|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ko vam šiša dete?
30.6.2009 21:53:36   
guppy RR

Ne tražim ime user posted image
Interesuje me da li same šišate svoju decu, do kad ste ih šišale same (ako ste)...

Moji će augusta napuniti 2 godine pa ih još ni jednom nisam vodila kod frizera. Devojčici puštamo kosicu, a dečaka sam ošišala 3x sama.

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ko vam šiša dete?
30.6.2009 22:09:08   
stsanja
Ja sam mog sina sisala sama do pre pola godine,odprilike...A sad ima 4,5god!!!Tek sam mu od nedavno nasla mladog muskog frizera kod kojeg voli da se sisa a i momak je stvarno dobar,cas posla ga osisa

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ko vam šiša dete?
30.6.2009 22:43:21   
afrodita
Ja cu samo toliko napisati da naj bolje sisanje
koje je za ovih 10 godina imalo moje dete je bilo
sisanje u Kanjiziuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Inace kad je Daki bio manji sisala ga moja sestra
masinicom, sad imamo duzu kosicu.user posted image


(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ko vam šiša dete?
30.6.2009 22:48:47   
Didy
Moj muž ošišao Stefana pre neki dan. Kaže bio je neuredan, pa mu je skratio malo oko ušiju. Pitam se samo kako je uspeo kad nam je dete na granici hiperaktivnosti, ne miruje ni sekunde. A uvek sam se grozila one dece koju roditelji sami šišaju, pa šiške uvek nakrivo. Inače mi je tetka frizerka i ima dobre fore i golemo strpljenje dok šiša klince, tako da znamo gde ćemo na prvo pravo ozbiljno šišanje. Ukoliko tati opet ne padne na pamet da se utrpa.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ko vam šiša dete?
30.6.2009 23:37:34   
Anoniman
Ja nikada nisam Luku šišala sama.

Prvo smo išli kod dečijeg frizera i bilo je sve super, onda su zatvorili salon, pa smo išli kod moje frizerke, cika-dreka, od onda idemo kod berbera, i amo je sve ok.

Pisala sam o tome u temi Deca i frizer.

(odgovor članu Didy)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ko vam šiša dete?
1.7.2009 7:23:13   
guppy RR
E sad, evo mog pitanja... :)

One koje šišate decu same, kako ih pripremite do toga da miruju? user posted image
Ja isključivo mogu da šišam dete kad grli tatu od straha user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ko vam šiša dete?
1.7.2009 8:12:33   
oliveradj
Prvi put sam joj ja u cugu odsekla čuperak od šiški, i sačuvala ga u Radosnici. Druga dva puta samo šiške jer ostalo još uvek nema potrebe skratila joj je moja drugarica frizerka prvi put nije kontalaništa, a drugi put je plakala pa je morala da joj odjednom skrati da je ne mučimo.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ko vam šiša dete?
1.7.2009 8:15:04   
mihi
Luku šiša moja frizerka, a Miloša još nisam šišala a kad bude potrebe šišaće ga opet moja frizerka jer ima deo za malu decu sa onim igračkama stolicama?

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ko vam šiša dete?
1.7.2009 8:34:32   
prolece
sama je šišam i uglavnom je mirna.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ko vam šiša dete?
1.7.2009 11:41:23   
Lu
Od prvog šišanja,nije imao ni godinu,ide kod moje frizerke koja je jako strpljiva i nježna sa djecom,ne pada mi na pamet da ju promijenim,mislim da to ni ne treba raditi ukoliko ste pronašli pravog frizera i treba ih početi voditi što ranije.
Sama se ne bi nikada usudila,to mi je praktički neizvedivo.
Uglavnom nikada nije bilo suza,osim malo straha prvi put ali ja sa ga držala u krilu.
Ima malo dužu kosicu koja zahtjeva oblikovanje ali on bez prolema sjedi i uozbilji se,doslovno ne mrda,
čak što više i uživauser posted image

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ko vam šiša dete?
1.7.2009 19:20:50   
Rina
Mi pustimo crtani glasno da nadjaca masinicu za sisanje i super bude zabavno user posted image
Sisam ga uvek jako kratko najlepse mu stoji onako mangupski a ima gustu kosu kao tata. A sisamo i tatu !
U mojim su rukama user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ko vam šiša dete?
26.10.2010 17:36:02   
Shishica
Ja znam da prvo sisanje treba da bude posle prve godine...ali da li je istina da ce biti jaca kosa ako ih sisamo?

