|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko rizič...
24.3.2010 20:36:01   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: volimte
Da li ima neka žena da je ležala u VRTU u Višegradskoj oktobra 2008?



Direktna veza do poruke: 1
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
24.3.2010 20:36:50   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: volimte

Moje iskustvo sa Visegradskom je katastrofalno............17.10.2008 rodila sam decaka carskim rezom teskog 5300gr i 59cm.........
Lezala sam mesec dana u VRTU zbog povisenog krvnog pritiska,dole je haos,svako prica razlicitu pricu,jedana kaze da moram da se porodim carskim rezom jel je beba karlicno krenuta,drugi kaze da mogu prirodno.......znaci da poludis.
I pored toga sto je beba veca za dve nedelje i sto je karlicno okrenuta mene salju na prirodam porodjaj.
16.10.2008 08:00  ja ulazim u porodiliste,bolove namam,ukljucuju mi indukciju.....
bolovi krecu oko 12 :00  ali ja se ne otvaram......
bolobi su sve jaci.......
ali to nikoga ne zanima bas puno........
ceo dan je proso,pao je marak....bolovi su sve jaci i jaci ali ja se i dalje ne otvaram
ja umirem od bolova......
agonija traje do sutra ujutru,znaci celih 24h kada me uvode u salu za hitan carski rez...
i hvala bogu radja se ziv i zdrav decak tezak 5300gr i 59cm.....
znaci trpeti bolove 20h pa to je strasno,
ne znam kako su mislili da rodim toliko dete i jos karlicno okrenuto.....
o VISEGRADSKOJ SVE NAJGORE


(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.4.2010 13:54:09   
s.a.nj.a.
Ja sam pre par dana izasla iz VRT-a posle 3 nedelje lezanja.Ne mogu da kazem da je toliko lose.Ipak je to bolnica cak i da je kao hotel sa 5 zvezdica ne moze ti biti dobro.Ekipa lekara je super na celu sa prof.Ljubicem do koga je malo teze doci,ali slucaj kao sto sam bila ja je zahtevao i njegove konsultacije,sto mi je mnogo znacilo.Sestre su manje-vise ok,izdvojila bi jednu Jelenu(kovrdzavu) kao najbolju, uvek nasmejanu i uvek ima vremena za pacijente,naglasavam kovrdzavu jer postoji jos jedna Jelena plave kose koja je zlo od zene,nedaj boze da ti u njenoj smeni nesto zatreba.Takvu drskost jos nisam srela.Osim nje sve su ok.

Dva puta sam lezala tamo,jednom 19 dana i sada 3 nedelje.Posto sam usla u deveti mesec nadam se da ih vise necu videti. 

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
6.5.2010 10:44:42   
millabudućamama
Ima li neko da je skoro ležao na ovom odeljenju?
Zanima me kakvi su uslovi (kupatila, koliko ima kreveta u sobama, da li su renovirane sobe)?
Šta će mi trebati od stvari ( nešto iz iskustva)?

(odgovor članu s.a.nj.a.)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
31.5.2010 13:08:54   
s.a.nj.a.
Lezala sam u martu,ali se od tada sigurno nista nije promenilo.Kupatilo jedno,renovirano je sa 4 tus kabine i 4 wc-a,sobe dvokrevetne i cetvotokrevetne.Prvih dana mi je bilo grozno,ali posle se naviknes,nemas izbora.Bez asepsola nikako.
Ne znam da li se ekipa lekara promenila ali meni su takve propuste napravili da na porodjaju umalo nisam glavom platila.Niko nije video,a gledalo me njih petoro,nisko postavljenu posteljicu uzasne strukture.Bila je na 3cm od grlica.
Na prvom spratu odeljenje 7c ,i tamo sam bila par dana, je mnogo bolje,skroiz renovirano i lekari su mnogo,ali mnogo detaljniji.


