|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 22:49:57   
Verus

Sa setom se setim kako mi je bilo lepo kada sam bila mala...nekada me neka mesta, dogadjaji, momenti, pa i miris u vazduhu podseti na  izlete, more, predvecerje u predgradju Novog Sada, dok se igram sa svojim drugarima, bezbrizno, na ulici.  Uhvati me tuga sto sam odrasla, sto ipak, nisam ista osoba kao kada sam bila mala.....Setite li se toga?  Da li vam sve to tesko pada?  Sto je eto, to 'nase' vreme proslo?  Da li se brinete da vasa deca nece imati takvo detinjstvo u ovom, danasnjem ludilu od sveta? 
"Bacite" koju misao o tome, zanima me jesam li ja jedina luda koja se tako nekada oseca....tuzno sto vise nije mala...


http://www.youtube.com/watch?v=A2Uo7mXBSqw
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:00:23   
afrodita
Ne nedostaje mi detinjstvo.user posted image
Cak i ono cemu se obradujem
kada osetim miris konjske balege drugi se zgrozavaju a ja
duboko udahnem i kazem to me podseca na detinjstvo i lep
raspust proveden kod bake na selu jer smo se naj vise igrali
u stali.user posted image
Trudim se da mojoj deci detinjstvo ostane u lepom secanju.
Ima nekad da se setim necega iz igre user posted image ali sve ostalo mi nekad i
san poremetiuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:01:10   
Zoka81
To su ipak bila najlepsa vremena, vremena detinjstva.
Mislim da se svaki covek toga vremena rado seca i rado o tome prica. Secam se svih gluposti koje smo pravili, koje su bile tako slatke i nezaboravne, secam se prvih ljubavi...
Ta vremena su bila drugacija, danasnja deca to reetko koje da ce da ima. Vise nije interesantno igrati se u pesku i trcati po prasini.Sada se sedi pred komp, igraju one glupe igrice itd. Nazalost ali je tako...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:02:27   
Verus
user posted image i mene miris konja, krava i stale podseti na letovanja kod tece i tetke....ne znam, bilo je i nekih teskih stvari, ali takva sam pa to potisnem, patim samo lepo...setim se kako sam bezbrizna bila, a sto sam starija, teze mi to sve pada, bas sam neka kmeza pekmeza setna, eh....

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:02:41   
Anoniman
Ja se secam mojih pljeskavica od blata! Pa i ne behu bas davno!user posted image

(odgovor članu Zoka81)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:05:02   
Verus
Jeste Zoki moja....nema toliko lastisa, vijaca, sankanja, nekako je ova djavolska tehnologija sve to otrgla od dece danasnjice.  Vidim da moja drugarica, sa kojom sam odrasla i delila to lepo detinjstvo, vodi svoju decu uvek negde vikendom, Testera, zoloski vrt u Temerinu, Fruska Gora-stalno napolju, sto  manje u kuci....vidim da pokusava da im kreira detinjstvo kakvo je ona imala....VOdi ih u Bosnu kod prabake i pradeke, divno, stvarno.  Sta vi radite da vasa deca imaju detinjstvo slicno vasem?  Ovde mislim upravo na ta igranja napolju, tu bezbriznost.....ne mislim na neke lose stvari koje su neki od nas iskusili?

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:05:24   
Verus
user posted image pljeskavice moj malauser posted image
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Ja se secam mojih pljeskavica od blata! Pa i ne behu bas davno!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:06:07   
Zoka81
Tada nismo imale brige i probleme kao sada....e da mi je samo jedan dan jos biti tako sretna i opustena, odma bi zabebila....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:09:59   
Verus
bas tako zoki, i kazu da je sav stres danasnjeg zivota razlog mnogih ne uspelih user posted image kod inace zdravih parova...ako je tako, pa ja necu nikako da user posted image dok ne dam otkaz!!user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:11:00   
Zoka81
Pa da, katastofa, pa pogledaj sta se sve desava u svetu zahvaljujuci toj tehnologiji, neverovatno. Sve su unistili pa tako i omladinu koja vise ne znaju sta znaci biti dete.... U skoli se vec samo prica o kompijuterima. igricama, telefonima. ´Svako dete u obdaniste ima mobilni tel a ja nisam znala do pre par godina ni sta je to, mi u kuci nismo imali ni obican tel. Joj bas je tuzno ovo danasnje vreme.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:13:38   
Modessty
Nedostaje mi bezbrižnost tih godina. user posted image Nedostaju mi zime puuuune snega, sankanje na uici, grudvanje...Nedostaju mi i leta, kupanje u reci, logorska vatra, pečeni kukuruz, prvi poljubac.... user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:13:45   
Verus
Zoko ja sam mobilni prvi put uzela sa svojih 25, 26 godina.  Mislim da je totalno idiotski sto deca od 10 godina imaju telefone!!!  Pa ako odvezem dete negde da nesto radi, ici cu da ga pokupim i bicu tamo na vreme, sta ima da me zivka ili ja njega!  Svasta!  

