|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Fantazije o sexu
26.11.2011 22:29:36   
pippi29
Cure sta mi se desava? ja non stop mislim o sexu. citam teme o sexu. fantaziram o sexu sa jednim muskarcem. pratim muza ocima na svakom koraku.zelim i bebu. kao da sam dobila nagon da zatrudnim sto brze...
jesam li poludila samo mi je sex i opoldnja u mislima?user posted image

ne salim se sa vama...samo mi je cudno zasto non stop mislim o tom..user posted image

jeste li vi imale povecanu zelju i fantazije za seksom kada ste imale zelju za bebomuser posted image user posted image

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 15.8.2017 22:40:55 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: fantazije o sexu
26.11.2011 22:35:48   
limunada
Blago tebiuser posted image kad stalno mislis o tome,meni nevredi misliti dok muz nedodje al moram priznati da mi se desavalo neko vreme (kratko vreme) da fantaziram svasta user posted image al proslo me sad,al bilo mi lepo dok sam tako fantazirala user posted image user posted image

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: fantazije o sexu
26.11.2011 22:37:42   
pippi29
IZVORNA PORUKA: limunada

Blago tebiuser posted image kad stalno mislis o tome,meni nevredi misliti dok muz nedodje al moram priznati da mi se desavalo neko vreme (kratko vreme) da fantaziram svasta user posted image al proslo me sad,al bilo mi lepo dok sam tako fantazirala user posted image user posted image


pa ne vrijedi ni meni kada je muz na poslu ...ali stvarno nemogu samu sebe prepoznati...

< Poruku je uredio pippi29 -- 26.11.2011 22:38:08 >

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: fantazije o sexu
26.11.2011 22:40:12   
Brana
pippi ja imam stalno zelju,tako da ne znam kako da izmerim kada imam vecu ili manjuuser posted image user posted image
Verovatno ima uticaja i to sto radite na bebi..user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: fantazije o sexu
26.11.2011 22:42:16   
pippi29
IZVORNA PORUKA: Brana

pippi ja imam stalno zelju,tako da ne znam kako da izmerim kada imam vecu ili manjuuser posted image user posted image
Verovatno ima uticaja i to sto radite na bebi..user posted image



ne!ne!neradimo na bebi jer nisam ok zdravljem ali dobila sam zelju za bebom pa se pitam da li je moguce da zbog toga toliko mislim i zelim sex?
da li neka od vas ima slicna iskustva?

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: fantazije o sexu
26.11.2011 22:43:06   
razlicak
Pippi...potpuno te razumem, ne brini, s tobom je sve u reduuser posted image , sad si me podsetila, a  skroz sam zaboravila da je i kod mene bila ista situacijauser posted image u vreme kad smo odlucili da pravimo bebu. Sve je bilo tako kako si opisala, pri tom, sex je svaki put bio fantastican i posle jako kratkog vremena sam ostala trudnauser posted image
Zato, nista se ne sekiraj, vec prioni a posao i da nas ubrzo obradujes vestima!user posted image

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: fantazije o sexu
26.11.2011 22:44:55   
vukosava
Mozda su ti plodni dani.

(odgovor članu pippi29)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: fantazije o sexu
26.11.2011 22:45:13   
pippi29
IZVORNA PORUKA: razlicak

Pippi...potpuno te razumem, ne brini, s tobom je sve u reduuser posted image , sad si me podsetila, a  skroz sam zaboravila da je i kod mene bila ista situacijauser posted image u vreme kad smo odlucili da pravimo bebu. Sve je bilo tako kako si opisala, pri tom, sex je svaki put bio fantastican i posle jako kratkog vremena sam ostala trudnauser posted image
Zato, nista se ne sekiraj, vec prioni a posao i da nas ubrzo obradujes vestima!user posted image



hvala!hvala!bice ako Bog da...
ma samo se osjecam kao neki muskaracuser posted image

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: fantazije o sexu
26.11.2011 22:45:54   
razlicak
Ups...sada vidim da ne radite na bebiuser posted image , ali, svejedno,ostajem pri svom misljenju da je to povezano sa razmisljanjem o bebiuser posted image

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: fantazije o sexu
26.11.2011 22:47:32   
pippi29
IZVORNA PORUKA: razlicak

Ups...sada vidim da ne radite na bebiuser posted image , ali, svejedno,ostajem pri svom misljenju da je to povezano sa razmisljanjem o bebiuser posted image


da!imam zelju i sigurno bi radila na tome da mogu ali to ce malo pricekati...
sada znam da ima jos takvi sto su tako osjecale...pa se osjecam normalnouser posted image

(odgovor članu razlicak)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: fantazije o sexu
14.10.2013 17:49:58   
Anoniman
Hmmm, moguće da ima veze ..
IZVORNA PORUKA: razlicak

