|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izolacija
19.3.2020 15:29:08   
nata11
Da rasteretimo malo temu Korona.



Kako provodite vreme u izolaciji. Ja i I (9m) smo vec 6 dana kod kuće (dvoristu) i vec krece anksioznost kod mene kao i nervoza kod nje. 
Razmisljam da li je mozda provozati samo. Nekako mi i to nema smisla rizikovati kada smo ovoliko dana izolovane. Opet tim autom mm ide do grada pa i nije bas sterilna sredina. 

Evo ideje za mame cija su decica malo veca:
Klik

Dajte ideje za  zanimaciju beba. Predlog za film / seriju (komedije i drame iskljucivo). 
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izolacija
19.3.2020 15:35:25   
pari
Ako imate dvorište, to je super...budite što više napolju...

Možda i da odete negde napolje gde nema ljudi, posle se dobro operete kad se vratite...
Ja sam im oboma uzela trotinete pa planiram da idemo tamo gde nema ljudi da barem malo vozaju...Nemamo ni terasu u stanu.
Lego je dobra zanimacija. Plastelin isto.Kuvanje tj.pravljenje nekih keksića.Slušanje muzike i igranje uz istu.Radimo vežbe skoro svaki dan...ima na yt vežbe za decu, malo to, malo im ja dajem neke vežbe da rade.Sa starijima pisanje, bojenje, neki zadaci zabavni...
Poslaću i neke linkove koje smo dobili od vrtića...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izolacija
19.3.2020 15:40:49   
Ivanka 75
Ivka za sad zaokuoljena skolom, ja olaniram online nastavu, mm ne radi pa se malo dosadjuje 😊


Od sutra ce da premesta drva iza kuce jer stizu nova. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izolacija
19.3.2020 15:42:03   
flamingos
Da,Pari,dvorište je zakon.Ovako u stanu da poludiš.Ali,to nam je,što nam he.Izdržaćemo.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izolacija
19.3.2020 15:42:16   
pari

Zvechkalica muzičke radionice

 http://zvechkalica.com/online/

POKLON PASSWORD  za sve video aktivnosti u okviru teme "Vozila" je: brmbrm
Takođe, besplatno šalju i tekstove pesmica uz linkove za slušanje u mp3 formatima na mejl (ukoliko već niste dobili), ali je neophodno da svako zasebno pošalje upit na adresu: zvechkalica@gmail.com .





_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izolacija
19.3.2020 15:42:37   
jess021
Nato, jeste li u kuci? Dvoriste je u ovoj situaciji spas. Opet ponavljam, razmisljamo da iznajmimo negde kucu na selu. Ovo u stanu ce biti pravi podvig.


Mi crtamo na terasi, lakiramo nokte, deca oblace moje haljine...nervira me sto nekad vucem na njih, a samo zbog moje nervoze, jer nisam bas flegma inace a ne sad u ovoj situaciji. 😕

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izolacija
19.3.2020 15:51:09   
milicicak
Mi smo u stanu, nemamo terasu. Ja sama sa njih dvoje, pokusavam da radim, ispratim skolu, animiram...
Uglavnom ujutru odgledamo svi zajedno T skolski program. Pa odradimo cas fizickog. Pa rasturimo igracke po sobi. Pa malo pesmice na yt. Pa uzinamo, pokupimo igracke, V spava, T radi domaci, ja ne znam gde cu pre...Onda rucamo pa imamo cas ruke u testu... Negde usput ja poludim jedno 17 puta u sebi...
Sa T je super, problem je V zabavit on je sad u onoj rusilackoj fazi, sve sto mini buba pocne razvali.Nasa dnevna soba trenutno :)

user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izolacija
19.3.2020 15:57:35   
vonavoj
Ja sam za divno cudo jos uvek mirna,pa ne vicem na decu,ali cu zato mm da zadavim..

