|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 2:44:29   
Dada81
I kada sam radila,a David bio mali,jedva sam cekala,zagrliti ga,pamtila svako tapsanje po ledjima onim malim dlanovima,kada bi me zagrlio,osmeh koji bi mi podario i one tuzne oci koje su me napokon docekale ..Uvek mi je nedostajalo jos vremena sa njim.
Nismo svi u mogucnosti stalno biti uz njih,ali,eto,koliko vremena,onog pravog i iskrenog vremena u igri, smejanju,druzenju ,gledajuci samo u njega,a ne polovicno, provedete sa detetom ?

Unapred se izvinjavam ako sam objavila duplu temu,nije bila namera,nego samo iskreno deljenje misljenjauser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 2:57:28   
liliana
Ja sada ne radim i baš puno vremena provodima sa Tinom. I to mislim da je baš kvalitetno vreme koje nas dve provodimo. Ništa mi lepše nema nego da se probudi ujutru i da mi kaže:"A tu si ti, mama!". Onda sve ostalo po redu, pa igre, bojenje, crtanje... Ja sam , uz nju, podetinjila načisto. Čak dosta stvari sagledavam iz ugla deteta, što mislim da je jako dobro i korisno za nju.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 3:01:46   
Dada81
E,bas to Liliana.osecam da i jednoj i drugoj stvarno prija. Jer tako i ja i David .I ja skoro prestala da radim,a eto kazem i kada sam radila,jedna docekam doci s posla,nisam sedala ni za komp.(pogotovo ovako kao danas nisam za celu godinu user posted image ) pa da trcimo oko stola, da mi jos svojim nemustim jezikom prica neka svoja nova saznanja,da ga posmatram...


< Poruku je uredio Dada81 -- 12.3.2013 3:02:41 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 3:06:30   
liliana
Ona meni sve kao "pomaže" tj. "Hajde mama da pečujemo kača", pa onda posipa kolače šarenim mrvicama i kaže posle svima kao je ona pravila kolače, a mama joj pomagala!user posted image
Pa, kad ja nju hranim i presvlačim, ona je to shvatila da treba i ona meni isto to da radi, pa dođemo do sijaset komičnih situacija.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 7:00:26   
Lu
Pročitajte i članak
NADOKNADITE PROPUŠTENO VREME SA MALIŠANIMA

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 7:11:56   
adulence
Moje dete je jos beba,nas dve smo po ceo dan zajedno....

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 7:41:54   
Anck Su Nmaun
Sa Hanom 24 h dnevno , a sa Tarcom jedino ne kad je u vrticu, jos uvek ne radim pa se druzimo non stop!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 11:13:30   
Dada81

IZVORNA PORUKA: adulence

Moje dete je jos beba,nas dve smo po ceo dan zajedno....


Da,adulence,to je za ocekivatiuser posted image Nekako posle zbog svih nametnutih ili ne nametnutih obaveza,svede se na jedva sat i po prave igre i pravog vremena provedenog u potpunoj paznji posvecenoj njima..Ja sada evo mnogo vise,ostavim komp i sve,pa i kada je tata tu igramo se,idemo u sobu da mu citam.Vise od 3 sata sigurno samo jedno uz drugo..A,ono ''cepkanje''ili dok se vrti oko mene ,a ja pravim rucak,ne brojim,druge su mi misli u glavi user posted image
Hvala Lu,ne znam je li ova tema onda visak,sta mislisuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 11:16:32   
zoća
osim kada sam na poslu inače smo stalno zajedno

_____________________________

staza sreće je kratka zato koračaj lagano

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 11:30:51   
bea83
Nažalost od kad radim samo dva, tri sata i to vreme provedemo tako što se on igra a ja izigravam user posted image i pokušavam da se uključim u njegovu igru, mada nešto baš me i ne konstatujeuser posted image

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 11:56:40   
Figaro88
Zajedno smo 24huser posted image Ponekad ona ode kod babe,ili ja.Mada voli da se igra u svojoj sobi,ili sa tatom kada je tu pa ja imam vremena i za sebe...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 11:59:56   
cockic
sa lenom 24h a sa sinom kad je u vrticu manje,kad je kuci isto ceo dan.mada iz vrtica ga dovodimo oko 14h-15h pa je onda samnom i sa lenom kuci user posted image
a sa sinom sam provodila 24h dok nije krenuo u vrtic,a to je bilo sa 16m.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 12:07:13   
pandina

IZVORNA PORUKA: adulence

Moje dete je jos beba,nas dve smo po ceo dan zajedno....



