|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hit račun Banka "Intesa"+"Del...
21.3.2012 1:07:50   
liliana
Drage moje, juče sam dobila informaciju da "Delta" osiguranje u saradnji sa Bankom "Intesa" isplaćuje dodatno zdravstveno osiguranje.
Potrebno je da imate tzv. "HIT račun" kod banke "Intesa" i da ste imali neku hiruršku intervenciju (imala sam informaciju da je intervencija bila u protekle 3 god, ali mi danas rekoše da je to relativno) :Takođe, isplata se vrši i ako je u pitanju bila neka teža bolest.
Npr. znam da se za carski rez isplaćuje 7.5oodin.
Potrebno je da odete u najbližu filijalu "Delta"osiguranja, poneset_e kopije otpusne liste, zdravstvene knjižice, Lične karte i Kartice tekućeg računa. Tamo dobijete jedan obrazac koji popunite i uz njega prilažete navedenu dokumentaciju.
Isplata se vrši u roku od 2 nedelje.
Ja sam danas bila i predala dokumentaciju.
Želela sam da sa vama podelim ovo svoje saznanje i tako vam pomognem, da ukoliko ispunjavate uslove, ostvarite ovo pravo.

< Poruku je uredio liliana -- 21.3.2012 1:09:31 >


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 1:16:48   
dunja RR
Ne kapiram, kako se dobiju pare ako je operacija bila besplatna? Carski rez se ne plaća na porođaju jel tako?


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 1:25:36   
liliana
Ne, carski rez se ne plaća.
Ni meni nije bilo jasno, ali mi je dans žena u osiguranju objasnila da je to neka vrsta promocije tog "HIT raćuna" Intezinog , pa je zato i povećan iznos održavanja istog sa nekih čini mi sse 25o din na 300din. I meni je bilo jako čudno kad sam juče čula za ovo.
To je dodatno zdravstveno osiguranje, pa samim tim i nemav eze da li su se intervencije plaćale ili ne

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 2:12:08   
dunja RR
A ti imaš Delta osiguranje od ranije?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 5:35:14   
marijana22
Liliana  znaci potrebno je da imas Intesa Hit racun i da se porodis CR odneses dokumentaciju u Delta osiguranje i to je to??

Ajd javljaj kad ti uplate

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 9:34:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: liliana


Npr. znam da se za carski rez isplaćuje 7.5oodin.



A za dva 15.000 din? user posted image

I, da li nakon isplate mogu da zatvorim račun pa da ne plaćam dalje to održavanje?
I, kakve su olakšice ako ja već posedujem Deltino međunarodno putno osiguranje koje uzimam preko Intese? Nemam HIT račun, imam NEKI račun dinarski i devizni zbog kreditne kartice.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 11:44:00   
liliana

IZVORNA PORUKA: dunja RR

A ti imaš Delta osiguranje od ranije?

Ne, nisam pre imala "Delta" osiguranje. Zbog toga mi je ta priča i bila čudna, ali mi je žena u filijali objasnila da sada, pošto se održavanje "HIT računa" više plaća, to automatski ide "Delta " osiguranju.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 11:45:36   
liliana

IZVORNA PORUKA: marijana22

Liliana  znaci potrebno je da imas Intesa Hit racun i da se porodis CR odneses dokumentaciju u Delta osiguranje i to je to??

Ajd javljaj kad ti uplate

Da, ali to ne pokriva samo Carski rez, već sve hirurškeintervencije se nogu naplatiti ovim putem. Pisala sam u svom 1. postu na ovu temu.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 11:47:41   
liliana

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: liliana


Npr. znam da se za carski rez isplaćuje 7.5oodin.



A za dva 15.000 din? user posted image

I, da li nakon isplate mogu da zatvorim račun pa da ne plaćam dalje to održavanje?
I, kakve su olakšice ako ja već posedujem Deltino međunarodno putno osiguranje koje uzimam preko Intese? Nemam HIT račun, imam NEKI račun dinarski i devizni zbog kreditne kartice.


Taške, naravno da možeš da zatvoriš račun.
E, sad ne znam ništa van ovoga što se odnosi na "Hit račun" jer ja nemam neki drugi osim tog računa kod "Intese". Najbolje da pozoveš "Delta " osiguranje i da pitaš.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:01:07   
tammy.ka
Meni je to malo nejasno...Znaci kazete da se moze naplatiti intervencija koja je bila pre uzimanja osiguranja ? unazad 3 godine...?

nasla sam neku brosuru..i iskopala ovo :
Osiguranje ne pokriva teže bolesti koje su ustanovljene, odnosno bolesti od
kojih osiguranik ve boluje u trenutku stupanja u osiguranje, kao ni hirurške
intervencije za koje je ranije utvrđena potreba ili su bile izvršene pre poetka
osiguranja. Osiguranje ne pokriva ni invaliditete koji su nastali pre poetka
osiguranja.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:14:50   
minna
Ja imam Intesa Hit racun. I porodila se Cr. Liliana, odnela si tu dokumentaciju u Deltu na Novom Beogradu, jel?
aha, sad vidim da si napisalu u prvom postu da moze u najblizoj filijali
Ja sam dobila bas Deltin papir sa objasnjenjem kad sam otvarala racun, ali nisam ni procitala sveuser posted image

