|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kajanje
7.4.2010 22:42:56   
Anoniman
Malopre sam videla anketu o kajanju i pisalo je u komentaru da je to za temu, pa posto niko nije otvorio temu, evo ja cu. Da li se kajete zbog neceg?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kajanje
7.4.2010 22:54:05   
cipiripi
Zbog iznosenja "prljavog vesa na RR"..jednom prilikom user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kajanje
7.4.2010 23:00:39   
kika 80
kajem se jer nisam zadrzala svoje prezime...user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kajanje
7.4.2010 23:01:48   
Anoniman
kajem se sto jednu dobru dusu nisam upozorila na vreme da ne iznosi svoj zivot ovde...mada je i meni tek sad jasno..

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kajanje
7.4.2010 23:03:31   
diamond
IZVORNA PORUKA: cipiripi

Zbog iznosenja "prljavog vesa na RR"..jednom prilikom user posted image


gde je taj prljavi ves, da ga properem?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kajanje
7.4.2010 23:04:33   
cipiripi
sveki ga oprala , i ne kajem se user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kajanje
7.4.2010 23:06:31   
minavb
IZVORNA PORUKA: OTI

kajem se sto jednu dobru dusu nisam upozorila na vreme da ne iznosi svoj zivot ovde...mada je i meni tek sad jasno..

Me too.user posted image


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kajanje
7.4.2010 23:13:39   
magnetic
Ja mislim da slicna tema vec postoji,ali je ne mogu pronaci.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kajanje
7.4.2010 23:45:39   
Anoniman
Stvarno se kajem zbog jednog bednog postupka gde sam povredila nekog ko ne zasluzuje!
A manje bitno je sto se kajem sto sam se istrtljala na RR, kajem se sto nisam reagovala drugacije u nekim momentima, sto nisam gledala sebe samo... Meni bi bilo  lepse ovde sada!

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kajanje
7.4.2010 23:49:15   
Anoniman
Ne. Svasta ruzno, jako ruzno sam uradila, ali su mi te osobe,koje sam povredila, iskreno oprostile posle iskrenog kajanja. Sada sam drugi covek, neke stvari su ostale u proslosti, i to je to. Pomirila sam se sa tim sta sam bila, i potrudila se da postanem bolja, dobra osoba. I uspela.Ne kajem se.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kajanje
7.4.2010 23:50:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ne. Svasta ruzno, jako ruzno sam uradila, ali su mi te osobe,koje sam povredila, iskreno oprostile posle iskrenog kajanja. Sada sam drugi covek, neke stvari su ostale u proslosti, i to je to. Pomirila sam se sa tim sta sam bila, i potrudila se da postanem bolja, dobra osoba. I uspela.Ne kajem se.


to je vaznouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kajanje
8.4.2010 1:45:02   
Novosadjanka T.
Kajem...mala je rec za ono sto ja osecam. Imam troje dece i obozavam ih. Uradila sam prosle godine abortus i gorko se kajem. Svaki dan je tezak, svaki minut, sekund...A sto sam to uradila? Ubila svoje nerodjeno dete? Nisu se culi otkucaji srca u 6 nedelji. Dala sam sebi za pravo da se igram Boga. Kako sam sebi u lice pljunula. Nisam dala sansu tom malom andjelu da ozivi, nisam sacekala jos 1 nedelju. Podlegla sam uticaju okoline, mojih "najblizih". Svi su govoriliSta ce ti cetvrto?Vidis da nesto ne valja! Nije vreme, nema se... Kakva sam budala bila. Kakav monstrum. Imam 31 godinu i nikome nije jasno kako sam mogla da udjem u klimaks. Doktori kazu da je hormosnki poremecaj, slezu ramenima, cesu se po glavi, kazu da je od stresa. I to kakvog stresa. Ubila sam svoje nerodjeno dete. kajem se, svakog dana, minute, sekunde. Da mogu vristala bi, urlala... Vristi moja prazna materica, samo je ja cujem. Boli me svaki deo duse i srca, a suze teku  i teku neprestano. Najteze je kada padne noc, bojim se da zaspim, sanjam stomak, osecam mrda se... a ja uzivam.  Sanjam da sa mojih troje andjela oslukujemo bebu u stomaku, pricaju u stomak, pevaju, ja se smejem. Budjenje je bolno svakog jutra isto. Kajem, mala je to rec.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kajanje
8.4.2010 8:47:05   
Dora
Čitam šta si napisala i ne mogu da ne prokomentarišem, a ti ovo shvati krajnje dobronamerno.
Imaš troje dece i nek su ti živi i zdravi. Uživaj s njima, nemoj da te gledaju nesrećnu jer ni oni neće biti srećni. Zakopaj to u sebi, duboko, i napred! Dešavaju se i mnogo gore stvari u životu pa se mora dalje. Ovaj tvoj post mi deluje strašno, mislim, kaješ se, ali šta sad. user posted image

