|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Indirektni Coombsov test
2.3.2012 14:58:20   
ivanarepova
cao sinoc sam imala spontani pobacaj u 4 sedmici trudnoce
jutros sam isla dati krv na testiranje KRVNA GRUPA MI JE A POZITIVNA !AL JOS NEZNAM STA ZNACI Indirektni Coombsov test - NEGATIVAN! DA LI MOZE NEKO DA POJASNI? ..... user posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Indirektni Coombsov test
2.3.2012 15:52:56   
Anoniman
ako ti je rh pozitivan, ne znam sto te salju na coombs. taj test se radi da se utvrde antitela koja mogu da nastete embrionu kad je otac pozitivan a majka negativna. i u tom slucaju  indirektni coombs treba da je negativan.

(odgovor članu ivanarepova)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Indirektni Coombsov test
2.3.2012 16:05:48   
ivanarepova
eh kad bi mogla znati ovde za njihovu medecinu u italiji .... NEZNAM JJA SAM DALA KRV I TAKO PISE U NALAZIMA Indirektni Coombsov test NEGATIVAN ... veceras ce mi objasniti jasnije .... user posted image ginekologinja kod koje sam bila sinoc u hitnoj ... MENE ZANIMA DAL CE MI DAT IKE TABLETICE DA SE OPORAVIM MALO ....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Indirektni Coombsov test
2.3.2012 16:11:55   
ivanarepova
http://perpetuum-lab.com.hr/forum/page/medicinski_eponimi/_/c-d/coombsov-test-r107 ... NESTO SAM NASLA SAD DAL JE TO TO....

(odgovor članu ivanarepova)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Indirektni Coombsov test
2.3.2012 16:18:58   
Anoniman
indirektni coombs je to sto sam ti rekla, i ja sam ga radila u trudnoci. ne znam na kakve tabletice mislis, obicno se daje antibiotik.

(odgovor članu ivanarepova)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Indirektni Coombsov test
2.3.2012 16:21:49   
ivanarepova
morat cu vidjeti veceras ... MOZDA MI TREBA NEKIH VITAMINA I NESTO DA SE STO PRE OPORAVIM I PROCISTIM DA BUDEM SPREMNA ZA DRUGU TRUDNOCU ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Indirektni Coombsov test
2.3.2012 16:24:02   
Anoniman
mislim da nema potrebe ako nemas nekih zdravstveni problema. i ja sam imala spontani (pa reviziju) u 10.  nedelji, dobila sam antibiotik i rhogam jer sam Rh negativna. pila sam samo folnu kiselinu kao pripremu i sledeca trudnoca mi je bila za pozeleti.

(odgovor članu ivanarepova)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Indirektni Coombsov test
2.3.2012 17:02:29   
ivanarepova
al ja sam imala spontani pre 2.god. jedan u 6 nedelji pa sad ovaj u 4 nedelji.... bojim se

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Indirektni Coombsov test
17.3.2017 21:17:08   
tamara837
Meni je dr neki dan dala da uradim ovaj test..ja i suprug smo kontra krvne grupe ja sam A negativn.Do sada sam dva puta radila kontrolu rh antitela koja nisu nadjena...Dal je ovaj test isto to ili ?

(odgovor članu ivanarepova)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Koliko carskih rezova možete imati i kolik...
Svaka žena je drugačija. Neke se oporavljaju na sličan način nakon svakog carskog reza, dok drugim ženama treba više vre...
Sve što treba da znate o gestacionom dijab...
Gestacioni dijabetes je privremeni oblik dijabetesa koji se može javiti u trudnoći. To je stanje koje nastaje kada zbog ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here