< Poruku je uredio minna -- 21.3.2012 13:17:18 >

(odgovor članu tammy.ka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:20:17   
minavb
Minna, oš sutra da nosimo zajedno?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:25:32   
minna
user posted image Kad im se pojavimo sutra - gomila zena sa RR traze pareuser posted image
Ja cu da ponovo iscitam sta sve treba, i da vidim gde mi je najblize i onda nosim, nemam sta da izgubimuser posted image

Sad vidim na njihovom sajtu da ovaj obrazac moze da se popuni i online

< Poruku je uredio minna -- 21.3.2012 13:38:01 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:47:14   
tammy.ka
Dosta je tu nejasnoca, navikla sam da ne verujem odmah na prvu loptu...a volela bih... te parice bi svima dobro dosle u ova teska vremena...

Ako ja nemam ranije otvoren racun, vec ga sad otvorim, da li imam prava na isplatu osiguranja po osnovu hirurske intervencije?

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:51:19   
liliana

IZVORNA PORUKA: tammy.ka

Dosta je tu nejasnoca, navikla sam da ne verujem odmah na prvu loptu...a volela bih... te parice bi svima dobro dosle u ova teska vremena...

Ako ja nemam ranije otvoren racun, vec ga sad otvorim, da li imam prava na isplatu osiguranja po osnovu hirurske intervencije?

Mislim da ne. Takođe, ne sećam se više, ali čini mi se da prvo moraš imati običan račun, pa tek posle 6 meseci dobijaš taj "Hit"-bar tako je bilo pre par godina kad sam ja otvarala račun.
I

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu tammy.ka)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:52:52   
liliana

IZVORNA PORUKA: minna

Ja imam Intesa Hit racun. I porodila se Cr. Liliana, odnela si tu dokumentaciju u Deltu na Novom Beogradu, jel?
aha, sad vidim da si napisalu u prvom postu da moze u najblizoj filijali
Ja sam dobila bas Deltin papir sa objasnjenjem kad sam otvarala racun, ali nisam ni procitala sveuser posted image

Minna, ja nisam iz Beograda, predala sam ovde kod mene u filijali, pa su oni danas to poslali za Beograd.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:53:23   
Anoniman
Znači, ako nemam HIT otvoren od pre, onda puj pike ovo ne važi?

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:55:05   
marijana22
Mine (mnozinauser posted image )javascript:void(AddText('user posted image '))
ajd javite nam kako ste prosle. Ja vec imam Intesa hit racun, ne znam kako cu se poradjati ,ali ako bude CR sto da ne uzmem pare.........

Liliana nadam se da necu imati drugih hirurskih intervencijauser posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:57:10   
liliana
E, da-ovo vam nisam rekla: Žena u Intesi mi reče da se mogu naplatiti i hiirurške intervencije člaonva porodice koji se vode da žive sa vama na istoj adresi. Ona je, kako kaže, naplatila dodatno zdravstveno osiguranje za sina kohi je imao operaciju.
Takođe, članovi porodice koji imaju račun u INtesi (supružnici, roditelji, deca) a koji se vode ana istoj adresi kao i vi , mogu u vaše ime i za vaš račun da ostvare pravo na ovu nadoknadu (ukoliko vi nemate "Hit račun" a neko od njih ima).user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:57:19   
minavb

IZVORNA PORUKA: minna

user posted image Kad im se pojavimo sutra - gomila zena sa RR traze pareuser posted image
Ja cu da ponovo iscitam sta sve treba, i da vidim gde mi je najblize i onda nosim, nemam sta da izgubimuser posted image

Sad vidim na njihovom sajtu da ovaj obrazac moze da se popuni i online

Pa dobro, svakako moraš da nosiš dokumentaciju tako da ti ovo ne olakšava stvar.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 13:59:00   
minavb
Ju, pa ja sma prijavljena na istoj adresi kao i moj svekar, a on je prošle godine imao dve hirurške intervencije, ugradnju pejsmejkera i operaciju abdomena posle koje je umro.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 14:00:38   
minna
Ali nisam imala racun kad su mi radili CR, znaci ne mogu da dobijem parice, jel sam dobro skapirala?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 14:02:02   
minna
Ti ces da se obogatisuser posted image
Sada moze da se ima 3 meseca osnovni racun i onda se prelazi na hit. A meni su odmah otvorili hit, tako da eto ni to pravilo ne mora da vazi

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 14:03:10   
minavb
Ja imam hit već 5 godina, ako ne i više.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Hit račun Banka "Intesa"+"...
21.3.2012 14:06:46   
liliana

IZVORNA PORUKA: minavb

Ju, pa ja sma prijavljena na istoj adresi kao i moj svekar, a on je prošle godine imao dve hirurške intervencije, ugradnju pejsmejkera i operaciju abdomena posle koje je umro.

user posted image Joj, lujko jedna!!! Pretpostavljam da se naplaćuje samo za žive ljude!user posted image Ako ne, ima da budeš prvi RR-multimilioner!!!
Doduše, šta sam ja predala i kakva je moja otpusna lista posle 6 meseci u bolnici-ja iam da budem prvi RR-multimilioner!!! Ma, ja ću i pravo na penziju odmah da ostvarim!!! Biću i 1. RR-penzioner!!!user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here