|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:19:18   
eugenija
Pazi sad teme!!! user posted image user posted image user posted image

Zamislite na tren da ste muško... Već se nekako znamo sa RR, osećamo neku odbojnost ili privlačnost međusobno (ne mislim u seksualnom smislu), znamo otprilike i kako koja izgleda, i kakvu energiju sobom nosi...
Čija vam hemija prija?

Koga bi ste "kres***e" sa RR da ste muško?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:21:07   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ocemo li i ovo po anoniman user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

hm ....

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:21:11   
Ana RR
Trudnice, pa tebi su hormoni poludeli user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:22:57   
eugenija
He he he he... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:24:24   
Anoniman
ma sad nesto kontam... imam veliki i jako tezak izbor... pa ja bih svaku ... ja bi bila prava muska kurva (mislim da sam musko) user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:25:47   
eugenija
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

... pa ja bih svaku ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image E moj jaraneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:25:55   
bebać
ahhahhaha....jao lude teme,eugi pobogu šta je sa tovbom???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:27:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

... pa ja bih svaku ...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image E moj jaraneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma sta da ti kazem pasha moj dragi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...nezasiti apetiti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:29:38   
eugenija
IZVORNA PORUKA: bebać

ahhahhaha....jao lude teme,eugi pobogu šta je sa tovbom???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Bebećka, ima tema Eugenija, pa pišite tamo o meni, a ovde se znauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:31:53   
Anoniman
a stvarno zasto svi odmah okrenu na drugu priču u ovakvim temama?! ne kontam!!! ja stvarno ne znam koga bi prije user posted image

hajde eugi reci ...da cujemo ... mislim znam da sam ti ja prva na spisku user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:32:54   
eugenija
Evo da ja probjiem led, pošto sam ja i otvorila temu... Pisaću u muškom roduuser posted image user posted image :

Za početak bi Verus, a onda bi se zadovoljio Jacacomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tebi bi Lenka Boničko dala da mi ga malo mazišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

< Poruku je uredio eugenija -- 5.5.2009 12:33:34 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:43:31   
bebać
Još ne mogu vjerovati da ste otkinule skrozuser posted image user posted image user posted image user posted image ja ne znam sve članice još,evo i ja ću priznati...Snježa mi s ečini mačka i pol...onako duhom,a i nisam joj vidjela slike ali je zamišljam dobrom ribomuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 12:48:37   
eugenija
He he he he he he... Snežo - u red da stanešuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 13:49:56   
Verus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Eugi moj pa ti si TOTALAN zakon!!!!  Joooj koga bih ja kresnula???  Pa pocela bih prvo sa sobom user posted image , salim se...ne znam, bogami, Jacu, Eugi (al sa one slike sa maramom na glaviuser posted image ), a Jacu tam ona onoj slici u odeci sa plaze (u rozom minicu sve sa onim veeelikim cipelama), ljubicicu, snezu, uf uf, moze grupnjak iz teme "grupnjaci", al bez kombinacija sa muzevima???user posted image user posted image  umirem od smeha na poslu u 0748 ujutru jos sanjiva, i ovako sve ilegalno na internetu!!! Eugi uvek me nasmejes draga moja user posted image
IZVORNA PORUKA: eugenija

Evo da ja probjiem led, pošto sam ja i otvorila temu... Pisaću u muškom roduuser posted image user posted image :

Za početak bi Verus, a onda bi se zadovoljio Jacacomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tebi bi Lenka Boničko dala da mi ga malo mazišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 14:13:12   
bebać
Mene neće nikouser posted image user posted image user posted image nemojte zaj...vat,ajde molim lijepo popravite mi prosjekuser posted image user posted image user posted image user posted image ništa meni ne fali...izgleda da još ne znate sa kim imate poslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 14:19:16   
Ana RR
Hehe pa sve ste odlepile user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 14:21:40   
Verus
Bebac nikada te nisam videla pa ne znam sa cim bih imala posla user posted image , ana moja draga ti mi izgledas divno, ali kao da bi mi mogla bit sestra, a incest nikako ne prolazi kod meneuser posted image
IZVORNA PORUKA: bebać

Mene neće nikouser posted image user posted image user posted image nemojte zaj...vat,ajde molim lijepo popravite mi prosjekuser posted image user posted image user posted image user posted image ništa meni ne fali...izgleda da još ne znate sa kim imate poslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 14:24:28   
Ana RR
user posted image  user posted image  user posted image nisam ni ja za to! pre bih da ti budem sestra user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 14:26:20   
Verus
Ma i meni je tako, nego morala sam da odgovorim na Eugin challenge!user posted image  Da sam u toj situaciji verovatno ne ni mogla (pa ni da sam musko-iako je to i bila poenta njenog posta-kao zensko, ne bih nikoga mogla DEFINITIVNO!)user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 14:32:13   
bebać
user posted image Evo Bebca,za one koji me nisu još vidjeli!Poičet ću kao Eugi stavljat slike na teme gdje ne treba,nidje veze!user posted image user posted image

< Poruku je uredio bebać -- 5.5.2009 14:33:21 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 14:34:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

Tebi bi Lenka Boničko dala da mi ga malo mazišuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image


a ti bi da ti ga malo....aaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....bebać .....ne izazivaj user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 14:38:03   
bebać
auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....bebać .....ne izazivaj user posted image




Imam ja još slikica,u kupaćem..ovo ono...zmijsko tijelouser posted image user posted image user posted image user posted image jao šta me je spopalo!Eugenija je kriva,garant je ona postavila i onu temu 'jel vas žena startovala'..prije da jest,nego da nije....hormoni je pucaju samo tako!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
5.5.2009 14:43:25   
Verus
bebac nikako te nisam ovako zamisljalauser posted image , sve sam mislila da si crna! hm, moracu izgleda da menjam moju "koga bih pre" listuuser posted image   jjooooj sto smo opichene, uvek se sita nasmejem!  he he a sefica nije danas tu pa kuckam li ga kuckam, al i radim radimuser posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
6.5.2009 15:56:36   
eugenija
Da je ozbiljna tema - nije... Jer da je ozbiljna išla bi u "Seksualnost" a ne ovde... Tako da ne brinete punouser posted image user posted image user posted image Služi isključivo za zezanjeuser posted image
Bebać, temu o startovanju žena postavila je Gagi.
Verus, ma de si Veeerususer posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koga bi ste sa RR da ste muško:-)
6.5.2009 15:59:30   
Verus
He he eugi, a kako bi te zvali da si musko?  Eugenij?  Pa bas onako pravo intelektualno-nije bas da padam na intelektualce, al za tebe moram napraviti izuzetak!user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here