|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubav za jednu noć
18.8.2009 15:12:26   
Anoniman
... Sve o ovome...

Da li ste imali varijantu za jednu noć? Šta mislite o tome?

Ne mogu da nađem temu, a za ne poverovati je da nismo pisale o tome.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 15:21:05   
Anoniman
Imala....jer sam u tom momentu bila u tom fazonu ...taman se lijepo može nadovezati na temu "Jel problem ako traži odmah"

a šta mislim o tome: ne mislim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 15:21:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Imala....jer sam u tom momentu bila u tom fazonu
a šta mislim o tome: ne mislim user posted image



user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 15:23:11   
vodolija 82
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Imala....jer sam u tom momentu bila u tom fazonu
a šta mislim o tome: ne mislim user posted image




user posted image


potpisujemuser posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 18.8.2009 15:48:31 >


_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 15:25:21   
vodolija 82
popijem jedno pivo i odma pocnet brljatiuser posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 15:43:12   
Anoniman
Ne obaveznih veza nekoliko,ali nikad za jednu,bilo je tu uvek vise nociuser posted image

(odgovor članu vodolija 82)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 15:53:43   
marince1
Bilo,kad sam bila mladja par puta,uglavnom ista sema.Odem na zurku,nadjem nekog tipa,podovatamo se i to je to user posted image
Sex za 1 noc nisam imala user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 19:06:22   
gagana83
Sex za jednu noc nikad nisam imala;vezu bez obaveza jesam al je trajala malo duze. Sada mi je to smesno,ali imalo je i to svojih prednosti

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 19:08:34   
gagana83
Sto je opasna ova Tasha,samo pronalazi ove skakljive teme a sama ne odgovara na njihuser posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 19:12:27   
Zoka81
Nisam nikad imala sex na jednu noc jer sam glupa bila, bila sama i slobodna i uvek neke veze i vezice, nisam nikad imala vremena da se postenski  iskacem pa da kasnije ne zalim.... sada je to proslo.....ne stoji mi vise....mada ponekad razmisljam kradom sta bi bilo kad bi bilo.....malo promene, jedno i nikad vise, da malo ulepsam moju vezuuser posted image user posted image  ali nisam ja za to- ne umem ja to...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 19:15:48   
Ana RR
Ma jok!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 19:15:50   
Zoka81
Cim su ovakve teme, slabo se pise primetila sam.....
user posted image user posted image

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 21:39:09   
Brand new mama
Neobaveznih ljubakanja i veza je bilo,ali sam mozda u toj sferi malo control freak pa se nikad nisam odlucila za taj korak(tesko mi je bilo opustiti se do te granice i iskljuciti mozak).Mislim da sam najbrze upala mm u krevet(i def. nisam planiralauser posted image ).Nemam nista protiv,ali jednostavno sex na eks nije my cup of teauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Zoka81)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ljubav za jednu noć
18.8.2009 22:12:46   
Anoniman
Sex za jednu noc sam imala sa crnogorcom i bilo mi je fenomenalno.


http://www.youtube.com/watch?v=dlrLp-I0Deo

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ljubav za jednu noć
23.8.2009 17:59:00   
Lu
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ljubav za jednu noć
23.8.2009 18:52:26   
afrodita
Nisam to imala.
Drago mi je za one koji jesuuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ljubav za jednu noć
23.8.2009 19:23:20   
Anoniman
Naisao mi je period kada sam to odlucila da uradim. U vezi u kojoj sam tada bila, nije nesto stimala- prvi put se posvadjali. Ja uvek bil fina, dobra, i momak me nesto iznervira, i ja kazem sebi da je dosta bilo finjaka. a on mi je bio prvi. I odlucim da se prepustim carima flerta. I tako bio jedan lik sa kojim sam radila zajedno, on u dugoj smornoj vezi kao i ja, i stalno me je muvao... uf i sad se stresem kada se setim kakav je frajer, brrrr  i napokon pristanem da se sastanem sa njim. prvi put se malo vacarili u njegovom autu. drugi put on dosao kod mene kuci, i sad osjetim kako se tresao kao prut kolika ga je nervoza uhvatila, jer sam se ja njemu dugoooo svidjala. i na kraju se desilo da ON NIJE MOGAO HIHI, TJ ZASPAO MU GOSPODIN HIHIHI! pobjegao je kuci ko da ga je neko vilama u dupe bocnuo. od blama je trazio da ne radimo vise na istom poslu, nego da mu daju nekog drugog,  I DANAS MI JE DRAGO STO SE NIJE NISTA DESILO

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   [Obrisana poruka]
23.8.2009 22:52:18   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ljubav za jednu noć
8.7.2010 18:15:04   
Anoniman
Nisam imala tu varijantu...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ljubav za jednu noć
8.7.2010 18:46:54   
indy_25
Imala tri puta i nisam se pokajala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ljubav za jednu noć
8.7.2010 23:36:28   
Anoniman
Evo ,sad ču da se ogolim skroz user posted image : ja sam najviše uživala u onom kratkom periodu kada sam sebi , posle duže veze , dozvolila da uživam u "šemama bez obaveza" . Sad sam stvarno iskrena , bez nekog lažnog morala . Da se razumemo - bilo je 2-3 takve šeme , i nisam tim momcima dozvoljavala da me tretiraju kao krpu . Nije bilo sexa sa neznancem , nego "šema" gde sam odmah na početku momcima stvaljala do znanja da me ne zanima vodanje za ručicu i upoznavanje uže i šire familije , nego klasično zezanje , uživanje , ljubav bez obavezujućih moralnih pridika , izčasci , žurke na plaži , fantastične noći pune strasti i bez razmišljanja o patnji , pravarama i slično . Nemate pojma (ili možda imate ??? user posted image ) kako je to oslobađajuće iskustvo ... Stvarno sam uživala , bilo je tu par finih šema sa par totalno super momaka (ne u isto vreme , naravno user posted image ) , jako smo se lepo provodili , jedan me je na kraju i prosio user posted image i dan danas mi se ponekad javi , i stvarno se ne kajem zbog svih tih svojih ludih godina i " popuštanja kočnica " . Sećam se , sednemo u kola , pa duž cele Jadranske magistrale  - vozamo se , kupamo , idemo na žurke ... Padne noć ,a mi se mazimo negde na pesku , talasi nas zapljuskuju ... Mmmmmm ...user posted image user posted image user posted image   EEEeeej godine mlaaade , ej godine luuuuude ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ljubav za jednu noć
9.7.2010 1:13:30   
Anoniman
Vidi stvarno user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ljubav za jednu noć
9.7.2010 1:16:56   
Anoniman
Zar si sumnjala ??? Eee, ološu !!! user posted image user posted image user posted image Ajd' sad idi malo na neku drugu temu da mogu ovde da te popljujem natenane user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ljubav za jednu noć
9.7.2010 10:17:05   
lanajelena
sa mm sam planirala samo jedno vece zadovoljstva kad ono vec 5 godina zajedno,dvoje dece user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ljubav za jednu noć
9.7.2010 11:13:45   
Zoka81
Volela bi da mogu opet da imam jednog idiota samo za jednom i onda cu stvarno da ga zaboravim, obecavam sama sebi ali znam da se to nece desiti.user posted image
Ali samo jos jednom i nikad vise!!!!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here