|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muškarci i pižama
16.2.2009 2:34:09   
Anoniman
Jel nose vaši muževi pižamu? Jesu je nosili kada ste počeli da se zabavljate? Zašto većina muškaraca misli da je sramota nositi pižamu? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Muškarci i pižama
16.2.2009 3:26:45   
cale17

NEZNAM STO VECINA MUSKARACA MISLI TAKO,ALI DOBRO.MM NOSI PIDZAMU I LEPO MU STOJI.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Muškarci i pižama
16.2.2009 6:35:18   
Lu
Moj nikada nije imao pidžamu a ni ja user posted image
Smatramo da nam to oduzima vrijeme u nekim trenutcimauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu cale17)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Muškarci i pižama
16.2.2009 10:07:04   
Jeca*
Mm ne voli pižamu i ne nosi je! Kad malo bolje razmislim, nikada nisam imala dečka koji je spavao u pižami user posted image  To njima dodje ko taboo user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Muškarci i pižama
16.2.2009 10:32:23   
stella
Mm ne nosi pidjamu,ima majce za spavanje(ljetne i zimske,pamucne a jako rijetko termo) i boxericeuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Muškarci i pižama
16.2.2009 11:24:42   
Anoniman
Eto! O tome vam pričam - a meni to nije jasno. Zašto spavati u majci i boxericama kada može da se obuče pižama? Zar nije svejedno? user posted image  Moja baka za Božić za poklone svim muškima kupuje pižame, tako sada i moj mm nosi pižamu i ja sam presrećna! user posted image

(odgovor članu stella)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Muškarci i pižama
17.2.2009 2:01:05   
kumara
Da ne uvredi baku??? user posted image

Moj nikako ne nosi pidzamu. Uvek spava u majci i boksericama, bilo leto ili zima. A ja zimi pored njega u pizami i termo carapama! Bas smo par!!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Muškarci i pižama
17.2.2009 6:57:36   
Lu
Moj je u boxericama  bez majice,osim zimi,ja takođe u boxericama i nekoj minijaturnoj majici ili kratkoj svilenoj spavaćici(to volim ljeti da me hladi).

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Muškarci i pižama
17.2.2009 7:54:50   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Moj nikako ne nosi pidzamu. Uvek spava u majci i boksericama, bilo leto ili zima. A ja zimi pored njega u pizami i termo carapama! Bas smo par!!! user posted image


što mi ovo zvuči poznato user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Muškarci i pižama
17.2.2009 9:17:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

Da ne uvredi baku??? user posted image



hahahaha, baka ga ne gleda u pižami!

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Muškarci i pižama
17.2.2009 9:25:21   
NadaR
Moj suprug nosi pidzamu samo zimi, stalno kuka da mu je hladno... Ima neku groznu pidzamu ali zaista groznu staru najmanje 5 god. ali samo nju nosi ! Ja mu prijetim da cu je baciti,hehe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Muškarci i pižama
17.2.2009 19:05:11   
sneza24
ni moj muz ne nosi pizamu.spava u boksericama a gore u potkosulji i majci kratkih rukava.a leti samo bez te majce.ja zimi obavezno spavam u pizami,hladno mi je.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Muškarci i pižama
17.2.2009 21:45:59   
Maya21
Moj voli pizame, nosio ih je i dok smo se zabavljali :) Jedino sam ga ja naucila da nosi ili donji deo pizame ili one njihove duge gace, kao helanke kad je minus napolju :) Sad bez toga ako vidi i da je nula ne mrda :)

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 13
   [Obrisana poruka]
18.2.2009 19:41:37   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Muškarci i pižama
7.3.2009 17:11:57   
afrodita
Nekad nosi nekad ne nosi
zavisi od temperatureuser posted image


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Muškarci i pižama
9.5.2009 10:28:28   
marince1
mm nikad ne nosi pidzamu,kaze da ga zulja!!!!
Ja mu rekla da cu mu kupiti vecu,ali on kaze da ce i ona da ga zulja user posted image user posted image user posted image
Da probamo onda sa spavacicom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Smislja izgovore,kao malo dete user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Muškarci i pižama
9.5.2009 10:41:58   
bebać
Prije bi obukla pidžamu lavu kakvom ili nekoj drugoj živuljki nego svom mužeku,ma kakvi....klasični muškarac-balkanac---bokserice i majica kratkih rukava ili potkošulja!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Muškarci i pižama
9.5.2009 16:27:43   
Verus
mm ne nosi, kaze mrzi donji deo, uvek spava u boksericama i nekoj majici.  Ja spavam u pidzami ili pidzama sorcu, u stvari jbt ni nemam spavacice i NISTA sexy za spavanje, bogami moracu ja u sopinguser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Muškarci i pižama
25.5.2009 13:21:05   
mister NO
zimi obavezno spavam u pidzami!ljeti ne!
a sto se tice skidanja pidzame u zaru borbe....zena se prvo namuci da mi skine lisiceuser posted image ...tako da joj pizama dodje kao laksi dio posla.ljeti joj ostanu samo lisice problem,redovno kazem da se kljuc zagubio!user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Muškarci i pižama
25.5.2009 13:28:26   
barbara
mm nista ne podnosi na sebi kada spava ni zimi ni leti!ni gace!ja mislila laze me i ja ga nateram da obuce gace!zaspali mi,kad on poce da se vrti okreni se vamo okreni se tamo a ja iznervirana skocim nateram ga da skine gace i nastavimo kao ljudi spavati!naucio ga ciko kada je imao 6godina tako i dan danas!

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Muškarci i pižama
25.5.2009 13:34:03   
sosa
mm nikad nije imao pidzamu...spava u boksericama i majici ili sam,o boksericeuser posted image

_____________________________

"vera je moja jedino ozbiljno zanimanje zivota moga,zaista sve je drugo komedija cula"

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Muškarci i pižama
25.5.2009 13:38:42   
marince1
Jad bi se probudila da mm skine gace,nebih bas odmah zaspala user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Muškarci i pižama
25.5.2009 13:39:41   
2002m
Moj je zimanuser posted image user posted image user posted image neznam kako bi bez pidzame.Dete i ja vec odavno spavamo u majici na kratke rukave i gac. a on se jos neskida, zima jeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Muškarci i pižama
25.5.2009 13:43:53   
prase
MM nosi pižame, zimi frotirske, u proleće i jesen pamučne, a leti letnju pižamu (isto kao šorc i majica, samo od tankog finog pamuka sa V izrezom koji inače nikada ne nosi). Moj problem nije kako uterati MM u pižamu, nego kako ga isterati iz nje kada posle buđenja blejimo kod kuće user posted image Jednom je odveo moju mamu na kafu, u neki restoran-kafić koji mu se jako dopao, nešto su išli poslom u taj deo grada, pa svratili. Bila zima, debeli minus... i kada je moj frajer krenuo da skida jaknu u kafani, mama mu reče: Pre nego što prošetaš do čiviluka, pogledaj šta je na tebi! Kad ono, dole farmerke i zimske cipele, a gore gornji deo pižame user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu sosa)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Muškarci i pižama
25.5.2009 13:47:11   
barbara
covece nisam ja odmah zaspala ali smo posle lepo spavali!user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here