|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dan, kad je prase moždikalo...
3.1.2009 22:41:43   
guppy RR
Evo prase, samo za tebe... da obeležimo 3. januar user posted image user posted image

Ova tema je otvorena zbog OVOG posta (Klikni da vidiš)


< Poruku je uredio guppy RR -- 31.1.2009 22:05:05 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
3.1.2009 22:44:29   
prase
Jupiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!! A posle ćemo da dopišemo kada me ponovo napadne moždikanje samo datum... user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
3.1.2009 22:45:08   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 21:58:34   
guppy RR
Prase.... hoćemo li čuti još? user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 22:07:54   
prase
Pa, ovaj... izazovite me nekom temom pa ću da moždikam user posted image Ne ide to moždikanje samo od sebe, nego moram da se zaletim da odgovorim na neko pitanje, a u stvari ne odgovaram nego dajem svoje (skromno) mišljenje sve sa dubokim ubeđenjem kako je to od pomoći kao i odgovor na pitanje. Ja baš tražila temu da ispoljim svoju moždikačku kreativnost, ali nešto mi ne ide user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 22:11:07   
guppy RR
hahahahaha, evo promoždikaj što se ova tema ne prikazuje u poslednjih 5 user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 22:20:56   
prase
Vidi, vidi, stvarno... Mislim da je to posledica promena na RR, u smislu uvođenja novog izgleda koji nije izgleda izveden dosledno nego polovično. Tako na primer, kada odeš na "poslednjih 50 debata" ne samo što vidiš stare boje, nego i stare linkove u zaglavlju a bilo bi logično da zaglavlje bude isto bez obzira gde se na RR nalaziš. E sad, kad pogledaš npr. temu "Blizanci - duple trudnice :))" - vidiš da ona ima novi izgled, sa plavim bojama itd. Ova "naša" tema ima stari izgled... E sad dolazi na red moždikanje, ono su bila samo zapažanja user posted image Možda ova tema nije uključena u novi forum na isti način kao i ostale teme, tj. do nje se može doći kada znaš gde je ili preko bilo kojeg starog puta, ali zato aplikacija koja izvlači poslednje postove nju ne vidi... A, jel' dobro za početak moždikanja? user posted image Uh, a i nisam nešto u elementu, skoro svi zubi me bole i psihički se pripremam da ih operem još od ručka user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 22:23:04   
prase
Au, pa ja sam izgleda na putu da oslepim ili bar da postanem daltonista. Ova tema izgleda kao i bilo koja druga user posted image No, držim se teorije da je kriva nepotpuna tranzicija na novo, pa makar i bez dokaza. Full moždikanje!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 22:23:31   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 22:25:07   
guppy RR
Zašto je prase mislilo da se forumi razlikuju?
Šta je to bilo... ?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 22:35:16   
prase
Uh, dobro je, ako i jesam na putu da oslepim nisam bar poludela. Stari "look" sa starim zaglavljem dobija se kada se pregledaju aktivni korisnici a ne "Poslednjih 50 debata". Isto se dobija kada se pogleda "Poslednjih 50 poruka" - a na ovoj listi nema poruka odavde... OK, naravno da nema, jer se sa vrha te liste dobija onih poslednjih 5... Uh, ovde neću da ulažem kviska... Ma, ostajem pri teoriji da je krivo ovo što je novo, k'o što je mojoj pokojnoj babi za sve bilo krivo zračenje televizora! (Doduše, da opravdam jadnu baku, većina televizora koje je ona videla su bili oni sa veoma zakrivljenim ekranima koji ne samo što pružaju zabavu nego i frizure za celu porodicu koliko zrače user posted image ... Sad sam se setila, kad sam prolazila kao klinka ispred tog televizora, obično mi se lepila kosa za ekran user posted image ... Eh, da li da otvorim novu disciplinu - skretanje sa teme user posted image A ne, to svako zna, ja sam majstor moždikanja i neka na tome i ostane... Čemu u prilog valjda ide i ovo što je tekst u zagradi duži od onog van zagrade, ili to ide u prilog skretanju sa teme user posted image Hm, vidite li psa... mislite o tome...).

