|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 12:40:16   
Anoniman
Otišla sam da vidim o čemu pišu naše koleginice sa bosanske ringeraje, i baš sam se skenjala. Neka mlada forumašica je umrla, nisam uspela da uhvatim uzrok smrti.

Detaljnije: KLIK

user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 12:41:16   
Anoniman
Ubio je muž


"Nije prošlo ni 48 sati, a u Sarajvu novo ubistvo. Najtragičnije je od svega što je ubica psihički neuračunljiv, Biser Čekić. Ubio je svoju ženu, na mučki način, ubodima nožem."


Novo ubistvo u Sarajevu Muž nožem ubio suprugu na Trgu heroja Serija tragičnih događaja u Sarajevu se nastavila. Nakon smrti Amara Mistrića, desilo se novo ubistvo u našem glavnom gradu. Na Trgu heroja, broj 30, Biser Čekić (26) nožem je ubio svoju suprugu Samiru. (29).
user posted image Foto: Sarajevo-x.com

Kako nam je rekao Irfan Nefić, portparol MUP-a KS, danas u 12 sati policija je obaviještena da je počinjeno krivično djelo ubistva na Trgu heroja.

Biser Čekić (26) upotrebom noža fizički je napao svoju suprugu Samiru (29), oboje iz Sarajeva, koja je preminula od zadobijenih povreda.

Na lice mjesta stigla je i ekipa Hitne pomoći koja je pokušala izvršiti reanimaciju, ali bez uspjeha, te je konstatirala smrt. Ubica je i sebi nanio povrede nožem pa je prebačen na CUM KCUS-a gdje mu je ukazana pomoć. On se nalazi pod nadzorom policijskih službenika.

Više informacija o njegovim povredama nismo uspjeli dobiti, jer je riječ o psihijatrijskom pacijentu, saznali smo iz KCUS-a.

O navedenom krivičnom djelu obaviješten je dužerni tužitelj koji je izašao na lice mjesta i obavio uviđaj.

Uviđaj pripadnika MUP-a KS je još uvijek u toku i policija intenzivno radi na prikupljanju svih podataka u vezi sa navedenim slučajem.

< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 18.8.2009 12:51:27 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 12:43:04   
Anoniman
Lažeš? Zašto?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 12:44:00   
Koukla
Potpuno strašno user posted image user posted image user posted image  Još kako se desilo... ne mogu da dodjem sebi...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 12:45:19   
magnetic
user posted image Strasno,meni se cini da je samoubistvouser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 12:47:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: magnetic

user posted image Strasno,meni se cini da je samoubistvouser posted image


nije samoubisto nego ubistvo

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 12:47:45   
afrodita
Zalosno user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 12:48:44   
Anoniman
žalosno je to ...na rr.ba sam pročitala par njenih zadnjih postova user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

djevojke sa rr.ba su dale za sutra da se objavi smrtovnica i posljednji pozdrav za njihovu članicu u novinama

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 12:49:57   
magnetic
Sad vidim da je ubistvo.Ne znam sta je strasnije

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 13:03:21   
Rivana
Sad sam procitala bas me potreslo jadna mlada zena tako da zavrsi kakv je to ludak njen muz bolesnik jedan jadna zena nemam reci, sa nekim zivis volis ga a posle ispadne on ludak. Jako tuzno je sve to user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 13:03:54   
Anoniman
Vučko ko je Sulejman Bugari? To je Medolino (preminula članica rr.ba) tražila u temi Uroci (br. tel tog nekoga, pisala je da joj treba hitno).

Kažu žene da je tražila od moderatora da je skinu sa spisak čekalica jer se razvodila.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 18.8.2009 13:04:50 >

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 13:09:33   
Anoniman
Kad nekoga slijepo voliš, izvadiš ga iz bolnice, a tamo mu je mjesto... jbg...žao mi je cure, danas u novinama njeni učenici iz 2.Gimnazije... odaju joj počast...danas je u 14 časova dženaza/sahrana

Sulejman Bugari-ja mislim da je on neki hodža ...potražiću pa ću napisati

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 13:11:26   
Rivana
Sto mi zao zene kako ne ode od tog ludaka ranije e sudbine

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 13:33:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Vučko ko je Sulejman Bugari? To je Medolino (preminula članica rr.ba) tražila u temi Uroci (br. tel tog nekoga, pisala je da joj treba hitno).



"Sulejman Bugari rođen je 5. oktobra 1966. godine u Orahovcu - Prizren. Srednju školu, Medresu, završio je u Sarajevu. Sa treće godine Teološkog fakulteta u Sarajevu, današnji Fakultet islamskih nauka, odlazi u Medinu, na Univerzitet islamskih nauka, gdje, 1998. godine, diplomira na Odsjeku Kur’an i tefsir. Već slijedeće godine biva angažiran kao imam u Baščaršijskoj džamiji u Sarajevu, a od 2003. godine radi i djeluje u džematu Bijele džamije na Vratniku te kao kordinator svih centara za borbu protiv ovisnosti od droga ispred Rijaseta islamske zajednice BiH."


e sad mi ovdje možemo nagađati zašto je ona tražila taj broj, na osnovu ovog boldiranog, pretpostavljam, a ne dao mi Bog da se ogriješim dušu.
Mislim da je željela da sve uradi da spasi taj brak...Bože kako mi je žao žene user posted image

Uglavnom kad ljudi pokušaju sve, i kad onda to nema efekta fataju se za slamku.



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 13:35:03   
Anoniman
Neću više pisati na ovu temu, još samo ovo. Našla sam u temi Razvod braka, jedan njen post pod pre godinu dana:

IZVORNA PORUKA: medolino


IZVORNA PORUKA: laracroft

Ja ne bih trpila nista,jer bolje je imati dobar razvod,nego loš brak!!!U svakom slucaju razvod je manja trauma za dijete,nego da gleda svaki dan lose odnose medju roditeljima.




u potpunosti se slažem




< Poruku je uredio Tasha RR -- 18.8.2009 13:38:11 >

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 14:56:24   
sneza24
Strasno.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 15:31:22   
vodolija 82
user posted image user posted image user posted image user posted image ovo je tako tuzno,jadna zenauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Teskoce i borbe koje imamo danas,nisu nista drugo,nego cijena koju moramo da platimo za pobjede koje nas cekaju sutra...

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 15:39:53   
Nensi*
Joj uzas user posted image user posted image user posted image bas mi je zao jadne devojke...

(odgovor članu vodolija 82)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 15:47:46   
marince1
Strasno! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 16:45:13   
Shishica
http://www.youtube.com/watch?v=eh_GuEd7bDA

user posted image Boze nas.. Ti znas sta cinis... user posted image To neka nam je uteha..

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 16:50:28   
Shishica
3.8.2009. napisala je:
"...a vama cure zelim sve najbolje i da sve sto prije ostanete user posted image user posted image user posted image user posted image
a ja vise necu biti s vama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
PA SRETNO"

Kao da je znala sta ce se desiti..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 17:45:19   
gagana83
Strasno
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 17:49:54   
Delijagirl
Uzhasno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 21:13:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Shishica

3.8.2009. napisala je:
"...a vama cure zelim sve najbolje i da sve sto prije ostanete user posted image user posted image user posted image user posted image
a ja vise necu biti s vama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
PA SRETNO"

Kao da je znala sta ce se desiti..

Najezila sam se procitavsi ovo!user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Na rr.ba smrtni slučaj
18.8.2009 21:53:28   
Anoniman
Odgledala sam ono na youtube... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here