|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kegelove vežbe
21.3.2009 12:32:59   
guppy RR
Obećala sam vam link na ovaj Ringerajin članak u jednoj temi... evo, tu su...

Kegelove vežbe
<-- KLIK


Jedan deo članka:

Kegelove vežbe su vežbe za pubične mišiće koji mogu da oslabe tokom trudnoće i porođaja, menopauze ili zbog prekomerne telesne težine. Mogu ih raditi i muškarci kako bi rešili problem prerane ejakulacije. Vežbanje nije zamarajuće, i što je najbolje, vežbati možete bilo kada i bilo gde.

Kegelove vežbe popularizovao je ginekolog akušer Arnold Kegel četrdesetih godina prošlog veka. Svrha vežbi je bila da se pomogne ženama koje su imale problem sa nekontrolisanim mokrenjem, međutim, tada je otkriveno da te vežbe imaju još jedan efekat: poboljšanje osetljivosti i užitka iz vagine.




< Poruku je uredio guppy RR -- 21.3.2009 12:33:08 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 12:35:36   
eugenija
OOOoodlično! Svaka čast Guppy!user posted image Taman pomenuh Kegelove vežbe u "Po koja reč uz kafu", kao da sam znala...

Idem čitati...

Hvalaaaa u ime svih curki iz Međimurja!user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 12:40:58   
Lu
Nemojte se smijatiuser posted image
Ja sam sad pokušala da uradim to stiskanje mišića ali bez piškenja samo sam zamislila da piškim...
neka topla struja mi prođe kroz karlicu i donje ekstremitete,ajd probajte i vi pa mi recite da nisam ludauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 12:41:14   
eugenija
Joj ne mogu se setiti, neka forumašica nakon poroda ima problem sa mokrenjem, a sad sam pročitala u članku "Svrha vežbi je bila da se pomogne ženama koje su imale problem sa nekontrolisanim mokrenjem"... Možda i njoj ovo može pomoći (aaaa ne mogu se setiti ni naziva teme ni imana forumašiceuser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 12:42:12   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lu

Nemojte se smijatiuser posted image
Ja sam sad pokušala da uradim to stiskanje mišića ali bez piškenja samo sam zamislila da piškim...
neka topla struja mi prođe kroz karlicu i donje ekstremitete,ajd probajte i vi pa mi recite da nisam ludauser posted image


Ja sam se samo napalila, ništa više, hahahahauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 12:44:29   
Lu
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: lu

Nemojte se smijatiuser posted image
Ja sam sad pokušala da uradim to stiskanje mišića ali bez piškenja samo sam zamislila da piškim...
neka topla struja mi prođe kroz karlicu i donje ekstremitete,ajd probajte i vi pa mi recite da nisam ludauser posted image


Ja sam se samo napalila, ništa više, hahahahauser posted image user posted image user posted image


O tome ti pričam,a znaš da sam jauser posted image
Ovo je nama guppy nešto podvalilauser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 12:46:59   
eugenija
Predlažem kada napunimo temu "Po koja reč uz kaficu", da se sledeća zove: "Po koja reč uz Kegelove vežbe" (mogu se raditi bilo kad, bilo gde... user posted image )

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 12:47:45   
guppy RR
SUPER IDEJA!!!!!!!!!!

... jer bit tih vežbi i jeste u tome da se mogu raditi BILO GDE a jako su dobre za ženu!!
Bravo Eugi!!!!!!

Smešno, ali istinito!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 12:50:06   
dunja RR
mislim da se ta devojka sa problemom u vezi sa mokrenjem zove Rivana, ali cini mi se da ona uopste nema nagon za mokrenje, koliko sam ja shvatila..., pa koristi kateteruser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 13:11:54   
Rivana
Jeste to sam ja. Meni se izgubio osecaj posle porodjaja ali u svakom slucaju vezbe su dobre za jacanje tih misica

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 13:13:48   
eugenija
Rivana, drago mi je da si se javila... Nadam se da će ti ove vežbice bar malo olakšati problem......... Pusauser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 15:35:19   
Rivana
Nadam se i ja, user posted image Kissic

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 16:18:12   
Anoniman
Ja sam članak o ovim vežbicama čitala na poslu u kancelariji sa još 20 ljudi. U tom momentu (čitanja, isprobavanja, i istog efekta vežbi kao i vašeg) mi se uključi drugarica na chat, i kaže "Dooooooosadno mi je, daj da čitam nešto", ja umrem od smeha, i pustim joj link... Nema je... 5min... 10min... pitam "Draga šta radiš?, kaže "Vežbam, baš je fino!" user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 21:21:42   
eugenija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bravo za Tashinu drugaricuuser posted image




_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 21:55:11   
guppy RR
user posted image  user posted image  user posted image

piše u članku da možeš da dišeš dok vežbaš
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Kegelove vežbe
21.3.2009 21:58:52   
eugenija
 user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Kegelove vežbe
22.3.2009 0:02:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy RR

user posted image  user posted image  user posted image

piše u članku da možeš da dišeš dok vežbaš
user posted image user posted image user posted image



A jel zaista možete normalno da dišete dok vežbate? user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Kegelove vežbe
10.6.2009 13:23:49   
Anoniman
Jel vežbate vi žene? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Kegelove vežbe
11.6.2009 9:22:02   
Rina
Ja sve hocu da vezbam pa zaboravim...Evo jurtos sam kad sam se probudila user posted image

A jel znate za ove vaginalne kuglice koje kao imaju slicnu ulogu za misice kao kegelove vezbe ,stavis ih unutra i po par sati i blago nadrazuju i treniraju misice dok se kreces,kad mirujes obicno ih ne osecas...kazu...

Ja sam dugo pratila po internetu iskustva zena sa njima i vecina ih je pozitivno ,pa sam juce narucila jedne (kostaju oko 20 € user posted image ) pa cu da probam user posted image

Zar nisu simpa? user posted image

user posted image



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Kegelove vežbe
11.6.2009 9:23:47   
Anoniman
user posted image  Ne znam šta da mislim o njima, jako mi je rano da sada moždikam o mogućem osećaju!

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Kegelove vežbe
9.1.2010 22:31:52   
buhla
meni je dr rekla da vezbam, zbog mog problema sa spazmom... videcemo hoce li imati efekta pocinjem sad sa njima user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Kegelove vežbe
30.1.2010 17:49:27   
Shishica
Sta je to spazma?

Dobre te kuglice user posted image ja bi sad sve stavljala od kad mi je zabranjen normalan sex...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Kegelove vežbe
22.7.2012 17:18:50   
soni
koliko nakon porodjaja mozemo da pocnemo sa vezbanjem??

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Kegelove vežbe
22.7.2012 17:56:30   
nenja22
kegelove možeš odmah, slobodno.

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Kegelove vežbe
4.1.2013 13:31:31   
Shishica
Da ozivim temu i podsetim zenice.. user posted image A i samu sebe.. opet mi se te kuglice svidjaju jer opet sam trudna user posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here