< Poruku je uredio prase -- 31.1.2009 22:36:09 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 22:36:47   
guppy RR
Ulepšala si mi veče
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
31.1.2009 22:48:08   
prase

IZVORNA PORUKA: guppy RR

Ulepšala si mi veče
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Osećanje je obostrano. Skoro da sam zaboravila na to da pečem pitu od bundeve koju neću jesti jer me bole zubi. A sad ću da otvorim temu za moje zubiće, možda naiđem na nekog sapatnika ili ona naiđe na mene (htedoh reći on/ona, ali nemojmo se zavaravati... muški slabo da se oglašavaju) pa nam zajedno bude lakše...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 1:29:01   
Anoniman
prase, nemoj više da budeš odsutna toliko, mnogo je gušt čitati tvoje postove! user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 8:48:25   
Jeca*
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 9:56:11   
prase
Dakle, da nastavimo sa moždikanjem... Vidim da se postovi na ovu temu pojavljuju u listi debata koje pratim na "Moja ringeraja", što znači da su za tu aplikaciju vidljivi. E sad, samo treba otkriti koja je razlika za softver koji se ovde vrti između najsvežijih poruka an general i najsvežijih poruka po korisniku. Naime, sledeći deo koda treba izbaciti:

if user == prase {debata.ignore};

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Šalu na stranu a moždikanje na boost, da ja moram da debagujem ovo i da imam sva raspoloživa sredstva evo odakle bih krenula... Odoh sad da vidim na koje još teme mogu da moždikam od jutros user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 10:02:59   
prase
Evo još jednog "možda" od jutros: Možda je vreme da konačno promenim pol u "Moj profil" na ženski? Na vrhuncu svoje blentavosti, verovatno sam prethodno okačila muški pol misleći da se to odnosi na bebu... jer u to vreme je sve moralo da se odnosi na bebu, koja se brčkala kod mame u stomaku. Stvarno, nekad samu sebe iznenadim dubinom zablentavljenosti, a kada iznenadim MM, on kaže: "Mora da je jako zabavno biti ti, voleo bih da uđem u tvoju glavu na jedan dan, da se malo odmorim" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 10:50:48   
Lu
IZVORNA PORUKA: prase
"Mora da je jako zabavno biti ti, voleo bih da uđem u tvoju glavu na jedan dan, da se malo odmorim" user posted image user posted image user posted image

Nemoguće je da se naši muževi druže...ma to je jednostavno muški odgovor kada im nestane argumenata,kod mog m.  pored psovkiuser posted image
Zašto su tako glupavo brzi na riječima i bez dlake na jeziku(mislim na većinu muških)nije ih briga za posljedice,koje često mogu da budu i dugotrajno zvocanjeuser posted image ,valjda samo misle da su spremni na sveuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 11:01:42   
prase
Ma, mislim da oni samo logikom: "Preko tuđih leđa, hiljadu degeneka" dođu uvek do zaključka kako oni mnogo više rade i mnogo više vrede nego što njihove žene misle. A u stvari čeznu za tim da opet budu mamini sinovi i da ništa ne rade, a da sve bude urađeno. U toj priči, svi "ženski poslovi" su smešni i oni bi ih koristili za razbibrigu, samo da nisu toliko okupirani "muškim poslovima". MM je 'ladno na spisak kućnih poslova stavio "održavanje auta", misleći valjda da treba da mu se uzme u obzir da vodi brigu o autu - tako što ga odveze na servis na svakih 15000 i popije kafu dok majstori završe šta imaju... Beskonačno zvocanje jeste disciplina u kojoj svakog dana napredujem, ali uvek se završi time da oboje prsnemo u smeh user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 11:09:31   
Lu
IZVORNA PORUKA: prase

U toj priči, svi "ženski poslovi" su smešni i oni bi ih koristili za razbibrigu, samo da nisu toliko okupirani "muškim poslovima". 

Eh da,kao što moj m zna reći,ajde ti draga moja na moj posao a ja ću da se izležavam po cijeli dan,ispijam kave i igram se s malimuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 11:39:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

if user == prase {debata.ignore};



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 11:40:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

MM je 'ladno na spisak kućnih poslova stavio "održavanje auta", misleći valjda da treba da mu se uzme u obzir da vodi brigu o autu - tako što ga odveze na servis na svakih 15000 i popije kafu dok majstori završe šta imaju...


user posted image user posted image user posted image

A i za pol... user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 11:44:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha

IZVORNA PORUKA: prase

if user == prase {debata.ignore};



user posted image user posted image user posted image


Sve iše razmišljam o ovome, jer ti ni Fixna proteza ne izlazi u poslednjih 5.. user posted image user posted image user posted image

Guppy, šta si nam uradila sa prasetom? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 11:46:45   
Lu
Pa zar sam ja jedino žensko ovdjeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
1.2.2009 11:48:57   
Jeca*
E to mi nije jasno. Ti LU jedina imaš ovaj muški znak pored imena user posted image  Mi sve imamo ženski. AKo se ne varam, strelica je muški??? Ko to postavlja?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here