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:14:54   
Verus
Puno snega.....sada zime nisu ono sto su bile...Novi Sad je umeo dobiti puno snega, kazu sada ne vise toliko....peceni kukuruz, prve simpatije, miris u vadzduhu, sve to mi nedostaje pa cak i dosadni komarciuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:14:55   
Zoka81
To sam i ja rekla mm. To sto ja sve prezivim na poslu i ta  jurnjava i nerviranje pa kad dodjem kuci ni tada ne mogu da se iskljucim nego vristim i derem se na mm koji mi ni najmanje nije kriv. Uzas...al mi u inostranstvu stvarno prezivljamo stresove i sokove.Nije ni cudo sto imamo toliko psihicki obolele...

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:17:03   
Verus
Slazem se.  A opet, sami smo to trazili kada smo dosli tu gde smouser posted image   Nekad pomislim da sam "cackala djavola"

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:18:58   
afrodita
Dok je Maja bila mala znala sam otici sa njom
u Novi Sad i po ceo dan hraniti golubove kokicama,
odvela bih je u McD i do Petrovaradinske tvrdjave
sve peske od stanice do tvrdjave...laganouser posted image
Ima milion slika iz tog perioda
Sa Dakijem odem na Palic u Zoo vrt i puno se igram
sa njim jer on mnogo voli drustvene igre.user posted image
Kako su stariji sve manje im trebamuser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:19:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus
user posted image pljeskavice moj malauser posted image

user posted image user posted image user posted image
Ja sam dobila mob u prvom srednje a moja sestra od tetke ima 6 godina i mob,komijuter (ja sam ga dobila pre 3-4 godine)ona ima od njene trece!
Ja sam dusu davala za lepo vreme i blato,cvece brala,jurila kokoske kod bake na plac...


(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:20:01   
SGFG
Cao!!

Ja sam malo novauser posted image !
Radim u školi,srednjoj i tužno je što klinci kada gube čas traže da im otključamo INFORMATIČKU UČIONICU!!!!!! Umesto da idu negde!!Ježim se od toga!!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:20:46   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Verus

Puno snega.....sada zime nisu ono sto su bile...Novi Sad je umeo dobiti puno snega, kazu sada ne vise toliko....peceni kukuruz, prve simpatije, miris u vadzduhu, sve to mi nedostaje pa cak i dosadni komarciuser posted image

Komarce nisam pozelela, to nikako. Mene su vala pojeli dok sam bila dole zato sam sada malokrvnauser posted image
To nikako....pa kad se setim onih muva govnara kako smo ih mi zvali, onih zelenih, joj pa kad mi slete na sladoled a ja ko da je nisam ni videla, lizem dalje...al tada mi sve to nije smetalo. Zamisli to sve danas....ni nemamo ni muva ni komaraca.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:20:54   
Modessty
ma daaaj ne kukajte! Samo se setite zašto ste otišle! Svakom je njegova muka najteža!
user posted image
A što se današnje dece tiče, mislim da nisu deca kriva već roditelji. Vrlo vrlo često roditelje prosto mrzi da vode decu na trening, u park, kod druga/drugarice. Najlakše je detetu uključiti kompjuter.
Ko zna kakvo bi bilo moje detinjstvo da je moje roditelje mrzelo da me vode na more ili jezero, na kampovanje, na skijanje, vikendom na izlete u okolini....

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:20:57   
Verus
bravo afrodita!  secace se oni toga do kraja zivota, kao sto se ja secam svakog vikenda i rostilja sa mamom i tatom na Fruskoj Gori!!!  I meni je to jako tuzno, sto su deca starija manje trebaju roditelje-ali to je samo u pubertetu, mislim da opet, kada budu odrasli, dodje period kada ce ti se opet zblizitiuser posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:22:44   
SGFG
Inače,naravno i meni nedostaje detinjstvo,mada je definitivno da pamtimo samo lepo...dosta je tu i muka bilo..posebno pubertet i hiljadu pitanja bez odgovora..pa kad malo razmislim..dobro mi je ovako,nekako sve se složilouser posted image

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:22:45   
Verus
dobrodosla SGFG!!!  Bas glupo....deca danas vise nisu neki avanturisti ko mi sto smo bili!!! Bezali smo sa casa fizike svi u 7 razredu, i trcali smo 15 minuta bez prestanka od skole, kao da ce da nas ucitelji videuser posted image pa smo isli na burek i jogurt!!!  Jaoj a one lepe kifle sa otopljenom soli!!  

(odgovor članu SGFG)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:24:33   
Verus
Zokouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vriiistim od smeha za muve govnare, evo to sam i mm procitala pa se smejemo zajedno!!!  Pa tolko je izgleda sve zagadjeno da ni te govnare nisu prezivele!!!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Da li vam nedostaje vase detinjstvo?
8.5.2009 23:25:05   
Zoka81
IZVORNA PORUKA: Verus

Slazem se.  A opet, sami smo to trazili kada smo dosli tu gde smouser posted image   Nekad pomislim da sam "cackala djavola"

Ja uvek kazem pobegla sam od lepog zivota....
Nisam ni dole imala bog zna sta ali nemam ni ovde, sama u belom svetu...
Ne znam kad sam zadnji put Bozic ili Uskrs proslavila normalno...to je ovde sve hladno i mrtvo.
nemas iskrenog prijatelja, nemas nikog, sve sto imamo je par euro vise...tuzno

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here