Ups...sada vidim da ne radite na bebiuser posted image , ali, svejedno,ostajem pri svom misljenju da je to povezano sa razmisljanjem o bebiuser posted image


(odgovor članu razlicak)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: fantazije o sexu
18.6.2017 22:15:38   
Anck Su Nmaun
Sta je bre ovo..niko ne fantazira vise user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: fantazije o sexu
18.6.2017 22:45:35   
vocicana
Sve fantazije su izgleda prestalejos davne 2013-te user posted image
Evo ja trenutno fantaziram, sama sam, sada bi najvise na svetu volela da je tu, da fantaziju pretocim u sve ono stoje tako dobro...user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: fantazije o sexu
11.8.2017 14:24:44   
Belgrade1976
Ja zaista ne razumem moderatora (emica) koja je zaključala novu temu u kojoj sam pitao bez kojih konkretno stvari ne možete da zamislite sex..upućivanje na temu fantazija ili pomagala nema veze sa vezom..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: fantazije o sexu
11.8.2017 14:35:47   
emicaa

IZVORNA PORUKA: Belgrade1976

Ja zaista ne razumem moderatora (emica) koja je zaključala novu temu u kojoj sam pitao bez kojih konkretno stvari ne možete da zamislite sex..upućivanje na temu fantazija ili pomagala nema veze sa vezom..

ako imas primjedbe na rad moderatora,u ovom slucaju mene mozes pisati u ovoj temi,ovde si opet promasio temu.pozdrav i hvala

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Belgrade1976)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 11:05:24   
Belgrade1976
Naravno da sam promašio jer gde god da postavim temu,ti je obrišeš bez razloga.Bolje da si odgovorila zbog čega ne može tema da ide zasebno jer se odnosi na konkretnu stvar.Ovako si je "strpala" u jednu opštu gde se govori o milion drugih stvari.. No,nije ni bitno,zbog ovakvih drskih odgovora (opet si promašio temu i sl) ljudi koji funkciju moderatora sajta shvataju kao nešto uzvišeno, ljudi i napuštaju forume..Što se mene tiče,nastavi da radiš svoj posao kao i do sada..Pozdrav i hvala..Ne bi me ni neki "ban" začudio..

< Poruku je uredio Belgrade1976 -- 14.8.2017 11:06:37 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 12:31:13   
emicaa
Izvini ali ja zaista ne vidim u cemu je toliki problem i koje sam ti teme do sad brisala osim ove zadnje.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Belgrade1976)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 12:51:18   
IvanaSK RR
Belgrade1976, dobio si link teme u kojoj mozes da se zalis na rad moderatora ili cega vec zelis. Ovde se niko ne ponasa uzvišeno, vec svako radi svoj posao. Forum je namenjen prvenstveno deci, ako ti to ne odgovara registruj se na forume koji su isključivo seksualni.
Raspravu vise nećemo nastavljati, nije joj mesto u ovoj temi.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 13:26:43   
degu
Iju pa sta je ovo, ja mislila o fantazijama se pise user posted image
Pa da napisem.i ja svoju user posted image
Moja jedina fantazija je sad da do sexa uopste doslo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 13:31:46   
emicaa
Degu ma koja crna fantazija user posted image Cekam da djeca zaspe pa da se bacim u akciju,nemam vremena jos i fantazirati user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 13:46:58   
veselicaa
Belgrade ne vidim cemu ljutnja,slicna tema vec postoji i to je ok,necemo otvarati hiljadu slicnih tema na forumu bilo koja tematika da je u pitanju.Neopravdano je sto se bunis,a ne brini za ban procitaj pravila i videces da se ovde clanovi ne banuju jer se bune vec se tada trudimo da svaki nesporazum resimo.
Emice cekaj da ti malo odrastu,videces da se uspavljuju posle tebeuser posted image

< Poruku je uredio veselica RR -- 14.8.2017 13:49:20 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 16:09:40   
vocicana
A ja cu otvoriti temu za raspravljanjeuser posted image
Hajde da fantaziramo osexu...
Belgrade polako, nase jeda takve stvari obradimo i skrenemo paznju ako nesto nije po ps-u.
O cemufantazirate, sta je to sto moze da vas uzbudi a nije nam tako dostupno svakog dana, o cemu mastate a ne stizete sa partnerom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Belgrade1976)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 16:25:51   
krin 40
Pa Voći većina mašta da se naspavauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 17:08:36   
veselicaa
A ako ne mastaju o spavanju onda o tome da bar deca spavaju da roditelji mogu da se druzeuser posted image Zanimljivo,nema stauser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: fantazije o sexu
14.8.2017 17:16:23   
vocicana
Onda nema mastanja, onda akcija i reakcija.
Malo mraka, sa casom vina i svetlom svecica, malo fine muzike i oci u oci.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here