|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:36:59   
vukosava
Kako se menja PASSWORD?

Pošto neki verovatno od nas nisu promenili default lozinku, molim za link kako se menja password na RR?

Hvala unapred
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:39:16   
Ana RR
Odeš na Moj profil i promeniš lozinku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:41:14   
Brana
IZVORNA PORUKA: vukosava

Kako se menja PASSWORD?

Pošto neki verovatno od nas nisu promenili default lozinku, molim za link kako se menja password na RR?

Hvala unapred

Ako moj provale svaka im cas_t,jer ga i ja ponekad zaboravim...user posted image salim se..verovatno cu i ja promeniti moj.user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 10.6.2011 17:42:05 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:45:27   
indy_25
Pa ja cisto sumnjam od kada je ovo sve otkriveno da ce se iko vise usuditi uci u neciji profil jer je to kriminalni postupak i strogo kaznjiv i kaznice se a sve se sazna preko IP adrese s koje je ulazeno na ovaj portal promjenite lozinke ali se ne bojte sigurno. Recimo ja imam i na fb i dolazemi obavjestenja ako bi neko zelio da udje. Kad sam bila u njemackoj obavjestenje mi je doslo da je iz te drzave ulazeno a to sam bila ja kod tate u posjetu tako da sam na fb sada zasticena jer sam imala i prije problema sa ex zenom od mm znate pricala sam vam. Doduse nije mi lozinku provaljivala ali sam se osigurala za svaki slucaj. A za ovdje nikad nisam mjenjala jer sam mislila da nikome ne bi palo na pamet da to uradi user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:51:47   
Brana
Znajuci danasnje zakone,gde ljudi ubijaju pa ne odgovaraju,cisto sumnjam da ce se neko uplasiti i da nece pokusati opet...ali znam jedno,necu vise pisati pp ovde...Sve u svemu Indy,hvala na savetima,bili su, bar meni, od velike koristi..user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:52:52   
vukosava
Gde tacno, ne mogu da nadjem?

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:54:34   
Ana RR
Jel vidiš gore gde piše Moja ringeraja? Stani mišem na to i otvoriće ti se padajući meni, tu su ti i privatne poruke i sve ostalo. Nađi Moj profil i klikni na to i videćeš crvenim slovima piše Izmena lozinke.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:54:34   
JMPM
Password ni ne znam, kpiram ga iz mail-a (bio mi je blokiran profil pa sam trazila novu lozinku na mail). Jedva cekam da se ozvanici i obelodani sve sto se prica ovde pod znacima navodnika. Vuko, vrlo ces jednostavno promeniti na moja ringeraja-moj profil odes i snaci ces se (imas pored korisnika crvenim da pise da promenis lozinku. Ja nemam nameru da menjam nista, ko hoce i moze neka cita sta god zeli, samo da ne pise u moje ime user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:55:39   
Lu
Čim udjete u moj profil, mislim vašuser posted image crvenim slovima piše izmeni lozinku!

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 17:59:42   
vukosava
Skontala. Hvala user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 18:00:25   
snješka
Oooo Bože, pa zar i to sad treba da se radi. Samo ne znam kakvo zadovoljstvo može da predstavlja pisanje u tuđe ime i čitanje tuđih poruka?! Ja patologije majko moja. Kome god je to palo na pamet i ko god to radi obavezno treba da traži rješenje svog problema u nekoj od psihološko-psihijatrijskih ustanova. Alooo, ja ovdje dođem da mozak odmorim kad ono prc Milojka, samo može glava da me zaboli.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 18:03:09   
snješka
Takođe, mislim da, ako je već jednom neko provalio lozinku zašto to nebi uradio ponovo?! Kad ima vremen na bacanje da sjedi i konta kako će upasti na nečiji profil i sa tuđeg profila poslati nekome poruku da bi napravio problem. Pih!

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 18:11:30   
indy_25

IZVORNA PORUKA: Brana

Znajuci danasnje zakone,gde ljudi ubijaju pa ne odgovaraju,cisto sumnjam da ce se neko uplasiti i da nece pokusati opet...ali znam jedno,necu vise pisati pp ovde...Sve u svemu Indy,hvala na savetima,bili su, bar meni, od velike koristi..user posted image



Nece Brano jer je to stvarno strogo kaznjivo pogotovo u inostranstvu kod nas je malo dole procedura mozda sporija nego ovdje ali sigurno dostizna.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kako se menja PASSWORD?
10.6.2011 18:15:25   
Brana
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Čim udjete u moj profil, mislim vašuser posted image crvenim slovima piše izmeni lozinku!

Luuser posted image user posted image
Indy ja se radujem ako bude takouser posted image
snjeska moram da kazem da ti je avatar ludilouser posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kako se menja PASSWORD?
12.6.2013 18:17:40   
Maraj
jao, jednom mi se desilo da sam je zaboravila kada sam se izlogovala iz RR od tad vise nisam izlogovana user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kako se menja PASSWORD?
12.6.2013 18:45:39   
nata11

IZVORNA PORUKA: Lu

Čim udjete u moj profil, mislim vašuser posted image crvenim slovima piše izmeni lozinku!


Ja nevidim Lu. Gde se to nalazi. Kada udjem na moj profil imam gore one opcije. U kom delu ekrana ga trazim?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kako se menja PASSWORD?
16.7.2013 12:30:08   
nata11

IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: Lu

Čim udjete u moj profil, mislim vašuser posted image crvenim slovima piše izmeni lozinku!


Ja nevidim Lu. Gde se to nalazi. Kada udjem na moj profil imam gore one opcije. U kom delu ekrana ga trazim?


Neko. Bilo ko. Pomoc.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kako se menja PASSWORD?
16.7.2013 12:33:21   
lesica
Nato, ideš na: moja ringeraja pa podešavanja pa moj profil, i odmah će se pojaviti izmeni lozinku.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here