|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
16.2.2010 17:36:26   
Anoniman
Jel radite neke vežbice sa decom?

Sve je krenulo od moje mame koja vežba sa Lukom, postave Dormeo sunđer na zemlju (znate onaj tanak što se stavlja na dušek na krevetu), i tu kao vežbaju.
Recimo sednu jedno naspram drugog, spoje stopala, uhvate se za ruke pa malo on vuče, malo ona.
Onda ona klekne (postavi na kolena i šake), a on puzi ispod nje.
Kotrljaju se kao valjci.
Mama ga drži za noge, on hoda na rukama.
MM ga je naučio kolut u napred, ali to samo na krevetu, jer obično tresne na leđa.

Najveća smejurija nastane kada imitiramo ovo... svi skačemo, gledamo u ekran i pokušavamo da imitiramo pokrete:
The lion sleeps tonight KLIKNI user posted image

A evo još nekoliko ideja da se i vi razgibate sa decom:
- Fun Exercises with kids KLIKNI
- 5 minute workout with kids KLIKNI
- Funkymode kids hip hop dance class KLIKNI
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
16.2.2010 18:09:41   
*Alexx*
user posted image Tasha!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
16.2.2010 19:03:54   
lothroniell
Nasa mama je sa nama vezbala tako sto legne, mi stanemo ispred nje, ona svoja stopala postavi nama na stomak i onda podigne noge (i nas na njima) i pusti nas da se mi odrzavamo! Takodje nas je kao bebe drzala za kukove i onda ispruzi ruke ispred sebe ponovo da se mi odrzavamo! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
16.2.2010 21:41:25   
Anoniman
Mi smo jo mali,ali ipak vezbamo pa skoro od prvog dana user posted image !Treba sa decom puno raditi!Kako im mi pokazemo da treba,oni ce tako nastaviti,mali kopirasi user posted image !

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
16.2.2010 22:12:12   
gagana83
I mi radimo vezbice svakodnevno.Pedijatar nam je to preporucio.
Uvece,pred kupanje,svucem je golu i onda nastupa mazenje,masaza i vezbice.Ne shvatam to kao obavezu,vise kao vid zabave a Una uziva u tomeuser posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
16.2.2010 22:14:16   
Anoniman
Iskrena da vam budem mamice, ja sam mislila na vežbice malo starije dece, u smislu da vežbaju svoju motoriku ponavljajući stvari samostalno. user posted image
user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
18.2.2010 16:30:06   
viking
U Beogradu postoje fitnes centri gde možete da idete na vežbe sa decom.. To je po meni super stvar, shvatili ljudi ne samo važnost vežbanja za najmlađe, već i to da mnoge mame ne idu na vežbe zato što nemaju kome da ostave decu....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
18.2.2010 16:33:56   
sephora
jao, kada spomenuste vežbice moram da se pohvalim da ja sa malim redovno vežbam ali one vežbice koja nam je dao fizijatar zbog "nepuzanja" i lošeg držanja prilikom sedenja...
Svaki vid vežbe je odličan i mislim da bi i zdrave bebe trebalo da imaju vežbe kod fizioterapeuta jer sve je to IZUZETNO korisno za razvoj ne samo fizički nego i psihički...
bar ja imam super iskustva...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
18.2.2010 18:02:06   
Anoniman
U Novom Sadu ima u Partizanu za decu od 3 godine da vežbaju sa mamom i tatom, program se zove slično kao ova tema, a od 4 godine idu sami, bez roditelja.

Takođe, kaže mi deverova devojka da u teretani u koju ide (ne znam koja je, mogu pitati ako nekoga bude zanimalo), mame idu da vežbaju a ima posebna prostorija za klince gde ženice (vaspitačice, ili šta već) vežbaju sa decom.

Takođe, čula sam od kume da u BG ima "Joga za mame i bebe", gde mame sa bebama rade jogu.

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
18.3.2011 23:35:59   
sonja021
Anoniman, mene zanima koja je to teretana gde mogu povesti i dete?
hvala unapreduser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
19.3.2011 0:22:42   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

U Novom Sadu ima u Partizanu za decu od 3 godine da vežbaju sa mamom i tatom, program se zove slično kao ova tema, a od 4 godine idu sami, bez roditelja.

Takođe, kaže mi deverova devojka da u teretani u koju ide (ne znam koja je, mogu pitati ako nekoga bude zanimalo), mame idu da vežbaju a ima posebna prostorija za klince gde ženice (vaspitačice, ili šta već) vežbaju sa decom.

Takođe, čula sam od kume da u BG ima "Joga za mame i bebe", gde mame sa bebama rade jogu.