(odgovor članu millabudućamama)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
5.6.2011 10:23:37   
srna001
Ja sam se pre neki dan vratila sa stacionarnog lečenja iz Višegradske i nerado se vraćam za 4 nedelje ponovo.Pre šest godina sam ležala na Humanoj koja je bila na trećem spratu(sada je u prizemlju) i uslovi su bili fenomenalni, sestre i doktori isto.Sada sam bila u VRT-u i bilo je jezivo.Jesu oni renovirali to odeljenje(mislim na zidove i podove) ali sve ostalo je katastrofa.Kreveti rasklimatani,nemaju dovoljno posteljine(ako idete tamo ponesite svoju jastučnicu), ormarići prljavi, imaju buba ruse u velikim količinama(koje se na sreću danju ne šetaju po sobama, samo po trpezariji, pa noću izmile), sestre su onako, po koja i hoće nešto da kaže ali su zato doktori kao u prolazu.Nemaju kontakt sa pacijentom i svi različito govore.Hrana je posebna priča, živa jeza pogotovo za žene koje su na dijeti a jede se u trpezariji po kojoj šetaju bube.Iznenadilo me je kupatilo koje je solidno, 5 tuševa, 5 wc-a i solidno čisto, čistije od trpezarije.Sobe su četvorokrevetne i dvokrevetne i ukoliko mislite da je bolje dopasti u one sa dva kreveta varate se.Dvokrevetne gledaju na truli zid susedne zgrade koji je na svega metar udaljen i ko je sklon depresiji bolje da se ne okreće na tu stranu.Četvorokrevetne nose rizik raznolikosti cimerki ali barem gledaš u zelenilo i slušaš ptičice i auto put.user posted image
U svakom slučaju eto ja se vraćam nazad za par nedelja pa sko se nešto promeni izvestiću vas.

Inače da li neko zna šta je sada na trećem spratu na mestu nekadašnje humane.Užasno me zanima

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
5.6.2011 14:00:12   
liliana
Sada je na 3. spratu odeljenje Carskih rezova ( tamo gde je nekada bila Humana reprodukcija, koja je sada u prizemlju-gde su bili CR9. 

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
5.6.2011 16:39:20   
srna001
A gde su sad apartmani za porodilje i da li je humana i dalje onako lepa i čista kao što je bila na 3. spratu?Nekad su ti apartmani bili na humanoj.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
5.6.2011 17:13:58   
srna001
Da i čula sam da sad u Višegradskoj postoji baby frindly po izboru.Da li je to istina?

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
7.6.2011 22:14:44   
janajana
IZVORNA PORUKA: srna001

A gde su sad apartmani za porodilje i da li je humana i dalje onako lepa i čista kao što je bila na 3. spratu?Nekad su ti apartmani bili na humanoj.
Sto se tice apartmana znam samo za one na odeljenu CR i isti su kao i sobe, nista specijalno...
A HR je posebna prica, jedino odeljenje koje je sredjeno i najcistije.


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
7.6.2011 22:15:35   
janajana
IZVORNA PORUKA: srna001

Da i čula sam da sad u Višegradskoj postoji baby frindly po izboru.Da li je to istina?
Ja sam se porodila pre mesec i po i nisam cula za bf user posted image


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
8.6.2011 11:39:42   
srna001
JanaJana ajde na temi kamperski vodič za porodilišta napiši šta si nosila u porodilište kada si se porađala i da li si nosila stvari za bebu u porodilište.Mislim pre otpusta.

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.8.2011 15:16:29   
delfini
Ja sam se porodila 20 jula carskim rezom,koji je uradio Dr.Glisic,lezala sam pre toga nedelju dana u vrtu,svi su bili ok,od doktora do sestara,najvise pohvala za sestru Marinu,ali su i druge ok.preporuka svima!!

(odgovor članu srna001)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
30.8.2011 0:06:55   
kliklik
I ja sam u vise navrata lezala na VRT-u, i pridruzujem se pohvalama za osoblje, sestre su sjajne, iako rade smene po 12 sati uvek su prijatne i ljubazne. Od lekara sam imala najvise kontakta s dr Cetkovicem i dr Sulovicem koji su mi vodili trudnocu, i s pomalo s doktorkom Dukanac, svi su odlicni strucnjaci, ulivaju poverenje i pazljivi su kod pregleda, narocito dr Cetkovic.

