|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izostala menga, test negativan
24.1.2009 15:34:51   
Rebecca86
Pomozite mi cure, treba mi savet.

Trebala sam dobiti 15.01 ali mi je izostala.

Imam belo pranje, spava mi se, naduvan stomak, bolne grudi.

Test sam jutros radila i bio je negativan. U utorak planiram ici ginicu, a dokle molim za vas savet ili misljenje.

Hvala.

_____________________________

Dok stignes na red, promene se pravila.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izostala menga, test negativan
24.1.2009 15:39:28   
Anoniman
Možda ti još nije dovoljno visok nivo beta Hcg-a pa test ne čita trudnoću. user posted image
Ili test nije bio ok? user posted image

(odgovor članu Rebecca86)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izostala menga, test negativan
24.1.2009 15:43:23   
Rebecca86
Uzela sam BabyRapid taj je sigurno dobar. Postajem polako zabrinuta.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izostala menga, test negativan
24.1.2009 15:43:44   
Lu
Uradi još koji testuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izostala menga, test negativan
24.1.2009 15:48:07   
Anoniman
Ma ne mislim da nije marka testa dobra, nego da se tom konkretnom primerku možda nešto desilo. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izostala menga, test negativan
24.1.2009 15:51:24   
Rebecca86
Ne user posted image ne verujem

_____________________________

Dok stignes na red, promene se pravila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izostala menga, test negativan
24.1.2009 15:54:29   
Anoniman
Pa ne znam stvarno. Simptomi jesu trudnički.

(odgovor članu Rebecca86)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izostala menga, test negativan
24.1.2009 16:49:22   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha

Možda ti još nije dovoljno visok nivo beta Hcg-a pa test ne čita trudnoću. user posted image  



I ja ovo mislim. Ja sam isto tako radila test sa 5 dana razlike (a u međuvremenu nisam imala odnose) i tek sledeći je pokazao trudnoću. Možda je bilo rano za test. A sa druge strane, možda si se prehladila ili sl, premda simptomi koje opisuješ zaista jesu simptomi rane trudnoće

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izostala menga, test negativan
24.1.2009 22:30:41   
maša
I MENI JE TEST BIO NEG I DOBILA SAM MENSTRUACIJU(DODUŠE MALO SA ZAKAŠNJENJEM I MNOGO OSKUDNIJU) PA SE IPAK ISPOSTAVILO DA SAM TRUDNA.DR ĆE SIGURNO RAZREŠITI DILEMU.

(odgovor članu Rebecca86)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izostala menga, test negativan
27.1.2009 21:16:45   
Rebecca86
Evo mene, konacno sa rezultatima.

Ovako, isla sam na UZ i kaze da je se nista ne vidi u materici. Postoje 3 objasnjenja:
1. plod mozda jos nije stigao u matericu i negde je jos uvek u jajovodu, sto objasnjava negativne testove
2. da nisam trudna, da cu dobiti i da se ciklus pomerio
3. posto mi u toku 11 godina otkako imam mengu ni jednom nije izostala - za sve postoji prvi put. Ako ne dodje za 2 nedelje, a nije nista ni pod 1. i 2. onda cu ici na pokretanje menstruacije.

Prijateljica koja mi studira na medicini mi je jednostavno rekla, kada se bude ugnezdio plod u matericu, velika mogucnost je da dodje do blagog krvarenja.
Uvece, pre 3 sata sam zapazila roze flekice na gacicama. Imala sam par kapljica krvi i nista. Stalo. Ali to ne znaci jos da nece redovno krenuti. Inace, stomak me ne boli kao da sam dobila. Nemam ni B od bolova.

Dakle, uskoro cu saznati da li sam trudna.
Ako stane - onda jesam.
Ako nestane - nikom nista.

_____________________________

Dok stignes na red, promene se pravila.

(odgovor članu maša)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izostala menga, test negativan
27.1.2009 22:11:19   
BINCE
silno zelimo da cujemo lijepe vijesti...al,neznam kako dokt,nije mogla nista da vidi,ni meni nista nije mogla da vidi na pregledu,bila sam manje od 4 sedmice trudna,al mi je vidjela po jajnicima,,,,kao vidi se zuto tijelo koje je samo tj.tu se jajasce oplodilo i sada putuje prema maternici,,,znaci morala je da vidi na jajnicima da li si trudna il ne....JAVLJAJ NAM STA SE DESAVA....

(odgovor članu Rebecca86)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izostala menga, test negativan
27.1.2009 22:14:35   
BINCE
A, bas ti puno kasni menst. A test bi pokazao poz. i dan posle menst. Stvarno neznam sta je...ako nisu ciste na jajnicima,,,nije trudnoca,.,,,neznam sta bi moglo biti...a sto se tice simptoma ne mora znaciti da su ti to simptomi trudnocemjer su takvi simptomi i menstruacije...ovo ti govorim iz iskustva jer nebi volela da se sada ponadas i da umislis da si trudna pa da dobijes.....Zelimo ti sve najbolje i ubrzo jednu user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 19.2.2009 11:49:27 >

(odgovor članu BINCE)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izostala menga, test negativan
28.1.2009 19:54:40   
Rebecca86
Stigla je menga

Kako bi rekli na Lotu - vise srece drugi put

_____________________________

Dok stignes na red, promene se pravila.

(odgovor članu Rebecca86)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izostala menga, test negativan
16.2.2009 22:02:46   
Jacaca
Test je potpuno siguran dan pre ocekivane menstruacije i ne gresi.

