto je danas oblacno,tmurno i nikako da padne ta j.... kisa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li ste meteoropata?
7.3.2009 10:48:35   
mihi
Da i beba je takođe, sav se poremeti kad se menja vreme!!!

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
20.3.2011 10:11:33   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li ste meteoropata?
29.3.2011 21:52:54   
nencydrew
Jesam, a i mesečeve mene utiču

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li ste meteoropata?
29.3.2011 22:14:59   
Brana
Jesam kada je vreme oblacno pred kisu obicno me boli glava,ili kada je nagla promena temperature isto ume da utice na mene.user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li ste meteoropata?
29.3.2011 22:16:46   
vonavoj
IZVORNA PORUKA: Brana

Jesam kada je vreme oblacno pred kisu obicno me boli glava,ili kada je nagla promena temperature isto ume da utice na mene.user posted image

isto user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li ste meteoropata?
29.3.2011 22:19:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Mislim da jesam...pre sam uvek mislila da ono "seva me pred kisu" je cista bapska glupost, ali nije....stare povrede me bole pred kisu (koleno, zglob, vrat)....negde sam i citala naucno objasnjenje za ovo-radi se o pozitivnom i negativno naelektrisanju jona i kako se to menja sa vremenom i utice na nase celije...videcu da nadjem clanak da stavim. 

Ja se tresem na promenu vremena...Imam neki neobjasnjivi pad secera i pritiska kad se menja vrema...I u takvim nocima obavezno pricam u snu...MM poludi, jer ne moze da me ucutka celu noc...To mi se desilo sinoc pred kisu.
Pun mesec mi smeta jer tad ne mogu da spavamuser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li ste meteoropata?
29.3.2011 22:20:19   
Brana
IZVORNA PORUKA: vonavoj

IZVORNA PORUKA: Brana

Jesam kada je vreme oblacno pred kisu obicno me boli glava,ili kada je nagla promena temperature isto ume da utice na mene.user posted image

isto user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li ste meteoropata?
31.3.2011 21:45:38   
bebać
DA....ja sam zimi obavezno depresivna,i sve nekako teže podnosim...na svaku promenu vremena boli me glava....čim sunce usija ja se nekako bolje osjećam i sve lakše radim,završavam.....Sunce me stimuliše u pozitivnom smislu...sve u svemu baš sam meteoropatauser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here