|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li ste sujeverni?
29.8.2009 12:54:19   
magnetic
Crna macka preko puta,razbijeno ogledalo,oblacenje odece naopako i nosenje amajlija protiv uroka.....Dali verujete i nosite nesto za srecu?

< Poruku je uredio Alexx RR -- 24.2.2011 15:47:15 >


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 12:59:24   
magnetic
Juce me drugarica vozi kuci,skoro smo bili ispred moje zgrade kad joj crna macka predje put.Lepo ti se zena okrenu nazad i doveze me kuci skroz okolnim putem.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 13:02:40   
marince1
Uf,de me nadje!Nisam sujeverna,i nerviraju me te babske stvari i predavanja sto mi drze,ne valja ovo,ne valja ono,grrrrrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 13:04:15   
SUPER MAMA
Ja nisam sujeverna i neverujem u takve stvari.Covek sam kroji svoju sudbinu.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 13:07:33   
mamanp
Ne, nisam sujeverna, ali sam se dosta puta uverila u snove i njihovo tumacenje.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 14:17:15   
sanji
Nisam sujeverna i ne verujem u takve stvari. Mi smo imali prelepu crnu macu i nismo zbog toga imali manje srećeuser posted image ! Mislim da su sve to gluposti i da niko ne treba da se opterećuje sa takvim stvarima.

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 14:21:58   
Anoniman
Nisam sujeverna, ali ume da mi bude simpaticno kad neko odvali nesto potpuno nebulozno. Ono sto ne mogu da podnesem su veliki vernici koji mi govore da detetu oblacim naopako carapice i da ne prolazim ispod merdevina. Ja sam ateista, ali znam neke osnovne stvari o veri, i dodje mi da ih izlupam kad mi odvale tako nesto, puni sebe, bitni, sve znaju

(odgovor članu sanji)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 14:25:23   
sanji
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ono sto ne mogu da podnesem su veliki vernici koji mi govore da detetu oblacim naopako carapice i da ne prolazim ispod merdevina.

Potpisujem. user posted image user posted image user posted image !!! Trebalo bi da znaju da se sujeverje totalno suprotstavlja veri i da te dve stvari ne bi smeli da pominju u istoj rečenici , a ne da veruju u jedno i drugo istovremeno!


_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 14:32:54   
Lu
I meni nije jasno da neke osobe koje sebe smatraju vjernicima,govore i rade takve gluposti a to sam doživjela više puta,ja se samo dobro nasmijemuser posted image

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 14:36:53   
Anoniman
Ja sam par puta dosla u situaciju da bas popuser posted image , koliko me to izvodilo iz takta, da mi drugarica koja nosi pravoslavni krst od pola kile oko vrata i ide u crkvu svake nedelje kaze da ne prolazim ni slucajno ispod merdevina. Trudim se da ne obracam paznju na takve stvari, ali nekad se upustim u takve rasprave da mi bude zao sto nisam precutala, jer ljudi veruju u nesto samo zato sto je to, ne znam, pomodarstvouser posted image a ne da nisu citali Bibliju nego ne znaju ni sta je ona, niti znaju bilo sta o veri. I to me uglavnom iznervira.Bas sam namcoruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 18:01:00   
božana
Za mene je sujeverje odraz neprosvećenosti i primitivizma neke osobe.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 21:08:27   
bonita
Nisam sujeverna i uopste ne razmisljam o tome.Mada imam neke svoje licne ritualcice.Jedino vodim racuna da kada je neki nas svetak ne perem ili ne radim neke poslove koje se smatraju da ne treba raditi.Eto to sam navikla jos od svoje bake.Mada nekada i zaboravim da je praznik,ali trudim se da ne zaboravljam.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dali ste sujeverni?
29.8.2009 21:13:27   
gagana83
IZVORNA PORUKA: bonita

Nisam sujeverna i uopste ne razmisljam o tome.Mada imam neke svoje licne ritualcice.Jedino vodim racuna da kada je neki nas svetak ne perem ili ne radim neke poslove koje se smatraju da ne treba raditi.Eto to sam navikla jos od svoje bake.Mada nekada i zaboravim da je praznik,ali trudim se da ne zaboravljam.

Isto tako. I ja izbegavam da radim kad je praznik,ali to nema veze sa sujeverjem,to je vera.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dali ste sujeverni?
30.8.2009 21:36:54   
oliveradj
Jesam malo sujeverna, ali ne preterano kao neki.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dali ste sujeverni?
30.8.2009 22:02:50   
Brand new mama
Mislim da nisam sujevjerna,nemam neke amajlije i ne oblacim nista naopakouser posted image ,ranije sam imala neke tripove u vezi hodanja po kockastim sahtama, ali mislim da je to bila vise stvar kompulzivnosti nego sujevjerjauser posted image  Nego,jedna,meni slatka anegdota-prije ohhhoooo godina sam dobila crno mace(bubica mi je sama prisla i bio je tako umiljat kao mali  ko bebica) Ali, ja sam tada bila u okolini Bg, a mace je bilo u Nisu.I mi smo tako krenuli za BG nocnim vozom u 3 i kusur.Samo,ja sam tada imala crvenu(basss crvenu) kosu i teget dugu haljinu.Neke tetke koje su otvorile nas kupe samo sto se nisu onesvjestile(o krstenju da ne pricam).Niko sem nekih super zanimljivih likova nije htio da udje u kupe.I jos smo u Ralji morali da presjedamo(posto se popravljala pruga)-oko mene i Lucija je bio prazan prostor.Bas smo bili strasniuser posted image user posted image Vjestica i njen crni macak u dzepnom izdanjuuser posted image user posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li ste sujeverni?
30.8.2009 22:05:25   
Lu
BNM,ja da sam te srela ja bi sjela kod tebe!
Samo zato jer bi bila sigurna da više niko neće ući u kupe i neće biti gužveuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 19.9.2014 21:52:00 >