T oko skole,za sad sama radi,danas je bila i vaspitacica J...sredimo sobu,pa mogu da igraju segu,mm im juce kupio😂Vozile su rolere ispred kuce..nema ljudi okolo.A i kod nae je M rusilac,haha.Lakse je kad je vise dece,za njihovu zanimaciju😂😂ne moram non stop da ih animiram..jedino kad se posvadjaju. Jadni vi po stanovima..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izolacija
19.3.2020 15:59:27   
vonavoj
Jess,ti ne radis?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izolacija
19.3.2020 16:06:51   
Ana RR
Mili, nismo videli novu garnituru user posted image

Kod nas je za sada ok. Ja od 9 počinjem da radim, Marko pusti tv i odgleda nastavu, za to vreme učiteljica pošalje šta treba da rade pa samo nastavi sa tim. Zatim malo gleda crtani pa izađe u dvorište. Jutros ga je mučio stomak, nadam se da se neće razboleti od mene :/ ali bio je napolju sa mm, spremali roštilj, ručali...

Predveče odgledamo nešto na kodiju, malo se igramo (na slovo na slovo, kaladont, čoveče ne ljuti se...), ako smo u nekom poslu onda on uključi desktop i pušta tutoriale za program Maya pa gleda i isprobava user posted image . Posle kupanje i spavanjac.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izolacija
19.3.2020 16:09:11   
nata11
Ko je declutter tip ima fenomenalne grupe na FB sa nedeljnim izazovima.  Home organization and bowl full of lemon.


Da nismo u procesu dovlacenja 60 igracaka dnevno to bih krenula 🤣

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izolacija
19.3.2020 16:14:51   
princezica1
Pari divna ti je ova zveckalica. Ima za devojcice lepih programa za oblacenje lutkica.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izolacija
19.3.2020 16:26:19   
degu


IZVORNA PORUKA: jess021

Nato, jeste li u kuci? Dvoriste je u ovoj situaciji spas. Opet ponavljam, razmisljamo da iznajmimo negde kucu na selu. Ovo u stanu ce biti pravi podvig.


Mi crtamo na terasi, lakiramo nokte, deca oblace moje haljine...nervira me sto nekad vucem na njih, a samo zbog moje nervoze, jer nisam bas flegma inace a ne sad u ovoj situaciji. 😕


I ja sam Jess nervozna i zao mi je kad se izvicem na njih a sve zbog moje nervoze.Mi imamo dvoriste i proset_amo malo po ulici, to je spas, da oni ne oset_e puno. Ovih dana dok se smirimo malo pocecemo bastu  i dvoriste da sredjujemo i bice nam svima lakse. Ja se inace grozno osecam, strah, tuga, bes, svasta se u meni lomi, na ovu moju stitnu zlezdu, ovaj stres mi jako tesko pada. Srce mi preskace bas cesto, nece me ubiti korona, nego panika 😄 

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izolacija
19.3.2020 16:30:08   
flamingos
Degu,apsolutno te razumem.Sve nas stiže-nervoza,strah,panika,tuga.Jutros gledam kako obamire grad,tužno😢Čuvajte se svi❤


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izolacija
19.3.2020 18:00:56   
jess021
Von, ja ne radim od kraja februara, nevezano za Koronu. Jedna poprilično ruzna prica, ali nisam se mnogo potresla. Imala sam druge planove, ali sacekace malo zbog svega ovoga.


Ja sad isla u prodavnicu, u kaficima ima ljudi, kod frizera, dece na igrlalistu.... 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izolacija
19.3.2020 18:07:21   
vonavoj
Auu,jess.nisam znala..

Pravim decu mafine i americke palacinke,ala cemo da se udebljamo..samo neka ruckaju😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izolacija
19.3.2020 18:10:13   
jess021
Ne znam kakva je kod vas situacija sa kvascom, ali u Ns je ravno grumenu zlata. Ja preko veze nasla 6 kocki. Evo mm zamesio pizzu



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izolacija
19.3.2020 18:27:20   
dunja RR
Meni tetka danas poslala maske i kvasac, ima zalihe u zamrzivaču, nevezano za koronu. Ujna mi poslala sa sela neke salate, paprike, paradajza, mlevene, u tegli, preko tetke, sokove, džemove, pa usput tetka ubacila i maske i kvasac. A danas negde pročitah da malo praška za pecivo, kisela voda imaju isti efekat kao kvasac, Isto i jogurt. Ja uglavnom ne koristom kvaasc za peciva, samo Pzp i kiselu, standardno.


Ja bila sada da kupim M sandale, prekoputa u Markosu, šta ako mi prohoda sada, neću imati da joj obujem nešto, nemamo ništa od obuće. Uzeh neke na akciji, prošlogodišnje, malko veće, da ima za leto.

