|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muskarac rodio dete
10.6.2009 17:52:36   
Anoniman
Amerikanac Tomas Biti prvi je muškarac u istoriji čovečanstva koji je rodio dete, izvestili su danas mediji.

Biti (34), poznatiji kao "muškarac u blagoslovenom stanju", rodio je zdravu devojčicu u nedelju u porodilištu u gradiću Bend, u američkoj saveznoj državi Oregon.
"Jedino po čemu se razlikujem jeste to što ne mogu da dojim bebu, ali mnoge majke to ne mogu", rekao je on.

Biti je rođen kao žena po imenu Trejsi Lagondino, ali je hirurškom intervencijom promenio pol. Već godinama je u braku sa Nensi. Pošto se njegova supruga pre nekoliko godina podvrgla histerektomiji i ne može da ima decu, Biti, koji je zadržao ženske reproduktivne organe, rešio je problem tako što je odlučio da on ostane u drugom stanju putem veštačke oplodnje.
"Biću otac mojoj kćerki, a Nensi će joj biti majka. Bićemo porodica", rekao je tada Biti.

user posted image

user posted image
Slike Tomasa Bitija kada je bio Trejsi Lagondino





Tomas Biti, kontroverzni trudni muškarac, juče je "prirodnim putem" rodio drugo dete – sina. Njih dvojica se osećaju dobro, saznaje ABC.com.


Tomas (35) i njegova supruga Nensi (46) još nisu odlučili kako će se dečak zvati. Nensi će dojiti bebu, baš kao što je to uradila i sa njihovim prvim detetom ćerkom Suzan Džulijet, koja je rođena jula prošle godine.
Fotografije "neobične" porodice Biti obišle su prošle godine čitav svet, budući da je Tomas bio prvi muškarac koji se porodio.
Rođen kao Trejsi Lagondino, Tomas je zvanično postao muškarac 2002. kada je hirurškom intervencijom promenio pol. Naredne godine oženio se sa Nensi, koja se nakon rođenja dve ćerke iz prvog braka podvrgla histerektomiji (operativno odstranjivanje materice).
S obzirom na to da je par želeo biološko dete, Biti, koji je zadržao ženske reproduktivne organe, odlučio je da zatrudni putem veštačke oplodnje.
Biti je ranije više puta izjavio da svoju porodicu smatra "normalnom, heteroseksualnom zajednicom".
"Mi smo kao i svaka druga porodica. Ja sam otac svoje ćerke", rekao je Tomas Biti nakon prvog porođaja.

user posted image



Shta kazete na ovo???user posted image

  Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
10.6.2009 17:54:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Muskarac rodio dete
10.6.2009 17:57:35   
Anoniman
Ja nisam pametna shta da mislim...user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Muskarac rodio dete
10.6.2009 18:06:45   
Verus
Bolesno u PM! Cekaj, porodio se prirodnim putem, jel on ima samo matericu, ili i vaginu????  Mislim da se od vagine ne pravi penis??  Ili mu samo nakace vibrator na naduvavanje!  Bljak.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Muskarac rodio dete
10.6.2009 18:08:56   
Anoniman
Nisam uspela da shvatim...shta im znachi to prirodnim putem...user posted image Ako zaista ima i vaginu...onda nije ni pol promenio propisno...vetj je samo lik promenio...a to moze i na obichnom maskembalu da se uradi.... u svakom sluchaju nije normalno user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Muskarac rodio dete
10.6.2009 18:11:41   
Anoniman
user posted image

Ovo mi u najmanju ruku deluje kao fotomontaza....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Muskarac rodio dete
10.6.2009 18:13:01   
Lilly*
Joj pih kako bolesno user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Muskarac rodio dete
11.6.2009 8:41:23   
Anoniman
večeras muzu pravim dijete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Muskarac rodio dete
11.6.2009 10:57:08   
oliveradj
Ja ne znam šta da kažem na ovo.
Vučko uvek ima neku odvalu za sve user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Muskarac rodio dete
11.6.2009 11:01:51   
Rivana
Grozno i bolesno!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Muskarac rodio dete
11.6.2009 11:08:32   
ljubičica
MENI JE OVO BOLESNO!  user posted image
Mislim, ako je već menjala pol što ga nije skroz promenila.
Zamislite, deca porastu i saznaju... da ih je ćale rodio... Užas!!!!!
Foliraže!!!!!!
Kao kad je ona voditeljka Jovana sa RTS sto vodi "Jutarnji program" ostavila verenika i vratila mu prsten! Što mu i auto nije vratila kad je neka riba,  pi**** joj materina !

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Muskarac rodio dete
11.6.2009 11:12:56   
Rivana
Kao kad je ona voditeljka Jovana sa RTS sto vodi "Jutarnji program" ostavila verenika i vratila mu prsten! Što mu i auto nije vratila kad je neka riba, pi**** joj materina !