(odgovor članu Novosadjanka T.)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kajanje
8.4.2010 8:56:20   
jelena038
IZVORNA PORUKA: kika 80

kajem se jer nisam zadrzala svoje prezime...user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image pa to bar uvek mozes da vratis user posted image user posted image user posted image e slatko me nasmeja user posted image user posted image user posted image

ja se ne kajem, ama bas ni zbog cega. mi umetnici od tuge i ruznih stvari umemo da pravimo umetnicka dela, tako da i kad nas nasa savesna srca i duse teraju da se kajemo, mi zamasemo njima i bude nam sve oprosteno user posted image mi znamo samo za polukajanja, zbog onog perioda kada mislimo da se od nekih odvratluka ne moze napraviti ni najjadnija pesmica, ali svane dan kada i oni budu opevani... inace, krace zivimo, to je istina. mozda se neko kaje i zbog toga...


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu kika 80)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kajanje
8.4.2010 8:58:05   
Dora
Ja ne umem da se kajemuser posted image
Jel to dobro ili loše?

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kajanje
8.4.2010 9:00:59   
Trcosava
Apsolutno se ni zbog čega ne kajem!

Svaki korak koji napravim - svesna sam njega i radim ga svesno, ako pogrešim MOJA greška iz koje ću možda nešto naučiti a možda i ne.


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kajanje
8.4.2010 10:09:23   
pepino
Kajem,ali to samo znaci da sam svjesna svojih gresaka,da imam savjest i da cu se potruditi da ih nikada ne ponovim!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kajanje
8.4.2010 10:13:47   
Jeca*
Ja ću se kajati što je ova tema otvorena ako sad svi krenete medjusobno da podržavate one koji se kaju što su se nekad javno kajali na RR...


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kajanje
8.4.2010 10:14:31   
Jeca*

inače se trudim da u životu delam tako da se ne kajem nakon toga. I onda se kajanje uglavnom svede na to što sam jela kasno uveče i prekršila neku dijetu user posted image , ponekad, ili što nekome nisam rekla nešto što mislim, a bila sam u pravu ili sl. Nemam velikih kajanja u životu, srećom, a molim se Bogu da tako i ostane. Premda...život je nepredvidiv...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kajanje
8.4.2010 10:15:20   
*Alexx*
Imamo sličnu temu KLIK. Nije baš o kajanju, ali i tamo se pisalo o tome.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kajanje
8.4.2010 10:17:28   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

Apsolutno se ni zbog čega ne kajem!

Svaki korak koji napravim - svesna sam njega i radim ga svesno, ako pogrešim MOJA greška iz koje ću možda nešto naučiti a možda i ne.



potpisujem ... bas sam ovo htjela da napisem kad sam otvarala odgovor!
Bitno je da iz svake greske nesto naucimo i idemo dalje ... od kajanja nema vajde user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kajanje
8.4.2010 10:17:36   
Mari86
kajem se sto nisam malo pametnije postupila one godine...
ko zna sta bi sada bilo....ali isto tako mislim ko zna zasto je to dobro i zasto nam je sudbina tako udelila...user posted image



< Poruku je uredio Mari86 -- 8.4.2010 10:18:47 >


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kajanje
8.4.2010 16:04:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Trcosava Apsolutno se ni zbog čega ne kajem! Svaki korak koji napravim - svesna sam njega i radim ga svesno, ako pogrešim MOJA greška iz koje ću možda nešto naučiti a možda i ne.


Upravo sam to htela da napisem.

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kajanje
5.8.2010 13:19:14   
eni26
kajem se sto nisam upisala kurs italijanskog user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kajanje
16.2.2011 19:48:49   
moja ciklama
Kajem se što sam, varala mm.
user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here