|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lecenje akupunkturom
21.3.2009 17:35:44   
Rivana
Zbog problema koji imam krenula sam na akupunkturu. Zanima me da li neko ima iskustva sa tim vidom lecenja? Sta mislite o tome?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lecenje akupunkturom
22.3.2009 0:30:02   
Sneža
Moja kuma je išla na lečenje akupunkturom,i to povodom steriliteta,i zamislite ladno je ostala trudna nakon toga,ali je nažalost bila vanmaterična trudnoća.Radila je kod neke Kineskinje,koja nije više u Novom Sadu,i sećam se da je bilo nekih deset tura bockanja,i posle njih se osećala fenomenalno.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lecenje akupunkturom
22.3.2009 11:21:56   
Ana RR
Moja dr se izmedju ostalog bavi i akupunkturom. Moja mama je isla na terapije zbog hronicne glavobolje i neverovatno koliko joj je pomoglo. Mislim da to uopste nije lose, jer se stimulisu svi nervi u telu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lecenje akupunkturom
6.4.2009 17:16:05   
Rivana
Evo da javim, meni akupunktura pomogla nisam posle porodjaja mogla da mokrim tri meseca, i doktori nisu znali sta mi je. Otisla sam na akupunkturu i nakon deset tretmana ja propiskila. Niko nije srecniji od mene!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lecenje akupunkturom
6.4.2009 18:44:32   
Verus
user posted image bravo Rivana.  Pa ako niste do sad videli, ja sam all about natural stuff!  Volim sve da je prirodno, sto je moguce vise u prirodnom obliku...nisam nikada bila na akupunkturi, ali posto sam se razbolela htela sam ali je ovde to jako skupo i osiguranje ne pokriva pa nisam.  Koje su cene kod nas? Jel zna neko za to u NS?  Tasha, jel tvoja mama zna?? Neka mi molim vas neko javi ako zna...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lecenje akupunkturom
7.4.2009 11:08:13   
Rivana
I ovde je jako skupo ja sam se zaduzila da bih platila, jos dugujem nisam platila sve tretmane. Jedan tretman ovde gde sam ja isla je 50 eura a najmanje moras imati deset da bi doslao do nekog poboljsanja. Ali samo kad je pomoglouser posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lecenje akupunkturom
12.5.2011 23:37:04   
majathegreat
Ja danas bila kod fizijatra zbog problema sa leđima. Terapija se sastoji u laserskom i tretmanu akupunkturom. Uglavnom, kad me je ispregledala, dala dijagnozu i preporučila terapiju, zamolila sam je da odmah počnemo, tako da sam danas imala prvo bockanje iglicama u životu. Malo je neprijatno kad ih pobode, ima ih oko 20ak valjda, nisam brojala i onda ležim tako na stomaku sa tim iglicama 20 minuta. Jako mi je prijalo. Uglavnom, kaže ona meni, nuspojava je sanjivost. Jedva sam se ja odvezla kući i kad sam ušla u stan, oči mi se same sklapaju, ludilo. Mm odveo dete u šetnju, a ja zabola sat i po da spavam. Jedva čekam sutra, ali idem taxijem.user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lecenje akupunkturom
13.5.2011 0:01:11   
Anoniman
Moj teča je lekar i načelnik jednog kliničkog centra u Srbiji, a usavršio je akopunkturu u tim zemljama akopunkture (Kina, Japan, pojma nemam user posted image ). Čovek se time bavi godinama i ima gomilu prezadovoljnih ljudi iza sebe. Mamina prijateljica nije mogla da mrdne od kičme , hodala gotovo povijena, otišla je kod njega i nakon određenog broja tretmana ona je preporođena. Ja sam, iskreno, bila skeptik, ali pošto je i meni radio par tretmana za neke moje boljke - lično sam uvukla rogove i od sada, svaki put kada se vidimo, tražim da me izbocka pa budem bar malo osvežena tim jednim tretmanom.
Tako da, tumbs up za akopunkturu.

(odgovor članu majathegreat)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lecenje akupunkturom
13.5.2011 0:03:10   
Anoniman
I da, to je onaj teča kojeg sam pitala može li akopunkturom da mi pomogne da se rešim viška kilograma, a on mi je na to odgovorio : može, ali da ti prošijem iglice kroz usta user posted image "

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lecenje akupunkturom
13.5.2011 9:35:41   
Rivana
Ja se kunem u akupunkturu! Doktori urolozi mi nisu mogli pomoci posle porodjaja samo me setali od jednog do dugog, dok nisam onako ocajna nakon tri meseca otisla na akupunkturu, nakon 10 tretmana ja sam ponovo mogla da piskim sama bez katetera! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lecenje akupunkturom
13.5.2011 9:42:08   
Didy
Ma, ja se kunem u sve, osim u klasičnu medicinu. Mislim da je zastranila skroz.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lecenje akupunkturom
13.5.2011 9:51:32   
Rivana
Meni zao sto ranije nisam otisla na akupunkturu nego gubila vreme sa doktorima!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lecenje akupunkturom
25.10.2011 22:09:03   
zanna
Ima li neko od vas (ili da li zna nekog u svom okruzenju) ko je isao na akupunkturu zbog steriliteta?
Da li to moze da pomogne? Koliko? I u kojim slucajevima?

