|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Idemo na Mars, idemo na Mars!
10.8.2009 11:17:54   
Anoniman
28. Avgusta 2009 god., 30 minuta posle ponoci, pogledajte u nebo.
Planeta Mars bice vrlo sjajna na nebu i imace velicinu Meseca, premda je planeta Mars 34,65 miliona kilometara udaljena od Zemlje.
Pokusajte da ne propustite ovaj fenomen.
Videce se golim okom, a izgledace kao da Zemlja ima dva Meseca ???
Pojava ovog fenomena, ponovice se godine 2287.
Podelite ovu informaciju svim prijateljima, jer niko, od danas zivih ljudi, nece moci da ovo vidi po drugi put...
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
10.8.2009 11:27:39   
prase
Vi možda nećete, a ja koja ću da pronađem eliksir večite mladosti... hihihihi... Ja planiram ovo da ne propustim, ali kako sam već propustila Halajevu kometu nešto mi se čini da je veoma moguće da i ovo zaboravim. Pomračenje Sunca kao nisam propustila, ali ga nešto nisam ni primetila...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
10.8.2009 11:32:34   
Anoniman
Ubaci Reminder u mobilni. napiši VIDI NEBO, BOG TE EBO! user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
10.8.2009 11:35:24   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ubaci Reminder u mobilni. napiši VIDI NEBO, BOG TE EBO! user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
10.8.2009 22:04:20   
oliveradj
Pre neki dan dobila sam komsinicu malu bas prekoputa. I slavlje kad cujemo pesmu idemo na mars. Kaze mm ala je to stara pesma, e tema me asocirala bas na pesmu user posted image .

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
10.8.2009 22:09:34   
Buba76
Ovo cu staviti u podsetnik da ne zaboravim,ali ako promenim mobilni do tada ,molim da me podsetite 2287. godine da pogledam opet.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
11.8.2009 9:42:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: oliveradj

Pre neki dan dobila sam komsinicu malu bas prekoputa. I slavlje kad cujemo pesmu idemo na mars. Kaze mm ala je to stara pesma, e tema me asocirala bas na pesmu user posted image .


Juče žene moje...

Malo off...

klik klik kanale na TV... Dr Iggy (svi znamo ko je??? "Oči boje duge")... Neki intervju sa njim... iskreno nisam ni znala da je još na sceni.

Uglavnom, uključujem se na pola razgovora, kada on komenatriše kako je njegova generacija u prvom srednje mislila da decu donose rode a današnje generacije već u 5-om osnovne znaju kako se prave deca... htedoh reći da Atenin mali zna sa 4god user posted image

IZVORNA PORUKA: AtenA

Vukasin...on je prava blesa mala!
Jutos me je pitao:'Mama je l' mene tata napravio?"
a ja pogubljena ne ocekujuci takvo pitanje u pola osam-jeste!
"A bebu?"- i nju!"Znaci tata ti je skocio na stomak i napravio bebu,isto kao i mene,je l' da?"
Sva sam bila pogubljena i pitala ga odakle mu to?"pa sam sam naucio!"


user posted image

Uglavnom, izlazi mm iz kupatila i ja kažem "Hej Dr Iggy je upravo rekao da je u prvom srednje mislio da decu donose rode!" Tek će mm "Lažeš da je to rekao na TV???" user posted image

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
11.8.2009 10:02:54   
Anoniman
ja ću htjela ne htjela sigurno zaspati


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
28.8.2009 22:01:09   
Anoniman
Tonight is THE night! user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
28.8.2009 22:04:40   
Buba76
Joj Tasha,toliko bih volela videti,nadam se da necu zaspati.Obicno zaspem oko 23.30 pa se probudim u 2-3 ujutru i vilenim.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
28.8.2009 22:23:20   
guppy RR
Žene, ja mislim da je ovo prevara...
pročačkajte malo po netu, nemoguće je da Mars izgleda tako velik kao mesec ako ga gledamo bez nekih dvogleda / teleskopa itd.

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
28.8.2009 22:25:41   
Anoniman
guppy je party breaker! user posted image

Moram da idem zene.

Ljubim vas!

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
28.8.2009 22:26:35   
guppy RR
Pošalji mi SMS ako se to desi... user posted image ja ne verujem i odoh da spavam!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
28.8.2009 22:30:13   
Lu
Neću ja to dočekati,de ga Guppy malo poguraj iz Slo,ustvari odakle dolazi s koje straneuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
28.8.2009 22:31:02   
guppy RR

Nešto me sa godinama prolazi romantika
više mi znači moj topli krevet od dva meseca na nebu user posted image

al časna reč - ne verujem u taj fenomen

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
28.8.2009 23:01:24   
Jeca*
Drage moje, mars ste trebale gledati prethodne noci. 28 avgust u 00:30. To je bilo sinoc! I naravno da i ja ne mislim da se video jer sam procitala gomilu clanaka i analiza na netu o tome ( a i gvirnula u nebo user posted image ). Tj, i ako se video bio je poput obicne zvezde sto nase oko ne moze da razlikuje osim ako ne znate gde tacno da gledate.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Idemo na Mars, idemo na Mars!
28.8.2009 23:05:05   
Buba76
Hvala Jeco. Tasha bi nas drzala budne dok ne popadamo. A jos ne bi nista ni videle?!user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here