Meni ce sigurno biti zao da je sisam.. tako da me bas zanima da li je bas pozeljno to uraditi ili je to prazna prica...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ko vam šiša dete?
26.10.2010 19:45:32   
Nensi*
Shishi,ja sam frizer i to je prazna priča...

A moju decu cu šišati naravno ja user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ko vam šiša dete?
26.10.2010 19:49:32   
anajid
Ja sam Andriju sisala vec dva puta,odnosno ne ja,nego frizerka.Prvi put kada je imao 5 meseci i 2 dana a drugi put pre par dana,znaci sa punih 8 meseci.Tako smo morali jer se on ne bi video od kosurineuser posted image !

Ma cim se rodio bio je zreo za sisanje,trebali smo odmah iz porodilista frizeru!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ko vam šiša dete?
26.10.2010 19:54:09   
SUPER MAMA
Od prvog puta do sada Monika je sisana u frizerskom salonu.Inace prvi put smo je sisali sa 7 meseci jer imala kosu dugu islo joj preko oci i pocelo leto i znojila se tako da to je bilo prvi put.Hvala bogu kosa joj jaka gusta kovrdzava i do sada smo je sisali 4 puta.
Sada ne planiram da je sisam do prolece da malo joj poraste u duzinu jer kod kovrdzave kosice ne primecuje se da brzo raste kao kod prave kosice.
Inace imamo lepu formu, siskice joj samo ja malo skratim kad treba da joj neidu u oci.
Inace kod frizera je jaako mirna sedi mi u krilo prica, kao prav devojcica.Dobro je sto frizerka je jaaako fina i strpljiva i pazljiva.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ko vam šiša dete?
26.10.2010 21:31:46   
gagana83
Mi pustamo kosuuser posted image
Do sad sam joj samo shishke skracivala.
Prvi put sa 7 meseci i to smo uradile moja zaova i ja dok je spavalauser posted image
Sledeci put je siske skratio moj frizer a ona je bila iznenadjujuce mirna,valjda je bila zbunjenauser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ko vam šiša dete?
26.10.2010 21:38:10   
LillyT
Ja mislim da dete neću šišati u narednih X godina jer je ćelava. Verujem da ću je prvi put ja (ili mm) olindrati, ali kako je pošlo, ići će sama u salon...

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ko vam šiša dete?
27.10.2010 9:35:12   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja mislim da dete neću šišati u narednih X godina jer je ćelava.


Ja samo da citiram, pošto je i kod nas takva situacija user posted image LillyT, kažu mi da će nam deca imati super ultra mega giga kosu - kad jednom poraste user posted image




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ko vam šiša dete?
27.10.2010 9:37:23   
Anoniman
Prva dva-tri puta, pre navršene godine, smo mm i ja nekim čudima, u kadi, skraćivali Neši loknice, onda ga je sledeći put moja sestra šišala makazama...pa sam odustala i od toga, i od tad ga šiša frizerka, na svaka dva meseca. Mašinicom, leti najkraće, zimi malo duže, i milina. Dam mu kutiju sa viklerima i miran je dokle god trebauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ko vam šiša dete?
27.10.2010 9:46:30   
LillyT
Alexx, kod nas je frka, mm ćelav, a ja imam kose za par njih, na koga li je povukla (pokupila je sva naša sr*nj*).