Takodje.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
12.3.2013 19:04:24   
Dada81
To ja Pandina opet jedva cekam..Tada ce mozda Davidu nedostajati vise vremena sa mnom,navikao je,ali i jedva cekam da pocne da deli i on ljubav sa jos nekimuser posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
13.3.2013 10:58:51   
Dada81
I danas ce izgleda biti minimalno,ali strasno,koliko to on oseti,sad mi je uveo sankcije ili je taktika- jer nece da jede,da bih bila pola dana sa njim.. A,to je procedura sada,trzice da ga nekih sat vrem. samo posmatram i ''vrtim''se oko njega, onda ce drugi sat da popusti sa tom svojom ljutnjom i igrace se samnom,a treci sat ce uzivati sto sam se igrala sa njimuser posted image Ali,uslov je naravno da se ne priblizim kompu ili bilo cemu drugom,d apotpuno oseti to vreme sa mnom...

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
13.3.2013 11:45:37   
jovana13
Sa Janjom sam od kad dodje iz vrtica i kad idemo negde uvek ide sa nama a sa Ogijem sam uvek osim kad idemo negde jos uvek ga ne vodim po rodbini i prodavnicama. Ali danas sam sa njima sad sama oni prave haos Janju sam uposlila da cuva Ogija a ja da visim ovde i skupljam poene user posted image

_____________________________

Hodaj,nebo strpljive voli... Hodaj,mozda se ipak sve u dobro pretvori......

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
13.3.2013 11:52:26   
Dada81
Meni je David upravo rekao-Mama,gasi puter,ispaznila mu se batejija user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu jovana13)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
23.3.2013 10:49:40   
caca81
Ja provodim oko 4-5h na poslu, a svo ostalo vreme smo zajedno.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
23.3.2013 23:17:38   
Bebilina
Sa sinom sam 24/7, osim u specijalnim prilikama kad izadjem uvece ili u toku dana, a on spava ili je sa tatom.
Sa cerom posle skole i van njenih dodatnih aktivnosti na koje je vodim i cekam. Ponekad smo nas dve solo, uzivama u zenskim stvarima na nekoliko sati dok se tata i braca druze.

Sa tatom su oboje kad god ne radi. Ima dana kad su tata i cera sami, voze bicikle ili igraju tenis. To je vreme bitno za zblizavanje i znaci i njemu i njoj. Tata i sin jos ne igraju fudbal zajedno, ali uzivaju u njihovim vecernjim ritualima, setnjama, igralistima i ljuljaskama.

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
28.2.2015 16:12:00   
mila83
Ja se jako tesko odvajam od dece, samo kada se mora,ne racunam vrtic naravno.Prilicno su samostalni, lepo se snalaze bez nas, ali jako retko ih neko cuva. Tako da sam sa njima stalno i uopste mi nije tesko. Da nisam prof.klavira,bila bih vaspitac.obozavam sa njima da se igram, pravim nesto,crtam, istrazujem...stigne se sve uraditi,samo kad se hoce i dobro organizuje.Skidam ideje sa neta koje im se svidjaju ili se sami nesto setimo i onda to radimo user posted image Lepo je biti dete user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
28.2.2015 16:43:24   
serpica
Ja sam non stop sa njima,na bolovanju sam tako da smo sve vreme zajdno osim kad su u skolici,user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
28.2.2015 17:48:53   
mila83
Ja sam sada dve godine na porodiljskom i cak mi se i to cini da je malo,uopste mi ne fali posaouser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
28.2.2015 18:14:55   
veselicaa
Kako radim od kuce a one nisu isle u vrtic(A jedno vreme sa tri godine,ali kratko,mozda mesec i po dana)znaci da sam stalno sa njima.Retko i idem negde bez njih,jedino ako planiram bas dugo da se zadrzim ili ako imam puno obaveze pa znam da ce im biti dosadno.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
11.3.2015 0:00:00   
Bibilib
ceo dan...user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Koliko dnevno provedete vremena uz dete?
3.7.2015 9:44:59   
vikiveki
Kada sam na raspustu sa njima sam po ceo dan,ali kada radim onda budem po nekoliko sati zajedno sa svima u zavisnosti koju smenu ja radim i koju su oni smenu u školi.Sa najmlađim provedem najviše vremena jer on još uvek ide u vrtić pa ga ja dovodim i odvodim u vrtić...a i u vrtiću se viđamo i čuvamo kada su nam grupe spojene za vreme dežurstva

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
PRONAĐI ME! Nestala 2-godišnja devojčica u...
Dvogodišnja Danka Ilić nestala je danas u prigradskom naselju Banjsko polje kod Bora. Prvi put u Srbiji pokrenut sistem ...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here