(odgovor članu Rebecca86)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izostala menga, test negativan
16.2.2009 22:14:20   
lucia
JACKAAAAA!!!!!! gde da te nadjem? ja test necu ni raditi jer ni ovulacije nije bilo

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izostala menga, test negativan
19.2.2009 11:43:38   
Jacaca
Ana zeno!!!!!!!!! pa sada sam pogledala tvoj ticker, pa nema teorije da ti test na mokracu pokaze pozitivno 6 dana pred Muser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pozurila si jako, pa i za betu je danas rano, mozda sutra tek beta pocinje da rasteuser posted image  znaci krv! A u mokraci tek kasnije az 5 dana. Smiri se zeno, imas ti jos ohohoj vremena, nista nije izgubljeno.user posted image user posted image user posted image user posted image  kolika ti je temperatura?

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izostala menga, test negativan
19.2.2009 11:45:30   
Jacaca
Ma sta pricasuser posted image  Sta bre nije bilo rekla sam ti da ce puci i pukao je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To znaci da se ovulacija desilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izostala menga, test negativan
15.3.2009 12:45:07   
Zoka81
Imam isti problem, vec 2 nedelje mi kasni, test negativan, doktor kaze nije trudnoca u pitanju a mene jajnici i sada bolu ali ne kao zadnje 2 nedelje, Doktor kaze da izgleda necu ni dobiti al zasto ne zna nego ako ne dobijem za 2-3 nedelje onda moramo na vestacki put da izazovemo menstruaciju. Mene je toga malo strah jer ne znam sta se tu radi pa se bojim da ne poremetimo jos vise nesto.....

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izostala menga, test negativan
15.3.2009 12:49:21   
Tara
Jel si se prehladila???
Jel ti je dr rekao nesto sem da nije trudnoca...?
Nisam te dobro razumela.


(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Izostala menga, test negativan
15.3.2009 13:00:49   
mihi


Uradi beta HCG iz krvi i znaćeš da li si trudna.

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 20
   Treba mi pomoc
14.4.2009 0:49:07   
_anima
Ovako, imam neku upalu grlica i ulaza u vaginu koji me jako pece... Nije tipicno biejlo pranje jer ono je cini mi se bezbolno... Mene jako pece i bole me gacice...
Jako sam pazljiva sto se tice urednosti i ne dopustam tako lako partneru odnos ako sve nije higijenski. S obzirom da smo oboje studenti imamo odnos s kondomom, i posljednji put kada smo imali odnos, koristili smo neke "lijeve" kondome i nakon toga mi se pojavilo sve ovo.....
Inace koristimo Durex Classic....
Ne mijenjamo partnere...
Narucila sam se kod ginekologa u petak i sada dok docekam petak umrijecu... Kupila sam neke vaginalete od Kantarionovog ulja i smiruju mi upalu, al se bojim posto mi se bukvalno ljušti vagina u vidu bijelih komadica...

Ima li neko jos neki narodni lijek da docekam taj petak?

Da dodam kondomi su bili nepoznate marke i nije im bio istekao rok...

Mnogo sam uplasena...

Mozda sam fulila temu al nisam nasla kutak u kojem bih mogla postaviti ovo pitanje...

HVALA puno....


(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Treba mi pomoc
14.4.2009 1:00:45   
Verus
anima, jedino sto mogu pomisliti jeste neka alergijska reakcija na te kondome...ili nesto poput kontaktnog dermatitisa.  Mislim da mozes pitati u apoteci da li imaju jos nesto za upale, hipermangan mozda za ispiranje?  Ne bih ti znala reci.  Nemoj nositi gacice i nosi neku siroku pamucnu trenericu, tako ce imati "vazduha" i bice ti lakse nego da ti se nesto "dere" dole o to iziritirano mesto.  Jesu durex kondomi bili sa latexom ili bez?  Ako su bez, a ovi su imali moguce da si alergicna na latex...

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Treba mi pomoc
14.4.2009 1:06:18   
_anima
Hvala, mislim da su ovi klasicni Dureksovi izradjeni od lateksa...

Uzasan je prizor... Bukvalno mi se raspada sve....

mama mi kaze da je to normalno za upalu, al to mi je prvi put da dozivim neki horor medju nogma....

U svakom slucaju puno hvala....

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Treba mi pomoc
14.4.2009 1:08:39   
Verus
svejedno, moglo je biti nesto drugo u tim kondomima sto ti je zasmetalo.  Kontakti dermatitis se rascisti i poboljska kad se ukloni izvor iritacije - sto su tebi bili kondomi.  Vidi sa mamom ili u apoteci sta bi bilo jos OK da stavis..mast od nevena je FENOMENALNA  za bilo kakve probleme sa kozom/sluzokozom, probaj i to.  I spavaj i bez gaca!  Izdrzi do sutra pa kod dr.!  Srecno, javi nam kako je proslo!

(odgovor članu _anima)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Izostala menga, test negativan
14.4.2009 1:12:18   
Verus
anima, opet citam tvoj post-jesi li ikada pre imala gljivicnu infekciju dole?  Da li te to sve jako pece i svrbi?  Sad kad sam procitala "bele komadice" mislim da je to u pitanju.  Kandida normalno zivi u vagini, a ako se promeni pH vrednost vagine (iz kisele u baznu) gljivica se premnozi i to se desi.  Imala sam je puuno puta pa znam.  Probaj da kupis Kanisten (mislim da se tako zove) mast, ili vaginalete i to nanosi po uputstvu.  Ako ti ovo ne pomogne, onda idi do dr.  Pij puno jogurta, sa probiotskim kulturama.=nemoj se smejati, ali ako imas probiotski ili neki jogiurt sada u kuci, cak i iz frizidera, nanesi rukom jogurt dole-pomoci ce ti jako ako je to u pitanju user posted image

< Poruku je uredio Lenka RR -- 14.4.2009 1:38:17 >

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here