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 8:40:33   
Trcosava
Ovako...interesuje me koliko je vas kupovalo odelca za bebu pre rođenja?
Mama mi soli pamet kako ništa ne trebam da kupujem za bebu pre nego što se rodi (što mene mnogo nervira)
mi smo nadobijali već sad neke korišćene stvarčice (par benkica, i to što može ustreba o'ma, i kolica (kišobran))

ne verujem u te stvari, kako može da smeta tako nešto? drugo mm i ja smo sami, i nema ko osim nas da kupi i spremi a ja sa stomakom da se šetkam i jurcam prenegose porodim mi ne pada na pamet!!! idućeg meseca bi trebalo do ikee da odemo da kupimo krevetac i komodu za previjanje i naravnodušek za krevetac. Sestra od tetke je imala devojčicu koja nažalost nije poživela više od mesec dana i ona mi pa šalje 4 torbe stvarčica (jorgan, posteljinicu, ogradice za krevetac...krpice i svašta nešto)

po pitanju praznika - koliko ja znam na ''radove'' se mislilo u stara vremena kada su ljudi obrađivali zemlju pa se kao nije valjalo na crveno slovo da se ide u njive ili radi sa makazama. E sad...nama sada mašina pere veš, sudove...nekima i pegla i ono što me užasno nervira je kad mi kažu ''Bog oprosti kad imaš dete''
Nisam verski fanatik, krštena jesam, idem u crkvu kada osetim potrebu za njom (i o venčanjima i krštenjima) ali to je to (već sam negde pisala možda, naše dete će samo da odluči koje će vere biti i kada će se krstiti - mm je katolik, ja sam pravoslavka) Sa druge strane, neke velike razlike ni ne vidim između katolika i pravoslavaca

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 9:35:50   
sladjaaaa
Ja nisam još imala sreće da kupujem odelce zauser posted image  ali kad budemuser posted image  kupovaću, nema to veze ni sa čim i naravno da treba da urediš sobu za user posted image , kad dođe da sve bude spremno i da ga čeka, ja jedva čekam da zatrudnim i da sređujem sobicu svom user posted image  ( ja sam ti kao Šarlot iz Sex and the city, što se tiče beba)

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 9:46:43   
simke

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Ovako...interesuje me koliko je vas kupovalo odelca za bebu pre rođenja?
Mama mi soli pamet kako ništa ne trebam da kupujem za bebu pre nego što se rodi (što mene mnogo nervira)
mi smo nadobijali već sad neke korišćene stvarčice (par benkica, i to što može ustreba o'ma, i kolica (kišobran))


Ja sam pre porodjaja pazarila krevetac,komodu,kolica,jer samo mi je to falilo,sve drugo tipa pelena,svedskih,benkica,odelca sam nasledila od mene kad sam bilauser posted image user posted image user posted image user posted image A da nisam imala i to bih pokupovala.Kakve gluposti...pa ko ce kupiti kad se porodis?Sludjeni muz?user posted image
Nisam sujeverna i tackauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 9:50:08   
marince1
Ja sam vec kupila kolica i sediste,danas idem da dovrsim onu cuvenu torbu za porodiliste,pelene,tetra ,svedske,benkice...
A sveki i ostale babe koje gundjaju mogu da me poljube u dupe! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 9:50:27   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: simke


[Kakve gluposti...pa ko ce kupiti kad se porodis?Sludjeni muz?user posted image
Nisam sujeverna i tackauser posted image


Eh...znaš kako to ide u Bgd - onda pojure babe, dede, sestre i ostala bliska rodbina sa sve sluđenim mužem user posted image user posted image user posted image

Ja joj pričam da to ovde nema ko da odradi i da u to ne verujem, ali zbog njenog zdravstvenog stanja sam blaga i kažem joj da da tako ću da odradim i onda po svom user posted image

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 9:53:22   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: marince

Ja sam vec kupila kolica i sediste,danas idem da dovrsim onu cuvenu torbu za porodiliste,pelene,tetra ,svedske,benkice...
A sveki i ostale babe koje gundjaju mogu da me poljube u dupe! user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 9:54:34   
sladjaaaa

Ja joj pričam da to ovde nema ko da odradi i da u to ne verujem, ali zbog njenog zdravstvenog stanja sam blaga i kažem joj da da tako ću da odradim i onda po svom user posted image




Tako je najpametnijeuser posted image



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 9:54:48   
simke
Ma da svi sludjeni pojure i kupe sve pogresnouser posted image user posted image user posted image Ja sam u osmom mesecu trudnoce sve pripremilauser posted image Imam srece pa niko od mojih nije sujeveranuser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dali ste sujeverni?
23.9.2009 9:58:04   
buhla
i moji i njegovi su sujeverni, pa cu radi mira u kuci, ja lepo da kupim sve sto mi treba ali necu u stan da unosim nego kod drugarice koja mi je u komsiluku. pa kad se ja porodim neka oni lepo prenesu stvari.
i vuk sit i ovce na broju. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here