Šta bi sada, nije uvedena totalna izolacija? nisam sve čula šta priča, samo trentno ovo sada čujem, sad sam ušla.

< Poruku je uredio dunja RR -- 19.3.2020 18:30:16 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izolacija
19.3.2020 18:30:17   
Sanjica26 RR
Pari ne radi ti link.

Kod nas je situacija ovakva: Ujutru brzinski spremam dorucak, inhaliram Sofi. Onda njih dvoruckuju i sprema se T za nastavu. Posle toga ceka instrukcije od uciteljice. Danas je imala engleski. Danas smo isli do sumice. Posle rucak, pa su izasle u dvoriste. Onda im se prikljucila komsinica, pa smo njena mama i ja ipak smatrale da to nije dobro. Sada T vezba violoncelo sa nastavnicom, kasnije ima cas engleskog sa privatnom skolicom.
Da ne pricam sta ja radim u medjuvremenu. Non stop se sa racunarom druzim. Stizu mailovi, poruke na viberu zvrce. Celodnevna aktivnost za sve nas. Tako da mi je ona suma dobro dosla. Mm radi po ceo dan u kancelariji. Sad ce od kuce da radi.

Nasla sam hvala Bogu dosta suvog kvasca. Uzeli smo jos jedan paket brasna. Imam i u zamrzivacu kvasac. Domace imamo od mm-ovih. Ako nista drugo nema barem cemo da imamo kupus, med, krompir. Sad ce i druge povrckice.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 19.3.2020 18:33:04 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Izolacija
19.3.2020 19:15:36   
princezica1
Vise ni ne jurim kvasac, imam dovoljno praska za pecivo. Predlog zabave za decu: sutra ce Pan teatar na svom youtube kanalu objavljivati Dositejeve basne.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Izolacija
19.3.2020 19:17:25   
vonavoj
Ja koristim prasak za pecivo,imam 2 kesice suvog kvasca..

Dunja,nema jos zabrane kretanja..ali rastojanje 1.5m..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Izolacija
19.3.2020 19:42:34   
mama Jo
Mi smo, za sada, kod mojih na selu. Na dnevnom nivou ni ne osetim izolaciju jer ovde tako inace provodimo vreme, jos sad lepi dani pa milina - kantice, lopatice i pesak nikada nece dosaditi, sad smo jos dovukli sva moguca vozila, danas smo i trampolinu izneli, cele zime je nisu videli pa su se bas obradovale. Ponela sam i rolere da vidim kako J reaguje, ali jos nismo stigli da ih obujemo.
Deca ni ne osete, kazem, iako sam ja sva u nekom grcu iskreno, ali trudim se da budem ok.
Mm ce doci za vikend, vecamo da li da idemo za grad, ali ja sve nesto naginjem da ostanemo i sl.ned., mada su najavili zahladjenje.
Mm kaze isto, preko dana napolju i dece ljudi. Plasim se samo da ne zatvore skroz kretanje, ali valjda ce najaviti pa da imamo vremena da on dodje po nas.
Kontam, kad posle 2 nedelje odemo u NS, pozelece se svih igracaka, aktiviracemo terase i da ovo sto lakse prebrodimo.

Nasla sam i ja neke zanimljivisti pa cu postaviti.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Izolacija
19.3.2020 19:53:02   
jess021
Mama Jo, ako vam je opcija da ostanete svo vreme kod tvojih ja bih tako uradila sigurno. Igracke ce im biti zanimljive dan ili dva, a pitanje je da li cete moci opet doci.


Ja se ne bih vracala za Ns da sam na tvom mestu. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Izolacija
19.3.2020 20:05:05   
vonavoj
Mama jo,ja na tvom mestu ne bi isla kuci..i ovako kazem da tm mora da radi,nece moci od vas..a laksw ti je kod tvojih i na selu.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Izolacija
19.3.2020 20:09:59   
flamingos
Nabavila sam i suvi kvasac,a i prašak za pecivo.Šta da radimo,takva je situacija.Zamesih za neke posne uštipke,ali sa svežim kvascem,imala sam,pa da utrošim,sutra postim i to će mi biti ručak.Testo treba da prenoći i sutra samo pržim.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here