E nasmeja me user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Muskarac rodio dete
11.6.2009 11:14:43   
2002m
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

večeras muzu pravim dijete user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image blesava si

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Muskarac rodio dete
11.6.2009 11:16:31   
Anoniman
Pa ja sam zbunjena. A kako je Nensi dojila kada... mislim odakle joj mleko u sisama?! user posted image

Ne znam kako se "montira" penis kada se menja pol. Moguće je da mu je vagina ostala, a ispred su "montirali spravu". user posted image

Nego, ko mu je pridržavao spravu da sprava ne lupi decu po nosu dok se porađao?!

I nije mi jasno zašto je menjao pol. Bio je baš lepa žena, a skroz je gadan muškarac! user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Muskarac rodio dete
11.6.2009 11:20:01   
Tara

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pa ja sam zbunjena. A kako je Nensi dojila kada... mislim odakle joj mleko u sisama?! user posted image

Ne znam kako se "montira" penis kada se menja pol. Moguće je da mu je vagina ostala, a ispred su "montirali spravu". user posted image

Nego, ko mu je pridržavao spravu da sprava ne lupi decu po nosu dok se porađao?!

I nije mi jasno zašto je menjao pol. Bio je baš lepa žena, a skroz je gadan muškarac! user posted image


Sve se to i ja pitam?!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Muskarac rodio dete
12.6.2009 10:58:55   
Rina
IZVORNA PORUKA: ljubičica


Zamislite, deca porastu i saznaju... da ih je ćale rodio...


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Muskarac rodio dete
23.11.2011 12:48:06   
izneverena
Ovo je strasno user posted image kad jos pokazem muzu da bi i on mogao malo da se pomuci tj da vidi kako je biti zensko mislim da bi pao u nesvest odmah.Bljak user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Muskarac rodio dete
23.11.2011 16:28:45   
vukosava
Inace ova osoba je rodila dvoje dece a ne samo jedno. Dole ima zenski polni organ, nije ugradjivala musku pishu, ostala je kakvu je majka rodila. Samo je smanjila grudi i uzima hormone da bi vise licila na musko.

Sve zavisi od definicije mukarca. Ova osoba je rodjena kao zena, i sad se porodila, ih velika stvar. To sto uzima hormonske injekcije da joj poraste brada i sto je mozda odsekla kosu i operisala grudi... Lici na muskarca, ali ako ima matericu, vaginu, zensku pisu, po meni - ovu bebu je rodila zena koja zeli da lici na muskarca. Pogledajte oziljak ispod grudi koliki je (verovatno od redukcije grudi).

Opet mislim slicno - njihove materice, njihova stvar sta ce da rade sa njima. I ako ce da lepo vole i cuvaju ovo dete, nek su svo troje zivi i zdravi sto se mene tice. Medjutim, problem je sto su bankrotirale, propao im je neki posao sa T-shirt majicama.

youtube video 1
youtube video 2

(odgovor članu izneverena)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Muskarac rodio dete
23.11.2011 16:32:40   
minavb
Ja ovde nisam svratila da se zgrazavam vec da se odusevljavam dostignucima medicine. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Muskarac rodio dete
23.11.2011 16:35:46   
vukosava
Inace ova osoba - Tom ili Trejsi kako god, je izgubila rano majku a otac je terao da se manekenise protiv njene volje. Eto cisto da vidimo sta moze da bude epilog "Toddlers and Tiaras".

Ona izgleda samo izgleda spolja kao muskarac a u gacama je ista kao kad se rodila. Po meni je ovo samo lezbejka prerusena u muskarca...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Muskarac rodio dete
23.11.2011 16:42:08   
hanka
Nemam nikakvo misljenje
Niti se divim medicini niti se zgrazavam
Nemam razloga kad je to u stvari zensko preruseno u muskarca.Eto lakseg nacina da lpg populacija dobija decu

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Muskarac rodio dete
23.11.2011 18:41:40   
isidora88
odvratno,fuj,fujuser posted image
a meni je zao sto je medicina napredovala da omoguci ovakve grozoteuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Muskarac rodio dete
23.11.2011 19:06:35   
indy_25
Meni ovo nije bolesno. Bas je lijepo sto je rodio dvoje djece ako nisu mogli drugacije da ih dobiju. Ja ovo podrzavam user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 22:50:56   
Anoniman
Rodio, pardon, rodila je i treće dete.
Inače, ostavila je ženske reproduktivne organe da bi mogla da radja decu kad poželi. :|

(odgovor članu indy_25)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Muskarac rodio dete
26.11.2011 22:54:02   
jovicaa
E NEKA JE, sto samo mi da se mucimo!user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here