|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Interaktivne školske table
9.12.2015 15:43:59   
Ivanka 75
Poštovane koleginice,
Planiramo u školi da kupimo interaktivnu tablu, tj onaj dodatak što ide na belu tablu.
Interesuje me kakva iskustva imate sa interaktivnim tablama i koju marku biste nam preporučili.

Hvala user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Interaktivne školske table
9.12.2015 15:54:01   
Maraj
Ivanka mi imamo u skoli jednu. Onda naravno stoji u biblioteci. Pa kad neko hoce da je koristi premesta cas u biblioteku.
Lepo je imati je. Pruza izvanredne mogućnosti nastavnicima koji "barataju sa internetom"
Nastava je mnogo ociglednija.
ne znam koje je marke. Nama je Telekom darovao

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Interaktivne školske table
9.12.2015 16:11:59   
Ivanka 75
Maraj, ajde molim te vidi koje je marke pa da izgooglamo.
Ne mozemo da se odlucimo koju da uzmeno.
Ja sam nekad radila sa jednomint tablom ali niko nije bio zadovoljan, a ne secam se koje je marke bila.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Interaktivne školske table
10.12.2015 10:45:49   
Modessty
Vidim da ih ima u win win. Mi to nemamo na faksu jer je skupo.
jesi videla ove - iBoard IB88WR

a ima i ovo http://www.fbsoft.rs/proizvod.php?cid=79&id=28254

< Poruku je uredio Modessty RR -- 10.12.2015 10:52:36 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Interaktivne školske table
10.12.2015 11:01:27   
tekilica
Mi smo ih imali na faksu, ali je, bar sa nasom klasom, samo jednom upotrebljena. Ne umemo ni da koristimo ono sto nam je na raspolaganju.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Interaktivne školske table
10.12.2015 15:35:21   
Maraj
Ivanka ja sam sad na porodiljskom pa ne mogu da proverim koje je marke. Al mislim da je to tabla ko tabla...bitan je taj program koji se instalira u kompijuter , koji ti koristis onda na pametnoj tabli. Videcu prvom prilikom kad budem isla do skole koje je marke

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Interaktivne školske table
10.12.2015 15:38:49   
Maraj

IZVORNA PORUKA: tekilica

Mi smo ih imali na faksu, ali je, bar sa nasom klasom, samo jednom upotrebljena. Ne umemo ni da koristimo ono sto nam je na raspolaganju.


E to je zato sto imas ljudi koji jednostavno ne zele da se nadogradjuju tj ne zele kontakt sa tehnologijom vec se drze stare skole-papir , olovka , tabla i to je to. A to sto je deci ociglednije i zanimljivije da prate nastavu koju im pruza tehnika to njih ne zanima.

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Interaktivne školske table
10.12.2015 16:25:55   
Ivanka 75
Dugovala nam jedna firma za kurseve jis od prisle godine, nista nisu platili, sad ih tuzili pa uplaceno pre neki dan, i sad, u sta da se ulozi novac, u pametnu tablu.
Mi imamo dosta tih multi romova za interaktivne table, koristimo ih na kompjuteru ali to nije to.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here