|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 14:51:18   
Anoniman
da vam se svima puno zahvalim na čestitkama .... pravo sam se sjeuser posted image kad sam vidjela temu Žurka za Anu i mene

hvala Vam svima .... super ste .... postali ste mi poput narkotika .... i zato cu da vam poklonim torte da se počastite

user posted image

user posted image

divno ste drustvo i drago mi je sto imam Vas

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 14:52:30   
Modessty
što su leeepeee torte!!!!user posted image
jel ima neka dijetalna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 14:53:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

jel ima neka dijetalna user posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 14:53:28   
Anoniman
ima ...ova prva ... pa negdje na njoj ima i za nas koji smo na dijeti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 14:55:42   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma ja ću samo ukrase da pojedem. user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 14:56:05   
Ana RR
Lenka user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:17:23   
bebać
Kakav je ovo Vučko,gdje Lenkauser posted image user posted image user posted image user posted image šta se dešava,ništa ja iugleda nisam upućenauser posted image kod mene se sve poremetilo

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:18:24   
Ana RR
Vučko je ustvari Lenka, koja je greškom obrisala svoj stari profil user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:19:03   
bebać
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Vučko

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:21:21   
Anoniman
e moja bebać ... pa odakle i ko moze biti vučko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:22:55   
bebać
user posted image user posted image user posted image user posted image Vučko,nisam danas povezana sa mozgom nikakouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:25:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...nisam vala ni ja čim mi se ove gluposti desavaju

znam samo da veceras putujemo negdje ...nazvao me mm i niti mi kaze gdje ni sta user posted image

valjda iznenadjenje a zna da mrzim iznenadjenja

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:26:39   
Verus
vucko nas, volimo te mi kako god da okrenes!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:27:23   
Verus
lenka jel tebi rodjus?? nis' ne znam ne stizem u moju dragu rr tako cestouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:28:28   
Ana RR
Verus sutra je Lenki i meni rođos ali mi već danas počele da slavimo! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:29:10   
Anoniman
sutra mi je rodjendan 30 punih jbt.... mada ja to ne slavim godinama ...al su me cure extra iznenadile ....
i Ani 80 je isto sutra rodjendan ...njoj dodushe 29 ...ona je jos djevojcica user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:30:12   
Ana RR
Jaaaooo Vučko user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:30:49   
Verus
Pa drage moje da vam obema cestitam, ako sutra ne budem tu, puuuno zdravlja, ponajpre, pa ljubavi i srece, ostalo ce onda samo da dodjeuser posted image  i da bude puno beebaaa!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

I ja punim 30 ove godine, i isto tako kazem jbt....sve kad izustim to "trideset" ne zvuci mi kao da sam ja, ja eto, jos uvek imam 19user posted image  odlucila sam da tako ostane do kraja zivota

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:31:08   
Anoniman
da...da .... idi obriši nos i igraj se .... ti si jos mala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:32:30   
Anoniman
hvala Verus .....
i ja se nekad i ponasam kao da mi je 16.... a osjecam se kao da mi je pa jedno 20 da ne pretjeram user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:32:51   
Lu
A joj što smo danas sentimentalniuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:34:18   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne ...sad salu na stranu ... imala sam danas puno posla i kad sam napokon sjela za komp ... ugledam temu veceras zurka ...vec 4 stranice ispisane ...bas sam se sjeb.... suze mi na oci krenule

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:36:43   
Verus
daaa, bas godi biti voljen i kada neko misli na tebe, sitnice su ubedljivo najbitnije u zivotu i ono sto nas cini sretnimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:37:16   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.


znam samo da veceras putujemo negdje ...nazvao me mm i niti mi kaze gdje ni sta user posted image

valjda iznenadjenje a zna da mrzim iznenadjenja


To se zove ljubav i pažnjauser posted image user posted image user posted image
Ljubi mužića svaki danuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jedno veliko HVALA od Lenke SA
15.5.2009 15:38:09   
Anoniman
naravno Verus nije sve u parama


ima nesto i u nekretninama... zlatuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


šalim se ... život i čine sitnice

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here