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ko vam šiša dete?
27.10.2010 12:30:52   
Shishica

IZVORNA PORUKA: nensi27

Shishi,ja sam frizer i to je prazna priča...

A moju decu cu šišati naravno ja user posted image


Onda moje dete nece makaze videti duuuuuuuuugo user posted image

A kad bi imala decaka njega bi sisali sami masinicom..

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ko vam šiša dete?
27.10.2010 12:38:22   
jelena038
Moje dete se sisa kod frizera, sama sam ga sisala kad smo pustali kosu, pa nas je mrzelo da za svako poravnavanje trcimo kod frizera. ima u albumu kod mene slika, pa mozete da vidite kako je to izgledalo u odredjenim fazama user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ko vam šiša dete?
8.11.2010 17:33:50   
Olga75
Mariji pustamo kosicu i sisamo samo siske. Do sada je to obavljala moja frizerka ali danas sam je je osisala jer su joj odjednom porasle i smetale joj i napravila joj mentolke i to prilicno neravneuser posted image . Nadam se da ce do sledeceg meseca dovoljno izrasti da popravim svoju majstoriju

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ko vam šiša dete?
8.11.2010 18:56:20   
isidora88

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: LillyT

Ja mislim da dete neću šišati u narednih X godina jer je ćelava.


Ja samo da citiram, pošto je i kod nas takva situacija user posted image LillyT, kažu mi da će nam deca imati super ultra mega giga kosu - kad jednom poraste user posted image





ja sam bila celava skoro do 3 godine,imala sam samo cuperak na sred glave user posted image i ceo zivot mi je kosa tanka i retka user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ko vam šiša dete?
28.12.2010 9:22:23   
prase
Uroš je prošle subote bio na šišanju kod muškog frizera kod kojeg se šiša njegov ujka... Vrištanje, suze, kukanje... "Mama, biću dobaaaaaaaaaaaaaaaaar" user posted image Zbog ovog poslednjeg verujem da on shvata šišanje kao nekakvu kaznu ili bar nešto strašno neprijatno što će prestati ako bude dobar user posted image

Prvi put ga je šišala mm-ova poznanica, po zanimanju frizerka, u svojoj kući okruženog igračkama i drugim zanimljivim stvarima - drao se kao da ga deremo. OK, mislili smo - to je samo zato što je prvi put. Drugi put ga je šišao ujkin frizer - opet dranje i kukanje, njih troje su se angažovali i sedeo je kod mene u krilu, džaba. Treći put u salonu blizu našeg stana, teta je bila ultra strpljiva i prijatna, on se opet drao... I ovo poslednje, čak se ujedao za ruku user posted image Da pomenem, teta koja ga je šišala poslednji put nije bila mnogo prijatna, sve je to srce zlato i tako to - ali usput je pretila da Deda Mraz sada neće doći i neće doneti poklone?! Hmmmm...

Kako ćemo se mi ikada ošišati bez toliko drame, ne znam. A sve pre samog sedanja na stolicu je super - vidi kako teta šiša čiku, jao kako je čika sada lep, kako kažu makaze - štric, štric - a mašinica - zuuuuuuuuu... I osmeh i radost i sve. Potom drama i "Mama biću dobaaaaaaaaaaaaaaaar" sa krokodilskim suzama user posted image

Jedino što verujem da može da prođe drugačije jeste da ga ja ošišam kod kuće, ali pošto znam svoje sposobnosti, to mora da bude mašinicom. To smo jednom i probali, pre trećeg šišanja, ali njegova kosica je tako mekana i slaba da beži od mašinice i ništa se ne postiže. Uzgred budi rečeno, nije se drao nego se kikotao dok sam ja pokušavala da ga ošišam mašinicom. Takođe uzgred budi rečeno, nije nam profi mašinica, ali jeste kvalitetna i sumnjam da kosica beži od nje zato što ona ne valja... možda ja ne znam lepo da je koristim... ni mm... koji sam sebe šiša savršeno istom tom mašinicom user posted image


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here