(odgovor članu delfini)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
30.8.2011 0:08:09   
liliana
A Šulović je sad u VRT-U?

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu kliklik)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
31.8.2011 10:09:19   
kliklik
Bila sam nekoliko puta na Vrt-u od proslog avgusta pa do januara, i svaki put je bio, uvek on vodi vizitu, tako da predpostavljam da je on sad tamo glavni, posle Ljubica.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
22.9.2011 10:14:56   
janajana
IZVORNA PORUKA: liliana

A Šulović je sad u VRT-U?
Ja sam cula da se vratio u HR, poradjao je CR-om jednu moju drugaricu koja je lezala samnom na HR.. mada porodio je pre jedno dva i po meseca


_____________________________

*Every saint has a past and every sinner has a future.
(Oscar Wilde)

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.1.2012 11:09:29   
Mika1
Cao svima, nova sam na forumu i u petak imam prijem na odeljenju Vrt-a zbog placente previe, inace sam u osmom mesecu i bas se plasim sobzirom da sam cula grozne price kakvo je to odeljenje nehigijensko, puno bubo i sl. user posted image Interesuje me da li neko slucajno skoro bio tamo i kakva je situacija. Ima li poseta i kakvi su uslovi. Inace treba da me vodi Dr. Vrzic. user posted image Hvala puno i pozdravcic svima.user posted image

(odgovor članu janajana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.8.2013 11:50:16   
Veca77
Vidim da se ovde nije pisalo preko godinu i po dana...user posted image

Da li je neko ležao na VRT-u u poslednje vreme? Kakvi su utisci? Koji lekari ordiniraju? Na kom je spratu? Koliko čisto?
Uh, koliko pitanja user posted image

Ja u utorak imam prijem na GAK-u u Višegradskoj i do carskog (koji će biti u četvrtak/petak) ću ležati na VRT-u, pa me čisto zanima šta me očekuje. user posted image Analize za CR ću imati unapred spremne, tako da pretpostavljam da mi pored CTGa neće ništa više raditi...

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Mika1)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.8.2013 11:55:55   
Ana RR
Veco, došlo vreme user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.8.2013 12:07:55   
reve84
Veco ja u sredu idem na odeljenje KOntrole fertiliteta. VRT je tacno preko puta. Sprat je -1 tj. sprat ispod glavnog ulaza.
Nacelnica je Prof. dr Ljiljana Mirković. Sto se cistoce tice po meni je pristojno, nista spektakularno ali ni ne ocekujem hotel :)
Cula sam da nasa dva odeljenja kubure sa bubama ali ja jos nikad nisam videla ni jednu...mozda je to ranije bilo.
Ima devojaka koje su lezale bas tamo pa ce se neka javiti vec...ovoliko ja znam o tome.
E da ako te zanima konzilijumi za carski su ponedeljak, sreda i petak. :)

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.8.2013 12:23:14   
Veca77

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Veco, došlo vreme user posted image

Došlo user posted image

Reve, hvala ti na info. Ni ja ne očekujem ništa spektakularno sa 5*, ali makar da bude pristojno i da osoblje bude ljubazno...
Super što je konzilijum sredom - taman će tada da obrađuju moj slučaj, a CR bi već mogao da bude u četvrtak user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.8.2013 21:35:57   
Sanchy
Ja sam bila u junu prosle godine, nacelnik je bio Ljubic sad citam da nije vise,,u sustini meni je sve bilo ok,lezala sam od srede do petka u podne kada sam krenula na carski,,sestre rade ctg nekoliko puta u toku dana,kupatilo je cisto stvarno,posle vizite odrede ko ce na uz i to je to..,ne brini nistauser posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.8.2013 21:45:37   
lokica77
Veco user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ako ne ide po planu, ide po sudbini...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: GAK Višegradska - Odeljenje VRT (visoko r...
2.8.2013 22:41:20   
Veca77
Vršnjakinjo moja, user posted image user posted image user posted image . Uskoro će naše Katarine početi da se druže!!! user posted image user posted image
Sanchy, hvala ti na info user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu lokica77)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here