Oni učestvuju u našem paketu za trudnice, poklanjaju DVD:

PAKET ZA TRUDNICE

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 13:36:35   
Modessty
NIsam ni znala da postoji ova tema! user posted image user posted image

Mi od sutra krećemo na treninge i vodimo i Danila sa nama! Ima svoj kimono i već je dovljno veliki da zna kako da se ponaša u sali i za vreme treninga. Jedva čekam! user posted image
To će biti nešto što samo on radi sa mamom i tatom, bez Nikole.
A Nikola će nam se pridružiti kad još malo poraste! user posted image



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 13:47:09   
Modessty
user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 13:48:10   
Torbica
Ovome se i ja nadam. user posted image
Mm i ja smo se upoznali na treningu! Realni aikido Ljube Vracarevica. Ja sam braon a on plavi pojas. Inace smo oboje majstori karatea.
Srecno Mod!

Ijaooooo, Hakama! user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 3.9.2014 13:49:39 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 13:53:44   
Modessty
Hvala Torbi user posted image
trebaći mi sreća jer nije lako voditi grupu u kojoj je i tvoje dete, naročito pekmez od deteta user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 14:03:55   
Torbica
Ma bice to super! user posted image
Ja sam vodila deciju grupu tokom faksa, cini mi se kao da je bilo u drugom zivotu.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 14:52:58   
Sanjalicaaa
Super tema. Svidja mi se ideja joga sa bebom, ali za mene je to teze izvodljivo je ne vozim pa moram da zavisim od mm-a.
Mi smo razmisljali o plivanju za bebe. Ali ovo vreme je takvo da mi se ne izvodi dete napolje posle kupanja.
Ima li neko predlog za vezbice sa bebom?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 15:11:16   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ovome se i ja nadam. user posted image
Mm i ja smo se upoznali na treningu! Realni aikido Ljube Vracarevica. Ja sam braon a on plavi pojas. Inace smo oboje majstori karatea.
Srecno Mod!

Ijaooooo, Hakama! user posted image


Idi bre Torbi, pa ti si super woman!


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 16:03:06   
Mala Elena
Sanjalice, mi smo trenutno u fazi da treba da radimo vezbice za sedelje, posto su kukici dobri. Samo sto nemamo loptu, ne znam ni gde da je kupim i da li moze ona obicna lagana zaodbojku user posted image
Pocecemo sa oslanjanjem na podlakticu i jedva cekam da vidim koliko ce beka uspeti user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 16:31:15   
Mala Elena
Da li treba otici kod fizijatra ako beba nece da puzi ? Gore je neko spomenuo. Ja mislim da neka deca samo prohodaju kad dodje vreme i da to nije problem.user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 17:38:33   
Modessty
imamo temu Beba kod fizijatra

ova tema je više o rekreativnom vežbanju sa decom.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 20:44:29   
Torbica
Ma nisam Dunja, nego, rasla sam bez oca, brata... deca me zadirkivala i drndala jer sam sitnija i ja ti lepo krenem na karate u drugom osnovne. U 8-om razredu sam postala majstor a onda startovala aikido, pa imala pauze...Na kraju mm upoznala, bili smo sparing partneri.
Elem, kod nas u klubu realnog aikidoa je tada bilo par ovih slucajeva kao kod Mod, meni je to predivno! Samo nikako da se iskobeljam iz beba. Ali planiramo svakako!

I da, znala sam lepo da se posibam, niko me nije dirao! user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 3.9.2014 20:47:51 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 23:22:58   
Modessty
Ja se već koliko sutra veče vraćam na trening, aktivno i ozbiljno. Dosta je bilo pauze. A i bolje je da razdvojimo grupe, da mm ne vodi sam i odrasle i decu. Deci ipak treba posvetiti pažnju.
I tako ja danas ceo dan mozgam kako i šta i kojim redom da krenem sutra. Klinci su uzrasta od 3 do 10 godina.
Prvih par treninga ćemo lagano, više igre i razgibavanja nego nekog ozbiljnog rada. Mnogo vole da se jure po sali. Jedno dete skine pojas, presavije ga na pola i juri ostale da ih lupi po guzici. Oni svi vrište u glas od smeha i ko muve bez glave jure levo desno user posted image

Danas smo malo "vežbali" Danilo i ja sa Nikolom. I to tako što Danilo recimo uradi nešto a Nikola ga imitira. Tako se desilo da Danilo seo napod, raširio nogice, ruke iznad glave i savija se prema podu da što dalje dodirne rukicama. Nikola pokušava da ga prati i poljubi pod. Toliko se zbunio da nije zaplakao kad je njegovo čelo lupilo o pod već se smejao zajedno sa nama user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 23:25:40   
dunja RR
Mod user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mama, tata, vežbajte sa mnom! :)
3.9.2014 23:27:57   
Torbica
Divni su!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here