Pokusala sam da nadjem nekog ko radi bioenergiju, pa mi to bas i ne polazi za rukom, pa mi je jedna cyber prijateljica, prepoznace se sama ;) dala predlog za akupunkturu user posted image

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lecenje akupunkturom
19.11.2011 14:06:43   
Anoniman
Ja sam imala trideset_ tretmana ili deset_ dana po pola sata,pa pauza deset_ dana i opet ..tako do trideset_.
ove god u februaru i martu..nisam oset_ila poboljsanje...tako da ne vjerujem vise u kinesku medicinu.
pa i oni se lijece medikamentima,a ne samo akupunkturom.
Covjek kod koga sam ja bila je studirao Kinesku medicinu u Pekingu i kada sam dosla kod njega nije hteo da kazem razlog sta je u pitanju,no je pomocu viska odredio dijagnozu i pogodio je da imam problem sa jajnicima.
jedino mi se nije dopalo to sto je stalno iste igle upotrebljavao,nisam sigurna da li je to ispravnouser posted image

< Poruku je uredio lolaPG -- 19.11.2011 14:08:00 >

(odgovor članu zanna)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 9:25:30   
daca77
Da osvezim malo i ovu temuuser posted image
Sinoc sam imala prvu dozu bockanja...tretman trajao oko 30-ak min. Inace, preporuka je dr da od 5dc-15dc imam svakodnevno po jedan tretman u trajanju od pola sata.
Nadam se da necu nista pogorsati, jer me je jedan od ginekologa malo zabrinuo...kaze da je moja stimulacija sasvim dovoljna i da ne bi valjalo dodatno stimulisati jajnike ovim bockanjemuser posted image . Nadam se da gresi, ali kraj ce reci.
Kao sto sam pisala u crticama, jutros mi je BT skocila, a tek je 6dc...ostaje mi da sacekam kraj tretmana.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 10:22:57   
17 joka
user posted image user posted image Daco  draga  moja,  sumnjam  u  tu  mogucnost  da  moze  nesto poremetiti
veruj    ovo  bockanje  je  cudo

zelim  ti  uspeh  u  ovome,verujem  da  ce  bas  ovo   tebi  biti  plodonosno

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 10:46:50   
madre
daco,da li su to iglice kroz koje pusti blagu strujicu ili nema struje? moj tata je isao pre mesec dana na ove tretmane zbog bolova u ledjima i pomoglo mu je, ali on mi pominje struju, a ja sam mislila da se te iglice samo zabodu u odredjene tacke i da struje nema...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 11:09:25   
daca77
Madre, nema stuje, vec klasicno bockanje i onda lezis sa tim iglicama oko 20-25min. A pojedini dr imaju i lasersko tretiranje akupunk.tacaka kako bi izbegli ubod.
Joko, hvala...samo me iznervirao skok BT, jer je bas rano...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 11:11:37   
madre
tako sam i mislilauser posted image
znaci, necu ici kod tog njegovog doktorauser posted image trazim ovih dana pouzdanog dr akupunkture pa cu i ja da ti se pridruzim u tretmanimauser posted image
nadam se da ce ti ovo pomociuser posted image

< Poruku je uredio madre -- 18.2.2013 11:14:04 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 11:54:25   
Jole84
Dacika počela si user posted image nadam se da će to da bude stavka koja je falila da dobiješ mali životić na poklon,želim ti puno sreće user posted image
i mislim da ne može da šteti,jer to bi onda trebalo da važi i za ovu struju i lasere koje ja primam. Batali "sveznalice" user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 12:01:32   
Verolina
Daco, bice sve u najboljem redu. user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 12:04:41   
daca77
Jole, bices tepana ako ne uspeuser posted image
Verka, nadam se...samo me brine skok BT.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 12:06:58   
Jole84
Jaoj nemoj mene,to je samo preporuka user posted image
A ako uspe,onda bogami častiš user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 12:07:01   
Verolina
Daco, ja ne zelim da budem kvaritelj zabave, ali ja od ovog ciklusa ne bih ocekivala puno. Ali od sledeceg vec da. user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lecenje akupunkturom
18.2.2013 12:26:04   
daca77
Verka, slazem se sa tobom...nakon jutrosnje BT ni ja nista ne ocekujem...Ali, nesto me zbunjuje-ovaj dr mi je pominjao 10 tretmana svakodnevno od 5-15dc. A Zoki je pominjao da se rade 2x nedeljno po jedan tretman nekih 1-2 meseca. Razlikuje se doza...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here