|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izrada fotografija
12.3.2013 20:00:34   
Dada81
Meni je 90% fotografija, sto od svadbe, sto od deteta: na cd-u ili jos uvek na (u)kompjuteru.U poslednjih gotovo godinu dana ni jednu fotografiju nisam izradila,sem skoro evo za NG sa Deda mrazom,i to nam drugi izradili user posted image
Kazu da svakih godinu ili dve,ako su fotografije bile ne cd-u,treba preneti ponovo na komp.,pa na novi cd..istrosi se.
Po meni je mnogo lepse izraditi fotografiju i pre je tako pogledam i lepse ''dozivim'' nego sa cd-a..

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 20:19:14   
Dada81
A,evo imam ih i na telefonu,nisu stigle ni do kompa.,a kamoli da se izradeuser posted image


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 20:22:48   
jovicaa
mi smo izradili 100 slika kada je aleks imao oko godinu dana.... i planiramo da izradimo jos, ali i to je posao, treba sesti pa probirati... pa napraviti folder.. a jos nisam stavila u album ni tih prvih sto

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 20:25:05   
Dada81
E,Jovice,to mi je superuser posted image Meni sve to zahteva vreme,ali mislim da vrediuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 20:28:47   
minnica
Ja volim da izradim slike koje su mi drage i da mogu da prelistam albume kad poželim.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 20:29:37   
lesica
Ja sam počela da jednom u tri meseca tj. kada ima neka akcija u online foto radnji, naručujem fotke,to se uglavnom svede na 200-300 fotki


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 20:37:29   
nela79
I ja obozavam da imam prave fotografije, pa ih stavim album i pregledam. :) I isto kao i Lesica, nadjem neku ponudu na nekom od sajtova sa kuponima i 50 slika dobijes za otprilike 350-400 din. Meni je to super. Radili smo ih tako nekoliko puta i bila sam zadovoljna

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 20:54:54   
Dada81
Lesice, Nela user posted image Stvarno to treba poceti praktikovati..Kao da mi se ''gube''vazne niti..momenti,ne znam. Ovde kod mene nema tih akcija,a to je dobar savet,reci cu kumi da se raspita,pa pravac Bgduser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 21:05:00   
caca81
Uvek izradimo nekoliko fotografija za album sa nekog događaja. A slike na CD-u imam od 2003. godine i nisu se izbrisale...iste su kao i uvek.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 21:10:18   
dunja RR
Ja isto nisam izradila godinama fotke, a trebala bi

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 21:10:36   
minna
Mi bas danas uradili 200 fotografija, to mi je bio Uzi izbor.
I bas Sam razmisljala kako je ranije bilo zanimljivo kad odneses da ti urade fotke a ne znas kakve su, a danas Mozes da slikas sto puta dok dobro ne ispadneuser posted image

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 21:11:22   
Dada81
Meni kad se David dohvati cd-aa ,nemaju nikakve sanseuser posted image Sakrivam ih po celoj kuci,jer mi je nisko na polici drzac(dosao tako ugradjen) skoro mu jedva nadjoh crtani od silnog sakrivanja.
Ali,dobro je znati da mogu ipak duze opstati na cd-uuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 21:13:28   
Dada81

IZVORNA PORUKA: minna

Mi bas danas uradili 200 fotografija, to mi je bio Uzi izbor.
I bas Sam razmisljala kako je ranije bilo zanimljivo kad odneses da ti urade fotke a ne znas kakve su, a danas Mozes da slikas sto puta dok dobro ne ispadneuser posted image


user posted image Da,jedva cekas otici u foto radnju..secam se tog uzbudjenja,ni ne izadjes na vrata,sve si slike do'vatio iz one folije.sad sve planski

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Izrada fotografija
12.3.2013 21:14:59   
MaraMina
ja sam izradila jedan deo od Mininog rodjenja do 1. rodjendana sada nastavljam da biram od prvog do drugog rodjendana,Obozavam da sednem i da listam album to mi budi lepe uspomene user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Izrada fotografija
29.3.2013 0:02:07   
Skockica
Pre nego sto se Vasilije rodio ne pamtim kad sam radila slike.Zapravo pre nekoliko godina kad jos nisam imala digitalni.To je steta jer su mi neke slike nestale kad se komp pokvario kao sto su slike iz Vrnjacke banje gde sam sa muzem bila na prvoj godisnjici.
Zato sad da ne bih napravila istu gresku izradila sam pedeset_ak fotki za ova dva meseca od porodjaja i nastavicu to da praktikujem. A nekako i volim kad su u albumu pa prelistavam, nekako mi imaju dusu.

< Poruku je uredio Skockica -- 29.3.2013 0:03:17 >


_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu MaraMina)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Izrada fotografija
10.6.2013 21:47:27   
Maraj
u zadnje 4-5 godine mislim da nismo ni jednu sliku razvili sve su na cd-u

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Izrada fotografija
10.6.2013 21:50:15   
Anck Su Nmaun
Razvila sam bas pre neki dan dve njihove slike za ram u dnevnoj sobi. I tako ponekad baki i deki...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Izrada fotografija
10.6.2013 21:51:56   
madre
izradjujem slike dva puta godisnje, cekam da se nakupi, pa onda biiiram... a kada dodje taj momenat za biranje sva se unervozim, sve su mi lepe, ne mogu da se odlucimuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 10.6.2013 21:52:25 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Izrada fotografija
10.6.2013 21:52:40   
pandina
Poslednje sto smo izradili su fotografije sa krstenja. Tata mi je fotograf i volim fotografiju u ruci, mnogo vise nego na ekranu.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here